>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

błąd bukmachera

K 0

Koles90

Użytkownik
Witam tak w skrócie parę dni temu bukmacher pomylił się na moją korzyść miałem kupon przegrany zaliczony jako wygrany zanim to naprawili pieniądze już wypłaciłem na konto, teraz na koncie widnieje mi minus 700 ileś tam złoty, cos tam na internecie poczytałem że bukmacher ma prawo żądać zwrotu pieniędzy nawet sądownie narazie żadnego emaila od nich nie dostałem. Miał ktoś podobny przypadek i coś poradzi co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
Sytuacja miała miejsce na legalnym polskim bukmacherze
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Witam tak w skrócie parę dni temu bukmacher pomylił się na moją korzyść miałem kupon przegrany zaliczony jako wygrany zanim to naprawili pieniądze już wypłaciłem na konto, teraz na koncie widnieje mi minus 700 ileś tam złoty, cos tam na internecie poczytałem że bukmacher ma prawo żądać zwrotu pieniędzy nawet sądownie narazie żadnego emaila od nich nie dostałem. Miał ktoś podobny przypadek i coś poradzi co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?
Sytuacja miała miejsce na legalnym polskim bukmacherze
No chyba to jest jasne, że bukmacher ma prawo żądać zwrotu tych pieniędzy i będziesz musiał je oddać. Ja prdle co za czasy. Zero honoru i przyzwoitości.
 
Do góry Bottom