>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Babilon MMA 13

T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Wyjściowe kursy na ten event wyglądały w kilku starciach nieco inaczej niż w aktualnej sytuacji, mieliśmy również delikatne roszady na karcie – w oko mocno wpadł mi jeden pojedynek, na którym skupiłem się mocniej.


Mowa tutaj o topowym starciu w kategorii koguciej pomiędzy Sylwestrem Millerem oraz Piotrem Kamińskim. Na papierze starcie to wygląda na niezwykle wyrównane, na wejściu dużym faworytem był Kamiński, w tej chwili jednak to za zwycięstwo Millera bukmacherzy płacą mniejsze pieniądze. Jak ja widzę to starcie? Zapowiada nam się pojedynek stricte stójkowy – nie wydaje mi się, by Miller chciał się kulać z poznaniakiem, Kamiński jest bowiem niezwykle niebezpieczny na dole, co pokazał w ostatniej wygranej walce na Babilonie z Piotrem Wróblewskim. Odnoszę wrażenie, że może to być bardzo niewygodne zestawienie dla żołnierza z Warszawy – to Kamiński wydaje się być bardziej ruchliwy na nogach, ma niezłe defensywne zapasy, ponadto po raz pierwszy od dłuższego czasu nie będzie ustępował swojemu rywalowi w gabarytach. Forma widać naprawdę dobra, motywacja duża, oczywiście nie sposób skreślać Millera w tym pojedynku, ale wydaje mi się, że zawodnik Legia Fight Club nie zaskoczy Kamińskiego, który dobrze odrobi pracę domową i wygra to starcie na kartach sędziowskich.

Sylwester Miller – Piotr Kamiński 2.10
 
Ostatnia edycja:
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Kamiński na pewno ma lepsze umiejętności w BJJ, ale w stójce już jest na pewno gorszy od Millera. Mocne przygotowania w czerwonym smoku powinny Kamińskiemu pomóc, ale sam osobiście jakoś jestem bardziej przekonany w stronę jego rywala. Widzę dwa scenariusze na tę walkę albo Kamiński wygra w parterze przez jakieś poddanie, albo Kamiński go wypunktuję. Jednak mój typ Miller S 1.90 ~ fortuna ✅

Mazur wygra z Rajewskim, jak dla mnie kurs na rywala Mazura przesadzony trochę i tylko nazwisko robi tutaj robotę. Mazur bardzo charakterny chłopak i zawsze walczący do końca jego głównym elementem, który powinien przeważyć w tym zestawieniu jest parter i myślę, że w tej płaszczyźnie będzie chciał prowadzić walkę. Mazur M 1.85 ~ fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom