>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Miami (24.03.2021 - 04.04.2021)

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
K.Anderson-T.Monteiro 1 @1.55

Uwazam, ze tu moze nastapic duza poprawa w grze Andersona i powort na dobry poziom. Dla Andersona z tych duzych turniejow to docelowe turnieje to sa wlasnie tez duze turnieje w Ameryce jak Indian Wells, Miami i Toronoto/Montreal. Tam zdecydowanie osiaga najlepsze wyniki i na Wimbledonie. Zreszta raczej to nie dziwi, Anderson od wielu lat mieszka w USA i jest zonaty z Amerykanka.

Anderson w ubieglym sezonie wrocil po dlugiej i powaznej kontuzji w dosc poznej drugiej czesci seoznu, ale nie osiagnal swojego bardzo wysokiego poziomu i bylo co najwyzej srednio. Samej gry w tenisa tez nie zostalo duzo z wiadomych przyczyn.
Teraz wydaje mi sie, ze to jest pierwszy z tych turniejow docelowych, gdzie Anderson pokaze lepsza gre. On mial wystartowac juz w Acapulco i byl w drabince nawet, ale ostatecznie nie zagral. Monteiro to trudny rywal z bardzo silowym tenisem, ale czuje ze tu bedzie ten wspomniany duzy progres w grze Andersona od dluzszego czasu i jesli tak sie stanie to spodziewam sie zwyciestwa Andersona.

Warto tez nadmienic, ze Anderson uzywa "chronionego rankingu", by wystapic w tym turnieju, wiec mobilizacja powinna byc i oby tylko forma wrocila na wlasiwe tory.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
K.Anderson-Dzumhur 1 @1.47

Jako, ze ten mecz wyzej nie odbedzie sie z powodu wycofania sie Monteiro (ostatnio mam szczescie do meczow, ktore nei dochodza do skutku) to ja powiele typ z Andersonem. Oczywiscie argumenty takie jak wyzej i licze na dobra gre Andersona.

Dzumhur od dluzszego czasu nie prezentuje sie na miare mozliwosci i gra oczywiscie jako lucky loser. Mial kiedys swoje 5 minut tu w Miami Dzumhur, gdy ogral Nadala (Nadal wtedy kreczowal w decydujacym secie), ale to bylo dawno i wtedy turnje rozgrywany byl jeszcze przez przeniesiem go do innej czesci Miami. Trudna co prawda ma Anderson drabinke ,ale w taki duzym turnieju to pieniadze sa dosc duze i punkty tez sie przydaja, a sam Anderson pewnie tez nie bedzie chceic zmarnowac startu z puli wspomanniego wyzej "chronionego rankingu, wiec powielam ten typ na niego tyle ze z innym rywalem.

Edit: momentalnie kurs w dol ..../
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Al.Bedene 1 @1.47

Podobnie jak mowilem przy Dubaju, licze ze teraz nastapi okres dobrej gry Nishikoirego, ktory mieszka w Miami i to jeden z jego ulubionych Mastersow. Kei ma rekord w Miami 21-9, forma ostatnio dopisuje, wiec mysle ze bedzie gora

Popyrin-Opelka 2 @1.7

Opelak ma strasznego pecha, gra naprawde bardzo dobre mecze, ale przegrywa.W Dohe przegral z bardzo dobrym Bautista, w Doha z Nsihikorim. Mysle, ze jest szansa, ze w koncu odwroci sie ta zła karta. Popyrin osttani oz forma niezle i wygral nawet egoztyczny turniej ATP w Azji, ale licze na Opelke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 415

hubertott1

Użytkownik
Escobedo.E - D.Lajović 2 @1,75 0:2 (2:6, 3:6)

Nie wiem skąd takie kursy, Lajovic niedawno ograł drugą rakietę świata Miedwiediewa i zalicza dobre mecze. Escobedo przeciętny grajek, ma już za sobą 3 mecze z dosyć słabymi przeciwnikami. Nie widzę innej opcji jak wygrana Lajovicia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
H 415

hubertott1

Użytkownik
A.Bublik - L.Djere 1 (-2,5g) @1,75 2:0 (6:3, 6:4)

Djere znacznie bardziej preferuje ziemną nawierzchnię, jak popatrzymy na h2h na twardej to są to słabe wyniki. Bublik trochę gra w kratkę, ale różnica umiejętności jest na tyle wysoka, że Bublik powinien to z łatwością zgarnąć
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
H 415

hubertott1

Użytkownik
C.Garin - M.Cilić 1 @2,03 (1:2)

Kursy powoli lecą. W Miami jest dosyć wolna nawierzchnia i widzę tu duże szanse Garina, który powinien ogrywać kompletnie bez formy Cilicia w dłuższych wymianach
 
Ostatnia edycja:
R 31

rafaln90

Użytkownik
Cilic - Mussetti co myślicie o tym meczu ? Bukmacherzy są zgodni co do wygranej Włocha,według mnie jeśli Marin przytrzyma serwis może być ciekawie i nie powinien być na straconej pozycji. Kurs 2.55 w STS ,osobiście wchodzę za drobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
29.03.2021 - ATP - Miami - godz: 22:05 (może ulec opóźnieniu)
Karacjew - Korda
Typ: DW 2:0
@2.10 Fortuna

Rosyjski tenisista Asłan Karacjew nie zwalnia tempa w tegorocznych rozgrywkach. Głośno o Karacjewie zrobiło się po jego dojściu do półfinału Australian Open. Zajmujący wtedy 114. miejsce w rankingu ATP Rosjanin napotkał problemy dopiero w 1/8 finału AO, gdzie zmierzył się z Feliksem Augerem-Aliassimem (3:6,1:6, 6:3, 6:3, 6:4) i pomimo, że przegrywał już w tym meczu 0-2 potrafił wrócić i wygrać go 3-2! Kanadyjczyk okazał się pierwszym poważniejszym wyzwaniem dla Karacjewa. We wcześniejszych spotkaniach (nie licząc kwalifikacji) stracił łącznie tylko 20 gemów! W 1/16 finału ofiarą rewelacji turnieju stał się rozstawiony z numerem 8. Diego Schwartzman. W Dubaju znów zobaczyliśmy pokaz siły Rosjanina, który wygrał cały turniej ATP w finale pokonując inną rewelację Lloyda George'a Harrisa 6:3, 6:2. Teraz możemy oglądać Karacjewa na kortach w Miami, gdzie w drugiej rundzie pokonał on pewnie Kukuszkina 2:0. W pierwszej rundzie miał on wolny los. Jego dzisiejszy przeciwnik Sebastian Korda w obecnym roku dotarł do finału ATP Delray Beach (USA) w styczniu, gdzie uległ naszemu rodakowi Hurkaczowi 0:2. Później wygrał jeszcze turniej rangi challenger we Francji. Następnie nie było już tak dobrze. Odpadł w drugim meczu w turnieju ATP Montpelier z Sonego, przegrywając 6:3, 6:2. W kolejnym turnieju ATP w Acapulco znów odpadł w drugim meczu, tym razem ulegając 6:3, 6:4 Augerowi-Aliassimowi. Teraz liczę, że historia się powtórzy i Korda znów przegra 2:0 i pożegna się z turniejem. Karacjewa stawiałbym znów jako jednego z głównych faworytów do wygrania całego turnieju
 
Ostatnia edycja:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Nie mam tak obszernej wiedzy na temat tenisa, jak spora większość formulowiczów,ale w wolnej chwili coś tam śledzę i mam pewne spostrzeżenie na temat jutrzejszego meczu Huberta Hurkacza z Raoniciem. Nie uważacie, że kursy na Polaka około 3.25 to trochę przesada ? Oglądałem dzisiaj spotkania obu Panów i Hubert mógł się podobać w starciu z Kanadyjczykiem. Mam wrażenie, że wróciła u niego pewność na korcie, której w ostatnich turniejach mu brakowało. Do tego pokazywał wolę walki i sporą chęć gry. Raonic bazuje na solidnym serwisie, lecz w dłuższych wymianach Hubert może osiągać przewagę. Jak będzie serwował tak jak dziś z Shapovalovem to według mnie może to ugrać. Co myślicie ?
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ja natomiast nie oglądałem wczoraj Huberta, ale za to obejrzałem mecz Milosa z Humbertem.
Na pewno Kanadyjczyk jest do ugryzienia przez Hurkacza jeśli ten jest w dobrej formie, a widzę od wczoraj same dobre wypowiedzi po ograniu Shapovalova. Wczoraj Humbert miał swoją szansę z której nie skorzystał, w drugim secie przy wyniku 4:4 i podaniu rywala prowadził 40:0 i nie przełamał Milosa a to oznaczało początek końca. Kto wie jakby to się potoczyło dalej?

Coraz bardziej przekonuje mnie +1.5 seta na naszego rodaka @1,73 Unibet

To uczciwy kurs, myślałem, że będzie max 1,60. Na pewnie Hubert jest w stanie powalczyć nawet o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 31

rafaln90

Użytkownik
Według mnie w meczu Raonic - Hurkacz z całej sympatii dla Polaka itd. według mnie nie wytrzyma presji rywala , Milos zbombarduje go serwisem, wczoraj Hubert miał ewidentnie swój dzień ,dziś obstawiam na jego przeciwnika.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Ja po dłuższym namyśle wchodzę średnią stawką w zwycięstwo Huberta. Obserwując jego karierę można zauważyć, że po dobrych spotkaniach kolejne go napędzają i nie zgodzę się tutaj z argumentem presji, bo jakaż to presja w 1/8 finału, gdzie nie jest ani debiutantem ani faworytem i nikt od niego finału nie oczekuje. 1/8 doprawdy w ostatnim czasie jest dla Hurkacza bramą nie do przejścia w solidniej obsadzonych turniejach, ale pora pokazać sobie i innym, w jakim kierunku zmierza kariera. Kursy zostały wystawione jako wynik słabszego okresu gry Hurkacza i tym to sobie tłumaczę. Widziałem już jednak Huberta w odsłonie, który przy pewności siebie na korcie i solidnym serwisie może rywalizować z tenisową czołówką. Ma chłop papiery na granie i będąc względnym optymistą, bazując na ostatnich spotkaniach obu panów na tym turnieju Próbuje pograć zwycięstwo Polaka.
Hubert Hurkacz - Milos Raonic Typ: 1 kurs: 3.20 FORTUNA 5/10j
I bezpieczniej
Hurkacz wygra przynajmniej 1 seta. Kurs: 1.75 FORTUNA 7/10j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Schwartzman Diego - Korda Sebastian
2 betfan 2.31

3:6, 6:4, 5:7 ✅

Moim skromnym zdaniem ten kurs to jakaś gruba przesada. Według mnie faworytem jest Korda. Argentyńczyk od kilka sezonów to światowa czołówka, ale nie zapominajmy, że najlepiej czuje się na kortach ziemnych. 2021 sezon może zaliczyć jak na razie do udanych, wygrał w Buenos Aires beż straty seta, ale też nie miał tam za bardzo godnego rywala. Tutaj pokonał Uchiyama, który od 2 lat jest bez formy i to typowy przeciętniak 6:3, 6:3 i Mannarino 6:1, 6:4 który nie miał żadnych argumentów w wymianie plus serwis nie siedział. Sebo to objawienie sezonu tego czy tamtego. Totalnie inny styl jak Diego, wysoki, mocny serwis, kończące uderzenie. Pokonał Albota 2:0, Z Fogiem wyciągnął mecz z 1:6 i w pięknym stylu pokonał Karatseva 6:3, 6:0. Moim zdaniem finalista Delray Beach bierze ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Sinner - Bublik @ 1

Dziś próbuję w kierunku młodego Włocha choć Bublika widziałem w 3 secie z Fritzem i tam muszę powiedzieć, że chwilami mocno mi imponował tym co prezentował. Spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów i nie wiem czy to nie gruba przesada te kursy. Mimo wszystko zostanę przy Sinnerze, którego uważam po prostu za lepszego i bardziej wszechstronnego tenisistę o większym potencjale. Nie tak dawno Panowie zagrali ze sobą w Dubaju i tam mimo przegranego pierwszego seta górą był Sinner. Myślę, że skoro poradził sobie wtedy to i poradzi sobie teraz... mam nadzieję, że nawet i w dwóch setach, bo tak też spróbuję.
 
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Medvedev Daniil - Bautista-Agut Roberto
2:0 1.85 sts
4:6, 2:6 ⛔ No o Robcio znów pozamiatał
W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hiszpan 2:0. Grali dwukrotnie na hard kortach Chennai 2017 6:4, 6:3 gdzie Danił był w okolicach 100 ranikgu, więc tego nie bierzemy pod uwagę i w 2020 1:6, 6:4, 6:3 i tutaj już było to jakieś zaskoczenie. Roberto sezon ma w kratkę bo odpadł z Albotem podczas AO następnie doszedł do finału Montpellier, tam plecy po wygranym I secie. Rotterdam plecy w pierwszej rundzie Davidovich Fokina A. 2:0 i później finał w Doha. Czyli ogólnie forma jest ale gdzieś to często zanika. W Miami w wielkich trudach pokonał Struffa bez formy 2:1 i Isnera 2:1, gdzie John przegrał wygrany mecz. Rosjanin fenomenalna forma 17/2 w tym porażka finał AO z Djokem i sensacyjna porażka z Lajovicem. Tutaj napocił się jedynie z Popyrinem, gdzie kangur trzymał dobrze serwis. Medvedev z Tiafoe już się rozkręcił, mimo kilku dziwnych gemów. Moim zdaniem Danił bierze tym razem mecz 2:0, pusiak Bautista-Agut już za dużo miał szczęścia w tym meczu z durnymi zastojami. Medvedev będzie go punktował, inną formę prezentują, powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Bautista A. 1 @1.3

Ja bym wzial do kombinacji ten typ. Niewielu juz zawodnikow zostalo na polu bitwy, a to jednak tytul rangi ATP 1000 i wygranie go to jest sukces, mimo ze znacznie w tym roku zredukowano pule nagrod w Miami i wielu graczy do Miami nie przyjechalo.
Ogolnie to 90% tytulow ATP 1000 to inkasuja Federer, Nadal, Djokovic i Murray. Niewielu tych zawodnikow wsrod reszty stawki ktorym sie to udalo... jest tam Zverev, Thiem, tylko raz udalo sie del Potro oraz Isnerowi. Medvedev dolaczyl do tego grona w ostatnie jedycji turnieju w Paryzu. Chyba nikogo z pamieci nie pominalem. Uwazam, ze to juz ten etap kiedy CI najlepsi maja o co grac, bo wpisac taki tytul w CV to duze osiagniecie.

Bautista jest swietnym walczakiem, zdarzalo mu sie pokonac najlepszych, ale Medvedev jest od dluzszego czasu w gazie zaraz za tymi najlepszymi, a pod ich nieobecnosc wydaje sie glownym kandydatem do wygrania tutaj. Medvedev wyglada dobrze, Popyrin gral w tym turnieju chyba najlepszy tenis w swojej dotychczasowej karierze, a zwyciestow nad Tiafoe bylo dosc przekonywujace. Rosjanin ma i serwis i w wymaianch jest swietny i mozliwosc ma wieksze. Czy to udowodni to zobaczymy, ale on na pewno ma na oku zawalczyc o turniejowa wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hubert Hurkacz vs Stefanos Tsitsipas
Typ: Tsitsipas więcej asów
Kurs: 2.65
Bukmacher: fortuna
Analiza: Zdecydowałem się spróbować sił w meczu Hurkacza. Po dość nie nieoczekiwanym wyeliminowaniu dwóch Kanadyjczyków dziś Polak zmierzy się z Tsitsipasem z którym w sumie grywa dość regularnie. Nie odważyłem się typować wyniku bo chciał bym żeby to Hurkacz wygrał ale przeprawa będzie ciężka. Popatrzyłem trochę na statystyki i w sumie w kursie jest pewne value. Kurs wyglądał by zupełnie inaczej gdyby nie fakt że z Raoniciem Polak miał aż 14 asów a jego przeciwnik z atomowym serwisem miał 12. Z kolei Tsitsipas pod kątem asów wypadł słabo z Sonego bo miał tylko 3 asy. W żadnym wypadku nie jest tak że Greg nie lubi zdobywać asów bo patrząc na 2 wcześniejsze mecze gdzie mierzył się z Nishikorim i Dzumburem miał kolejno 12 i 6 asów, przy 2 asach Hurkacza z Shapovalovem. Dyspozycja dnia będzie tutaj kluczowa i jeśli Hurkacz nie zagra na 100% to ten zakład ma duże szanse na powodzenie.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Brawo Hubert! Pięknie wyciągnięty mecz, którego już przy 0:2 w drugim secie nie miał prawa wygrać, ale taki jest właśnie sport - nieprzewidywalny. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że odniósł je z bardzo niewygodnym dla siebie rywalem. Tsitsipas, choć to oczywiście tenisowy top to po mocnym AO trochę obniżył loty i dziś wyglądał nieco ponad przeciętnie, ale nie ma co umniejszać Hubertowi. Ten melduje się w półfinale i w mojej opinii finał jest w realny. Zarówno Korda jak I Rublow są w zasięgu Polaka, tylko rzecz jasna nie tego z AO, Montpelier, Rotterdamu, Dubaju tylko właśnie tego z Miami. Powtarzalnego, pewnego siebie i dobrze czytającego grę.
 
B 26

bolitarmyron

Użytkownik
Spojrzałem przed chwilą na kursy i musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia. 4.20 na Hurkacza? Ciężko mi sobie w ostatnich miesiącach przypomnieć abym tak wysoki kurs grał z takim przekonaniem. Oglądając w nocy Rubleva pomyślałem sobie że wszystko powyżej 2.20 na Hurkacza biorę w ciemno a spodziewałem się że może uda się ustrzelić jakieś 2.50-2.70. Mamy 4.20 i dla mnie to jest bomba.

Hurkacz wygląda bardzo dobrze. Wczoraj trochę źle wszedł w mecz chociaż grał bardzo odważnie i te błędy były naprawdę minimalne. Gdy po pierwszym secie postanowił trochę poprzedłużać wymiany to już poszło z górki i wygrał z bądź co bądź mocnym Tsitspiasem. Oprócz tego wygląda bardzo dobrze kondycyjnie. Tsitspas w 3 secie wyglądał jakby go z krzyża zdjęli a z kolei Hubert wyglądał jakby mógł od razu drugi mecz pyknąć.

Rublev jest mocny, ale też nie przesadzajmy. Często się gotuje, głowa u niego to nie jest najmocniejsza strona. Dla mnie obecne dyspozycje obu Panów są na zbliżonym poziomie. Ok, Rublev może być lekkim faworytem ze względu na swoje wcześniejsze osiągnięcia no ale nie przesadzajmy żeby w meczu z tak dobrze dysponowanym Hurkaczem dawać na niego kursy 1.25-1.30.

Jak dla mnie świetna opcja, oczywiście nie uważam tego za pewniak, szanse na zwycięstwo Hurkacza oceniam na 40-50% i dzięki kursowi 4.20 mamy do czynienia ze świetnym valuebetem moim zdaniem.

Hurkacz WIN @4.20 Unibet
Hurkacz +1.5 set @2.04 Unibet

Według mnie to powinno mocno spadać
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom