>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Metz, Nur-Sultan (20.09.2021 - 26.09.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Logo_der_Moselle_Open.png


Miejsce: Metz, Francja
Data rozgrywania: 20.09.2021 - 26.09.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €481,270
Oficjalna strona turnieju: https://www.moselle-open.com/
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/35544...la-situazione-aggiornata-md-e-qualificazioni/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/metz/341/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/metz/341/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



nursultan_tournlogo_rev.png


Miejsce: Nur-Sultan, Kazachstan
Data rozgrywania: 20.09.2021 - 26.09.2021
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: $541,800
Oficjalna strona turnieju: https://ktf.kz/en/tournaments/international/atp-250/
Lista Startowa: http://www.livetennis.it/post/35544...la-situazione-aggiornata-md-e-qualificazioni/
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/nur-sultan/9410/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/nur-sultan/9410/daily-schedule
Zwycięzca singla 2020: -
Zwycięzcy debla 2020:
-



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
Ostatnia edycja:
R 813

robssson

Użytkownik
Peter Gojowczyk vs Antoine Hoang
Mało kto się chyba spodziewał, że Gojowczyk dojdzie tak daleko w tegorocznym US Open. Mnie to jakoś bardzo nie zdziwiło, ponieważ obserwując grę Niemca od początku sezonu można zauważyć, że jest bardzo pewny na serwisie a i na returnie nie radzi sobie źle.
Oczywiście zdarzają mu się też wpadki jak porażka z Jungiem na Wimbledonie. Raz już ten turniej wygrywał (2017).
Po drugiej stronie Hoang, który również bardzo dobrze radzi sobie na hardzie (przeszedł m.in kwale od US Open), ale mimo wszystko bardzo często miewa przestoje w grze. Według mnie pewnego poziomu nie przeskoczy.

Jak dla mnie faworyt tego spotkania jest jeden i jest to Niemiec.
Dlatego chętnie biorę ten kurs do jakiegoś większego kuponu. @1.48 (betfan)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kohlschreiber 1,41 STS
Kohli gra w Metz w hali z Cotynatem, czyli Cecchinato. Włoch nie jest ekspertem od gry na hardzie, delitkanie to ujmując, dlatego śmiało idę w stronę Niemca, który dość sobie pogrywa jeszcze jak na stare lata. W tym meczu będzie przeważał on, no chyba że Cecchinato zagra na kodach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Metz
Godzina: 11:00
Spotkanie: Ymer - Struff
Typ: Struff
Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wyżej cenie zawodnika z Niemiec który mimo że jest w dołku formy to dziś dobra okazja żeby przełamać tą słaba serię i wygrac ze Szwedem. Struff potrafi grać bardzo odważnie, dysponuje dobrym serwisem i w ważnych momentach potrafi zachować zimna krew. Ymer miał swój dobry czas w Winstol-Salem gdzie dotarł do finału ale regularności mu zarzucić nie można dlatego uważam że dziś nic wielkiego nie pokaże. Zawodnicy spotkali się raz na korcie w 2018 roku i wygral Ymer, dziś przyszedł czas na Struffa.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Nur-Sultan
Godzina: 06.00
Spotkanie: Kecmanovic - Bublik
Typ: Bublik
Kurs: 1,72
Bukmacher: STS
Analiza:

Miomir vs. Alexander. Tylko jeden z nich gra u siebie i tylko jeden z nich ma tę przewagę nad drugim. Chodzi oczywiście o Bublika. Obaj dość rowno walczą ze swoimi przeciwnikami, tylko że Bublik częściej z nimi wygrywa. Obu panow dzieli 26 oczek w rankingu ATP. Lepszy z nich jest na 34. miejscu i jest nim gospodarz tego spotkania. шайқасқа!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Nur-Sultan
Godzina: 06.00
Spotkanie: Kecmanovic - Bublik
Typ: Bublik
Kurs: 1,72
Bukmacher: STS
Analiza:

Miomir vs. Alexander. Tylko jeden z nich gra u siebie i tylko jeden z nich ma tę przewagę nad drugim. Chodzi oczywiście o Bublika. Obaj dość rowno walczą ze swoimi przeciwnikami, tylko że Bublik częściej z nimi wygrywa. Obu panow dzieli 26 oczek w rankingu ATP. Lepszy z nich jest na 34. miejscu i jest nim gospodarz tego spotkania. шайқасқа!
Ogolnie typ wyglada na papierze niezle ale Kecmanovic z pewnoscia glodny wynikow, potencjal jest ale w tym sezonie to wyniki dramat.Bublik moze tu gladko 20 wygrac a I gladko przegrac 02.Ciezko z nim trafic, kurs tez troche dziwny bo patrzac po wynikach obu to powinno byc nizej, z 1,35-1,4 wg mnie na gospodarza I czesto takie kursy to pulapki.Dodatkowo Bublik rok temu 20 gladko w R1 przegral wiec nie patrzylbym gospodarz czy tez nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
galica13 522

galica13

Użytkownik
Btw taki z niego gospodarz jak ze mnie w Etiopii, Bublik to Rosjanin. Dokładnie tak samo jak Putinseva, Kukushkin czy Rybakina. Kazachstan go tylko 'kupił', żeby grał pod ich flagą ;)
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Również odradzalbym granie w tej parze na Bublika. Obaj zawodnicy mają słabszy okres, lecz wedle mojej opinii więcej do zaoferowania na korcie ma Kecmanovic. Jest graczem bardziej wszechstronnym. Jeśli Serb będzie stabilny na własnym serwisie to według mnie ma spore szanse żeby to ugrać. Kurs w granicach 2.2 jest całkiem przyjemny
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kazachstan jest bardziej związany z Rosją niż Polska z Etiopią. Jeśli Kecmanovicowi będzie siedzieć serwis... a co jeśli Bublikowi będzie siedzieć serwis? To że odpadł rok temu tutaj w pierwszej rundzie to historia, nie ma większego znaczenia. Może się nie czuje tu komfortowo? Gdyby tak było, to by nie występował. Do tego kursy mocno spadają. Na Betters na Bublika jest już tylko 1,66. Czy będzie wałek? Oby nie. Według wyników to Bublik jest bardziej wszechstronny, bo wygrywa przecież. Samym serwisem się nie wygra nic. Głodny wyników jest każdy w profesjonalynm sporcie. Dobra chyba wytłumaczony. I tak nie dacie plusów, za Kohliego nic nie dostałem bo jestem jakub-sitarski, zamiast np. inkub1986, ale to przez bana akurat :p Jeszcze jedno. Sasza Zverev gra dla Niemiec, a przecież to Ruski i jakoś mu nie przeszkadza zachodzić daleko w turniejach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
galica13 522

galica13

Użytkownik
chłopie piszesz takie bzdury, że żal czytać. Weź zrób research zanim się wdajesz w dyskusję co? Jak ten Kazachstan niby 'związany' jest z Rosją? Inny kraj, ma pieniądze to kupuje zawodników żeby grali dla nich i tyle, nie szukaj filozofii. O Bubliku pisać, że jest 'głodny wyników' to również duże nadużycie. Chłop, który gra tylko dla kasy i sam zresztą o tym wiele razy mówił. Czasem może mu się chcieć powalczyć z kimś z czołówki, a potem zrobi 20 podwójnych i odpadnie ze 150 zawodnikiem rankingu. I sam żeś 'ruski' jak to raczyłeś się wyrazić. Po pierwsze poprawną formą jest Rosjanin, a po drugie palnij się w czoło. Alexander Zverev jest Niemcem pochodzenia rosyjskiego - to nie to samo co Rosjanin. I radzę nie pogrążać się dalej.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
chłopie piszesz takie bzdury, że żal czytać. Weź zrób research zanim się wdajesz w dyskusję co? Jak ten Kazachstan niby 'związany' jest z Rosją? Inny kraj, ma pieniądze to kupuje zawodników żeby grali dla nich i tyle, nie szukaj filozofii. O Bubliku pisać, że jest 'głodny wyników' to również duże nadużycie. Chłop, który gra tylko dla kasy i sam zresztą o tym wiele razy mówił. Czasem może mu się chcieć powalczyć z kimś z czołówki, a potem zrobi 20 podwójnych i odpadnie ze 150 zawodnikiem rankingu. I sam żeś 'ruski' jak to raczyłeś się wyrazić. Po pierwsze poprawną formą jest Rosjanin, a po drugie palnij się w czoło. Alexander Zverev jest Niemcem pochodzenia rosyjskiego - to nie to samo co Rosjanin. I radzę nie pogrążać się dalej.
A to Kazachstan nie jest dawną republikę ZSRR, w sumie nie tak dawną? A to najemnicy nie są głodni pieniędzy, czytaj wyników? Ja jestem Polak, a przede wszystkim obywatel świata. Co bronisz Zvereva? Nazwisko jakie ma, niemieckie? Napisz jakąś analizę, bo potrafisz pluć jadem tylko. Właśnie sobie sam strzeliłeś w kolano. W tematycznym dziale trujesz dupę nic więcej. Będę pisał Ruski, bo to moja sprawa, nic Ci do tego. No czekam, napisz jakąś analizę, to Cię ocenimy. Bo tu się ocenia i krytykuje a nie sobie pomaga, nie? Brawo galica13! Wchodzenie na to forum to czysta przyjemność. Panowie co niektórzy, nie zepsujcie mi tego, a bardzo się staracie.
 
Ostatnia edycja:
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Giron-Gojowczyk 2 @1.85

Dla Gojowczyka to bardzo dobre miejsce. Jedyny tytul niemieckiego zawodnika zostal wygrany wlasnie w Metz w 2017 roku, czego dokonal jako kwalifikant. Teraz Niemiec tez wyglada dobrze i rowniez swoja przygode zaczal od kwalifikacji. Sadze, ze ta forma po dobrym wystepie na USO jeszcze sie nie rozmyla, a te cztery wygrane juz w sumie mecze w tym turnieju beda mu pomagac w pewnosci siebie.

Zawodnicy co do charakterystyki sa dosc podobni. Obydwaj niezle serwuja, chcoiaz z przewaga Gojowczyka chyba jednak i ich kluczowym uderzeniem jest forehand. Spodziewam sie duzego zaangazowania, ale jestem zdania, ze Gojowczyk przechyli szale zwyciestwa na swoja korzysc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Skąd taki wysoki kurs na Hurkacza ?
Nazwisko Murray, po jego powrocie zawodnicy, ktorzy normalnie powinni wygrac z nim pod wzgledem umiejetnosci jakie prezentuje Andy, przegrywają bo graja z wielkim Murrayem.

Monfils dzisiaj gral slabo a Kohlschreiber jeszcze gorzej.Jutro z Basilashwilim, ktory dzisiaj wyciagnal mecz I to moze go zmotywowac do wygranej, kurs narazie niezly ale mysle, ze do jutra podrosnie
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
A to Kazachstan nie jest dawną republikę ZSRR, w sumie nie tak dawną? A to najemnicy nie są głodni pieniędzy, czytaj wyników? Ja jestem Polak, a przede wszystkim obywatel świata. Co bronisz Zvereva? Nazwisko jakie ma, niemieckie? Napisz jakąś analizę, bo potrafisz pluć jadem tylko. Właśnie sobie sam strzeliłeś w kolano. W tematycznym dziale trujesz dupę nic więcej. Będę pisał Ruski, bo to moja sprawa, nic Ci do tego. No czekam, napisz jakąś analizę, to Cię ocenimy. Bo tu się ocenia i krytykuje a nie sobie pomaga, nie? Brawo galica13! Wchodzenie na to forum to czysta przyjemność. Panowie co niektórzy, nie zepsujcie mi tego, a bardzo się staracie.
chłopie idź stąd.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: tenis ATP Metz
Godzina: 19:30
Spotkanie: Rune - Carreno-Busta
Typ: Carreno-Busta wygra 2:0
Kurs: 2.35
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Młodziutki Dunczyk przebojem wdarł się do rozgrywek rangi ATP, widać że nawierzchnia twarda mu służy. Hiszpan miał ostatnio trochę gorszy okres, odpadnięcie z US Open w pierwszej rundzie jest tego doskonałym przykładem. Po wygranych 4 meczach z rządu w Metz, liczac również kwalifikacje w mojej opini przyszedł czas na porażkę i to bez zdobytego seta. Hiszpan w ostatnim meczu zmierzył się z Ymerem i już można było zobaczyć starego dobrego Carreno-Busta który gra swoje, mądrze porusza się po korcie i dysponuje dobrym serwisem. Mimo ogromnego talentu którym bez wątpienia jest Rune, uważam że dziś niespodzianki nie będzie i Hiszpan wygra w dwóch setach po przyejmnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
OPELKA-Ruud @ 1,96 fortuna

Zaczynamy komercyjna impreze Laver Cup pomiedzy Europa a Reszta Swiata. Na poczatek wyjda Ruud z Opelka. Jakos nie widze Ruuda
w tym meczu. Chlopak sie ciagle uczy grac na szybszych nawierzchniach, to nie jest ziemia. Gramy w halii Garden w Bostonie.
Grali ostatnio na otwartym w Cincinnati i wygral Ruud po dlugim meczu, jednak Opelka juz jechal na oparach po finale w Toronto.
Dzis bedzie swiezy i gotowy. Czy Ruud jest w stanie przelamac podanie Opelki? Watpie. Pojda pociski. Swoja droga nie wzialbym
Ruuda na ta impreze, jednak Borg pojechal po numerkach i sie Norweg zalapal. Oczko nizej byl Hurkacz ktory uwielbia takie imprezy.
Hubi dalby duzo wiecej w singlu , nie mowiac juz o deblu, gdzie jest najlepszy z Europejczykow co tam zagraja. Jednynie Sasza Zverev
cos przebija w deblu. Hubert moglby spokojnie dwie deblowe gry ogarnąć. Inaczej zachowal sie McEnroe. John wzial 3 najwyzej rozstawionych bo musial, jednak pozostala 3 dobral sobie sam. Nie chcial grac Garinem i De Minaurem, powolal Isnera I Opelke
ktorzy w tych warunkach beda czuli sie komfortowo. Jako szosty zagra Kyrgios....caly szalony McEnroe. To raczej by jeszcze nadac
atrakcyjnosci imprezie. Wszyscy uwielbiaja ogadac mecze Nicka. A jak jest przygotowany, to osobny rozdzial. To zaczynamy zabawe
zapewne od rozstrzelania Ruuda przez Relliego. Nie widze inaczej. WIN OPELKA.
 
Ostatnia edycja:
F 498

Forza_Juve

Użytkownik
Witam,
Bukmacher Forbet

Kyrgios-Tsitsipas @1.98 - powyżej 20,5 gemów (powyżej 19.5 gemów 1.59)
Zverev - Isner - @ 1.95 powyżej 21.5 gemów

Dlaczego wydają mi się to okazje? Oczywiście nawierzchnia jest niesamowicie tempa i wolna w Bostonie, natomiast Isner potrafi grać na takim podłożu co udowodnił np. kilka razy na wiosennych Mastersach w USA czy nawet na kortach ziemnych. Ważne, żeby jego kick serwis mógł odpowiednio zadziałać. Oczywiście, że Kyrgios jest zawodnikiem, który poniekąd przegrał już swoją karierę, ale jego rozgrywki drużynowe, takie gdzie można się pokazać i zagrać jednocześnie z najlepszymi, a presja jest rozłożona - wyraźnie nakręcają. Do tego należy dodać relatywnie słabe umiejętności na returnie w wykonaniu Tsitsipasa, gdzie wiadomo, że głównym atutem Nicka jest serwis.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Nys/Rinderknech 1.78 Unibet

Idę w kierunku gospodarzy. Raz to Hubert będzie po finale singla a dwa uważam duet francuski za nieco lepszy. Nys ma w dorobku kilka tytułów w deblu na poziomie ATP, natomiast Rinderknech zawodnik który bardziej przykłada się do singla w którym to osiąga coraz lepsze rezultaty. Do tego ściany zrobią swoje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom