>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Hamburg , Gstaad ( 18.07.2022 - 24.07.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
EMG0rJcWoAI41li.jpg

Miejsce: Hamburg, Niemcy
Data rozgrywania: 18.07.2022 - 24.07.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 500
Pula nagród: €1,911,620
Oficjalna strona turnieju: https://hamburg-open.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/hamburg
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2021:
P. Carreno Busta
Zwycięzcy debla 2021: T. Puetz / M. Venus


0.06903700_1655988090.png

Miejsce: Gstaad, Szwajcaria
Data rozgrywania: 18.07.2022 - 24.07.2022
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: ATP 250
Pula nagród: €597,900
Oficjalna strona turnieju: https://swissopengstaad.ch/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/gstaad
Drabinka:
Plan gier:
Zwycięzca singla 2021:
C. Ruud
Zwycięzcy debla 2021:
M. Huesler / D. Stricker



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Molleker-Guinard 1 @2.25 <fart i niefart czasem dzialaja na przemian, tym razem wypadlo na to pierwsze>

Na Mollekera w Hamburgu zawsze warto postawic. On regularnie dostaje tam dzikie karty do kwalifikacji, a do turnieju glownego tez sie zdarza. Jak on tam przegrywa to naprawde jest po walce z dobrymi zawodnikami. W ubieglym roku przegral z Baezem, ale tam byly edycje w przeszlosci, gdy kwalifikowal sie do turnieju glownego, a tez zdarzylo wygrac mu sie w tym turnieju glownym w Davidem Ferrerem.

Oczywiscie trudno nie zauwazac, ze wyniki Niemca w tym roku sa slabe, ale cos tam sie dziej w tym kierunku. Nie tak dawno Molleker wygral maly turniej ITF w Niemczcech w Kamen (oczywiscie to zupelnie inny poziom, ale jednak szuka gry widac). W ubieglym tygodniu gral w kolejnym niemickiej ziemi w ITF w Kasel, wygral tam pare meczow, wczoraj przegral z rodakiem Fanselowem, ale on mial tu dzika karte na te kwalifikacje w Hamburgu, wiec nawet to mnie tak nie zdziwilo. To jest turniej, gdzie na niego stawiaja, on tu bardzo sie mobilizuje i sadze ze moze dzis wyjsc z tej potyczki zwyciesko, mimo ze jest postrzegany jako underdog w tym zestawieniu. Taki kurs to mnie tylko zacheca do sprobowania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Hamburg
Godzina: 11:00
Spotkanie: Djere - Coric
Typ: 3 sety
Kurs: 2.38
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W mojej ocenie jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszego dnia w Hamburgu. Djere jest w bardzo dobrej dyspozycji i przegrywa praktycznie tylko z zawodnikami z topki A Coric wraca do swojej dyspozycji z przed kontuzji. Coric zaliczył wtope w ostatnim meczu przegrywając z no name, po słabym meczu. 3 setowka jest dość prawdopodobna bo nie wiem czy któryś z tych tenisistów utrzyma koncentrację przez cały mecz żeby wygrać 2:0. Dodatkowo fakt że obaj panowie grali ze soba 2 razy i 2 krotnie do rozstrzygnięcia był potrzebny 3 set. Kurs bardzo ciekawy, mam nadzieje ze będzie to ciekawe widowisko i nikt nie odpuści.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +815
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Carreno B. (-3,5 gema)-Nardi 1 @1.45

Obronca tytulu powinien wygrac, podbitka hc gemowym. Carreno gral w Bastad na przetacie i byl w polfianle. Plusy Nardiego to udane kwalifikacje. Obroncy tytulu nie wypada odpasc w meczu otwarcia, wiec licze ze taki hc pokryje i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Carreno B.-Molcan 1 @1.55

Ja to bym nie komplikowal i raz jeszcze gral na tego Carreno. Zakladam ze Hiszpan moze zagrac lepiej niz w Bastad, bo w Hamburgu jednak bardziej renomawany turniej i obronca tytulu powinien wygrac jakies mecze w liczbie mnogiej.
Wczoraj Carreno latwo ogral Nardiego i to akurat wydaje mu sie nie bedzie pomagac, bo rywal nie przetestowal go wcale. Molcan bedzie trudniejszym rywalem, ale sadze ze na przestrzeni meczu to Hiszpan dzwignie swoj poziom i awansuje.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Carreno B.-Molcan 1 @1.55

Ja to bym nie komplikowal i raz jeszcze gral na tego Carreno. Zakladam ze Hiszpan moze zagrac lepiej niz w Bastad, bo w Hamburgu jednak bardziej renomawany turniej i obronca tytulu powinien wygrac jakies mecze w liczbie mnogiej.
Wczoraj Carreno latwo ogral Nardiego i to akurat wydaje mu sie nie bedzie pomagac, bo rywal nie przetestowal go wcale. Molcan bedzie trudniejszym rywalem, ale sadze ze na przestrzeni meczu to Hiszpan dzwignie swoj poziom i awansuje.
Jego poziom aktualnie jest dramatyczny, co chlop jest emocjonalnie rozwalony to masakra.Ile razy juz wtapial mecze, ktore po prostu powinien wygrac
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ramos 1,42
Z Delbonisem mi nie wyszło, ale tu aż się prosi o krotki komentarz. Stricker? Naprawdę? Spadające kursy na Strickera? Co prawda turnuej 250tka a nie jak w Hamburgu 500, ale Hiszpan raczej sie przyłoży. To za duży talent, by tak po prostu przegrać z gościem, który potrafi głównie serwować. Jego wygrana z dogasający się po króciutkim przebłysku Hueslerem też nie dodaje mu animuszu. Jak dla mnie promocja dnia, ale wystarczy że Ramos odpusci, a dzieciak zagra mecz życia i znów się dziś pomylę. Tenis.
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Ruud (-2,5 gema)-Munar 1 @1.44

Casper Ruud w ubieglym roku w tym okresie dokonal rzeczy, ktra zdarza sie z zawodowym tenisie bardzo rzadko - wygral 3 turnieje pod rzad w ktorych wystartowal, a byly to kolejno: Bastad, Gstaad i Kitzbuhel. Te trzy turnieje pozwolily mu tak wywindowac ranking, ze na koncu roku mogl wziac udzial w ATP Finals. Ogolnie pozniej nastapil boom formy Norwega.
Trzy wygrane turniej ATP 250 to bardzo duzo punktow do obrony i sadze, ze Ruud spisze sie duzo lepiej niz w ubieglym tygodniu w Bastad. Tam Ruud przegral w 2 rundzie (1 runda wolny los) i to slaby wynik na papierze, aleta porazka przyszla po dlugim wyczerpujacym 3-setowym boju Francesco Cerundolo, ktory wygral pozniej caly turniej bardzo przekonywujaco.

Jestem zdania, ze Ruud nie pozwoli sobie na kolejne straty i tym razem zakreci sie w decydujacych fazach turnieju. Rywal latwy nie jest, ale tez Ruud w ubieglym sezonie zrobil taki krok do przodu, ze jest juz duzo lepszycm tenisista niz jego ojciec i nalezy do topu.
Hc gemowy 2,5 na podbicie kursu, bo jak powtarzam zazwyczaj to wystarcza przy poprawnym wskazaniu zwyciezcy.
Ogolnie jest tu tak fajna sytuacja, ze w kazdym cwiercfinale jest zawodnik ,ktory w przeszlosci w Gstaad juz wygrywał (Thiem, Berrettini, Ramos V. i wspomniany Ruud).

Poza tym w kocnu wraca tez Coric do dobrego grania. Nie mialem okazji go ogladac jednak i nie wiem na ile go stac w tej chwili, ale jego powrot do dobrej gry w duzo wiekszych turniejach, jak i Thiema, to juz tylko kwestia czasu.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ramos 1,85
Konsekwentnie Ramos. Ten chłopak gra przecież uczciwy tenis na clayu. Stara się, biega, trafia, jest skuteczny i wytrzymały. A Jarry? Jarry to głównie trzymanie serwisu. Ramos prędzej czy później przełamie Jarrego i zrobi porządek. W tie breakach oczywiście może być różnie. Ja jednak wierzę w kunszt gry Hiszpana na mączce i tego się trzymam w tym spotkaniu. Co to za kurs wogle??
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +534
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Cerundolo 2,16
Cerundolo wrocil z dalekiej podróży, odbijając się od dna w meczu z Karatsevem, jeszcze wygrywając na końcu w tie breaku. Takie mecze dodają morale i to mój argument za jego wygrana z Musettim oraz fakt, że zgarnął pulę tydzień temu w Bastadzie.
 
Ostatnia edycja:
D 797

Dyscyplina

Użytkownik
Nie będzie to typ ale wypowiem się odnośnie Cerundolo bo miałem przyjemnosc oglądać ostatniego jego mecze i może ktoś skorzysta w jakikolwiek sposób. Wszystko zależy jaki to będzie Cerundolo jeśli to będzie do stanu 6-3 4-1 w meczu z Karatsevem i wcześniejszych meczach czy po tym stanie, ponieważ Cerundolo niepowinno już być ponieważ w 3 secie to Karatsev przegrał mecz, a nie mecz Cerundolo wygrał. Argentyńczyka poziom nie powrócił z początku meczu i wcześniejszych jego spotkań tylko Karatsev zaczął grac o wiele gorzej i nie było to wymuszone gra Cerundolo. Jednak jeśli Cerundolo zagra na poziomie, który pokazywał do w/w stanu i wcześniejszych meczów to Musseti seta nie ugra i Argentyńczyk wygra gładko 2:0. Zasadnicze pytanie czy Cerundolo chwycił już zmęczenie po tylu meczach czy to był tylko chwili przestój. Reasumując moim zdaniem w tym meczu wszystko zależy od Cerundolo, który poziom pokaze, bo naprawdę prezentował się swietnie do stanu 6:3 4:1 i wcześniejszych meczach. Przede wszystkim jego atutem jest swietny, mocny forhend, do tego dobry serwis i nie popełniał błędów. Osobiście ciezko mi wytypować zwycięzcę w związku z tym co opisałem wcześniej. Na pewno jeśli bym miał typować to jakiś under, a zwycięstwo to w 2 setach bo uważam jeśli Cerundolo zagra swój poziom to wygra 2:0 jeśli zagra poziom od połowy drugiego seta to przegra 0:2. Osobiście zaryzykuje under gemów w meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +797
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom