>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

ATP Tour - Pekin, Tokio (25.09.2024 - 02.09.2024)

adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
tokyo_tournlogo_2023_updated.png

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 25.09.2024 - 01.10.2024
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $1,818,380
Oficjalna strona turnieju: japanopentennis.com
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/tokyo
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/tokyo/329/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/tokyo/329/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023: B. Shelton
Zwycięzcy debla 2023:R. Hijikata/M. Purcell

China_Open_logo.png

Miejsce:
Pekin, Chiny
Data rozgrywania: 26.09.2024 - 02.10.2024
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: $ 3,720,165
Oficjalna strona turnieju: https://www.chinaopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/beijing
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/beijing/747/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/beijing/747/daily-schedule
Zwycięzca singla 2023: J. Sinner
Zwycięzcy debla 2023:
I.Dodig/ A. Krajicek

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
KapitanCipk0liz 2,2K

KapitanCipk0liz

Użytkownik
Taro Daniel +3,5 gema vs O'Connel
1,71 AdmiralBet
Głównie czutka skłania mnie ku grania w stronę Japończyka. Fakt,kangur ma dużą przewagę na serwisie i fajnie wyglądał z Musettim, ale mimo wszystko wyżej cenię skill Daniela. Mecz z Kachmazovem sprzed kilku dni delikatnie kompromitujący, ale Rusek zagrał kapitalne, perfekcyjne wręcz spotkanie, więc nie przywiązuję do tego wagi.Tu liczę na bliskie, może trzysetowe starcie i nie zdziwi mnie też wygrana gospodarza. No i też kurs na Okonia zdecydowanie za niski według mnie. Uważam, że powinny być bardziej wyrównane.
 
Ostatnia edycja:
dx2 250,4K

dx2

Użytkownik
Cilic-Nishikori 2 @1.55

To bedzie wazny turniej dla Nishikoriego, dwukrotnego triumfatora z Tokyo. Nishikori moze juz tego optymalnego najwzyszego poziomu nie osiagnie po tylu urazach, ale Japonczyk naprawde gral dobrze w ostatnich tygodniach, poczawszy od Montrealu, gdzie pokonal Michelsena, Tsitsipasa czy Borgesa, a zdziwil mnie fakt, ze nie dostal dzikiej karty na US Open, gdyz Nishikori mocno zwiazany jest z USA.
Nawet ten mecz Nishikorego z biezacego tygodnia przegrany z Junchengiem Shangem byl calkiem dobry. Shang wygral 6-4 6-4, ale tam Nishikori mogl w obydwu setach wrocic do meczu, gdy Shang serwowal po wygrane i w 1 i w 2 secie. Na pewno patrzac w perspektywnie pozniejszego turniejowego zwyciestwa Shanga, to ten wynik i mecz mozna uznac za pozytyw.

Notowania Cilica znacznie wzrosly, poniewaz bardzo dlugo pauzujacy Chorwat wrocil na korty nie tak dawno i zdazyl zaliczyc dosc zaskakujaca wygrana w chinskim Hangzhou. Mimo wszystko, zgadzam sie z bukmacherami, ktorzy widzu tu jednak faworyta w roli Nishikorego. Przede wszystkim turniej jest wazniejszy i nie umniejszajc Cilicowi to turniej w Hangzhou byl tylko przetarciem dla tych najwazniejszych turniejow w Azji. Poza tym nie spodziewalbym sie raczej wycofania sie Cilica po tej wygranej w Hangzhou, Chorwat po prostu mial zbyt dlugi rozbrat z tenisem i wiecej gry mu nie zaszkodzi. Najbardziej jednak licze na dobra dyspozycje Nishikorego, ktory jestem pewny zagra duzo lepiej i mysle, ze to on wyjdzie z tego meczu zwyciesko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +904
bdenis 83,4K

bdenis

Użytkownik
Jack Draper vs Mattia Bellucci

Jack Draper -3 games @ 1.62 GO+bet ✅

Podoba mi się Draper przy -3 gemach jest w świetnej formie, z niedawnymi porażkami tylko z solidną konkurencją w Pucharze Davisa (w którym zawsze jest wiele dziwnych wyników) Draper ma wyraźną przewagę nad Belluccim pod względem talentu, jego mocny serwis, siła i zdolność do dobrego returnu, zwłaszcza przeciwko przeciwnikowi z mniejszą liczbą broni, czynią go faworytem. Krótsze punkty powinny również pomóc zmniejszyć jego typowe problemy fizyczne, które ostatnio się poprawiły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2354
Tenis by Dawid 1,2M

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
ATP Pekin
Bublik vs. Cobolli

Jeśli ktoś chce popsuć sobie serię dobrych typów to najlepiej wybrać sobie mecz takiej osobistości jak Bublik, więc proszę bardzo. Jedno z trudniejszych spotkań do typowania tego dnia, a mimo wszystko podam dwie opcje do obstawienia, lecz na wstępie ostrzegam, że jest więcej minusów niż plusów, więc proszę mądrze stawkować. Kursy na ten mecz dość mocno się zmieniły, bo Kazach był underdogiem, a już jest faworytem, choć niewielkim. Bukmacherzy sami nie wiedzą kogo faworyzować, co totalnie nie dziwi, bo Kazach to jeden z najbardziej losowych zawodników czołowej setki ATP. Dopiero co zaliczał fatalną serię porażek, a Chengdu się przełamał, choć z rywalem stricte challengerowym. Na jego korzyść działa fakt, że z Shangiem był dość mocno zaangażowany i minimalnie przegrał oba sety, a spokojnie mógł doprowadzić do trzeciej partii. To daje nadzieję, że powalczy z Włochem, którego talent jest spory i jestem jego cichym fanem, lecz trzeba obiektywnie powiedzieć, że jego dyspozycja to totalna sinusoida i podobne zdanie mam, co do jego kolegi z kadry - Arnaldiego. Flavio potrafi zagrać wszystko, bo jest zawodnikiem ofensywnym, ale jak na południowca także świetnie broni. Lubi narzucać własne tempo, ale zdarza się, że zalicza seryjnie proste błędy. Czasem zdominuje teoretycznie lepszego rywala, a czasem totalnie zawiedzie z kimś tylko przeciętnym. W Cincinnati zagrał fatalnie z Hurkaczem, na US Open zmarnował sporo szans z Medvedevem i przegrał 0-3, ale w obu turniejach potrafił wcześniej grać znacznie lepiej. Ostatnio widziany był podczas Davis Cup, gdzie zagrał długie i równe mecze z Bergsem oraz Griekspoorem, więc forma na pewno jest co najmniej przyzwoita, ale raczej nie najwyższa. Dużo zależeć będzie oczywiście od zaangażowania Alexandra, a jeśli będzie wysokie to może powalczyć o wygraną, ale nie spodziewam się, że rozgromi oponenta, bo to raczej nie w jego stylu. Jednak warto zauważyć, że kursy na Bublika spadają, więc może coś w tym jest i over gemowy wydaje się sensowny. Teoretycznie żaden nie powinien tego meczu wygrać pewnie, ale jeśli Bublik wstanie lewą nogą to być może przegra z kretesem, więc handicap pod underdoga też ma jakiś sens lub nawet set. Będzie to ostatni mecz dnia, więc raczej zjawi się sporo kibiców i wypada zagrać na wysokim zaangażowaniu. Moim drugim pomysłem są asy, ale to opcja obarczona jeszcze wyższym ryzykiem, bo raczej nie wejdzie, gdy nie wejdzie pierwsza opcja. To raczej musi być dłuższy mecz, by asy zostały pokryte z kilku względów. Po pierwsze Pekin należy do dość wolnych kortów, a na pewno wolniejszych od ostatnich turniejów, więc ich statystyki z poprzednich meczów trzeba brać nieco z dystansem. Ponadto mecz odbędzie się wieczorem, więc wilgotność będzie dość wysoka i co za tym idzie wolniej niż za dnia. To były minusy, które są dość spore, ale mamy też plusy, a jest nim głównie potencjał obu zawodników. Bublik potrafi seryjnie inkasować asy i ich często szuka z pierwszego serwisu, a czasem nawet z drugiego. Z kolei Cobolli też lubi ryzykować podaniem, ale oczywiście inkasuje ich znacznie mniej od rywala. Limitu Kazacha pod tym względem nie znamy, bo praktycznie sam potrafi takie linie pokrywać, a Włocha stać raczej na wyniki między 5, a 10 asów, więc jego wynik także będzie bardzo ważny. Podsumowując mecz z potencjałem na over gemów, a jeśli to wejdzie to także asów. Kursy dość mocno wirują i być może zagranie czegoś pod underdoga będzie miało tu sens.

👉 powyżej 20,5 gemów @1,41 lub powyżej 14,5 asów @1,85 (betclic)

Pierwotnie miałem napisać analizę na mecz Nishikori vs. Cilic, ale uprzedził mnie Damian, więc zapraszam do lektury na tenisbydawid.pl ✍

Moje typy/analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
dx2 250,4K

dx2

Użytkownik
Navone-Shelton (-1,5 seta) 2 @1.68

Shelton zrobil bardzo duzo punktow w azjatyckiej czesci sezonu w ubieglym roku, a mianowicie wygral w Tokio i byl w cwiercfinale w Szanghaju. Wydaje mi sie, ze wyjdzie zwyciesko i na papierze na pewno jest duzym faworytem, wiec licze ze zamknie ten mecz w dwoch setach. Ok, ryzyko to zwieksza, ale jednak licze, ze nie bedzie takiego rozprezenia jak dzis w meczu z Opelka w 1-szym secie. Pozniej Shelton juz ten mecz bardzo pewnie ogarnal, nie dajac Opelce wiekszych szans (w deciderze Opelka w zadnym gemie nie wygral ani razu dwoch punktow na podaniu Sheltona).

Mecz Navone z Darderim widzialem w skrocie, bardzo regularny jak zwykle byl Navone, staral sie, zagral kilka fajnych pilek, zostawil pozytywne wraznie. Ogolnie Navone niedocenianiy na twardej nawierzchni, ale trudniej mi sobie jednak wyobrazic na tak szybkich kortach jego wygrana. Shelton przyjechal do Tokio z ojcem jako trenerem, co tez nie jest norma, bo Amerykanin w podroze bardzo czesto bierze innego trenera. Ogolnie mysle, ze Shelton grac bedzie o jak najlepszy wynik, chociaz z pewnoscia powtorzyc ubiegloroczny triumf bedzie bardzo trudno. Tak licze, na jeden wyrownay set i jeden wygrany przez Sheltona w miare pewnie. Sprobuje zatem ryzykownego typu na wygrana Amerykanina w dwoch setach, zmniejszajac stawkowanie, wszak samo wygranie meczu przez Sheltona niewiele kursowo by wnioslo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom