>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Bangladesz (temat zbiorczy)

E 51

emill2111

Użytkownik
Bangldesz Kolejka 20
Bashundra King - BJMC
TYP:  under 4,5
Kurs:1.50
Buk:STS
godzina:12:00

WYNIK 2:0 WIN         
Lider tabeli gra z ostatnią ekipą każdy spodziewa się gradu bramek ale ostatni mecz pomiędzy tymi ekipami to 0-0.  BJMC grając n wyjazdach słabo ale n 17 meczy tylko raz  padł wynik pokrywający linie 4.5 gola. Bashusnder  grając u siebie na 9 meczy tylko 3 zakończyły się overami ponad 4.5 także myślę że dzisiejsza linia bardzo bezpieczna

Otrzymane punkty reputacji: +25
jozzy22 50,9K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Rafał Zaborowski został nowym zawodnikiem beniaminka bangladeskiej ekstraklasy - Swadhinata KS.

27-letni pomocnik w poprzednim sezonie grał w Pandurii Târgu Jiu, w barwach których wystąpił w 16 meczach drugiej ligi rumuńskiej.

Takie undergoundowe info

successful 133,8K

successful

ModTeam
Członek Załogi
Rafał Zaborowski został nowym zawodnikiem beniaminka bangladeskiej ekstraklasy - Swadhinata KS.

27-letni pomocnik w poprzednim sezonie grał w Pandurii Târgu Jiu, w barwach których wystąpił w 16 meczach drugiej ligi rumuńskiej.

Takie undergoundowe info
Jestem bardzo ciekaw jakie będzie otrzymywał tam wynagrodzenie. I czy jednak nie jest tak, że (nie ubliżając ani piłkarzom ani tym bardziej mieszkańcom Bangladeszu) u nas w Żabce zarobiłby więcej. To jeden z najbiedniejszych krajów świata.

P 13,6K

przestrzalninja

Użytkownik
Jestem bardzo ciekaw jakie będzie otrzymywał tam wynagrodzenie. I czy jednak nie jest tak, że (nie ubliżając ani piłkarzom ani tym bardziej mieszkańcom Bangladeszu) u nas w Żabce zarobiłby więcej. To jeden z najbiedniejszych krajów świata.
NIe, nie jest tak.

Choć futbol nie jest w Bangladeszu najpopularniejszym sportem, to piłkarze mogą liczyć tu na znakomite pensje. W klubach powstałej w 2007 roku Bangladesh Premier League można zarobić kilka razy więcej niż w polskiej Ekstraklasie. Ta zasada tyczy się głównie graczy z zagranicy. Miejscowi na taką hojność liczyć nie mogą. Funkcjonują w kraju, w którym minimalna płaca wynosi przecież kilkaset złotych.

Skoro liga jest taka słaba, to co was tam sprowadza?

Zarobki. Tę kwotę, którą w Polsce płaci się w złotówkach, tu można dostać w dolarach albo euro.
Ale dzięki grze w piłkę szczęśliwym tu się stać nie można. Nie byłem przekonany do tego, żeby tu przyjechać, ale klub złożył taką ofertę, że grzechem było ją odrzucić. Wiedziałem, jak wygląda życie w Bangladeszu, bo grałem tu z reprezentacją Kirgistanu i dlatego mam w kontrakcie klauzulę, że mogę w każdej chwili rozwiązać umowę.

edit: i nie jest to zaden wyjatek... wszystko zalezy od wlasciciela klubu i tego ile ma siana i ile chce wydac. Kazachstan, Azerbejdzan tez male zarobki a pilkarze kase dostaja... na Ukrainie tez mniejsze zarobki niz u nas a pilkarze duzo zarabiaja. Moldawia i Tirasspol itd. itp. pilka nozna to biznes lub fanaberia wlasciciela klubu jak w przypadku Arabow.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435