>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour: Kitzbuhel - 08.09.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
kup.jpg
Miejsce: Kitzbuhel, Austria
Data rozgrywania: 08.09.2019-13.09-2019
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €606,350
Oficjalna strona turnieju: https://www.generaliopen.com/
Lista Startowa: https://www.generaliopen.com/de/Spieler/
Drabinka: https://www.generaliopen.com/de/Turnierraster/
Plan gier: https://www.generaliopen.com/de/Spielplan/
Zwycięzca singla 2019:
Dominic Thiem
Zwycięzcy debla 2019: Philipp Oswald/Filip Polasek


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
K 601

kromowidjojo

Użytkownik
Kecmanovic x Nishikori 2 @ 1.90 Fortuna

Różnica klas. Kei uniwersalny gracz, na każdej Nawierzchni dobrze gra. Długa przerwa od tenisa zwiastuje brak problemów zdrowotnych, czyli jego największej zmory. Jest to wyraźne przygotowanie pod RG, gdzie już trzykrotnie docierał do QF, w tym w ubiegłorocznej edycji. Myślę, ze ten turniej może zastąpić mu Barcelonę, która była jego ulubionym turniejem ziemnym przed RG. Wg mnie kurs bardzo atrakcyjny.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Hanfmann - Marterer

Różni bukmacherzy wystawili różne linie dlatego nie podam konkretnego typu, ale postaram się Was nakierować na mój tok myślenia. Każdy niech już sam sobie dobierze linie, czy to do dubelka po niskim kursie, czy bardziej ryzykowną po wyższym. Po pierwsze jest to mecz rodaków. Zapala się od razu lampka, że w takich meczach zdarzyć się może wszystko i wielokrotnie byliśmy świadkami, że wygrywał seta lub mecza underdog. Dzisiejszy mecz nie dość, że tak jak wspomniałem mecz rodaków to nie ma zdecydowanego faworyta. Z jednej strony Hanfmann, który w koronaprzerwie grał bardzo dużo, wygrywając około 90% spotkań (klasa rywali jednak na niezbyt wysokim poziomie), a z drugiej strony Marterer, który grał o wiele mniej, ale ostatnio forma zwyżkuje. Od czerwca notuje on bilans 19:6 z czego właśnie w Kitzbuhel ograł czterech graczy z top100 i statystycznie rzecz biorąc teraz trafia na gracza o najniższym rankingu (118). Warto tez przyjrzeć się na h2h. Do tej poru dwa mecze: bilans 1:1 i w każdym z nich grany tiebreak. Oba spotkania w lipcu tego roku i oba na nawierzchni ziemnej. W meczach tych kolejno padało 33 i 23 gemy. Podsumowując - dwóch rodaków, h2h pod nasz typ, obaj gracze w formie, nawierzchnia podpasowana pod zawodników. Liczymy na wyrównany mecz i over gemów.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Hanfmann-Djere 2 @1.8


Taki typ mi sie nasunal jako przerywnik podczas US Open. Djere mial swietny tamten sezon, gdzie wygral m.in "piecestke" Rio czy ogral del Potro w Madrycie. Sadze, ze on sie nastawi na ten niedlugi sezon ceglany, bo poki co w tym dziwnym roku niczym nie blysnal. Wiadmomo okazji nie bylo wiele, ale w ktorejs czesci roku trzeba zagrac dobrze. W Stanach Dejere nic nie zwojowal, ale tutaj moze. Do turnieju musial przedzierac sie prze kwalifkacje. Jak sie cos wywalczy to na pewno bardziej sie to szanuje. W turnieju glwynym pozostawil Ramosa w meczu gdzie decydowaly detale, a Djere odwrocil losy tego meczu przegrywajac juz dwoma breakami w decydujacej partii. Dzis pokonal Schwartzmana, ktory wrocil z USA gdzie tez mu nie poszlo. Moze i Argentynczyk potrzebuje praktyki na kortach ceglanych, ale jednak to wciaz cenne zwyciestwo.
Hanfmann ostatnio bardzo dobrze gral w challengerach (chyba nawet wygral jeden we Włoszech, jesli mnie pamiec nie myli) i przeklada sie to na dobry start tutaj, ktory tez zaczyanl od kwalifikacji. Niemniej jednak sklaniam sie ku wygranej Serba, bo potencjal tutaj jest wiekszy i grajac na dobrym poziomie jest on faworytem.Jak wspomnialem Djere sam sobie to wypracowal i kazdy mecz powinien dzialac na jego korzysc, wiec typuje w tym meczu jego wygrana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom