>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Austria EBEL - Erste Bank Eishockey Liga - 2013/2014

Status
Zamknięty.
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Insbruck-Olimpia Lublana
Olimpia win łacznie z dogrywką i karnymi
2.
Bwin
Insbruck nie popisał się w pierwszym meczu z beniaminkiem byłym klubem włoskiej ligi Bolzano przegrywajać aż 1-6 w meczach towarzyskich też ciężko znaleźć pocieszający wynik do tego z kadry odeszło dwoch czołowych graczy Francis Lemieux a także Fox to ogromna strata dla tej drużyny. Drużyna gosć zainauguruje rozgrywki austryjackiej ligi hokeja w składzie pozostali najlepsi punktujący drużyny m.in McBride, D&#39;Alvise czy Mursak w tamtym sezonie ciężko się gralo druzynie z Ljublany na tafli gospodarzy lecz liczę że utrzymanie składu i osłabienia druzyny z Insbrucku pozwoli na wygrana Olimpi i wywiezienie punktów z tafli gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Typu nie neguję pod żadnym pozorem ale pisanie czegoś takiego:
osłabienia druzyny z Insbrucku
to po prostu bzdury. Spójrz jak kadra Innsbrucka wyglądała w zeszłym sezonie, a czym Daniel Laud dysponuje teraz. W miejsce beznadziejnego Patricka Machreicha (4,30 GAA!) do bramki ściągnięto Adama Munro z Alby Volan (2,95 GAA). Obrona - tutaj jedyne warte odnotowania odejście to Jon Insana, zostali Patrick Mossmer, Stefan Pittl, czy Craig Switzer, a dołożono do tego Shane Simsa z duńskiego Aalborga i przede wszystkim doświadczonego Marka Malika który z taką przeszłością (prawie 700 spotkań w NHL!) na pewno może dużo dać zespołowi więc IMO zmiany tutaj na dość fajny plus. No i atak. Odeszli Francis Lemieux i Aaron Fox, ale również m. in. Mike Bartlett czy Bryan McGregor którzy coś tam zespołowi dawali a tego już nie zauważyłeś. Ale w ich miejsce ściągnięto z mającej mega problemy finansowe Valerengi Tylora Donatiego i Justina Donatiego (kolejno 18+42 i 37+32), świetni zawodnicy jak na warunki Innsburcka, Lukasa Jurika z Zvolenu który poprzedni sezon miał wyśmienity (30+37) no i pojawiła się jeszcze informacja o kolejnym Kanadyjczyku w zespole, którym ma być Matt Caruana (29+19 w drugoligowym Starbulls). Tak więc po ciężkim poprzednim sezonie te zmiany są jak najbardziej pozytywne. A rywal? straty z przodu (Brock McBride, Chris D&#39;Alvise, Kevin DeVergilio, na chwilę był tylko Jan Mursak) i z tyłu (Patrick Coulombe, Andrew Thomas, Mike Ratchuk). A wzmocnienia? szukam, szukam, szukam... i chyba nie wiem czy o kimś można mówić inaczej niż o łataniu dziur. Nick Ross i Bryan Schmidt nie są lepsi od tych którzy odeszli, a w ataku nie wiele lepiej. Pascalowi Morency nie dawno szybko podziękowano w Zagrzebiu więc raz się już nie sprawdził w tej lidze, do tego kilku juniorów i zaciąg zawodników z rezerw Salzburga czy 3ciej ligi czeskiej. Aha no tak, są Judd Blackwater czy Jeff Ulmer ale nie czarujmy się - to są nazwiska anonimowe w zdecydowanej większości. Oni w niedawnym sparingu przegrali nawet z Sheffield. Forma obu zespołów równa i słaba, no może delikatnie lepiej wyglądali mimo wszystko zawodnicy HCI, do tego własna tafla, gdzie Olimpija grać nie potrafi. Jeśli ktoś tu jest słabszy kadrowo w porównaniu do poprzedniego sezonu to właśnie Słoweńcy! porażka 1:6 z Bolzano nie robi na mnie wrażenia bo to samo Bolzano ograło mocnego kandydata do tytułu Salzburg. Ja spróbuję lekko w stronę gospodarzy.
HC Innsbruck 2,20 ✅ 4:2
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Cisza w dziale więc pora coś ruszyć. Zwróciłem uwagę na jutrzejsze spotkanie moich ulubieńców ekipę Innsbrucka z Grazem. Dużym faworytem w oczach bukmacherów jest ekipa przyjezdnych czego trochę nie mogę zrozumieć. Innsbruck po falstarcie z Bolzano u siebie wygrał kolejne 3 spotkania u siebie zaliczając dobry bilans 16:6. Mecz z Bolzano wpadka, ale nie przeceniałbym tej ekipy w kontekście wyników z Grazem. A Graz póki co słabo na wyjazdach, planowe porażki z Linz i Klagenfurtem, do tego fartowne wygrane z bardzo chimerycznym i nieobliczalnym Znojmo i Bolzano, które mając 2:0 u siebie na 4 minuty przed końcem meczu przyfrajerzyło. Dla mnie ten mecz to 50:50. Trochę zawodzi Munro, więcej się po nim spodziewałem, ale już do głosu dochodzą Donati tak jeden jak i drugi oraz Jurik czego należało się spodziewać. Duże pole do popisu z przodu, trochę gorzej z tyłu ale i tak u siebie wyglądają więcej niż solidnie. Graz jutro bez Lefebvre więc na pewno strata, do tego w bramce chyba też nie do końca zadowoleni są z postawy Sabourina. O ataku gości &#39;najlepiej&#39; świadczy fakt, że najlepiej punktującym zawodnikiem jest... VanBallegooie. Obrońca. Kinasewich po dwóch fajnych sezonach w Zagrzebiu rozmienił się na drobne. Atak wygląda strasznie ubogo a Innsbruck jak mało kto w lidze potrafi u siebie narzuć niesamowite tempo, co mi się rzuciło w oczy oni grają interwałami. Pierwszy raz coś takiego widzę w hokeju, ale ta gra przypomina mi właśnie takie uderzenia falami. Mocne ataki, ciągły pressing i przez kilka minut a później spokojne rozgrywanie krążka na zasłonie, &#39;zabili&#39; już 3 rywali u siebie takim stylem. I myślę że warto przyjrzeć się temu bo jest to niewątpliwie coś ciekawego do oglądania. Mimo słabej postawy na wyjazdach coś mi się wydaje że oni mogą sporo namieszać w tym sezonie. Potencjał nie wątpliwie mają w ataku ogromny, do tego gdzieś obok sezonu przechodzą póki co Salzburg (!), czy Wiedeń. Dużo za wcześnie prorokować, ale dla mnie ekipa gospodarzy to zdecydowanie kandydat do top6 w tym sezonie.

Innsbruck 2,95
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Klagenfurt 2,10

Po piątkowym zwycięstwie nad Linz, zespół KAC Klagenfurt podejmie Vienne. Gospodarze po serii czterech porażek z rzędu wychodzą powoli na prostą, mimo tego ich pozycja w ligowej tabeli nie zachwyca. Znacznie lepsze nastroje panują w obozie dzisiejszych rywali, goście kontynuują serie trzech zwycięstw na swoim terenie. Dzisiaj jednak mecz odbędzie się w Klagenfurcie, gdzie gospodarze ostatnie swoje dwa mecze wygrali po 5:1, odpowiednio z Innsbruckiem i wyżej wymienionym Linz. Po nieciekawym początku sezonu, podopieczni Christera Olssona mają wciąż nadzieje na górną połowę tabeli. Do składu gospodarzy wraca bramkarz Rene Swette, co powinno pozytywnie-motywująco wpłynąć również na postawę drugiego bramkarza Fabiana Weinhandla. Natomiast w ekipie gości, niepewny jest występ kilku ważnych zawodników, Dustin Sylvester, Jamie Fraser (oboje 12pkt) a także rezerwowego bramkarza Davida Kickerta. Kończąc już analizę, dodam tylko, że KAC ma coś do udowodnienia, ponieważ 15 października w meczu między tymi samymi drużynami także w Klagenfurcie, zespół z Wiednia wygrał aż 7:3. Mam nadzieje, że gospodarze podejdą bardzo ambitnie do tego spotkania.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
LINZ - Klagenfurt 1 WilliamHill 1,85✅✅✅4-1

Gospodarze w ostatniej kolejce przegrali z kretesem ligi Salzburgiem 4-2 - wybaczalne ,przegrali z wice liderem ekipą Villach 3-7 - wybaczalne , ale pokonali wysoko bo na 3 miejscu Bolzano 4-3+ oraz Vienne 4-2 . Klagenfurt w ostatniej kolejce dopiero po karnych rozprawił się z Dornbirn- 10-tą drużyną ligi . Przegrali z Salzburgiem i Bolzano . H2H ostatnich pieciu meczy na korzyść Linz 4-1 . U siebie gospodarze na 11 meczy 9 razy wychodzili zwycięsko , goście na wyjazdach 5 zwycięstw i 7 porażek , ja idę tutaj w stronę Gospodarzy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
MECZ: Salzburg - Vienna Capitals
KRAJ/LIGA: Austria / EBEL
TYP: 1 Reg
KURS: 2,09
BUK: Pinnacle Sports
STAWKA: 4/10
ANALIZA:
Dwa dni temu obie ekipy spotkały się w Wiedniu i górą byli dzisiejsi goście którzy wygrali 4-3. Forma zdecydowanie przemawia za Vienną to dziś spodziewam się że ekipa gospodarzy wygra. W piątkę po 1 tercji prowadzili 2-0 by w drugiej oddać prowadzenie. W tym sezonie oba zespoły grały 3 razy i dwukrotnie wygrali goście oraz raz Salzburg. Goście wiecznie nie będą wygrywać także a Salzburg też musi się przełamać gdyż od 3 meczy nie wygrał ???? to najlepiej w takim meczu i to jeszcze u siebie ????
SAL - VIE | Salzburg - Vienna
tv---&gt; http://www.servustv.com/cs/Satellite/Article/Servus-Hockey-Night---Live-011259548192225
Powodzenia ????
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Vienna Capitals[email protected] b365 ⛔ 1-3
Obie ekipy spotkały się w czwartek w Linzu.Zwyciężył zespół z Wiednia 3-0.
Od momentu gdy kontuzji nabawił się najlepszy strzelec gości Kanadyjczyk Lebler zaczęły się problemy w ofensywie.W następnym meczu kontuzji doznał Leahy,a kilka dni temu Moran.
Ta trójka znajduje się w szóstce najskuteczniejszych graczy zespołu.
Od momentu gdy zabrakło Leblera i Leahy&#39;ego zespół w 5 meczach zdobył zaledwie 5 goli.
Rundę zasadniczą Liwest skończył na 2 pozycji tuż za Stołecznymi.Rundę skończyli z taką samą ilością punktów i goli.
Można powiedzieć,że są to zespoły bardzo wyrównane.Tyle,że przed kontuzjami,bo dziś zdecydowanym faworytem są gospodarze,u których bardzo skuteczni są Kanadyjczycy Ouellette-Ferland-Sylvester.
Kursy lecą na łeb na szyję.Pewnie w b365 jeszcze spadną,bo u niektórych buków jest już tylko 1.55.W bwin można jeszcze łapać 1.70.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dornbirn - Olimpia Ljubjana 1 (-1.5 AH) @ 1.65 WilliamHill 4:1 ✅
Kursy lecą od paru dni. Wczoraj do złapania u buków było jeszcze 1.50 na wygraną i 1.75 na handi. Goście mają teoretyczne szanse na awans do play-off. Jako, że klub nie należy do najbardziej majętnych zaczęto proces obniżania kosztów i kilku kluczowych graczy opuściło szeregi słoweńskiej drużyny. Podstawowy bramkarz Jerry Kuhn wybrał Krefeld. Odeszli również mocno punktujący Hebar, Koren, Ross, MacAulay. W Dornbirn Olimpia w tym sezonie nie wygrała (8:1 i 4:0 dla Dornbirn)
Gospodarze w najsilniejszym składzie wciąż z szansami na awans. Kadra systematycznie była wzmacniana w trakcie sezonu graczami pokroju Arniela. Miejscowi zakładają, że trzy wygrane w ostatnich czterech starciach zagwarantują awans w play-off. Na swoim terenie gospodarze są groźni dla najlepszych, dlatego też wątpię by grający najpewniej na trzy linie goście byli w stanie pokonać zmotywowanych gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Olimpia Ljubjana- Klagenfurt 2 @ 1.40 0:5 ✅
TWK Innsbruck - Dornbirn 2 @ 1.72 3:9 ✅
AKO: 2.41 WilliamHill ✅
Obie ekipy walczą o play-off. Bliżej rzecz jasna Dornbirn. Buldogi grają dziś w Innsbrucku, gdzie jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Jednak miejscowi o nic już nie walczą i nie powinni się zarzynać. Z kolei Dornbirn ostatnio w bardzo dobrej formie (wyjazdowe wygrane z Grazem i Klagenfurtem). Oczywiście warto mieć na uwadze, że to derby Tyrolu.
Co do meczu Klagenfurtu to nie będę powtarzał tego co napisałem o Słoweńcach przy starciu z Dornbirnem. Klagenfurt na wyjazdach w tym sezonie nie błyszczał. Jednak ostatnio wygrali z bezpośrednim rywalem do awansu na gorącym terenie w Szekesfehervar. Trener KAC podkreślał, że jego zawodnicy zagrali chyba najlepszy wyjazdowy mecz w sezonie. Także forma jest i zdrowie również, gdyż wszyscy najważniejsi a kontuzjowani w trakcie rozgrywek gracze już wrócili do zdrowia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: EC Dornbirn - EC Salzburg
Typ: 1X
Spotkanie nr 4 w pierwszej rundzie fazy playoff w lidze austriackiej. Po 3 grach zespół Dornbirn prowadzi w serii 2:1 i jest o jedną wygraną od awansu do półfinału. Co prawda liga austriacka jest dość nieprzewidywalna, ale kursy na to spotkanie są dla mnie dość dziwne. I co ciekawe przyglądałem się 3 poprzednim spotkaniom i ciągle zespół z Salzburga jest niesamowicie faworyzowany i dzisiaj także goście według bukmacherów powinni spokojnie wygrać. Tylko, że 3 spotkania z playoff pokazują, że gospdoarze są w gazie i co ważne w serii prowadzą 2:1. Wygrali u siebie 5:4, a mecze w Salzburgu kończyły się dogrywkami. Pierwszy wygrał Dornbiirn 3:2, drugi gospodarze wygrali 4:3. Wszystkie mecze faworyt musiał gonić. Pierwszy ze stanu 1:2, drugi ze stanu 0:3 i 2:5, trzecie z 0:2 i 1:3. Sezon zasadniczy lepszy w wykonaniu Salzburga, bo zajęli 3 miejsce, a potem wygrali grupę mistrzowską, wygrywając 8 z 10 gier. Dornbirn zajął 8 miejsce w sezonie i 2 w grupie spadkowej, ale dało to awans i grę w ćwierćfinałach. Informacja ważna jest też taka, że z Salzburga po sezonie zasadniczym zostało tylko 2 graczy, reszta to nowi. A u gospodarzy jest 7 Kanadyjczyków i 2 Amerykanów. Tacy gracze jak Aquino (29goli), D&#39;Alvise (31goli) czy Mink (26goli) na pewno nie pozwolą na to, aby zespół, grający 2 sezon w EHL zmarnował szansę i odpadł , gdy już po 2 spotkaniach było 2:0. Według mnie Dornbirn ma dzisiaj sporą szansę na sprawienie niespodzianki.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Informacja ważna jest też taka, że z Salzburga po sezonie zasadniczym zostało tylko 2 graczy, reszta to nowi.
Skąd w ogóle taki pomysł ? Jak sobie niby wyobrażasz zmianę całego składu przed PO w zespole aspirującym do mistrza ? Raffl, Roe, Meckler, Cullen, Latusa, Milam, Motzko, Faheym Heinrich - dalej mi się nie chce szukać ale czołówka punktujących zawodników regular sezon ma się dobrze i dalej jeździ dla Salzburga więc nie mam pojęcia skąd wziąłeś te info ani kto Ci je sprzedał i za ile.
Ogólnie typu nie neguję sam zagram lekko ML na gospodarzy bo kurs jest mocno zawyżony ale trzeba mieć na uwadze, że Salzburg jest zdecydowanym faworytem i będzie w tym meczu przeważał oraz kontrolował gumę tak jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach. Mocna obrona, trochę szczęścia i kolejny dobry występ bramkarza to warunki, które muszą zostać spełnione by gospodarze zgarnęli dziś kolejny win.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Z Salzburga nie odszedł w tym roku ani jeden zawodnik.Nie wiem skąd kolega wziął to info,ale lepiej następnym razem sprawdzić,bo szkoda ludzi w błąd wprowadzać.Informacja o odejściu całego zespołu to jednak skłania do zagrania na przeciwnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom