>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

bańka codziennie, dokąd się uda zajechać

capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Wszystko teoria, zobaczymy czy to ma sens.

Codziennie zakład 1000 zł o kursie 1,10. Wygraną stówę odkładamy i gramy dalej.
Żeby nie było, tylko jeden zakład dziennie.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
FC Barcelona - Real Saragossa ✅ 1:0
Typ: 1
Kurs 1,10
Stawka: 1000 zł

Stan konta: 1100 zł

Takiej nieporadności Barcy jak w 2 połowie jeszcze nie widziałem. Co z tego jak przez 85% czasu mają piłkę, jak nie potrafią wejść w pole karne. Arsenal przejdzie jak nic.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Olympique Lyon - Ac Arles-Avignon ✅ 5:0
Typ: 1
Kurs: 1,20
Stawka: 1000 zł

Miały być kursy w okolicy 1,10; ale tutaj typ jest mega pewny. Arles bardzo osłabione, nie obroni się długo.

Stan konta: 1300 zł
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma ✅ 3:0
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.

Stan konta: 1570 zł
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Nie wiem od ja dawna grasz ,ale nie tędy droga,po kursie 1,10-1.20 musisz trafic od 5 do 10 kuponow.Wybiegnij troche w przyszlosc
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.
oj jak dla mnie typ mega ryzykowny jak na taka stawke, Szachtar wywiozl 3-2 z Rzymu i moga grac dzis na remis, nawet bezbramkowy, co wiecej nawet wygrana Romy 1-0 daje awans Szachtarowi wiec tym bardziej moga grac defensywnie, mogles wybrac cos lepszego zdecydowanie.
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
To tylko zabawa, nie gram naprawdę. Chcę zobaczyć czy jest sens takiej gry. A co do typu: oglądałem pare ich meczów, i oni po prostu nigdy nie grają na remis. Roma jest teraz w mega dołku, moim zdaniem, przy obecnym poziomie ligi włoskiej, który moim zdaniem ostatnio strasznie spadł, powinni to wykorzystywać. Chcieliby, ale po prostu nie mogą. Stawiam dzisiaj na otwarty mecz, z kilkoma golami i zabawą na trubunach jak to ruskie potrafią najlepiej. A poza tym: NIE MA OPIERDALANIA SIĘ, TRZA STRZELIĆ.
 
omn1a 8

omn1a

Użytkownik
Tak ale prędzej czy później i tak wtopisz i w ogólnym rozrachunku i tak będzie minus... Moim zdaniem taka gra raczej nie ma sensu... Jak masz taki budżet to lepiej byłoby grać progresją ...
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Progresją, to ja bym chciał własnie dojść do takiego budżetu, a potem jak w tytule; starannie dobrane zdarzenie; 100 dziennie i spokój; ale chcialbym to wybróbować właśnie, dlatego jest ten temat; lepiej żebym wtopił teraz niż kiedyś
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Szachtar Donieck - AS Roma ✅ 3:0
Typ: Szachtar strzeli
Kurs: 1,17
Stawka: 1000 zł

Kurs przyduży, ale nic ciekawego nie mogę dzisiaj złapać.
Jednak ładnie weszło; mecz otwarty, wiele sytuacji bramkowych z obu stron; pewne zwycięstwo Ukraińców.
 
S 0

snoopyfm

Użytkownik
Narazie masz kolego farta , ale jednak musisz , uwazac aby wlasnie to Cie nie zgubilo ... ale ogolnie systemik podoba mi sie ????
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Ajax Amsterdam - Spartak Moskwa ⛔ 0:1
Typ: 1X
Kurs: 1,12
Stawka: 1000 zł

Nie poddajemy się, niedługo się odrobi.

Stan konta: 660 zł
 
capriolo 9

capriolo

Użytkownik
Mega value znalazłem moim zdaniem.

ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki ✅ 1:0
Typ: 1
Kurs: 1,32
Stawka: 660 zł

Stan konta: 870 zł
 
robik992 0

robik992

Użytkownik
Jak grasz tak wysoko, to polecam grac live ???? Wczoraj tylko Inter mi nie wszedł ???? - grałem akumulatorem, a bym był do przodu 964 pln.
 
rehtonall 2

rehtonall

Użytkownik
On pisał, ze gra wirtualnie zeby zobaczyc czy cos by wygral.
Duzo ludz probowalo i konczylo na minusie, ale nie ma rzeczy niemozliwych wiec
 
Do góry Bottom