>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Sztokholm (07.11.2021 - 13.11.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
st.jpg


Miejsce: Sztokholm, Szwecja
Data rozgrywania: 07.11.2021 - 13.11.2021
Nawierzchnia: Indoor Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €711,275
Oficjalna strona turnieju: https://stockholmopen.se/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23687-atp-entry-list-8-14-novembre-2021.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/stockholm/429/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/stockholm/429/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stockholm kwalifikacje
Godzina: 13:30
Spotkanie: Milojevic - Vavassori
Typ: Milojevic wygra mecz
Kurs: 1.63
Bukmacher: fortuna
Analiza: Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Serba z czym zgadzam się w 100 %. Milojevic miał ostatnio trochę gorszy czas, sporo przegrywał zawłaszcza jak na niego czyli zawodnika posiadającego wiele atutów po swojej stronie. Dziś nadarza się dobrs okazja do wygrania i przerwania serii z zawodnikiem z końca trzeciej setki rankingu. Obaj na hardzie radzą sobie w kratkę ale ja Serba stawiam o wiele wyżej od Włocha zwłaszcza że mobilizacja będzie wysoka spowodowana ostatnimi wynikami. Myślę że jak Serb dobrze wejdzie w mecz to 3 set nie będzie potrzebny.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Istomin-Kraijnovic
1 4.50 Fortuna 0-2
1 Istomin(2,5+) 3.30


Oboje sa fatalni z tym ze Istomin troche odbil od dna a Serb dopiero chyba zaczyna byc w dolku.Ogladalem jego spotkanie z Opelka i to byla tragedia nie biegal,nie chcialo mu sie zbytnio,takze niewiem czemu mialby byc az tak faworyzowany nawet z Istominem.Dla mnie bezpieczniejsza jest opcja z handicapem na Istomina bo to sa dwaj cyrkowcy i roznie moze byc.
 
Ostatnia edycja:
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Sinner - Murray 1 1,39
Sinner miał wystąpić w Sztokholmie tylko, jeśli będzie miał szanse zagrać jeszcze w ATP Finals. Jeśli zdanie podtrzymuje oznacza to, że mamy tu promocję. Będzie grał va banque w tych meczach, a grać potrafi. Murray może mu przysporzyć trochę kłopotów, ale nie jest w takim gazie jak kiedyś by z 10. obecnie Sinnerem mógł sprawić niespodziankę.
A to nie jest już pewna 8 na ATP Finals? Patrzę na ranking live to nie ma szans, że Sinner ma szanse, chyba że niewyspany jestem, to mi ktoś rozjaśnij sytuacje.
 
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Sinner - Murray 1 1,39
Sinner miał wystąpić w Sztokholmie tylko, jeśli będzie miał szanse zagrać jeszcze w ATP Finals. Jeśli zdanie podtrzymuje oznacza to, że mamy tu promocję. Będzie grał va banque w tych meczach, a grać potrafi. Murray może mu przysporzyć trochę kłopotów, ale nie jest w takim gazie jak kiedyś by z 10. obecnie Sinnerem mógł sprawić niespodziankę.
Taki z Ciebie znawca tenisa, a wprowadzasz ludzi w błąd. Zastanów się co piszesz, gdyż ludzie/uzależnieni mogą przez Ciebie stracić pieniądze. Jak wyżej napisano Hurkacz zakwalifikował się jako ostatni.
P. S. Nie, ja nie zagrałem Sinnera, gdyż nie sugeruję się wypisywanymi głupotami.
Pozdrawiam.
 
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Już nie raz i nie dwa pisałem tutaj, że pojawiają się posty, które chyba celowo mają wprowadzać ludzi w błąd i sugerować typy podparte jakimiś bezsensownymi argumentami. Nie twierdzę, że Sinner nie wygra tego meczu ale argumentowanie jego zwycięstwa tym, że będzie grał na maksa bo ma szanse na wejście do ósemki jest zwykłym wprowadzaniem potencjalnych grających w błąd. Bo nie sądzę, żeby ktoś kto choć trochę interesuje się tenisem, zupełnie nieświadomie wypisywał takie bzdety jak jakub-sitarski. Sinner nie ma już najmniejszych szans na awans do turnieju finałowego. Chyba, że w ostatniej chwili ktoś "złamie rękę" i zwolni mu miejsce.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Osemka na ATP Finals juz jest znana od ubieglego tygodnia (Djokovic,Medvedev, Zverev, Tsitsipas, Rublev, Berrettini, Hurkacz, Ruud) i tu nic sie nie zmieni.

Sinner i Norrie juz sa oficjalnie potwierdzeni jako rezerwowi, co tez takie oczywiste nie bylo, bo w przeszlosci zazwyczaj byli to zawodnicy z dalszych miejsc, gdyz nie kazdy chcial sie fatygowac by byc "tylko' alternatywa.

Generalnie to jest duze prawdopodobienstwo, ze Sinner w Turynie jako pierwszy rezerwowy jakis tam mecz zagra, bo patrzac wstecz to rownie czesto bywalo, ze zawodnicy po przegranych meczach w grupie sie wycofywali i conajamniej jeden rezeroway mial szanse na rozegranie spotkania.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
I właśnie. Sinner w ostatnich tygodniach "gonił " Mastersa. I nie dogonil.

Moim zdaniem nie wytrzymal kondycyjnie -prowadził 5:2 w drugim secie z Tiafoe i nie domknal meczu. Kilka dni później Alcaraz go zabiegał.

Mając w perspektywie choćby jedno spotkanie w Turynie uważam że rozsądniej dla Włocha i jego otoczenia jest ten turniej odpuścić

Rywal na dzien dobry bardzo niewygodny - Murray to przebijacz od zawsze.

Wydaje mi się że końcówka tego sezonu pokazała ze mimo iż Sinnerowi bardzo zależało to po prostu się zajechał

Odpocznij chłopie - Murray @3.1
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Shapovalov - Auger 2
Auger wygląda tutaj pewnie i stabilnie. Wygrywa gładko swoje mecze. Wygląda że złapał wiatr w żagle. Shapo jak wiemy miał ostatnio problemy z dobrą grą. Stawiam tutaj śmiało na Augera. Tylko uważajcie, bo mogę celowo wprowadzić kogoś w błąd. Shapovalov mógł wrócić do dobrej gry, a Auger tylko czeka, by ten mecz zepsuć.

Dorzuciłbym jeszcze Paula, u którego zanotował się ponowny przypływ formy.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Shapovalov-Auger 1 2.15 STS
Dla mnie zdecydowany faworyt.oboje pod koniec roku mocno zawodzą,ale to są korty Shapo czuję się tu świetnie i tu z pewnością jego umiejętności górują.Serwis mial kapitalny wczoraj dla mnie 9/10
Dość spokojne 2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom