>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bardzo Wazne.

damian77 34

damian77

Forum VIP
Witam.

Mam taki problem :/ I jesli ktoś , moze to niech pomoże.

Odszedlem od komputera...na 10min... przychodze właczył sie wygaszacz..po chwili , pokazuje Mi uruchamianie systemu.. i po chwili wyskakuje Mi , niebieskie tło...i jakies napisy po angielsku... nacisnałem ESC.. i nagle...mialem wszystko właczone GG , opere? A przeciez niby Mi sie system wlaczal od poczatku? :kwasny4565:

Proszę...o pomoc.
 
banger 0

banger

Użytkownik
No według mnie to masz tak ustawione że on wpada w hibernacje, czyli po wlaczeniu wygaszacza wyłacza sie ale w momencie właczenia wszystko jest tak jak w momencie jak go zostawiłes ????
 
D 319

defox

Użytkownik
PPM kliknij na pulpit &gt; właściwości &gt; i w którejś z zakładek (tam gdzie wybiera się wygaszacz) odznacz żeby wylogowywało ???? Nie napisze Ci gdzie to jest dokładnie bo mam viste i już nie pamiętam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
To nie żaden wygaszacz tylko jakiś błąd! Nie siedzę w tym też, więc nie wiem o co dokładnie chodzi, ale poszukaj w necie..
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja tak mam jak mam hibernacje ale nie wyskakuje mi zadne niebieskie tło.... jak Ci wyskakuje bios to znaczy ze cos Ci sie w kompie sypie...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
a moze jakims cudem dales se te rzeczy do autostartu i dlatego uruchamiaja ci sie po starcie systemu.
Start--&gt;wszystkie programy---&gt;autostart
i tam se to sprawdz czy tego nie masz
 
Do góry Bottom