>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Newport , Bastad (11.07.2022 - 17.07.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bez tytułu.jpg

Miejsce: Newport, USA
Data rozgrywania: 11.07.2022 - 17.07.2022
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $665,330
Oficjalna strona turnieju: https://www.infosyshalloffameopen.com/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23809-atp-entry-list-11-17-luglio-2022.html
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2021:
K. Anderson
Zwycięzcy debla 2021:
W. Blumberg / J. Sock


Nordea-Swedish-Open-2020.jpg

Miejsce: Bastad, Szwecja
Data rozgrywania: 11.07.2022 - 17.07.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €597,900
Oficjalna strona turnieju: https://nordeaopen.se/this-is-bastad/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/atp/23809-atp-entry-list-11-17-luglio-2022.html
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2021:
C. Ruud
Zwycięzcy debla 2021:
S. Arends / D. Pel



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Friberg wygra set @4,40
Friberg 1 set/Fognini mecz @9,1
fortuna
4:6 4:6
w obu setach Friberg prowadził 4:2


Kwalifikacje do turnieju w Bastad. Szwed 23-letni. Obecnie koniec 7 setki w rankingu ATP. Nie widziałem go nigdy w akcji, nie wiem jakie ma atuty i słabe strony. Patrząc na wiek i osiągnięcia to wielkiego tenisisty z niego nie będzie. Dostał dziką kartę do turnieju u siebie więc będzie sie chciał pokazać z jak najlepszej strony. Fabio bawi się tenisem. Przed Wimbledonem wypowiadał sie że jeżeli nie ma punktów do rankingu to traktuje ten turniej jako wakacje. Przegrał w 1 rundzie z Griekspoorem. Liczę na to że Włoch nie będzie się spinał mocno na to spotkanie i da miejscowym kibicom okazje do radości, czym byłoby wygranie seta przez Friberga. Typy grane 4fun.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
J.Jung (1,5 gema)-Basic 1 @1.58

Jeszcze sprobuje dzis taki typ z turnieju w Newport, czyli turniej trawiasty po Wimbeldonie w USA. Turniej ten nosi fajna nazwe Hall of Fame i co roku wciela sie tam jakas byla gwiazde tenisa (chcoiaz malo ktora z tych eks-gwiazd tam sie zjawia), ale to na tyle z fajnych rzeczy. Turniej jest malo atrakcyjny, slabo obsadzony, korty szalu tez nie robia i jest to w praktyce jeden z najmniej znaczacych turniejow w tourze w rzeczywistosci.

Tutaj takich dwoch mnie jrenomawanych tenisistow, ale Jason Jung to w tym turnieju jest ograny i gral w 3 z 4 ostatnich edycji (raz tego turnieju nie bylo w sezonie pandemicznych, wiec sila rzeczy go zabraklo). Jung slaby sezon, ale to tenisista, ktory jak zazynal dobrze grac to trzymal i z kazdego turnieju robowal wyciskac maksa. W Newport dwa razy dotarl do cwiercfinalu, wiec dla neigo bedzie to turniej, gdzie bedzie sie starac mozna smailo zalozyc. Widac nawet pozytywy, bo Jung starowwal w lwaikaijach Wimbledonu i przegral tam decydujaca runde po dlugim 5-setowym meczu z Hueslerem, wiec smialo mogl do turnieju glownego trafic.

Basic od dlugiego czasu zjazd spory zaliczyl i brakuje mu wynikow. Jego najwiekszym sukcesem pozostaje to ze wygral 4 lata temu turniej halowy ATP w Sofii, ale naprawde od dluzszego czasu brakuej mu wynikow.

Sadze, ze Jung ma pozytywy i jak wspomnialem dla niego ten turniej ma z pewnoscia wieksze znaczenie emocjonalne i mozna sie spodziewac wiekszego zaangazowania. Zagralem po troche wiekszym kursie, obecnie troche kursy na Junga zaczely spadac, wiec taki delikatny handicap gemowy dodam dla wyrownania.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dubel na dzis :

Halys+Bonzi 2,25

Halys czesto dobrze trzyma serwis.Ostatnie spotkanie, bardzo dobre , zadnego bp nawet rywalowi nie dal.Duckworth dla mnie w tym sezonie dzban, oczywiscie Halys do najstabilniejszych nie nalezy, ale to rok Kangura.
Bonzi wczoraj mial pod gorke, ale jak ogarnal z takich plecow, to dzisiaj juz powinno byc latwiej.Rywal ogral Koepfera, ktory od kilkunastu dobrych miesiecy nic soba nie reprezentuje
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Newport
Godzina: 18:30
Spotkanie: Vesely - Johnson
Typ: Johnson wygra
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ani Vesely ani Johnson specjalistami od gry na trawie nie są. Mimo że bukmacherzy bardziej faworyzuja Czecha to dla mnie delikatnym faworytem jest Amerykanin, który grając u siebie powinien się postawić. Swój występ na Wimbledonie zakończył na drugiej rundzie gdzie przegrał z Norrim, czyli półfinalistom tego turnieju. W pierwszej rundzie Johnson gladko ograł faworyzowanego Penistona. Vesely doszedł do 3 rundy gdzie ograł Corie co nie bylo zaskoczeniem oraz Fokine po tie breaku. Dla mnie to typowy mecz 50/50 Więc kurs 2.0 jest do gry i taki wlasnie zaklad proponuje na dzis.
 
Ostatnia edycja:
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam Panów, mam pytanko odnośnie meczu Thiem z Finem, czy Austriak sie powoli odradza czy moze Fin slabo zagral, nie wiem jak z Busta bedzie pomimo ze wygral na Wimbledonie 1runde gladko do 0 w 3setach odrazu przed meczem drugiej skreczowal, jakis uraz, wyleczyl?nie wiecie, bede wdzieczny za info,kursik ladny na Dominica
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Baez - Thiem
Typ:1
Kurs: 1.52
Totolotek

Witam, na pierwszy rzut odrazu idzie najlepszy z mozliwych typow, gdyby to bylo 3lata wstecz nawet bym nie myslal ale tu mamy w super formie Baeza i wymeczonego po 2 ciezkich, 3setowych spotkaniach, wracajacego do gry Thiema, Dominic wygrał na styku z przecietnym Finem, i Bautistą, kazdy mogl te mecze wygrac(choc sklanialem sie ku Dominikowi ze wzgledu na powrot po kontuzji Bautisty), szacunek mu za to ze po tak ciezkim powrocie wklada tyle sil w mecze, to jest nadal cien tego zawodnika ktory wygrywal US Open i gral w finalach Rolanda, POBIERAM I POLECAM pomimo nie za wysokiego kursu.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, czemu tak skromnie na dziale, finał w Newport, Bublik gra rzekomo(pewnie przesuniete bedzie nie wiem)w poniedzialek w Hamburgu, Cressy rzekomo nie, co myslicie o tym meczu?
 
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Witam, czemu tak skromnie na dziale, finał w Newport, Bublik gra rzekomo(pewnie przesuniete bedzie nie wiem)w poniedzialek w Hamburgu, Cressy rzekomo nie, co myslicie o tym meczu?
Jeżeli Bublik przyleciałby do Hamburga to pierwszy mecz grały we wtorek, może nawet we środę. Finaliści z poprzedniego tygodnia nie grają w 1 dniu turnieju głównego. Osobiście sądzę że wycofa się z tego turnieju w Niemczech i zostanie w stanach żeby przygotować sie do turniejów US Open series. Jest zgłoszony do Waszyngtonu i Monteralu. Nie bardzo rozumiem po co miałby wracać na jeden turniej i to na korty ziemne gdzie nie czuje sie najlepiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom