>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bet2u rozdaje 45zł freebety z okazji otwarcia nowej wersji strony

jakub-sitarski 50,5K

jakub-sitarski

Użytkownik
Miasto
Słupsk
Sprawdźcie maile. Może być w spamie.
Gracie pojedyncze zdarzenie po kursie 1,8 i wyższym i wyskakuje freebet.
Adres: Bet2u

Otrzymane punkty reputacji: +12
jakub-sitarski 50,5K

jakub-sitarski

Użytkownik
Miasto
Słupsk
Maila dostalem ale gdzie go aktywowac ani na koncie nic nie widze
Mi napisali na live chacie że trzeba napisać samemu 45 w ramce ze stawką i wybrać tylko jedno zdarzenie z kursem >=1,8 i zaskoczy, że jest freebet i wtedy się wybiera że gramy ten freebet tuż nad kursem powinna być widoczna ta lista.

Otrzymane punkty reputacji: +21
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Faktycznie jest tak jak kolega napisał, trzeba wpisać ręcznie.
Poza tym zleciłem dzisiaj pierwszy raz tam wypłatę w kryptowalucie Litecoin, ciekawe ile będzie szła. 🤣

kolega2.png

G 23

gandziorrr

Użytkownik
Faktycznie jest tak jak kolega napisał, trzeba wpisać ręcznie.
Poza tym zleciłem dzisiaj pierwszy raz tam wypłatę w kryptowalucie Litecoin, ciekawe ile będzie szła. 🤣
I jak tam jakiś update co do tej wypłaty w krypto Litecoin? ja zlecilem w poniedzialek 108 euro na czacie gosciu powiedzial ze proces wyplaty krypto to 3-12 godzin, dzis mija 48 i dalej wyplata processed, konto zweryfikowanie mialem, teraz niby do jakiegos dzialu to pzrekazali i mam czekac na maila nie wiadomo ile, slabo to wyglada kiedys pamietam ze dosc szybko mi wyplacili na e portfel, ale z tego co czytam informacje na internecie to wiekszosc kiepska, i wyglada na to zeto ich taka stala taktyka by przedluzac max wyplate wyszukiwac punktow roznych i zamykac konta, no nic przynajmniej to tylko byl freebet a nie depozyt.

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
I jak tam jakiś update co do tej wypłaty w krypto Litecoin? ja zlecilem w poniedzialek 108 euro na czacie gosciu powiedzial ze proces wyplaty krypto to 3-12 godzin, dzis mija 48 i dalej wyplata processed, konto zweryfikowanie mialem, teraz niby do jakiegos dzialu to pzrekazali i mam czekac na maila nie wiadomo ile, slabo to wyglada kiedys pamietam ze dosc szybko mi wyplacili na e portfel, ale z tego co czytam informacje na internecie to wiekszosc kiepska, i wyglada na to zeto ich taka stala taktyka by przedluzac max wyplate wyszukiwac punktow roznych i zamykac konta, no nic przynajmniej to tylko byl freebet a nie depozyt.
Odrzucili, 3 dzień wisi mi wysłany proof of adress w .pdf
Lepiej omijać.

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Dałem wyciąg z konta, a nawet 2, jeden z Santandera, drugi z Revoluta.

P 31,2K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Wpłacałem do nich kartą. Jak widzę nie ma takiej opcji wypłaty. Żeby wypłacić krypto muszę dokonać depozytu tą metodą?

Ostatnia edycja:
G 23

gandziorrr

Użytkownik
nie nie musisz, mozesz wplacic karta a zlecic na crypto.

a tam wyżej jak panowie? podobno na crypto od 3-12 godzin dochodza wyplaty ktos potwierdzi? zlecla ktos w ostatnim czasie i bylo si?

G 23

gandziorrr

Użytkownik
na litecoin zleciles? kurde byl moment ze to byl w porzadku bukmacher, na eportfele do 2 godziny wyplaty wplywaly a teraz to wielka niewiadoma, konto mam zweryfikowane i nie raz wplacalem, to mi odrzucli po 5 dniach piszac ze nei spelnilem wymagan obrotu depozytem raz na tej nowej stronie, wiec mysle ze zaryzykuje wplace ta dyszke oborce raz i zlece 100 euro bo tyle mi sie udalo wyciaganc z tego freebeta i zobaczymy, aktualizuj na biezaco jak to tam u Ciebie jest

P 31,2K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Ja mam portfel ethereum więc na taki zleciłem. Dla zabawy wpłaciłem 600 na próbę i zrobiłem z tego ponad 6k. Gdybym widział że ograniczone opcje wypłat są to bym głowy sobie tym bukiem nie zawracał.

P 31,2K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Zagadałem na czacie. Podobno została omyłkowo anulowana i proszą bym złożył kolejną prośbę o wypłatę. Czuję że będzie niezła telenowela.

XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja do dzisiaj nie wypłaciłem, zresztą po tylu próbach przepuściłem to na kasynie, bo już nie chciało mi się więcej z nimi użerać.
Jest tylu sprawdzonych bukmacherów, jak ktoś nie chce grać u polskich to macie przecież sprawdzone wielkie Unibety itd.
Krzaki jak Bet2u omijać szerokim łukiem.

P 31,2K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Ja do dzisiaj nie wypłaciłem, zresztą po tylu próbach przepuściłem to na kasynie, bo już nie chciało mi się więcej z nimi użerać.
Jest tylu sprawdzonych bukmacherów, jak ktoś nie chce grać u polskich to macie przecież sprawdzone wielkie Unibety itd.
Krzaki jak Bet2u omijać szerokim łukiem.
Masz rację tylko co z tego. Człowiek wpłacił 650 zł na próbę. Zrobił z tego ponad 20 koła i pieniądze zamrożone.

G 23

gandziorrr

Użytkownik
Znajomemu po slawetnej weryfikacji Skype wypłacili 100 euro na portfel ltc, u mnie od miesiąca zaraz wisi 230 euro, wygrane za depozyt, a na email odpisują że są problemy techniczne dlatego tak to się przedłuża... pomyśleć że jeszcze pol roku temu wypłacali w 2 godzinki na ecopayz dużo większe kwoty