>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Rome, Italy 27.04-03.05

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik

Internazionali BNL d&#39;Italia
Miejsce:Rome, Italy
Pula: €2,750,000
Nawierzchnia:Clay
Strona turnieju


2008: Singles Final:
[3] N Djokovic (SRB) d S Wawrinka (SUI) 46 63 63
2008: Doubles Final:
[1] Bryan/Bryan d [2] Nestor/Zimonjic 36 64 10-8​
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Robredo-Safin
typ: 1
1,41
Pinnacle
Analiza:
Jutro w pojedynku pierwszej rundy turnieju w Rzymie spotkaja sie Hiszpan Tommy Robredo i Rosjanin Marat Safin . Rosjanin zapowiedzial juz ze po tym sezonie konczy zawodowa kariere . Dla Robredo jest to najwazniejsza czesc sezonu - gra na ceglanej maczce gdyz na takich wlasnie kortach czuje sie najlepiej . Safin natomiast zdecydowanie preferuje korty szybsze . Psychika nie jest jego mocna strona , rowniez dlugie trzymanie pilki w korcie . Jest to typowy strzelec . Uwazam ze Robredo powinien spokojnie przetrzymac strzaly Marata gdyz predzej czy pozniej zacznie on popelniac coraz wiecej nie wymuszonych bledow . Rowniez forma nie wskazuje na to zeby Safin mial wygrac to spotkanie . Zaledwie II runda w Monte Carlo oraz porazka w I rundzie w Barcelonie wrazenia nie robia . Natomiast Robredo solidnie zaprezentowal sie wlasnie w Barcelonie docierajac do cwiercfinaluy przegrywajac z pozniejszym finalista davidem ferrem . Uwazam ze Hiszpan nie bedzie mial tu wiekszych problemow z pokonaniem Rosjanina .
 
M 0

micklbn

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Richard Gasquet
Kurs:1.50
bet365

Zawodnicy, którzy rozegrają jutro pierwsze mecze pierwszej rundy turnieju w Rzymie są francuzami. Znają się doskonale, Tsonga (mój faworyt i ulubiony zawodnik) stanie naprzeciwko utalentowanemu Richardowi Gasquet. Gasquet zajmuje obecnie 21 pozycję w rankingu, Tsonga wysoką 11. Jo nie grał od Miami czyli od początku kwietnia w żadnym turnieju. Natomiast Gasquet zagrał w Barcelonie gdzie odpadł z bardzo słabym C. Rochusem. Gasquet od dawna nie prezentuje dobrej formy, a Tsonga już od dłuższego czasu gra dobrze, zachodzi całkiem daleko w turniejach. W statystykach prowadzi Gasquet 3:2 w pojedynkach z Tsonga, ale myślę, że jutro Gasquet nie ma szans prezentuje słabą nierówną formę.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Soderling R. - Granollers M. 1 1,45

Granollers to na chwile obecna slaba marka, w Monte Carlo wymeczyl Acasuso, z Nalba tez nic nadzwyczajnego, w Barcelonie, rodzinnym miescie gdzie sie urodzil spodziewalem sie ze ugra cos wiecej ale po blisko 2 godzinach przegral z nizej notowanym Ventura odstajac w nie mal kazdym elemencie. Co do Soderlinga, rok zaczal obiecujaco, cwiercfinal Brisbane (1:2 z Stepankiem), polfinal w Auckland (0:2 z Del Potro), w AO troche slabo, zaledwie 2 runda (1:3 z Baghdatisem) i pozniej 2 kompletnie nie udane turnieje w Memphis i Indian Wells, gdzie odpadal kolejno z Serra i Nicolasem Lapenttim. W koncu w Sunrise pokazal pelnie swoich mozliosci, choc niewiele brakowalo by zakonczyl by udzial w tym turnieju na cwiercfinale, ale styl w jakim pokonal Feliciano Lopeza czy Berdycha byl calkem niezly. NIestety pozniej przyszly kolejne 2 slabsze turnieje w Miami i Monte Carlo, w Barcelonie tez bez rewelacji chociaz w 1 meczu pokazal sie z niezlej strony - zaledwie godzinny mecz z Gabashvilim, z Starace to byl dziwny mecz, mnostwo okazji do przelaman, mecz wyrownany choc wynik szczegolnei w 3 secie tego nie odzwierciedla. W ostatnich turniejach lepsze wrazenie robil Szwed wiec mysle ze ma wieksze szanse na kolejna runde.

Wawrinka S. - Kunitsyn I. 1 1,25

Kurs maly wiec mysle ze dobry mecz na podbicie, emocji tu nie powinno byc, Wawrinka jest w bardzo dobrej dyspozycji wiec Rosjanin raczej wielkich nadzieji nie powinien miec. Drabinka dosc ciekawa i jesli obejdzie sie bez niespodzianek i Szwajcar utrzyma swoja dobra forme to dopiero w 1/16 moze trafic na trudnego rywala.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Poprzedni turniej w Barcelonie możemy zaliczyć do udanych ;) Mam nadzieję, że i Rzym będzie dla mnie i dla Was szczęśliwy ;]
Oferta duża więc można sklecić sobie jakiś kuponik na niezłym AKO (choćby koło 2,5) i tak też zaraz to uczynię. Przejdźmy do typów :
Wawrinka - Kunitsyn - 1 - 1,25
Do postu powyżej dodam że Kunicyn w wywiadach przedmeczowych wypowiadał się że ... nawet jeśli przegra - to nic się nie stanie i w sumie porażka byłaby mu na rękę, gdyż chce się przygotować dobrze do następnego turnieju ???? ...
Gonzalez - Chardy - 1 - 1,23
Gonzo w poprzednim turnieju zatrzymał się po zaciętym pojedynku na Ferrerze ... Chardy - baty lekkie od Monaco i ... deklasacja w pojedynku z panem GGL ... Wynik może być tylko jeden ;]
Tsonga - Gasquet - 1 - 1,50
Wielki Jo w tym roku nie odpadł w żadnym turnieju w pierwszej rundzie ... Rysiek zaś ostatnie turnieje to męki ... m.in. z C.Rochusem czy Hernychem ... No i trzeba oczywiście dodać, że Rysiu w tym roku odpadał już w pierwszej rundzie m.in. z Mathieu... Nie napawa to optymizmem i myślę, że Tsonga bez problemu ogra Rysia.
Kursik łączny : 2,31 ;]

Pozdrawiam serdecznie
 
I 0

indahause0

Użytkownik
Przedewszystkim witam wszystkich serdecznie, jestem tutaj nowy i chciałbym przedstawić mój sposób myślenia a propos niektórych typów! Prosiłbym o odpowiedz co sądzicie, a oto typy z krótkim uzasadnieniem:

J. TIPSAREVIC - J. ACASUSO
Kurs: 1.57
Bet365

Zawodnicy Ci spotykali się juz ze sobą 2 razy, z czego w tym roku raz, lecz na hardzie, gdzie lepszy okazał się Tipsarevic. H2H 1:1. Dzisiaj spotkają się na Clayu gdzie uważam Acasuso za faworyta, ładnie pokazał się w acapulco gdzie odpadł dopiero w półfinale z Monfilsem , pokonując wcześniej Robredo. Następnie niespodzianka i porażka z Granollersem. Nastepnie w Barcelonie odpada z Gonzalesem . Natomiast Tipsarevic gra w kratkę najpierw pokonuje Monfilsa by potem odpaść z Bolellim, poza tym dla mnie to zawodnik bardziej na Harda niż na Claya. Myślę że ten pojedynek zakończy się wynikiem 2:0 dla Acasuso.

V. Hanescu - Viktor Troicki ⛔⛔ 3:6 3:6
Kurs: 1.72
Bet365

H2H - 1:1 , oba mecze rozgrywane były na Hardzie, ostatnio spotkali się ze sobą w styczniu gdzie lepszy okazał się Hanescu. Obaj zawodnicy prezentują dobry poziom, lecz widziałem grę Victora z Murrayem, co prawda przegrany 6:3, 6:2 ale Murray obecnie czwarta rakieta.. i te pierwsze przełamania. Jeżeli Victor wyleczył się juz z kontuzji po meczu z Almagro to myśle ze wygra ten mecz, lecz nie będzie to napewno łatwe.

Pozdrawiam i prosze o komentarz !
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
James Blake - Victor Crivoi 1 @ 1.69 5Dimes
No, ładny kursik, a najlepszy złapać w tym jednym z najlepszych buków w necie. James Blake daaawno już nie grał, od porażki w Houston jego noga na korcie podczas turnieju nie postała. James postanowił odpuścić Monte Carlo i Barcelonę, a zamiast tego skupił się na treningu i powrocie do lepszej dyspozycji. James to wiadomo, jeden z najefektowniej grających tenisistów, ze wspaniałym wachlarzem zagrań. Jeśli tylko złapał odrobinkę formy, powinien łatwo wygrać z przeciętnie serwującym Rumunem. Crivoi to zawodnik który potrafi niby wszystko nieźle, ale nie kojarzę, żeby któreś zagranie miał dopracowane do perfekcji. To taki po prostu solidny zawodnik. Czemu Blake? Po pierwsze bo go lubię, po drugie musi obronić sporo punktów z tamtego sezonu, w końcu w Rzymie był w 3 rundzie, po 3 James jest o wiele lepszym tenisistą w każdym elemencie tenisowego rzemiosła, a po 4...to bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Mecz nie będzie zapewne łatwy, Rumun jest w końcu po kwalifikacjach, które przeszedł dość łatwo, ale jeśli Blake myśli o tym, aby zamieszać jeszcze w czołówce rankingu ATP, to z challengerowcami pokroju Crivoia musi wygrywać z zamkniętymi oczami.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
James Blake - Victor Crivoi 1 @ 1.69 5Dimes

No, ładny kursik, a najlepszy złapać w tym jednym z najlepszych buków w necie. James Blake daaawno już nie grał, od porażki w Houston jego noga na korcie podczas turnieju nie postała. James postanowił odpuścić Monte Carlo i Barcelonę, a zamiast tego skupił się na treningu i powrocie do lepszej dyspozycji. James to wiadomo, jeden z najefektowniej grających tenisistów, ze wspaniałym wachlarzem zagrań. Jeśli tylko złapał odrobinkę formy, powinien łatwo wygrać z przeciętnie serwującym Rumunem. Crivoi to zawodnik który potrafi niby wszystko nieźle, ale nie kojarzę, żeby któreś zagranie miał dopracowane do perfekcji. To taki po prostu solidny zawodnik. Czemu Blake? Po pierwsze bo go lubię, po drugie musi obronić sporo punktów z tamtego sezonu, w końcu w Rzymie był w 3 rundzie, po 3 James jest o wiele lepszym tenisistą w każdym elemencie tenisowego rzemiosła, a po 4...to bardzo fajny kurs na to zdarzenie. Mecz nie będzie zapewne łatwy, Rumun jest w końcu po kwalifikacjach, które przeszedł dość łatwo, ale jeśli Blake myśli o tym, aby zamieszać jeszcze w czołówce rankingu ATP, to z challengerowcami pokroju Crivoia musi wygrywać z zamkniętymi oczami.
Wszystko się zgadza. Tylko nie zastanowiło Cię dlaczego taki kurs na Blake&#39;a? Przecież on wygląda na wzięty z kosmosu. Czołowy zawodnik świata, który na cegle nie jest tak tragiczny gra z przecietnym challengerowcem i płacą na niego 1,7? Ja z wieloletniego doświadczenia wiem, że coś się za takim kursem kryje, bo to wygląda zbyt pięknie. Nie ruszałbym tego meczu w żadną stronę.
Jeśli Prasa mimo wszystko postawisz to spotkanie, to radzę się trochę wstrzymać, bo z tego co czytam na innych portalach to kurs na Blake&#39;a powinien jeszcze wzrosnąć.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Kursy w ostatnich tygodniach często są wzięte z kosmosu. Czemu? Bo zawodnicy zmieniają nawierzchnię, bo grają z typowymi clayowcami, bo byli wcześniej bez formy. Wystarczy popatrzeć jakie kursy podawałem w poprzednich tygodniach, zazwyczaj coś ponad @2. Dlatego to 1.7 na Blejka nawet przez chwilę mnie nie zastanawia. Patrząc na ostatnie tygodnie można było wystawić kurs na tym poziomie, a naszym zadaniem, zadaniem graczy, jest właśnie wyłapywanie takich zawyżonych kursów. Dlatego ja jednak na ten typ się skuszę, ba, jestem go raczej pewny ????
Do dubelka oczywiście Wawrinka z ATP, a z WTA może Corina Dentoni, gra w kwalifikacjach do Fes i jest peFFką ????
 
F 0

filweb

Forum VIP
Prasa - w tym, co mówi Andre coś jest, bo nawet matchstat.com oznaczył ten mecz jako potencjalną niespodziankę. Blake wtopił ostro w Houston z Canasem, który niedawno udowodnił nam, że jest również bez formy.
Edit/Prasa : zielone $ oznacza, że Crivoi ostatnio przynosił zyski, a nie że to potencjalna niespodzianka ????


Potito Starace - Albert Montanes 2 2,330 3/10
Zagram dziś przeciwko faworytowi gospodarzy. Kurs na Montanesa mimo wszystko wydaje się być dla mnie bardzo wysoki i dlatego postanowiłem z niego skorzystać. Nawierzchnia w Rzymie to trochę inna mączka, lepiej się na niej czują bardziej ofensywni gracze, czego dobrym przykładem mogą być dobre wyniki Roddicka w ostatnich latach. I taka szybsza trochę nawierzchnia to kolejny argument skłaniający za Montanesem, Albert dużo lepiej sobie radził na hardzie niż popularny &quot;Potato&quot;.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gonzalez - Chardy - 1 - 1,23

Gonzo w poprzednim turnieju zatrzymał się po zaciętym pojedynku na Ferrerze ... Chardy - baty lekkie od Monaco i ... deklasacja w pojedynku z panem GGL ... Wynik może być tylko jeden ;]
Zebys sie nie zdziwil, granie przy takim kursie na Gonzo to samobojstwo. Od dawna Chilijczyk ma problemy ze zdrowiem, miedzy innymi kolano i bark. Po tak dobrym turnieju to predzeh szybko wyleci niz znow zrobi rewelacyjny wynik. On gra tak, ze zawsze bardzo meczy sie na korcie, ciagle te obieganie BH to wszystko kosztuje wiele sil. Akurat Chardy jest niedoceniany przez buki kiedy gra lepszy rywal i przeceniany kiedy gra w CHALL. Ja zaryzykuje na lalusia z Francji z handi setowym.
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Oglądałem mecz Blake&#39;a i to co on robił to tylko potwierdza ze jest całkowicie bez formy. Crivoi Victor niczym specjalnym się nie wykazał ale bledy Bleke&#39;a sprawiły ze wygrał ten mecz. Nie wiem jeszcze z kim będzie grał w następnej rundzie ale można stawiać na to ze przegra i to z handicapem gemowym albo 2:0.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
F.Gonzalez - Chardy 5.25 1/10

Tak jak pisałam wyżej, tu jest szansa na niespodzianke, licze na zmęczenie Chilijczyka i talent Francuza. Wezme handicap setowey, gemowy będzie gorszy bo jeden z setów może wysoko przegrać Chardy. Fernando nie jest w stanie grac kazdego turnieju na maksa. Jeremy ostatnio nie błyszczy więc wiadomo, że to duże ryzyko ale jeśli przeanalizuje sie wyniki np. z Monte Carlo to malo który mecz kończyl sie zgodnie z przewidywaniami. Troche martwi wynik deblowey bo z Simonem wlasnie przegrali wygrywając 3 gemy ale Simon sie nadaje do debla jak ja do baletu, w dodatku mecz przerywa deszcz i mogli sobie odpuscić. Musi Chardy non stop grać na BH rywala i może cos z tego bedzie.

Benneteau - J.Melzer 2.65 3/10

Benneteau na cegłe zawsze będzie sierotą. Od czasu do czaus robi jakąs niespodzianke ale to nie zmienia faktu, że jest tylko średniakiem i to chyba ocena na wyrost. Słaby BH i brak cierpliwości to chyba najważniejsze minusowe elementy w jego grze. Wybiera zle momenty aby kończyć wymiany, to kwestia talentu bardziej niż wypracowania, na hardcourt jest zdecydowanie grożniejszy. Melzer tak jak Chardy niby bez formy ale jego stać na nagłe wystrzelenie. W deblu własnie swietnie mu idzie z Knowle przeciw Simon/Chardy już wygrali 6-2 6-1. Cegła w Monte Carlo nie było pod niego, w Rzymie powinno być lepiej, zresztą czemu niby Julien jest takim faowrytem tego spotkania? To Melzer zrobił w zyciu lepsze wyniki na cegle.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Roxanne - chciałem zagrać Melzera od razu jak zobaczyłem kursy, ale H2H obu panów sprawiło (3-0 Frenchmen), że szybko zrezygnowałem z tego pomysłu.
Prasa - pewnie masz rację, ale niestety Blake nie dał dziś rady Rumunowi.
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Tsonga - Gasquet ; 1 - 1.7
Po takim kursie w expekcie warto zagrac. Sam nie wiem skad wzieli takie kursy( wszedzie oscyluja w granicach 1.45-1.50) na Tsonge. Rozpisywac sie nie bede. Tak jak moi poprzednicy uważam ze wyzej notowany z francuzów nie odpadnie w pierwszej rundzie i bez problemu poradzi sobie z bedacym ostatnio w slabszej formie Gasquetem.. Chyba ze expekt wie cos o czym ja nie wiem....
 
F 0

filweb

Forum VIP
Ja bym sobie odpuścił to spotkanie. Pamiętaj, że Tsonga w ATP rozegrał 7 spotkań na clayu wygrywając 4 z nich. Nie grał na tej nawierzchni od bardzo dawna. Dodajmy, że obaj panowie grali ze sobą 5 razy i 3 razy górą był Richard. Wszyscy piszą, że Gasquet bez formy, po kontuzji? Przecież Tsonga też nie grał już od dawna, od Miami, a już w Indian Wells można powiedzieć, że był w bardzo słabej formie, wygrywał mecze tylko i wyłącznie serwisem. Ponadto Ci, którzy na bieżąco oglądają mecze przyznają mi rację, że Tsonga dziś to nie jest ten sam zawodnik, który wygrywał Paris Masters jesienią w wielkim stylu. Niestety, Jo - Wilfred z zawodnika, który w pewnym momencie był dla mnie największą nadzieją ATP (końcówka 2008) stał się w tym sezonie kompletnym drewniakiem liczącym głównie na swój świetny serwis. Nie gra już tak dynamicznie, zawsze podobały mi się jego bardzo szybkie i zdecydowane zakończenia zakończenia akcji smashem, znacznie częstsze wypady do siatki, jednym słowem gra dużo ciekawsza. Oczywiście, nawierzchnia w Rzymie bardziej sprzyja grze opartej na serwisie niż jakakolwiek mączka (no może prócz Charleston), jednak ja bym po kursie &lt;2 na Jo - Wilfreda dziś nie postawił, a Gasquet to taki zawodnik, na którego wcale się nie powinno stawiać ???? Jednym słowem - odradzam
p.s. co do kursów - wzrosłe one w całej sieci, niektóre buki może jeszcze przysypiają i nie zmieniły, ale na pinnacle jest 1,73
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Na dzis pare fajnych spotkan,pierwsze z nich to spotkanie Belluciego z Lopezem.Stawiam tutaj na Brazylijczyka po 2,1,ktory przeszedl kwalifikacje najpierw pokonujac pewnie Golubeva a pozniej obronna reka wyszedl z pojedynku z Hernandezem ktory w drugim secie prowadzil juz 5-3 a mimo to przegral 7-5,w trzecim secie Belluci wyraznie dominowal,dwukrotnie przelamal serwis rywala i wygral seta 6-3.Lopez bardziej preferuje twarszde korty,w Barcelonie trzecia runda ale po drodze slabi rywale,gdy przyjdzie mu grac z takimi zawodnikami jak Verdasco czy Ferrer Lopez nie ma nic do powiedzenia.Belluci lubi grac na ziemi jest w niezlej formie dlatego mysle ze stac go na pokonanie Lopeza.

Kolejne ciekawe spotkanie pomiedzy Kohlschreiberem a Bolleim(1,8) na swoja korzysc powinien rozstrzgnac Wloch.Rok temu w Rzymie gralo mu sie bardzo dobrze,jest to zawodnik obdarzony niezlym serwisem,potrafi utrzymac pilke w korcie,Niemiec natomiast jest pod forma,w tym roku nie osiagnal nic,wiecej grywal na hardzie niz na ziemi na ktorej wygral jedynie z Gulbisem ktory tez ostatnio zawodzi by w kolejnej rundzie dostac od Verdasco.Bolelli gra u siebie,jest w niezle formie powinien wygrac w dwoch setach.

Kolejnym z Wlochow ktory powinien przejsc pierwsza runda jest Seppi(1,47) na jego drodze stanie Amerykanin Querrey,ktory preferuje wylacznie korty twarde.Sam slynie ze znakomitego serwisu i dobrego FH jednak na ziemi te umiejetnosci moga nie wystarczec tym bardziej ze Seppi to specjalista od gry na ziemi jak narazie wyniki dosc slabe,jednak potrafil naiwazac walke z Federem,ogral Melzera,napsul sporo krwi Andrevev.Na Sama powinno wystarczec.

Kolejnym dobrym typem po wyzszym kursie jest Acasuco(1,7),ktory ma wszelkie cechy by odnoscic sukcesy na ziemi,niestety nie czyni tego bo psychika jest u niego na poziomie pieciolatka.Jednak na bedacego w slabej formie Tipsarevia to wystarczec powinno.

Z nizszych kursow waro zagrac Robredo(1,3),H2H 4-1 dla Hiszpana,Safin jest bez formy jedyne co mu wychodzi to lamanie kolejnych rakiet.Zaufal bym jeszcze Almagro(1,3)choc ten zawodnik tez ma ogromne problemy z psychika,jednak Gulbis tez jest nie lepszy do tego jest bez formy powinno sie skonczyc w dwoch setach.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja nie wiem jak oni rozegraja ten turniej. Zwracam uwage na dwie sprawy aby nie bylo placzu potem. Mozliwosci sa dwie. Bardziej realna i duzo mniej. Bardoz realna to ta ze beda po 2 mecze dziennie jesli laskawie pogoda pozwoli i gracze o tym doskonale wiedza, ze tak bedzie trzeba grac a wiekszosc tego nie lubi. Strasnzie duze obciazenie dla organizmu a teraz siedza jak durnie i czekaja az przestanie padac. To wylywa bardzo zle na psychike, motywajce itd. Czesc z nich na pewno odpusci, radze uwazac na niskie kursy, gospodarze zagraja na maxa pewnie a reszta nie wiadomo. Druga sprawa, jesli bedzie non stop padac moze przeniosa gra do hali, tak bylo w przypadku chall w Manchesterze w tamtym sezonie i juz kilka razy sie tak zdarzalo a wtedy jest zmiana naiwerzchni, buka to nie interesuje wiec zaklad policzy normalnie, takze nie grajcie bo nie am sensu. Pewnie do tego nie dojdzie ale jest taka mozliwosc wiec kto wie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Marin Cilic-Christopher Rochus
typ: 0:2
kurs: 5,5 ( 5,0 )
BAH
Analiza:
Dzis II runda turnieju ATP w Rzymie . Naprzeciw siebie stana Belg Rochus i Chorwat Cilic . Obaj w pierwszych rundach bez problemu uporali sie ze swoimi przeciwnikami . Rochus pokonal 6;2 6;1 Chela natomiast Marin Cilic 6;2 6;2 Cipolle . Cilic woli korty szybsze posiada dobry serwis jest wysoki , ciezko porusza sie na korcie , preferuje ofensywny styl gry co napewno na korcie z maczki nie jest atutem . Natomiast Rochus to typowy zawodnik preferujacy gre defensywna . Lubi dlugie wymiany , dlugo trzyma pilke w korcie co pomaga mu w grze na tej naweirzchni kortu . Widac ze jest w coraz lepszej formie gdyz bez problemu pokonal groznego argentynczyka chele bez straty seta uwazam ze podobnie pokona rowniez Chorwata .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom