>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Ban bez powodu

K 40

kris_pl

Użytkownik
Witam
Dalej mam problem - tym razem wiekszy. Chcialem przed chwila wejsc na moje konto, bo na 99% wygram kolejny bon dzisiaj, tym razem 15 Euro. Chcialem wejsc na konto jednak widze info: &quot;Konto gracza zostało zablokowane&quot;.
Ostatnio przegralem 3. zaklad przy obracaniu bonem, opisalem to tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f38/problem-z-obrotem-bonusu-przegralem-3-zaklad-102477.html
Napisalem wiec zaraz potem do supportu, zeby usuneli mi ten nieoborocony bonus z konta, abym mogl normalnie dalej grac. Zamiast tego (chyba) zbanowali mi konto ...
24 Stycznia dostalem w tej sprawie maila o tresci:
&quot;Witaj Krzysztofie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.
Uprzejmie informujemy, że zaktualizowaliśmy Pana konto gracza i w związku z tym bon został zamknięty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zakładów sportowych.
Informacje znajdzie Pan tutaj!
Jeżeli miałby Pan dodatkowe pytania to chętnie służymy pomocą.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com
[email protected]
https://www.bet-at-home.com &quot;
Nie dostalem jednak zadnego maila z ewentualnym powodem zablokowania konta (ba - nawet z informacja, ze konto zostalo zablokowane). Co mam teraz zrobic? Nie moge wejsc na konto, zeby sie z nimi skontaktowac :-| Jedyne co moge teraz zrobic, to chyba napisac maila, na ten adres w tej sprawie.
Byc moze nie bede tam grac, ale chce przynajmniej obracac bonusami ktore wygram ewentualnie.
 
A 0

ariel_9

Użytkownik
postaraj się napisać maila na ich adres, może Ci odpiszą, albo załóż nowe konto z innego adresu ip i się z nimi skontaktuj
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Ja wplacalem pieniadze (nie raz, kilka razy), bonow uzywalem wygranych w konkursach, ale byly tylko 3 do tej pory po 25 Euro.
Konto juz mi odblokowali, po napisaniu do nich maila - jednak mam wrazenie ze cos jest nie tak. Czy PIN to to samo co haslo? Ktos sie probowal wlamac na moje konto? Dostalem taka oto wiadomosc:
&quot;Witaj Krzysztofie,
Dziękujemy za wiadomość.
Konto gracza zostało zablokowane, ponieważ podczas próby logowania podano trzykrotnie niepoprawny PIN.
Właśnie odblokowaliśmy je dla Pana, umożliwiając tym samym nieograniczony dostęp do naszych usług.
W celu uzyskania numeru PIN prosimy o ponowny kontakt.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com
[email protected]
https://www.bet-at-home.com &quot;
Ja niczego zle nie wpisalem - po prostu gdy chcialem wejsc po tygodniu bez logowania od razu wyskoczyla mi wiadomosc, ze konto jest zablokowane.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja niczego zle nie wpisalem - po prostu gdy chcialem wejsc po tygodniu bez logowania od razu wyskoczyla mi wiadomosc, ze konto jest zablokowane.


Może ktoś po prostu pomylił się przy wpisywaniu numeru konta gracza i wpisywał swoje hasło na Twoim numerze.
No dokładnie, napewno tak było. Naprawdę tak trudno było się tego domyśleć ? Nie zamknęli Ci konta ale je zawiesili ze względów bezpieczeństwa.
 
Do góry Bottom