>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bet24 Bonus 5 PLN darmowe

piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Powtierdzam bonus działa trzeba się dzisiaj zarejestrować. Ja się zarejestrowałem gdzieś koło 17 dzisiaj. I teraz wchodze o 19 patrze i jest 5 PLN na koncie. Ale trzeba coś obstawić na Live w meczu Łęczna - Zagłębie lub Lech - Legia va banque. inaczej bonus chyba przepadnie. ????
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
Ja tez zagrałem normlane i live wszystko narazie bez problemów. Ted poczekaj powinni niedlugo dac ci 5zł ???? A wiecie jak z obrotem bo nie widze zadnych info ??
 
alves 0

alves

Użytkownik
5 PLN sie dostaje jesli sie postawilo cos w ciagu oststnich 3 miesiecy czy nowi tez dostaja??
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
ja dzis sie zarejesrtowalem i dostalem ;)

z tego co sie orientuje to chyba 3 razy trzeba to obrocic, ale nie jestem pewien na 100%
wie ktos co z wyplata? bo nie widze tam MB i chyba nie ma innej mozliwosci niz karta kredytowa i bank? poprawcie jesli sie myle
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Nie wiesz, skąd na Twoim koncie dodatkowe 5 zł? Przepraszamy, ale... od nas - znajdzie sie tam najpóźniej dziś wieczorem, specjalnie po to, byś wypróbował zakłady live. Sobota: wielki hit, Lech - Legia (godzina 19.30). Usiądź przed komputerem i obstawiaj, co stanie się w tych meczach w czasie ich trwania. 5 zł, które dostałeś, o ile w ciągu poprzednich 3 miesięcy zawarłeś choć jeden zakład, jest przeznaczone właśnie na zakłady live. Wejdź na nowy poziom obstawiania za naszą kasę!

I wszystko jasne. Niema zadnego obrotu, tylko trzeba obstawic ten LIVE.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
kaska jest , można obstawiać normalnie , a zna ktoś warunki obrotu Edytka dobra pytania nie było ????
 
O 9

oshea123

Użytkownik
ludzie piszcie do supportu z pytaniem czy mozecie dostac bonus..ja napisalem i otrzymalem takiego maila:
Szanowny Kliencie,

bonus zostanie dopisany w ciagu maksymalnie 20 minut - przepraszamy za
opoznienie.


W razie ponownego kontaktu dotyczacego tego samego tematu, prosimy o
zalaczenie tego numeru LTK69014141891X.

Zapraszamy do nowego Kasyna - emocje francuskie, voodoo a moze
swojskie-krakowskie? Baw sie dobrze!

Z poważaniem,

Krzysztof/Poland
Customer Support
Nordic Betting Ltd. / BET24
http://www.bet24.com
Telefon: 00800 33 11 341
Fax: (+356) 21 334 316
Pomoc dostepna w godzinach:
10-20 przez caly tydzien CET

napisze jak dostane rzeczywiscie
 
Do góry Bottom