>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kukushkin-Bourgue 1 @1.65

Wydaje mi sie, ze Kukushkin moze ogarnac i zagrac w koncu lepiej. Ten rok dla Kazacha rosyjskiego pochodzenia fatalny i w sumie wygral tylko 3 mecze na szczeblu touru. Kukushkin to bardzo specyficzny tenisista, on moze dlugimi okresami gra slabo, ale przychodza momenty, ze pokazuje klase.
Najlepszy okres juz osiagnal, ale tak szczerze to Kukushkin pewnie mysli jakby tu powiekszyc stan konta bankowego w tym roku, wiec to wlasciwie koncowa czesc sezonu kiedy to moze zrobic.

Sa tu niewielkie ruchy kursow na niekorzysc Kukushkin, ale co to ma za znaczenie. Jestem zdania, ze Kukushkin moze zagrac dobrze. US Open to jest dla niego najlepszy szlem, co prawda zyciowki w postaci 4 rundy zrobil na AO i Wimbledonie, ale najlepszy bilans w szlemach ma jednak w USA, poniewaz praktycznie zawsze trzyma poziom.
Dobre prognostyki to przede wszystkim ostatni wystep na igrzyskach, gdzie Kukushkin wygral mecz z Coria i przegral trzysetowke z Ivashka, takze licze ze idzie ku lepszemu i przez ten miesiac zadzieje sie cos pozytywnego.

Mathias Bourgue to z kolei zawodnik wystepujacy glownie w challengerach, ktory zawsze bedzie mi sie kojarzyc z faktem, ze zagral kiedys 5 setow z Murrayem na French Open.

Reasumujac, licze na zwyzke formy Kukushkina, bo jak wspomnialem z reguly trzyma naprawde dobry poziom na USO. Ciezko wyrokowac z czym do ludzi wyjdzie Kukushkin, ale mam w miare dobre przeczucie co do jego lepszej gry, a kurs tu jest w granicach 1.6, takze cos to juz daje w akumulowanym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open kwalifikacje
Godzina: 17:00
Spotkanie: Majchrzak - Rodinov
Typ: Liczba setow - 3
Kurs: 2.37
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni sprawdzian Kamila przed dostaniem się do turnieju głównego US Open. Osobiście lubię oglądać mecze polaka bo widzę że cały czas czyni progres i uważam że za pewien czas jego miejsce w rankingu będzie o wiele wyższe. Zarówno Majchrzak jak i Rodinov w kwalifikacjach zagrali po 2 mecze bez straty seta. Spodziewam się że może to być całkiem ciekawy mecz, dwóch młodych dobrze zapowiadających się tenisistów. Gram ten typ bo jako że jest to ostatnia runda kwalifikacji więc emocje będą duże i spokojnie obu zawodników stac na wygranie seta. Dodatkowo w obu przypadkach ostatnio dość długa seria pojedynkow 2 setowych, pomijając 2 krecze które miał Rodinov w ostatnim czasie, więc sądzę że i ta seria kiedyś się skończy. Z proponowanym zakladem zawsze wiąże się ryzyko że ktorys z zawodników będzie miał gorszy dzień albo nie ogarnie presji. Mimo wszystko uważam że możemy być świadkami 3 setowki i po takim kursie warto.

Brawo dla Kamila który prezentuje się bardzo pewnie na korcie co może napawać optymizmem w zbliżającym się US Open. Prawdziwym sprawdzianem będzie mecz z Ruusuvuori, oby wyszedł z niego zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom