>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędnie rozliczony kupon?

Z 0

z4mot4ny

Użytkownik
Witam. Zawarłem zakład dnia 10.04.2022. problem dotyczy meczu St. Gilloise - Beerschot. Postawiłem over 1,5 bramki w pierwszej połowie. Niestety było 0:0. Natomiast pod koniec meczu kibice gości wszczęli awanturę i mecz został przerwany. Kupon rozliczony jako przegrany ale po tygodniu okazało się że został gospodarzom przyznany walkower. Czy to zdarzenie nie powinno być rozliczone po kursie 1.0? Screenshot_20220418-133212.png
 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
I tak i nie. Z jednej strony zagrałeś pierwszą połowę która się odbyła, z drugiej mecz unieważniony czyli tak jakby go nie było. Tu już od buka zależy co z tym zrobi.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ostatnio mi przerwali mecz w 3 lidze , miałem , że SETE strzeli gola, i oni strzelili , mecz przerwany w około 40 minucie i co zrobili ? anulowali, napisałem reklamację, zobaczymy, tak jak kolega pisze wyżej , zależy od buka , ale moim zdaniem idąc ich logiką do anulacji. Co nie zmienia faktu że STS nie dzierżę i nie gram tam od lat ;)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Myślę że warto jest wszcząć procedurę reklamacyjną, ale należy założyć, że może zostać rozpatrzona negatywnie. Koniec końców pierwsza połowa odbyła się i została wytypowana niepoprawnie. Niemniej - trzymam kciuki!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
11.2. Wyniki 11.2.1. Wyniki zawodów mają z założenia oznaczać te wyniki, które osiągnięto na gruncie uczciwej rywalizacji. Późniejsze protesty składane przez odpowiednie organizacje sportowe będą uwzględniane dla rozstrzygania o wyniku zakładów, lecz protesty złożone następnego dnia lub później nie będą uwzględniane (zobacz Wyścigi Samochodowe jako wyjątek). Na przykład, podczas Etapu 6 kolarskiego Tour de France w 1999 roku Steels finiszował pierwszy, a sekundę za nim Cipollini. Złożony został natychmiastowy protest i Steels stracił pierwsze miejsce za przepychanie się, tak więc pierwsze miejsce przyznano Cipolliniemu i do celów rozstrzygania zakładów Cipollini został zwycięzcą. Jeśli protest byłby zgłoszony następnego dnia, Steels mógłby być uważany za zwycięzcę dla celów rozstrzygania zakładów. Tak więc, żeby protesty miały jakikolwiek znaczenie dla rozstrzygania zakładów, muszą one być zgłoszone w dniu zakończenia wydarzenia.

 
Do góry Bottom