>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bellator/Rizin 237 28.12.2019

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Nie ma tematu i późna pora, ale Bellator dopiero zacznie się o 4:00 naszego czasu. Mnie na tej gali interesuje jedna walka, która zapewne odbija się najgłośniej w mediach

Rampage Jackson - Fedor Emelianenko under 1.5 rundy
1.75 (LVBet)   

Tylko w LVBet widziałem kursy na rundy w tej walce. Fortuna, STS, iForbet nie mają, a innych buków już nie patrzyłem. 1.76 jest w Pinnaclu. Ogień (Fedor) vs. woda (Rampage). Fedor w ostatnich 10 walkach dwa razy nie kończył walk w pierwszej rundzie. Ostatni raz 3,5 roku temu walczył dalej, niż 2 runda i wtedy doszedł do końca. Rampage odwrotnie i jego 10 walk to tylko 2 zakończenia w 1. rundzie. Chociaż tutaj nie ma, co się tym mocno sugerować, bo niektóre walki sięgają 2012 roku, kiedy Rampage miał jeszcze 34 lata i MMA traktował poważnie. 

Walka jest w Japonii, a kibice będą chcieli show tym bardziej, że walka już prawie 44-letnego Fedora i 42-letniego Jacksona nie należałby do fajnych do oglądania przez 15 minut. Rampage poszedł na całość i waży najwięcej w karierze - 120 kg. Już w ostatniej walce z Wanderleiem miał 115 kg i był przez to strasznie wolny, ale widać, że ma kowadło w łapie i Silva się go obawiał. Jackson chciał bitki, a to Silva uciekał przed nim po ringu i nie wchodził początkowo w jakieś wymiany. W ogóle stary Silva bez sterydów wyglądał w tej walce jak zawodnik z wagi niżej przy Jacksonie. Przedostatnia walka to Sonnen, który go zabierał w parter i zamulał całą walkę. 

Myślę, że Rampage tym razem w Japonii będzie miał rywala, który pójdzie z nim na wojnę i Fedor zrobi szturm, który zakończy się źle dla jednego z nich źle. Widać, że przy tych walkach Bellatora legend walki są szybko kończone przy mocniejszych petardach i zawodnicy nie są narażeni na utratę zdrowia. Dlatego myślę, że Fedor wlatuje w Jacksona i go powala, co się zakończy końcem walki albo dostanie kontrę od Jacksona, który będzie miał kowadło przy tej wadze i walka zakończy się podobnie do tej z Bader - Fedor, gdzie Fedor po ciosie Badera prawie na samym początku walki od razu został znokautowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom