>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP&WTA [15.04.2007 - 22.04.2007]

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
[center:8e4020e72e] ATP

Monte Carlo - Monaco


Official Site
Miejsce rozgrywek: Monte Carlo, Monaco
Czas rozgrywek: April 15-22, 2007
Pula nagród: 2,082,500€
Nawierzchnia: Clay [Cegła]



[Jeżeli nowe turnieje będą w ofertach niech ktoś doda, albo ja to zrobię ???? ]
[/center:8e4020e72e]
 
drago 108

drago

Użytkownik
Pare typków na dobry początek tygodnia

1. Acasuso J. - Andreev I. 16-04-07 11:00 1,60 2,10

W tym spotkaniu Jose ma dużą przewagę nad Rosjaninem. Po 1-sze Acasuso na dzisiejszej nawierzchni wygrał ze swoim przeciwnikiem TRZY razy, ale w 2003, 04 i 05, czyli prawie dwa lata temu spotkali się na korcie. Andreev ciągnie passe, złą passe 4 rzędowych porażek, a Acasuso nie wygrał dwóch ostatnich spotkań, ale to Jose miał trudniejszych przeciwników. Ja tutaj proponuje 1, i tak też gram, co wy z tym typem zrobicie to już wasza sprawa ???? .


2. Gasquet R. - Verdasco F. 17-04-07 10:00 2sety 1,45 3sety 2.35

To typ dla tych co lubią ryzyko. Mi się ten typ spodobał gdy ujrzał statystyki zawodników. Co prawda h2h mówi jasno, że to żabojad wygrał 2 razy w dwóch spotkaniach, ale 2 razy 2:1. Ostatnio Fernando przegrywa, ale sety jednak zdobywa więc tutaj może powalczyć nawet o zwycięstwo. Gasquet w ostatnich wygranych spotkaniach też tracił sety, ale jednak większość wygranych spotkań to 2:0 dla żabojada. Na dzisiejszej nawierzchni spotkali się pierwszy raz w 2004 roku, a więc bardzo dawno temu, a do tego Fernando raczej w tamtych czasach nie grał tak jak dziś. W Europie się jeszcze nie spotkali, ale pochodzą z tego kontynentu, więc pod tym względem raczej nikt nie ma przewagi. Proponuje grać typ na 3 sety niż moim zdaniem typować trudny typ na zwycięstwo Gasqueta, który i tak może nie wejść. Jeżeli Fernando wygra 2:0 to się zdziwię, gdyż liczę na jego zwycięstwo, ale dopiero po 3setowym pojedynku, a gdy wygra 2:0 żabojad to jednak moja analiza była błędna. Typ 3setowy pojedynek.


Niestety, ale nie mam już czasu na dodanie analizy, bo zaraz wyruszam do szkoły, a więc podam suchowca:

Mayer F. - Gicquel M. Grane sety - Typ: 2 sety 1,65
Ci zawodnicy w ostatnich spotkaniach grają często 2 sety, raz wygrywają, a raz nie. W tym spotkaniu szykuję się 2:0 dla Mayera, ale pamiętając o ostatnim spotkaniu Floriana wole zagrać 2 sety, gdyż Gicquel też może wygrać
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Tursunov D. v Gaudio G.
Typ: 1
Kurs: 1.97

Zastanawia mnie czemu taki wysoki kurs na Gaudio ?? Który ostatnio jest kompletnie bez formy niewiem jak teraz wygląda jego gra ale jeszcze z jakiś miesiąc temu to słyszałem, że ma problemy z przebijaniem piłki przez siatke :mrgreen: . To prawda, że Gaudio najlepiej czuje sie na clayu ale nie w tym roku w tym roku nigdzie nie czuje sie dobrze ;) Tursunov lepiej gra na hardzie ale na clayu także sobie dobrze radzi. Myśle, że Tursunov wygra nawet 2:0.
 
D 0

darioso

Użytkownik
Dzisiejsze wyniki w Monte Carlo to tragedia dla obstawiających. Faworyci padli jak muchiiii.
M Mirnyi (BLR) d [14]M Baghdatis (CYP) 75 64 :zy3ou:
K Vliegen (BEL) d P Mathieu (FRA) 75 63 :zy3ou:
[13]M Youzhny (RUS) d C Moya (ESP) 62 31 ret. (left adductor) :zy3ou:

Straciłem 50 zeta :zy3ou:
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
M Mirnyi (BLR) d [14]M Baghdatis (CYP) 75 64 :zy3ou:
K Vliegen (BEL) d P Mathieu (FRA) 75 63 :zy3ou:
[13]M Youzhny (RUS) d C Moya (ESP) 62 31 ret. (left adductor) :zy3ou:
Może dla Ciebie byli faworytami , dla mnie napewno nie. Widać , że zagrałeś po kursach nie analizując meczów.Kurs na Bagiete był śmieszny i dziwię się , że zadecydowałeś się zagrać go z dobrym na clayu Białorusinem. Faworytem spotkania Youzhny - Moya był jak dla mnie Rosjanin , niewiem czym kierowałeś się grając ten typ. Po drugie po co pisałeś tego posta?? Rozumiem rozgoryczenie porażką ale zrobi się syf na forum jeżeli każdy będzie pisał &quot;xxx przegrał z xxx. Przegrałem xxx&quot;Ten dział jest po to by analizować spotkania tenisowe , pamiętaj o tym. Życzę wielu wygranych.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jeżeli chodzi o Moye, to naprawde nie wiem jakie miałeś podstawy darioso żeby zagrać na Hiszpana. Jak już Del Potro powiedział Rosjanin moim zdaniem był zdecydowanym faworytem, więc radze przyłożyć się do analizowania. Mnie w dzisiejszym dniu zdziwiły dwa mecze był to Acasuso i Tursunov. Jak dla mnie to obaj powinni wygrać swoje mecze a tu gładkie porażki. Tursunov, przegrał z Gaudio który jest bez formy ale widocznie Rosjanina nie było stać aby powalczyć o zwycięstwo. Jutro przed nami kolejny dzień i miejmy nadzieje że uda nam się przewidzieć wyniki tych spotkań.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Na jutro odradzałbym grać na Andy&#39;iego Murray&#39;a. Dzisiaj w deblu doznał kontuzji i musiał skreczować, więc albo jutro jego spotkanie wogóle się nie odbędzie, albo nie bedzie grał na 100% bo zapewne sam świetnie zdaje sobie sprawe że porażka w jednym turnieju go nie zbawi, a zdrowie jest najważniejsze. A więc jeżeli ktoś lubi ryzyko może postawić na Gicquel&#39;a. Kurs w GB to 3.20.

Pozdrawiam!
 
kai090 0

kai090

Użytkownik
siema chcialbym o porade dotyczaca tych meczy :
272 K.Kim-Kryvonos 1.41
261 Querrey-Aguilar 1.18
265 Odesnik-Przysiezny 1.58
263 Zabaleta-Phau 1.28
270 Sanguinetti-Tecau 1.32
267 Vemic-Gimelstob 1.28
264 DeVilder-Sabau 1.31
339 Bogdanovic-J.Vacek 1.29
co o tym sadzicie prosze o wypowiadanie sie ???? ???? :oops:
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
siema chcialbym o porade dotyczaca tych meczy :
272 K.Kim-Kryvonos 1.41
261 Querrey-Aguilar 1.18
265 Odesnik-Przysiezny 1.58
263 Zabaleta-Phau 1.28
270 Sanguinetti-Tecau 1.32
267 Vemic-Gimelstob 1.28
264 DeVilder-Sabau 1.31
339 Bogdanovic-J.Vacek 1.29
co o tym sadzicie prosze o wypowiadanie sie ???? ???? :oops:
Ehh , chcesz to obstawiać po kursach czy jak ?? Większość z tych zawodników naprawdę mało znana i nie wróżyłbym sukcesu przy takim małym tasiemcu na turniej o puli nagród ok 100,000 - jak chcesz grać po kursach to już lepiej zagraj coś z Monte Carlo :]
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Almagro N. - Berdych T. 1.95

Kurs to wg. mnie prezent od buków! Hiszpan niby wygrał w zeszłym tygodniu ponownie turniej w Valencii, ale turniej był strasznie słabo obsadzony a On pokazał wahania formy, wg. mnie wogle nie zachwycił. Na pewno jest zmęczony bo w każdym prawie meczu musiał się ostro namęczyć aby wygrać, jego głównym celem była wygrana w Valencii. Czech za to ten sezon może zaliczyć to jednych z najgorszych, ale ostatnio łapał już formę i przed tym turniejem spokojnie przygotowywał się i na pewno pokaże na co go stać. Berdych wygrał już raz z Almagro na cegle w 05r rok pozniej Hiszpan wziął jednak rewanż. Jak będzie teraz?!

Hrbaty D. - Portas A. 1.55

Zawodników dzieli 100 miejsc w rankingu ATP, lecz oboją w tym sezonie nie zachwycają... Portas podczas kwali zaliczył dwa trudne trzy setowe spotkania i jest już ograny na tych kortach, ale nie sądzę aby osiagnął coś wiecej niż I runda. Niby obaj lubią grać na cegle, ale Portas to już raczej zawodnik chalangerowy i tam jego miejsce a nie w turnieju z serii mistrzowskiej. A Dominik musi wreście wygrać!

Safin M. - Vliegen K. 1.40

Safin w zeszłym sezonie na kortach twardych w Madrycie b. łatwo pokonał Belga 6:2,6:2 teraz na pewno tak łatwo nie bedzie. Safin już w pierwszej rundzie musiał zmierzyć się z rostawionym Finem Nieminen z którym wygrał po trzech setach, ale im mecz trwał dłużej to Marat na korcie czuł sie coraz lepiej. Vliegen ostatnio WSZYTSKO przegrywał w pierwszych rundach ale dzisiaj przełamał sie i sprawił małą niespodziankę pokonując Paul-Henri Mathieu dosyć łatwo w 2 setach. Te spotkanie na pewno będzie wyrównane, ale Safin pokona Belga.

Kohlschreiber P. - Pavel A. 1.45

Obaj w miarę gładko przeszli kwale do tego turnieju, no ale rywali mieli naprawdę niewymagających. W ostatnich dwóch turniejach Pavel nie przeszedł przez eliminacje wiec ten wynik juz jest dla niego na pewno sukcesem. Niemiec za to ostatnio notuje naprawdę niezłe rezultaty, pokonując Olivera Rochusa, Simona, Stepanka... Pavel za to zadowala się chalangerami lub eliminacjami. Kohlschreiber na pewno nie będzie mieć łatwego życia z doświadczonym Rumunem, ale myśle, ze da sobie rade!

Gasquet R. - Verdasco F. 1.30

Kurs stosunkowo mały, ale Hiszoan naprawde nie ma tutaj większych szans. Bilans 2:0 dla Francuza, jedno na cegle. Każde spotknie było zaciete, trzy setowe. Jednak Verdasco gra ostatnio naprawde słabo przegrywa mnustwo spotkań, jednak jest Hiszpanem i na cegle bedzie grozny jednak trafił na zawodnika, któremu ta nawieszchnia nie jest straszna....

Massu N. - Volandri F. 1.65

Włoch jeszcze w piatek w spotkaniu z Almagro skreczował z powodu problemów z mieśniamy brzucha, kontuzja jest ta dosyć dokuczliwa zwłaszcza przy serwowaniu. Nie wiadomo czy zdecyduje sie na wystep w turnueju ale wygląda na to, ze tak. Massu na cegle czuje sie naprawde dobrze jednak bilasn spotkań 1:3 dla Włocha- wszystkie spotkania na Cegle jednak ostatnio miało miejsce dwa lata temu. Massu postawi na pewno b. trudne warunki gry i w pełni nie sprawny Filippo moze sobie nie poradzic, ale spotkanie na pewno bedzie b. zaciete.

Johansson T. - Becker B. 1.75

Becker jak na zawodnika wycjowanego w ameryce przystało, wymiata na hardzie a na cegle.... Johansson tez na cegle orłem nie jest, ale na pewno radzi sobie lepiej. Niemiec ostatnio trzy porażki w pierwszych rundach, watpie, ze teraz się przebudzi i wygra z grzonym Szwedem, który niedawno podczas DC pokonał Davida Nalbanidna. Szwec ostatni niezwykł odpadać w pierwszej rudzie zadnego turnuieju, teraz nadal tak zostanie.
 
drago 108

drago

Użytkownik
siema chcialbym o porade dotyczaca tych meczy :
272 K.Kim-Kryvonos 1.41
261 Querrey-Aguilar 1.18
265 Odesnik-Przysiezny 1.58
263 Zabaleta-Phau 1.28
270 Sanguinetti-Tecau 1.32
267 Vemic-Gimelstob 1.28
264 DeVilder-Sabau 1.31
339 Bogdanovic-J.Vacek 1.29
co o tym sadzicie prosze o wypowiadanie sie ???? ???? :oops:
Z tych meczy powinni wejść: Kim, lecz gra z jakimś Krzywymnosem a ja goście kompletnie nie znam. Querrey raczej tak, ale jakbym miał postawic na niego więcej kasy na pewno bym tego nie zrobił. Odesnik... z Polakiem? No nie wiem dla mnie NO BET. Zabaleta po dobrym turnieju w USA i kiepskim finale... ja bym go grał dopiero po pierwszym meczu. Sanguinetti no raczej wejdzie. Vemic raczej tak. DeVilder NB. Bogdanovica... ja bym nie grał.

Sorka że bez analki, ale z rana nie mam zbyt wiele czasu ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Hrbaty D. - Portas A. 1.55 ✅

Zawodników dzieli 100 miejsc w rankingu ATP, lecz oboją w tym sezonie nie zachwycają... Portas podczas kwali zaliczył dwa trudne trzy setowe spotkania i jest już ograny na tych kortach, ale nie sądzę aby osiagnął coś wiecej niż I runda. Niby obaj lubią grać na cegle, ale Portas to już raczej zawodnik chalangerowy i tam jego miejsce a nie w turnieju z serii mistrzowskiej. A Dominik musi wreście wygrać!
Gasquet R. - Verdasco F. 1.30 ✅

Kurs stosunkowo mały, ale Hiszoan naprawde nie ma tutaj większych szans. Bilans 2:0 dla Francuza, jedno na cegle. Każde spotknie było zaciete, trzy setowe. Jednak Verdasco gra ostatnio naprawde słabo przegrywa mnustwo spotkań, jednak jest Hiszpanem i na cegle bedzie grozny jednak trafił na zawodnika, któremu ta nawieszchnia nie jest straszna....
zapożyczyłem sobie te dwa typy i ładnie weszły ????

widzu &amp; reszta z działu tenis - respekt totalny - już chyba z 5ty raz zapożyczam typy [ nie wszystkie ale te najbardziej przekonywujace] i wszystkie gładko wchodzą

oby tak dalej :spokodfhgfh:
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

i wszystkie gładko wchodzą
Ja wiem czy tak gładko? Gasquet wygrał po 3-setowym pojedynku no i trochę się musiał zmęczyć żeby osiągnąć cel, a kurs zapowiadał gładką wygraną, jednak najważniejsze że typ wszedł.

Żeby nie robić OT to ja na jutro zaproponuje meczyk B. Becker vs.T. Berdych[10]. W nim stawiam na Czecha. Dzisiaj zbytnio się nie zmęczył a więc w pełni sił wyjdzie aby pokonać słabo grającego Becker&#39;a, który dzisiaj po zaciętym, a ostatecznie wygranym pierwszym secie pozbawiał rywala nadziei i drugi set był już tylko formalnością. Kursów jeszcze nie ma, ale dla mnie jest po raczej pewny typ i przy korzystnym kursie zagram za większą stawkę.

Pozdrawiam i życzę trafnego typowania!
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
nazghul dzieki za słowa uznania i dobrze, ze grasz akurat te mecze które wchodzą... Bo trudno miec 100% skutecznośc. Życze Ci dalej szczescia w graniu...

Ljubicic I. - Stepanek R 2.20

Stepanek zdemolował wczoraj Monfila, któremu nie dał wygrać ani jednego gema... Wiec Czech jest na pewno w bardzo dobrej dyspozycji, czego nie można powiedzieć o Ljubiciu. Chorwat w tym sezonie już tak nie błyszczy, ale gra skutecznie na korcie sprawia wrażenie ospałego... ale mecze wygrywa. H2 na korzyść Czecha, który wygrał dwa spotkania i nie przegrał ani jednego. Wszytskie mecze na kortach twardych i wszytskie w miarę łatwo wygrywane, bez starty seta. Teraz kurs na Radka bardzo duży a szanse na wygraną na pewno ma spore!

Robredo T. - Clement A. 1.25

To jest absolutny pewniak, Robredo na cegle czuje się jak ryba w wodzie i na pewno ma zamiar osiagnąć w tym turnieju coś znaczącego. H2 naturalnie dla Hiszpana, który zaliczył cwierćfinał w Miami gdzie Clement odpadł już w drugiej rundzie po przegranej z Berdychem. Stawiam tutaj lekkie 2:0 w setach dla Robredo.... to bardziej dal tych którzy lubią większe kursy.

Davydenko N. - Soderling R. 2.35

Rosjanin od dłuższego czasu przeżywa progres formy, porażki z Mathieu, Delicem...Robin wczoraj bez większych problemów pokonał małego, ale niezwykle ruchliwego Olivera Rochusa. Bilans między tymi zawodnikami to 2:2, ale ostatnie spotkanie wygrał Szwed po trzech setach. Na cegle spotkali się tylko raz w zeszłym sezonie w tym samym turnieju i wygrał Soderling po zaciętych trzech setach. Wiec czemu teraz nie miałby wygrać?!

Gonzalez F. - Andreev I. 1.50

Andreev zaskoczył mnie wczoraj gdy pokonał b. Łatwo Argentyńczyka Acasuso. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce w tym sezonie podczas DC, wygrał Igor, który stracił jednego seta, ale pozostałe trzy spotkania padły łupem Chilijczyka. Gonzo po wspaniałym dla niego AO nie zachwyca formą, porażki w drugich, trzecich rundach. Teraz liczę, iż na cegle obudzi się i zajdzie dalej niż II runda. Rosjanin sygnalizuje jednak dobrą formę i na pewno będzie trudno go pokonać.[/b]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wdzu.... widze że myślimy podobnie. W 100% zgadzam się z twoimi typami. Oprócz jednego meczu. Moim zdaniem Davydenko mimo ostatnich nieudanych turnieji powinnien wygrać ten mecz. Na cegle gra dość dobrze, a Robin jest bardzo nieprzewidywalnym tenisistą. Jak dla mnie w tym meczu wygra Rosjanin. Ale myśle że reszta typów bardzo dobra, a okazją jest Radek Stepanek bo jest to chyba najpewniejszy typ z bardzo dobrym kursem. Miejmy nadzieje że jutro nie będzie nieprzewidywalnych niespodzianek, ale moim zdaniem w tych meczach powinno być tak jak widzu podał, oczywiście prócz Soderlinga.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mirnyi M. v Soderling R. 1.37

Zacznijmy od tego, ze tenisiści spotkali się 5 razy i tylko w pierwszym spotkaniu dwa sezony temu okazał się lepszy... Jednak te spotkanie będzie ich pierwszym na cegle, obaj w tym turnieju spisują się naprawdę dobrze. Max pokonał w dwóch setach Bagdatisa a Robin pokonał Davydenke. Mimo dobrej formy Białorusina jest bez większych szans z Soderlingiem, który w tym turnieju może jeszcze namieszać.
 
P 0

protech

Użytkownik
(19/04/07 22:30)
Alexander Peya - Scoville Jenkins
Tennis
2
2.60
5Dimes

Ladny meczyk znalazlem przypadkiem czytajac stronke oficjalna turnieju z serii challanger w Bermudzie.
Jenskins jest to zawodnik z USA, ponoc bardzo utalentowany, w swojej karierze stoczyl juz pojedynek z nr.2 na swiecie R.Nadalem, gdzie przegral uwage po 3 setach i zacietej walce. Wywarl na komentatorach zza oceanu ogromne wrazenie. Byc moze bylo by slychac o nim nieco wiecej, lecz w tamtym sezonie doznal kontuzji ktora wykluczyla go z gry na 4 miesiace. Teraz wraca do gry i jak sam mowi, czuje sie dobrze na kortach w Bermudzie, pierwszy swoj mecz wygral 7:5 7:5 gral z Benediktem Dorshem (jesli w ogole komus to cos mowi). Kurs 2.60 bardzo ladny, mysle ze duze szanse ze ten mecz wejdzie. Jedyna obawa jest taka, ze Peya nie jest az takim slabym zawodnikiem, chociaz w pierwszej rundzie meczyl sie w dwu setowym pojedynku przeciwko Dudi Sella, coprawda wygral 6:0 3:6 6:3, ale zgubil seta..
No nic zobaczymy, wg mnie duze szanse dla Amerykanina Jenkinsa.

Z innych typw:
Sam Querrey @win ~1.50

Sam jest nr1 na tym turnieju, zdecydowany faworyt.. Gra z jakims slabym zawodnikiem, ktory na stronie ATP ma miejsce w rankingu 1192, nie wiem czemu.. ???? Wg mnie latwa przeprawa czeka dzis Amerykanina.

Zabaleta @win ~1.40

Taki kurs mam w stsie, popelniaja blad dajac tak wysoki.. Na necie jest w granicach 1.20. Zabaleta gra przeciwko Mertl&#39;ow. Jak wiadomo Zabaleta jest w kapitalnej formie, ostatnio final w Huston bodajze, przegral dopiero z Karlovicem, a po drodze pokonal calkiem dobrych zawodnikow. Zabaleta sadze ze nie da dzis szans swojemu przeciwnikowi i wg mnie ma bardzo duze szanse na wygranie tego turnieju, zaraz po Querrey&#39;u.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Berdych - Soderling
typ 1
kurs +/- 1,60 - 1,70


Dwoch wspanialych graczy sie spotyka, na tym szczebelku turniejowym to trudno nawet o nowicjuszy czy tez jakichs &#39;slabszych&#39; zawodnikow. Soderling poki co rozprawil sie z Rochusem 6-4 6-4 . Rowniez pokazal charakterek przy meczy z Davydenko ktory wg mnie aktualnie nie prezentuje jego optymalnej formy. Obaj zawodnicy sa w bardzo dobrej formie ale z tego co ogladalem to wg mnie najwieksza bron Soderling&#39;a czyli serwis nie prezentuje sie tak dobrze w tym turnieju. Jego pierwsze serwisowe punkty nigdy nie byly ponizej 70% a w tym turnieju wynosza one &#39;tylko&#39; 58% ! Oczywiscie clay nie jest najlepsza nawierzchnia dla najwiekszych &#39;servisantow&#39; (czyt. czlowiek z poteznym i mocnym serwisem). Soderling zaczal ten turniej z 13-stoma asami z seriwsu przeciwko Rochusowi ale juz w nastepnych meczach zaserwowal juz tylko 4 asy serwisowe. Teraz pare slow o Berdychu. Zaczal nadspodziewanie dobrze bo przy stanie 5:0 dla niego Almagro skreczowal. Wiec nie stracil zbytnio sil w tym pojedynku. Nastepny &#39;w kolejce&#39; Becker ktory poprostu nic nie powiedzial w tym meczu przegrywajac 6-1 i 6-2. Jak dla mnie to w ostatnim pojedynku Berdych zaprezentowal klase nad b. dobrze dysponowanym Roberdo. Przegrywajac 6-1 pierwszego seta wygral dwa nastepne 6-3 6-2. Podsumowujac, Berdych o klase lepiej przentuje swoj drugi serwis,Soderling gra tak jakby nie mogl sie przelamac i jakas bariera przed nim stala, berdych aktualnie lubi &#39;cegle&#39; co jest nie spotykane dla ludzi o mocnym serwisie. H2H to 2-2 ale nigdy nie grali oni na cley&#39;u. Moj typ na Berdycha dzisiaj.



Pozdrawiam, ????


✅ ✅ ✅ 2:1 dla berdycha !! 12 gemow z rzedu, BRAWO.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Ferrero - Gasquet
typ 1
kurs 1,80-1,90



Wczorajszy mecz dla Francuza Gasquet&#39;a byl bardzo meczacy, pierw dluga przeprawa przec Chorwana Ljubicic&#39;a po 2,5h gry mial tylko 1,5h odpoczynku.... i gral debla ! Wyczytalem ze Gasquet narzeka na bóle prawego barku. Mysle iz za stawka 5/10 mozna postawic na Hiszpana Ferrero. Bo przeciez 3,5h-4h gry musi zmeczyc czlowieka chociazby nie wiem w jakiej byl formie fizycznej to zakwasy pewnie leczy od rana.


Ferrero - Gasquet 2:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom