>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: French Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A kto to jest Lacko gość z nadwagą porusza się po korcie jak żółw, nic specjalnego nie gra, zmierzy się z młodym Hiszpanem next gen, który ostatnio gra bardzo dobrze ma na rozkładzie kilka pokonanych solidnych graczy, na pewno lepszych niż Lacko nie widzę nic innego jak szybkie 2-0 dla Alcaraza
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
W teorii macie absolutną rację, ja się tylko zastanawiam co mnie tak ciągnie do tego typu😁
Chyba chodzi o tak ogromne faworyzowanie młodych grajków.
1.01 na zaledwie 18-latka, teraz już 16.00 na doświadczonego, ponad 30 letniego, ociężałego Lacko🙂

Ja po prostu nie rozumiem wystawiania tak niskich kursów, na takich młokosów.

Tenis to nie tylko technika, rotacja i siła uderzenia🙂

Ja i tak coś tam pogram pewnie na Słowaka, chociaż logiki się tu nie dopatrujcie.

Dzięki za wyrażenie Waszego zdania💪
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Varillas - Ofner
Varillas -2,5 gema 1,45 Betclic


Varillas bardzo dużo wygranych głównie w challengerach na mączce, może i ze średniakami, ale ranking idzie w górę i się nie zastyga. Czuje smak zwycięstwa, więc będzie się starał. Ofner bez szału. Każdemu tu zależy na jak najlepszym wyniku, więc dość niski handicap dałem, ale Varillas to już nie byle kto w światowym tenisie, że się tak brzydko wyrażę.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Marczenko - Van De Zandschulp
Marczenko 3,60 Betclic


Na twardej wygrał Holender w 2020 w Hamburgu, ale tutaj mamy cegłę. Obaj grali turnieje ATP250 i 125, czyli challengery, obaj ze średnim szczęściem, raczej bym powiedział z pechem. Spotykają się dwie podobne do siebie rakiety, a tu jedna z nich po kursie 3,60. Coś tu jest nie tak. Spore value. Każdy widział dzisiaj, kogo pokonał Marczenko a kogo pokonał ten pokonany. Dla niewtajemniczonych przypomnę: Marczenko odprawił Kuzniecova, który odprawił nr. 1. w kwalach Iwaszkę. Matematycznie Marczenko teraz to jest gość. Sport nie jest taki prosty i logiczny zawsze, jednak warto spróbować przy takich okolicznościach i tak wystawionych kursach. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Kolega pisze, że sport nie jest prosty i logiczny i ma rację. Obserwuję kwalifikacje tego turnieju i było już wiele meczów gdzie teoretycznie wielki faworyt poległ gładko, albo gdzie ktoś prowadził 1-0 i miał 2-5 piłek meczowych i przegrał od tego momentu 1-2 GŁADZIUTKO!

Szczerze nie potrafię ogarnąć umysłem np takiego meczu jak wczoraj rozegrał Denisek Kudla. 1-0, następnie 5-3 w drugim i 2 meczowe z rzędu. Rywal wygrywa nagle 7 pkt z rzędu, Kudla traci serwis dopiero po raz 2 w całym spotkaniu, ale szybko znowu dostaje szanse i odłamuje na 6-5. Ma swój serwis, na którym grał dość solidnie cały mecz. Znowu oddaje gema bez walki, robi się 6-6, w tie-breaku Kudla nie ma ochoty już grać, robi się szybko 0-5. W 3 secie jeszcze trochę zaciętości na początku, a później już odjazd i anonimowy Francuzik w następnej rundzie.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
"Anonimowy Francuzik" był lekkim faworytem tego meczu więc pewnie nie był anonimowy dla wszystkich
Oczywiście, że wiem, że był faworytem, ale takim trochę sztucznie pompowanym, bardziej z racji tego, że klepał sporo turniejów ITF i Challenger przed kwalifikacjami z zawodnikami 300-800 w rankingu. Francuz nie wygrał tego meczu umiejętnościami, bardziej Kudla przegrał go w głowie o to mi chodziło.
 
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczach Uraińca Marczenki z Holendrem Van Van De Zandschulpem i Japończyka Daniela z Francuzem Halysem spodziewam się dużej ilości gemów. Pierwsza para to tenisiści o zbliżonych warunkach fizycznych, preferują oni siłowy tenis oparty na mocnym serwisie. W drugiej mamy ogranego na kortach ziemnych Japończyka, który jak na Azjatę ma aż 191cm wzrostu i reprezentatna gospodarzy, o dziwo mierzącego tyle same co jego dzisieszy rywal, który pewnie tanio skóry nie sprzeda.

Marchenko I. - Van De Zandschulp B. powyżej 19,5 i 21,5 gema kurs: 1,45 i 1,80 efortuna
Daniel T. - Halys Q. powyżej 19,5 i 21,5 gema kurs: 1,42 i 1,75 efortuna
AKO: 2,06
AKO: 3,15
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
W meczu 22-letniego Argentyńczyka Francisco Cerundolo z niespełna 31-letnim Włochem Alessandro Giannessim obstawiam dużą ilość gemów. Obaj tenisiści preferują korty ziemne. Faworytem bukmacherów jest Cerundolo, ja jednak nie skreślałbym tu leworęcznego Włocha. Uważam, że jeśli Argentyńczyka miałby wygrać to po zaciętym pojedynku. W poprzednich rundach obydwaj stoczyli zacięte pojedynki, liczę, że dzisiaj będzie podobnie.

powyżej 20,5 kurs: 1,55 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom