>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP US Open - kwalifikacje (23.08.2022 - 26.08.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Brancaccio-Koepfer (-3,5 gema) 2 @1.49 <zaskakujacy wynik, ale mecz na dobrym poziomie>

Niemiecki tenisitsa jest dla mnie jednym z kandydatow do awansu do turnieju glownego.


Postaraj się napisać coś więcej odnośnie typu, który podajesz.
 
Ostatnia edycja:
deepred 665K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pojedynek dwóch typowych ziemniaków, Franco popykał ostatnio w turnieju rangi ATP w Umag, gdzie doszedł do półfinału i przegrał z Sinnerem i nieźle tam ogólnie wyglądał. Widać było, że zbiera pierwsze szlify z graczami z wyższej rangi i zapieprzał na korcie, fajny turniej w jego wykonaniu. Nawet na hardzie coś na początku roku pogrywał, półfinał czelka zaraz przed Australian Open to nie jest nie wiadomo jakie osiągnięcie, ale w starciach pomiędzy graczami ze śmiesznym doświadczeniem na hardzie to zawsze jakiś atut i zebrane doświadczenie.

Comesana był ostatnio też fajnie dysponowany, wygrał dwa czelki z rzędu, ale doznał urazu prawego nadgarstka, po którym wypadł na dwa miesiące. Wrócił tydzień temu i ugrał trzy gemy z Trungellitim. Widać było duży brak pewności i ogrania. Doświadczenie na hardzie żadne. Jeden jakiś starcik w turnieju ITF w Meksyku. Chłop nie rusza się ze strefy komfortu i w sumie nie ma go co potępiać, bo Fran zapewne najlepiej zna swój potencjał i wie gdzie może zarobić i coś tam ugrać. Po tym urazie widać było jednak dyskomfort i kłopot z utrzymaniem serwisu. Wiadomo, że to kwalifikacje i poziom praktycznie żaden, ale biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki pobieram Makaroniarza po fajnym do dubla kursie.

Agamenone 1,36

Tutaj miałem lekki problem. Olivieri to żaden kozak, ale jak patrzę na Marcorę to brakuje mu wózka inwalidzkiego. Chłop w ogóle nie biega, nie wiem co jeszcze robi w tourze. W ostatnich dziesięciu meczach ugrał potężne dwa sety z Lacko, (który też jest wrakiem swoją drogą) i wygrał mecz dwa jeden, pozostałe dziewięć to w łeb 0-2 z każdym kto umiał przebić na drugą stronę. Olivieri też nie jest wybitny, ale jakieś tam pojedyncze sety wygrywa i biega. Na zdziadziałego Marcorę powinno wystarczeć.

Olivieri 1,28

Do tego dorzucam Koepfera i takiego tripla atakuję.


no comment lol
 
Ostatnia edycja:
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Lista zawodników z dzikimi kartami do turnieju głównego US Open:
  • Doninic Thiem,
  • Sam Querrey,
  • Learner Tien,
  • Emilio Nava,
  • Jeffrey John Wolf,
  • Ben Shelton,
  • Ugo Humbert,
  • Rinky Hijikata.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis US Open kwalifikacje
Godzina 17.00
Z.Kolar - T.Machac
Typ wygra Kolar
Kurs 5.2
Forbet
Analiza:
Tutaj na Machaca jest 1.2 , czyli "pefka"
"murowany faworyt " wielce prawdopodobnik itd jak zwał tak zwał.
I prawdopodobnie tak jest , Machac właśnie w niedzielę wygrał turniej na hardzie w Grodzisku Mazowieckim.
Do finału dotarł beż straty seta!
Nawiasem mówiąc nawet nieźle obsadzony ten turniej Hasse , Janowicz!
W h2h też 1 do zera dla Machaca mecz na Cleyu 2;0 2 lata temu choć tam kursy były bardziej wyrównane.
Kolejny argumet to to że Kolar ma w tym roku 3 mecze tylko na hardzie z początku roku 2 L 1 W.
Do tego Kolar to ziemniak ma paskudny bilans na hardzie , choć raz na jakiś czas pojawia się tam jakieś zwycięstwo z pozycji doga jak na przykładzie z Kukuszkinem.
Kolejna sprawa Kolar zaskoczył w tym roku na Garossie przeszedł kwalifikacje, potem Poullle a w drugiej rundzie uległ Cipasowi po świetnym meczu 3:1 i 3 taje!
Hmmm
Reasumując kurs 5.2 do delikatnego spróbowania.
Czeska Szkoła tenisa kontra Czeska Szkoła tenisa!
Pierwszy mecz po wygranym turnieju może się nie udać.
Takie pefki po 1.2 lubią nie siąść.
Może to akurat ta pefka co pouwala dzisiaj tasiemki????
No zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Simon-Arnaldi 1 @1.85

Idziem w duzy kurs, bo meczow z malymi kursami dosc duzo, ale gdzies beda oczywiscie miny. Wczoraj Simon zanotowal niesamowity powrot w meczu z Mmohem. Francuz przegrywal 2-6 2-5, gdzie w 2 secie bylo podwojne przelamanie i Mmoh serwowal na mecz, a jednak Simon wygral seta przelamujac rywala trzy razy pod rzad i utrzymujac swoje podanie, a pozniej mecz.
Jak to mowia, nikt w tourze nie wygral tyle razu meczow bedac seta i przelamanie w plecy co Simon, a tu nastapily trzy przelamania pod rzad i to z tak silnie serwujacym zaowdnikiem jak Mmoh. W decydujacym secie rywalizacja byla do stanu 2-2, ale tam Simon byl juz sciana, Mmoh zaczal zbierac ostrzezenia za naruszenie limitu czasu i miesiec przywodziciela zaczal mu dokuczac, ale tu juz byla ewidentnie frustracja, bo Simona ciezko bylo skonczyc jak pileczka poszla w wymiane.

Jak wiadomo jest to ostatni sezon w tourze Simona, wiec tez ostatni szlem. Pozniej Francuz zagra pewnie jeszcze kilka turniejow, podejrzewam ze na pewno w Metz i zakladam ze konczyc moze w Paryz-Bercy, o ile zdrowie pozwoli.

Ja to licze, ze Simon zawalczy do konca w swoim ostatnim szlemie, jeszcze go stac, co pokazal na French Open, pokonujac Carreno Buste i Johnsona. Na pewno rywal jest do ogrania. Arnaldi ostatnio zaczal notowac dobre wyniki na challangerach na cegle, wiec forma jest ale jak to sie przelozy trudno powiedziec. Mam nadziej, ze SImon wczesniej wedjzie na wysokie obroty dzisiaj, a ten wczorajszy mecz pozwoli mu sie rozkrecic.

Q.Wang-Hibino 1 @1.28 <znowu zaskakujace rozstrzygniecie>

Z kwalifikacji kobiecego turnieju to Qiang Wang, maly kurs tam i rywalka Hibino czasami zaskkauje in plus, ale Chinka jest bez watpienia tenisistka lepsza i licze ze to udowodni.


I ciekawi mnie ten Brancaccio, ktory ogral Koepfera i to naprawde byl dobry mecz. Wloch dawal rade w wymianach i mial przewage na podaniu. Tak jakos przegrapilem, ze Brancaccio wygral challangera na cegle zaczynajac od kwalifikacji i u niego akurat ta dyspozycja sie przelozyla. Na przeciwko Mats Moraing, czyli czlowiek opierajacy swoja gre na bardzo silnym serwisie. Zobaczymy czy Brancaccio faktycznie zlapal tak dobra dyspozycje, jednak bez typu. I jeszcze rzut okiem na teoretycznie od bardzo dlugiego czasu nieistniejacego praktycznie Yuki Bhambriego, ktory zaskoczyl wczoraj wygrana, Za szybko by cos wyrokowac w jego przypadku, ale to gosc ktorego trzeba obserwowac. Taki maly preview, chociaz bez typow, co mnie zainteresowalo w tych kwalifikacjach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Śmierdzi mi ten public beta na Simona
Niebardzo rozumiem zastosowanie tego terminu tutaj.
The "public bet" is characterized by the fact that a large number of players bet on the obvious outcome of a match.

Ja tu nie widze oczywistego wyniku meczu, a ruchy kursow sa minimalne, wiec nie jest to zaklad grany przez wielu graczy. Moze sie nie znam, ale zadne z tych dwoch kryteriow nie jest tu spelnione moim zdaniem, wiec kompletnie nie pasuje mi tutaj ta terminologia do definicji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom