>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Stuttgart, S-Hertogenbosch (06.06.2022 - 12.06.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
FTcLsIUWYAgeQBB.jpg


Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 06.06.2022 - 12.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €769,645
Oficjalna strona turnieju: https://bossopen.com/en/home
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23791-atp-entry-list-6-12-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/stuttgart/321/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/stuttgart/321/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
M. Cilic
Zwycięzcy debla 2021: M. Demoliner / S. Gonzalez



pobrane.jpg


Miejsce: S-Hertogenbosch, Holandia
Data rozgrywania: 06.06.2022 - 12.06.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €725,540
Oficjalna strona turnieju: https://libema-open.nl/en/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23791-atp-entry-list-6-12-giugno-2022.html
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/s-hertogenbosch/440/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/s-hertogenbosch/440/daily-schedule
Zwycięzca singla 2021:
Zwycięzcy debla 2021:





Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Koepfer - Majchrzak
Koepfer 2,85 Superbet


Kursy na to spotkanie wystawione w ten sposób chyba tylko dlatego, że Niemiec wraca po kontuzji. Jednak on już od jakiegos czasu trenuje i przygotowywał się do sezonu na trawie. Świadomie odpuścił mączkę. Dominik na trawie radzi sobie całkiem nieźle, na pewno nie gorzej od Kamila. Obaj Spotkali się na trawie w 2019 roku i góra był Koepfer. W zeszłym roku na Wimbledonie Niemiec odpadł w 3 rundzie z Bautista Atutem, a nasz rodak sensacyjnie w pierwszej z typowym ziemniakiem Barriosem. Sadze, że wracający po kontuzji Koepfer nie stoi tutaj na straconej pozycji i po takim kursie można próbować zagrać coś w jego stronę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stuttgart ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cressy - Stricker
Typ: Cressy wygra mecz
Kurs: 1.78
Bukmacher: STS
Cressy zagra pierwszy mecz na trawie w tym roku, natomiast Stricker w kwalifikacjach do tego turnieju ograł Karacjewa który jest całkowicie bez formy oraz Morainga, typowego średniaka z drugiej setki rankingu. Amerykanin jest o 6 lat starszy od swojego rywala, bardziej doświadczony i jak dla mnie bardziej solidny. Napewno jest zły na siebie za występ we French Open, ale że ruszyły przygotowania do Wimbledonu to trzeba o tym zapomnieć i grać swoje. Cressy miał w tym roku dobre momenty, co prawda na hardzie ale w Australii grał bardzo dobrze. Stricker ma spory potencjał i prawdopodobnie będzie piął się w rankingu ale na ten moment, większość atutów należy do jego rywala, dlatego typuje że wygra Cressy po całkiem przyzwoitym kursie. Sporo ludzi gra w stronę Szwajcara dlatego kurs wzrósł ale ja idę w drugą stronę.
 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stuttgart ATP
Godzina: 11:00
Spotkanie: Cressy - Stricker
Typ: Cressy wygra mecz
Kurs: 1.78
Bukmacher: STS
Cressy zagra pierwszy mecz na trawie w tym roku, natomiast Stricker w kwalifikacjach do tego turnieju ograł Karacjewa który jest całkowicie bez formy oraz Morainga, typowego średniaka z drugiej setki rankingu. Amerykanin jest o 6 lat starszy od swojego rywala, bardziej doświadczony i jak dla mnie bardziej solidny. Napewno jest zły na siebie za występ we French Open, ale że ruszyły przygotowania do Wimbledonu to trzeba o tym zapomnieć i grać swoje. Cressy miał w tym roku dobre momenty, co prawda na hardzie ale w Australii grał bardzo dobrze. Stricker ma spory potencjał i prawdopodobnie będzie piął się w rankingu ale na ten moment, większość atutów należy do jego rywala, dlatego typuje że wygra Cressy po całkiem przyzwoitym kursie. Sporo ludzi gra w stronę Szwajcara dlatego kurs wzrósł ale ja idę w drugą stronę.
Cressy zly na siebie po Rolandzie? Co Ty gadasz, przeciez on na ziemi malo co znaczy.Czasem uda mu sie cos wygrac a tak to nie jego bajka.One preferuje szybsze nawierzchnie, bo woli skracac wymiany niz sie w nie wdawac.Typ moze i wypali, bo serwis chlop ma, a i do siatki latac lubi, ale argumenty slabiutkie w tym poscie.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Moje dwie poranne propozycje z krótkim opisem:

🥎
Griekspoor- Bedene 1 @ 1,85 - Holender gra u siebie, ma mocny serwis, myślę, że będzie go trzymał, Bedene nie robi na mnie wrażenia, gdyby mecz był na cegle to bym sie zastanawiał, na trawie nie. Kurs zachęca, dałbym tutaj nie więcej jak 1,40 na Tallona.

🥎
Fuscovics- Rodionov 1 @ 1,35- "Fuczo" posiada zabójczy serwis, umie grać na szybkich nawierzchniach. Rok temu 1/4 finału Wimbledonu, dopiero Djoko go zatrzymał. Jurij zaczynał tutaj od kwali, pokonał Polaka Terczyńskiego (??) oraz ruska Safiullina. Dał on się przełamać odpowiednio 1 raz i 4 razy. Myślę, że Węgier który odpoczywał od prawie 2 tygodni będzie miał jeszcze więcej BP i wejdzie z futryną do 2 rundy turnieju...

🥎
Dubel ako @2,50 STS
🥎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1002
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Boże , co tu się wyprawia?!?!?
Jak czytam te bzdury, co je niektórzy wypisują, to dochodzę do wniosku, że trzeba wprowadzić cezurę wiekową na pisanie komentarzy.
Takie androny i elementarny brak wiedzy o tenisie, jaki tutaj prezentują niektórzy, to aż zęby bolą.
Ja wiem że to otwarte forum i administratorom zależy na jak największej liczbie odsłon i komentarzy ale odbywa się to kosztem merytoryki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Krytyków pełno tylko pisać nie ma komu.
To ja zaryzykuję taki typ:

Murray 1,72
Murray ma bilans na trawie życiowy 112/33, natomiast Bublik 22/17. Widać więc kto lubi sobie polatać po łące. Murray ostatnio przegrał z Kudlą, Kudla przegrał z Bublikiem. Czy Bublik zatem wygra z Murrayem? No chyba tak, bo kursy spadają u Bublika. Może tak ludzie właśnie myślą? A zapomniało się, że Bublik bywa nierówny i chineryczny, a Murray to pewna opoka? Poniżej pewnego poziomu nie spada. Do tego świetne zagrania z defensywy mogą robić różnicę. Andy jest bardzo poprawny, także jesli Aleksandr nie zagra tutaj zyciowki czy po prostu nadzwyczajnych zawodów, będzie raczej za mało na Szkota.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +337
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
🥎🥎🥎

Skromne czwartkowe propozycje tenisowe z krótkimi opisami:

🥎Querrey- Nakashima Querrey wygra seta @1,55- Mimo h2h wyraźnie dla Brandona, mimo, tego iż wiemy jak gra Querrey (serwis, serwis, serwis) idę w kierunku "Big Sama". Kilka argumentów "poza sportowych". Otóż Nakashima od soboty zaczyna kwalifikacje do ważnego turnieju w londynskim Queen's Club (ATP 500). Weźmy pod uwagę, że pogoda troszkę wstrzymała te spotkania w Holandii, ten mecz będzie dopiero 1/8 finału. Oczywiście Brandon może wygrać zgarnąć kasę za kolejną rundę (dodatkowe 14 tysiecy euro) i odpuścić mecz w piątek. Nie widzę jednak tego... Dostanie w piątek mecz w sesji popołudniowej i co? Poleci o 22:00 do Londynu? Żeby w sobote o 13:00 zagrać mecz w kwalach? Nie dodaje mi sie to. Querrey natomiast nastepny turniej ma grać...na Wimbledonie, więc odpustu nie będzie. Uważam, że Sam może mecz wygrać, idę w bezpieczniejszą opcję z wygranym setem.

🥎Gille/Vliegen- Klaasen/Melo 2 @1,61 Powrót po kilku latach pary która rozegrała 8 meczy i....8 wygrała (2 turnieje w 2015 roku), ale nie przez to daje ten typ. Klaasen i Melo to fachowcy jeśli chodzi o nawierzchnię trawiastą. Ostatnio jednak obaj zmieniają parterów tenisowych, poszukują "pomysłu na siebie" i nowe otwarcie. Początki często bywają owocne, nowe emocje, nowa energia itp, Po drugiej stronie średniacy z Belgii. Debel nigdy nie błyszczał, nigdy na trawie. Ogldałem ich ostatni mecz na FO z Matosem i Vegą Hernandezem, szału tam nie robili mimo iż wczesniej pokonali Herberta/Mahuta. Od czasu do czasu zrobią "wyskok" by potem powrócić do swojego poziomu. Dla mnie Klaasen/Melo biorą ten mecz.

🥎Ako: @ 2,50 STS. 🥎


Pogoda ma jutro dopisywać bez większego deszczu, jakie wasze propozycje na spotkania tenisowe?🥎
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Ivashka-Ruusuvuori 1 @1.65

Typ czysto spekulacyjny z przeczucia. Obydwaj gracze bardzo dobrze serwuja, ale Ivashka lubi atakowac siatke bardziej i sadze, ze ma te troche wieksze sznase w tym meczu. Ruusuvuori kilka dobrych wynikow zrobil w tym sezonie, a dla Ivashki, ktory na poczatku roku mial klopoty ze zdrowiem ten seozn trawiasty to dobra okazja by zanotowac kilka dobrych wynikow, co Bialorusin pokazla w ubieglym sezonie (m.in. 4 runda Wimbledonu).

Te wieksze turnieje trawiaste dopiero od przyszlego tygodnia, gdy do gry wejdzie Queens i Halle, ale licze na motywacje Ivashki, ktory w tym roku jeszcze wiele nie ugral i nie zarobil na korcie, ale lekki progres juz widac, takze powinna byc co raz lepiej i w sumie tylko taka argumentacja. W przyszlym tygodniu Ivashka ma start w Halle w Niemczech od razu w drabince glownej, wiec jakies dobre przetarcie byloby tu wskazane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +623
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tsitsipas - Stricker
Stricker 3.75 do delikatnego spróbowania.
Tsitsipas delikatnie mówiąc wyniki na trawie ma mocno poniżej oczekiwań i warunków fizycznych.
Pobdrugiej stronie siatki młody 19 letni szwajcar , wygrał już tutaj 3 mecze a ten ostatni z Amerykaninem Cresey który na trawie grać potrafi .
W meczu były 3 Tiebreacki i dwa sety bez straty podania z obu stron.
Tsotsipas coś ostatnio pykał na trawie w deblu z bratem.Może zlekceważy młodego.
Kurs wystawiony tutaj nie za wysoki na gracza o rankingu 200 , może jest coś na rzeczy.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP sztutgart trawka
Godzina 14.00 może ulec
S.Tsitsipas 1,5 - A.Murray 2.6
Typ Murray i poniżej 23.5 gema w meczu.
Kurs 4,8 forbet
Analiza:
W h2h jedno spotkanie , pierwsza runda na ubiegłorocznym US Open i warto parę słów o tym meczu napisać.
Murray był dużym dogiem , kurs na niego był nawet 7 , mecz był wyrównany i szkot przegrał trochę na własne życzenie.Wygrał pierwszego seta , był blisko 2:0 w setach bo prowadził w Tiebreku drugiego seta bodajrze 5:3 ale drugiego seta przegrał , wygrał następnie trzeciego seta , potem przegrał czwartego i przy stanie 2:2 była karczemna awantura bo grek poszedł na przerwę i długo nie wracał , a Andy
zamiast odpocząć i zebrać siły na decydujący set wdał się w awanturę z arbitrem i oczywiście przegrał piątego seta.Po meczu na konferencji prasowej padło też sporo cierpkich i dosadnych słów że strony Szkota pod adresem Greka i jego boku.
Ale dość o tym , wczorajszych meczów nie udało mi się obejrzeć, ale Tsitsipas wygrał gładko że Strickerem 2:0 i nie stracił podania , Murray wygrał również 2:0 z Bublikiem , pierwszy set gładko beż straty podania , a drugi po tiebreacku i powrocie Murraya od stanu 2:5.
Typ nieco życzeniowy więc spokojna stawka , może coś wyżej na livie.
Murray "platynowe biodro" dzisiaj chyba w nieco lepszej dyspozycji niż w ubiegłym roku I kilkadziesiąt pozycji wyżej w rankingu.Do tego jego ulubion trawa , szansa na rewanż jest.A Tsitsipas chyba poniżej ubiegłorocznej formy , na French Open ledwie 1/8 finału i porażka z Rune , do tego jego wyniki na trawie sporo słabsze , niż mogły by być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +859
I 24,7K

iti

Użytkownik
To co wczoraj zrobił Kamil to po prostu nie przystoi nawet na poziomie ITF.
Miał 4-0 i serwis w 3 secie, a mimo to nie dał rady wygrać. Szkoda, Khachanov zatrzymał się w rozwoju, do tej pory nie wiem jak zrobił 4r w Paryżu.
Nie stawiałem pieniędzy na ten mecz - po prostu go oglądałem.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS ATP Sztutgart trawka
godzina 11.30
O.Otte - M.Berettini
Typ Zwyciestwo Otte
kurs 3.55
forbet
Analiza : Tu typuje juz troche w jasno , bo widzialem koncowke meczu Berettiniego z Sonego jak rowniez ostatni mecz Otte z Shapovalovem i Niemiec moim skromnym zdaniem wygladal ciut lepiej niz Wloch i mecz powinien byc na styku , zadecyduja pewnie detale i moze forma dnia.Berettini dzisiaj gral 3 sety a Otte odpoczywal bo Bonzi oddal mecz walkoverem.
W H2H 2;0 dla Mateo , co ciekawe oba mecze na szlemach , jeden na Garossie , jeden na AO i oba niemiec przegral 3:1 , zatem 2 wygrane sety z Berettinim juz ma.Oczywiscie wloch tutaj duzym faworytem , bilans w/L ubieglorocznej zielonej czesci sezonu 12/1 a ta jedna porazka z Djokovicem w finale Wimbledonu , a Niemiec w ubieglym roku gral tylko na Wimbledonie ale bilans 4/1 co prawda tylko druga runda ale odpadl z Murrayem i trzeba dodac ze na turniej glowny dostal sie przez udane mecze eliminacyjne .
I mala ciekawostka , odwalil w poprzedniej rundzie Shapowalova czyli pogromce swego pogromcy , bo Murray w zeszlym sezonie odpadl z Wimbledonu wlasnie z Shapo.
Ja tu czuje bardziej wyrownany mecz niz sugeruja nam kursy blisko 50/50 i po tym kursie moze warto sprobowac doga w dodatku przed wlasna publicznoscia , Inna sprawa ze na trybunach w Sztutgarcie nie bylo tej publicznosci za wiele no ale przy sobocie moze to sie
poprawi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom