>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Cincinnati

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Western &amp; Southern Open - Cincinnati​



Miejsce: Cincinnati, USA
Data rozgrywania: 11.08.2013-18.08.2013
Rozmiar drabinki: S-56 D-24
Nawierzchnia: Hard
Pula nagród: $ 3,079,555
Oficjalna strona internetowa turnieju: http://www.cincytennis.com/
Drabinka turnieju głównego: (pojawi się)

Zapraszam do pisania analiz!​
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Steve Johnson @ 1,53 Bet365
Taj w zeszłym roku w Cincinnati doszedł do 2. rundy, lejąc po drodze Gulbisa i Falle w kwalach, a także Kubota w 1. rundzie. Hard to bez wątpienia nawierzchnia, na której ma najwięcej do zaoferowania. Johnson głównie jeździ po challengerach, a i tam radzi sobie średnio (ostatnio porażka z Youngiem). Jeśli chodzi o większe turnieje to ma potężne problemy z przejściem kwalifikacji. Niby dobrze czuje się na hardzie, ale w moim odczuciu Lu gra lepiej i kurs troszeczkę zawyżony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 95

typychecmana

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Steve Johnson @ 2.37 Bet365
Nie zgadzam się z Pazzinim. Po nicku sądzę że powinieneś zająć się raczej typowaniem piłki nożnej. Dla mnie ten kurs to spore value. Johnson w tym roku trenuje za 3 a przeciążenia jeszcze nie widać no może torche tak bo kilka ostatnich spotkań odpuściła właśnie dlatego żeby w Cincinatti dostać się do głownej drabinki. wiadomo kasa kasa jeszcze raz kasa. Lu to taki przebijacz który czeka na okazję by trafić gdzieś pod linnie monotonne granie na backhand zero siły taka Morita z WTA. Natomiast Johnson to pokaz siły. Forehand świetny można porównać go z tym Janowicza. Serwis też bardzo dobry ponad 80 % 1 serwis i często trafia 1 serwisem. Lu nie będzie wiedział co się dzieje przegra 2;0 i wyleci sobie tam do azji poprawić % zwycięstw z jakimiś leszczami co mają wiecej wspolnego z pingpongem niż tenisem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Yen-Hsun Lu - Steve Johnson @ 2.37 Bet365
Nie zgadzam się z Pazzinim. Po nicku sądzę że powinieneś zająć się raczej typowaniem piłki nożnej. Dla mnie ten kurs to spore value. Johnson w tym roku trenuje za 3 a przeciążenia jeszcze nie widać no może torche tak bo kilka ostatnich spotkań odpuściła właśnie dlatego żeby w Cincinatti dostać się do głownej drabinki. wiadomo kasa kasa jeszcze raz kasa. Lu to taki przebijacz który czeka na okazję by trafić gdzieś pod linnie monotonne granie na backhand zero siły taka Morita z WTA. Natomiast Johnson to pokaz siły. Forehand świetny można porównać go z tym Janowicza. Serwis też bardzo dobry ponad 80 % 1 serwis i często trafia 1 serwisem. Lu nie będzie wiedział co się dzieje przegra 2;0 i wyleci sobie tam do azji poprawić % zwycięstw z jakimiś leszczami co mają wiecej wspolnego z pingpongem niż tenisem
Panie następnym razem może wolniej pisz. Pełno literówek, a pierwsze dwa zdania mnie rozwaliły. Jak można zacząć analizę od tego, że nie zgadzasz się z innym typem, bo ma niepasujący nick ????
Porównanie WTA z ATP to nie uważasz, że gruba przesada? Forehand porównać z Janowicza? Nie ośmieszaj się, bo Johnson to zwykły challengerowiec i do Polaka to mu jeszcze daleko. Lu w ostatnich tygodniach gra na pewno lepiej od Amerykanina, w Montrealu I runda, Waszyngton I runda, Atlanta II runda. Steve? I runda challengera, I runda Waszyngton i III challenger, więc gdzie tutaj widzisz lepiej grającego reprezentanta USA?! Popraw się, bo mi to wygląda na normalne nabijanie postów.
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Panie następnym razem może wolniej pisz. Pełno literówek, a pierwsze dwa zdania mnie rozwaliły. Jak można zacząć analizę od tego, że nie zgadzasz się z innym typem, bo ma niepasujący nick ????

Porównanie WTA z ATP to nie uważasz, że gruba przesada? Forehand porównać z Janowicza? Nie ośmieszaj się, bo Johnson to zwykły challengerowiec i do Polaka to mu jeszcze daleko. Lu w ostatnich tygodniach gra na pewno lepiej od Amerykanina, w Montrealu I runda, Waszyngton I runda, Atlanta II runda. Steve? I runda challengera, I runda Waszyngton i III challenger, więc gdzie tutaj widzisz lepiej grającego reprezentanta USA?! Popraw się, bo mi to wygląda na normalne nabijanie postów.
Gruba przesada ? To z czym mam porównywać WTA z ligą hiszpańską piłki nożnej. No chłopie ty się nie ośmieszaj. Johnson to nie jakiś Chellangerowiec per panie. 5 setówka w Melbuerne z Almagro. Fantastyczne forehandy na tym się opierałem. Rok temu z Gulbisem w New Yourku i nie przegrywa z anonimowymi tenisistami jak Lu w tym roku z jakimś Enrique Lopezem-Perezem. Oglądałem Lu z Danveviciem to padaka punkty tylko i wylącznie z blędów przeciwnika nic pokaz żaden swoich umiejętności a Johnson to nie idiota który popełnia mase błędów napisz po meczu bo ja jestem pewny wygranej amerykanina
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Bogomolov 2 @1.53
Fajny kurs na Bogomolova. Po prostu jest to okres kiedy &quot;Amerykanin&quot;, ktory dwa lata temu wrocil do reprezentownia Rosji w Davis Cupie gra zdecydowanie lepiej. Bogomolov to zawodnik od malego wychowany w USA i szkolony przez ojca tez tenisiste. Jak wspominalem, jest to okres dla Bogomolova zdecydowanie lepszy i mozna sie doszukac zawsze pozytywow. Swoja droga z &quot;madrosci&quot; dowiedzialem sie ostatnio, ze wazniejsze sa bilanse zwyciestw do porazek zawodnika w danym roku niz to jak zawodnik radzi sobie w danym turnieju na przestrzeni kilku sezonow (Takze wychodzi na to ze preferencje turniejowe zawodnikow i zawodniczek to jakies fantazje). Ot ciekawe... To pewnie przypadek, ze zawodnicy czasem po 5-6 razy melduja sie w finalach danych turniejow lub wygrywaja dany turniej i wcale to nie sa tylko zawodnicy scislego topu, ale co tam to pewnie jeden wielki zbieg okolicznosci. Wazny bilans roczny jaki zawodnik ma w sierpniu, bo przez pierwsze 3-4 miesiace na poczatku roku cienowal. Smiech na sali. Ok, ale do rzeczy. To nie jest tak, ze Bogomolov zagral dobrze w Montrealu z przypadku. W Cinci tez z reguly bywa niezle w ostatnich dwoch sezonach. 2 lata wstecz Bogo byl w 3 rundzie, co jak na turniej ATP1000 jest naprawde dobrym wynikiem (w Montrealu byla 2 runda), a Bogomolov pokonal wtedy miedzy innymi Jo-Wilfreda Tsonge. Rok temu w Cinci Bogomolov byl w 2 rundzie, ale wpadl na Federera, ktory zgarnal turniejowa wygrana, wiec tutaj Alex wygrac rzecz jasna nie mogl. Dzis z takim rywalem amerykanski Rosjanin powinien sobie poradzic. Joao Sousa to dobry i solidny tenisissta, ale brak mu ogrania w US Series, a dla znajacego te turnieje Bogomolova to dobra okazja to zarobku i lepszej gry.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Dodig I. v Russell M.
1,294 Pinnacle Sports
Kwalifikacje to zdecydowanie nie jest miejsce Dodiga w tym turnieju, zawodnik w tym roku gra bardzo dobrze i na rozkładzie ma już wygranie chociażby seta z obecnymi tuzami światowego tenisa. Ktoś pomyśli, pff - tegoroczny bilans 24/22, średnio mu idzie, jednak gdy zagłębimy się dalej zobaczymy coś innego. Początek sezonu Chorwat miał bardzo słaby, jeden turniej w Monachium wszystko zmienił. Od owego turnieju Ivan zalicza bardzo dobre wyniki i gra zdecydowanie lepiej wygląda. Teraz Ivan zaczyna grać na ulubionej nawierzchni, widać to po jego grze. Nie wiem jak to możliwe, że przegrał w Montrealu mecz z Del Potro jednak i takie rzeczy się zdarzają. Z drugiej strony doświadczony Michael Russell, który ten sezon również ma niezły, jednak poza turniejem w Memphis i Newport, jego przygody z turniejami najwyższej rangi kończą się podobnie jak skończy się dziś - na eliminacjach. Normalnie Amerykanin występuję w Challengerach z różnym skutkiem. Na ranking nie ma co patrzeć bo zbudowany jednym, dobrym turniejem. Dodig ma wszystko co powinno pomóc w pokonaniu Amerykanina, którego jedynym atutem w tym meczu jest własna publiczność.
???? Lu Y.H. v Johnson S. ⛔
1,625 Pinnacle Sports
O Lu już wiele pisałem, kwalifikacje do takich turniejów przechodzi bez żadnych problemów, w zeszły weekend wygrywał z Kudlą i Berankisem, więc wydaje się, że z lepszymi zawodnikami od dzisiejszego rywala. Johnson swoją grą mnie nigdy nie przekonywał, jest to zawodnik bardzo przeciętny, który czasami wspina się na maksimum i gra niezłe mecze (czyt. z Almagro na AO). Lu to jest bardzo solidny zawodnik, zapewne przystąpi do tego meczu podrażniony porażką z Danceviciem bo z przebiegu pierwszych dwóch setów był zdecydowanie lepszy, następnie niefortunny tie-break i wszystko się posypało. Co ciekawe Johnson w tym sezonie gra bardzo dużo w porównaniu z poprzednimi co w niedługim czasie zacznie odczuwać, w 2011 roku rozegrał 43 spotkania, w 2012 - 28 a w tym już aż 42 - więc na koniec sezonu, raczej przekroczy 50 spotkań. Takie coś zdecydowanie będzie odczuwać Steve i teraz nadchodzi właśnie taki okres, co dodatkowo będzie mógł wykorzystać Lu, który potrafi grać bardzo długie wymiany. Dodatkowo Yen ma do obrony kilkadziesiąt punktów za zeszłoroczną drugą rundę, więc odpadnięcie w pierwszej rundzie kwalifikacji nie powinno wchodzić w grę. Lu to solidny gracz i powierzam mu swoje pieniądze!
 
T 95

typychecmana

Użytkownik
Tursunov - Bedene
3.25
Oglądałem Rosjanina z Matoseviciem kilka dni temu i Dmitry grał beznadziejnie. Warto dodać że Australijczyk miał kontuzję którą nabawił się w 3 secie a i tak doprowadził do TB. Tursunov w wymianach wymięka popełnia dużo błędów jedyną jego bronią jest bieg do siatki. Taki jeździec bez głowy odpowiednik Hradeckiej . Serwis ma dobry, ale masa DF w każdym spotkaniu to żadna niespodzianka z Isnerem 9 z Marinko 13 z Stepanek 7 itd itd. Aljaz sie zepnie na początku roku wygrane z Wawrinką, Haasem. Powalczył z Seppim i Tipsą, ,który był jeszcze w jako takiej formie. Bedene w tym roku powolutku próbuje grać w turniejach większej rangi niż chellangery bo tam wiadomo jest już za dobry. Ten gracz ma potencjał, fajnie prowadzi wymiany. Forehand bardzo dokładny, a backhand mocny. Popełnia mało niewymuszonych błędów. Bedene jest o stokroć inteligentniejszym zawodnikiem niż Tursunov a grać potrafi kurs wysoki więc dlaczego miałbym go nie zagrać ?
Johnson elegancko @2.37 szkoda tylko, że większość osób zapewne zasugerowała się analizami GemSetMecz i innych którzy grali Lu i pisali bezpodstawne analizy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Tursunov - Bedene
3.25
Oglądałem Rosjanina z Matoseviciem kilka dni temu i Dmitry grał beznadziejnie. Warto dodać że Australijczyk miał kontuzję którą nabawił się w 3 secie a i tak doprowadził do TB. Tursunov w wymianach wymięka popełnia dużo błędów jedyną jego bronią jest bieg do siatki. Taki jeździec bez głowy odpowiednik Hradeckiej . Serwis ma dobry, ale masa DF w każdym spotkaniu to żadna niespodzianka z Isnerem 9 z Marinko 13 z Stepanek 7 itd itd. Aljaz sie zepnie na początku roku wygrane z Wawrinką, Haasem. Powalczył z Seppim i Tipsą, ,który był jeszcze w jako takiej formie. Bedene w tym roku powolutku próbuje grać w turniejach większej rangi niż chellangery bo tam wiadomo jest już za dobry. Ten gracz ma potencjał, fajnie prowadzi wymiany. Forehand bardzo dokładny, a backhand mocny. Popełnia mało niewymuszonych błędów. Bedene jest o stokroć inteligentniejszym zawodnikiem niż Tursunov a grać potrafi kurs wysoki więc dlaczego miałbym go nie zagrać ?
Johnson elegancko @2.37 szkoda tylko, że większość osób zapewne zasugerowała się analizami GemSetMecz i innych którzy grali Lu i pisali bezpodstawne analizy
Gratuluje typu na Johnsona, ale mam wrażenie że już popadasz w samo zachwyt, a to nie dobrze, a ostatnie zdanie jest atakiem na niektórych zawodników..tutaj celem jest podanie dobrych typów, a nie najeżdżanie na siebie.... tenis to sport szczęścia i nie ma co się ekscytować... a analizami można sobie podetrzeć coś.... tyle dają analizy. I co do tego że Bedene nie popełnia błędów itp to się nie zgodze, chyba go dawno nie oglądałeś ani nie śledziłeś wyników, zawodnik wraca po przerwie, pierwszy mecz jego w Stanach, na innym kontynencie, może być różnie ale właśnie widać że pisałeś analize pod typ. no po pierwszym secie śmiało można uznać że lepiej walić typy na wyczucie, wszelakie analizy,statystyki itp są bez sensowne;D Tursunov miał 2 piłki setowe, nie skorzystał... Kolega ma dzisiaj jak widać sporo szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 95

typychecmana

Użytkownik
Julien Benneteau - Marco Baghdatis
1.90 Bet365
Większego nygusa od Cypryjczyka dawno nie widziałem. Wymiany strasznie wolne, mało kombinacyjnej gry. Ryzykuje raz na 15 piłek to jest kpina najlepszego Marco, który już nigdy nie powróci. Zapewne dlatego, że Bagieta ostatnie zajmuję się wychowaniem dziecka. Za Francuzem przemawia H2H 4:2, oraz to że ostatnio jest w lepszej formie.
Ginepri - Goffin
3.40 bet365
Ginepri to stary wyjadacz. Na pewno jest lepszy siatkarko od Belga, który gra strasznie nierówno ma przestoję. Amerykanina ciężko złamać bo ma piekielny serwis i forehand. Nie widzę tutaj szans dla Goffina
Karlovic - Mannarino
1.60 bet365
Skoro Karlo wygrał z nim w Bogocie, gdzie grał za przysłowiowe groszę porównując budżet tego turnieju, to więc właśnie dlaczego nie miałby wygrać dziś? Włoch męczyl się niemiłosiernie z Ramem, ktory poza serwisem i przebijaniem na pałę nic nie gra. Karlovic w formie skoro przełamał Kamke to i przełamie Adriana
Russell-Becker
2.00 bet365
H2H za Amerykaninem, forma też. Kurs całkiem fajny. Micheal w US Series ograny, zna korty na pamięć. Becker ograł naszego rodaka, ale z nim to nie problem ostatnio wygrać. Russell to gracz warty gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Paire B. - Davydenko N.
Paire B. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dawidienko ostatnio wyszedł na kort, poodbijał piłkę z Pospisilem 3 gemy (które przegrał), usiadł na ławkę, poprzewracał oczami na lewo i prawo, złapał się za głowę, powiedział, że naj***** nie będzie grał bo go suszy po nocnym melanżu w hotelu i zszedł z kortu. A tak na poważnie to Rosjanin miał bardzo łatwą drabinkę w Montrealu, najpierw 3 sety z kompletnie bez formy Gillesem Simonem, później Andujar który w tym sezonie bilans na hardzie ma 2:6 i Bogomolov który 90% meczy rozgrywa na poziomie Challenger. Dawidienko nie jest w swojej najlepszej dypozycji, a Paire to walczak. Rusek nie lubi grać z takimi graczami, Francuz notuje kapitalny sezon, z Manarinko przegrał o włos. Jeżeli Francuz do tego meczu podejdzie z 100% zaangażowaniem to o wynik jestem spokojny.
Wynik: (8)6:7 3:6 ⛔
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Zemlja-Roger V. 2 @1.9
Roger Vasselin do Montrealu sie nie pofatygowal, chociaz tez mogl smialo zagrac kwalifikacje, ale Cincinnati jednak bardziej mu odpowiada. Ide o zaklad, ze mysli o awansie do turnieju glownego. Jeden swietny mecz tutaj w Cincinnati z Tipsarevicem, wygranym przez Tipsarevica (6-0 4-6 7-6) w 2011 roku. Umiejetnosci czysto tenisowe po stronie Francuza. Zemlja jako tako, tez pewnos liczy, ze w Cinci bedzie lepiej niz w Montrealu czy Waszyngtonie, gdzie dwukrotnie przegrywal w 1 rundach. Bardziej jednak przeczuwam dobry wystep ERV.
Mannarino-Karlovic 2 @1.6
Jaki tu argument. Teoretycznie tylko taki, ze to Cincinnati. Rzadko stawiam na Ivo. Wiadomo Karlovic po przejsciach chorobowych, malo biega na korcie. Jak ktos dobrze zauwazy to Chorwat ma ciezko wytrzymac 2 turniej pod rzad. Przyklady: niezle Indian Wells, slabiutkie Miami, wygrana w Bogocie, oddany mecz w Atlancie. Ow takie wnioski. W Montrealu Karlovic pozegnal sie na etapie kwalifkacji, wiec tutaj wydaje mi sie bedzie lepiej.
S.Johnson-McDonald 1 @1.1
LOL. Kurs zabojczy. Co ja gram ? Ale i tak gdzies to do jakiejs kombinacji wrzuce przy jakims innym typie z innej dyscypliny najproawdopodobniej. Nie wyobrazm sobie, zeby Johnson mimo wszystko nie wygral i nie awansowal do turniej uglownego z takim rywalem. Z kim on w ogole gra. Raczje szkoda, ze nie ma tutaj Mahuta, bo kurs bylby atrakcyjniejszy. Takiego wysilku Amerykanin nie moze zmarnowac po pokonaniu Tajwanczyka Lu. Jezeli wygra McDonald to posadze Amerykanow raczej o reklame sieci amerykanskich fast-foodow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Seppi A. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wawrinka ostatnio odpadł w pierwszym meczu na Mastersie w Kanadzie z Paire. Ale tego można było się spodziewać, bo dla Szwajcara to był pierwszy mecz od turnieju w Gstaad w którym nabawił się kontuzji. Dla niego priorytetowym turniejem jest ten w Cincinnati gdzie broni punktów za półfinał z roku 2012. H2H 5:7 na korzyść &quot;Stanisława&quot;, ale warto dodać, że na szybkich nawierzchniach to właśnie Szwajcar zdominował Seppiego. Odnośnie formy to Włoch gra ostatnio bardzo słabo, a wręcz można powiedzieć, że nawet i żenująco. Kto oglądał tenis w jego wykonaniu na turnieju w Montrealu chyba nie ma wątpliwości kto powinien wygrać w tym meczu.
Wynik:
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Karlovic - Mannarino
1.60 bet365
Skoro Karlo wygrał z nim w Bogocie, gdzie grał za przysłowiowe groszę porównując budżet tego turnieju, to więc właśnie dlaczego nie miałby wygrać dziś? Włoch męczyl się niemiłosiernie z Ramem, ktory poza serwisem i przebijaniem na pałę nic nie gra. Karlovic w formie skoro przełamał Kamke to i przełamie Adriana
Powracam po ostatnich ważnych dniach w moim życiu ????

???? A. Mannarino -I. Karlovic dla Mecz. WYNIK 64 64 ✅
KURS: 2.370
Bet365

Bez urazy ale kilka nieścisłości się wkradło w powyższą analizę i należy je sprostować... Po pierwsze to Adrian jest Francuzem a nie Włochem i wcale mnie nie dziwi, że była walka w meczu z Ramem, który wg mnie ma trochę więcej w arsenale możliwości niż jak powyżej napisano serwis i przebijanie na pałę (zwłaszcza jak gra u Siebie).
Założenie też takie, że skoro &quot;
Karlovic w formie przełamał Kamke to i przełamie Adriana&quot; też wg mnie chybione, bo przełamanie serwisu Kamke nie jakimś mega osiągnięciem i wcale tak łatwo Ivo może nie mieć z przełamaniem serwisu Adriana. Grali ze sobą w Bogocie ostatnio i mecz rozstrzygnął się w dwóch tie brakach - przełamania w całym meczu nie było!! Więc ??
Adrian w końcu się odbudował razem z początkiem sezonu trawiastego, w którym się przecież super prezentował. Wcale bym go w meczu z Ivo nie skreślał i wg mnie szanse są 50/50 a nawet może delikatnie na korzyść Francuza, który zapewne będzie chciał się zrewanżować za Kolumbię. W takim przypadku gram w stronę Adriana po lekkim VALUE.

 
Otrzymane punkty reputacji: +28
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Ginepri - Goffin
3.40 Bet365
Ginepri to stary wyjadacz. Na pewno jest lepszy siatkarko od Belga, który gra strasznie nierówno ma przestoję. Amerykanina ciężko złamać bo ma piekielny serwis i forehand. Nie widzę tutaj szans dla Goffina
siatkarsko lepszy Ginepri, ale szachowo myślę, że Belg, więc nie stawiałbym go na przegranej pozycji.
Nie przesadzaj też z tym piekielnym serwisem i forehandem, bo tak to możesz pisać o JJ albo jakiś Raoniciu, a nie Gineprim.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Pozwolę i ja sobie coś napisać o meczu Mannarino- Karlovic. Oglądałem ich mecz w Bogocie i myślałem podobnie jak kolega Kubamajcher, Karlovic walił tam as za asem, mocne precezyjne serwisy, do tego całkiem często gra pod siatką. Gemy panowie rzadko wygrywali do zera, Dr Ivo miał więcej okazji do przełamań, Francuz był zdegustowany serwisami Karlovica. Czy Mannarino jest w formie? ciężko mi powiedzieć, ale napewno od tego sezonu trawiastego gra lepiej ale czy zaraz coś wielkiego osiągnął? nie,3 runda wimbledonu i tu tyle. Mecz napewno będzie zacięty i wyrównany, w meczu z Kamke Ivo wykorzystał tylko jednego Bp na9, sam nie dał rywali szansy na przełamanie, 18 asów,58% pierwszego podania, 94% skuteczności pierwszego podania, drugie podanie wygrywał 59%. Jak widać jest w formie serwisowej, wiem że to jego największy atut, poza serwisem nie jest najlepiej ale potrafi też zagrać pod siatką, czy dobrze zreturnować, przy drugim slabszym serwisie Francuza. Zgadzam się że mecz zapowiada się na zacięty ale jednak daje 55/45 szansy po stronie Karlovica. Niestety niby tylko serwis ale jednak jak widać samym serwisem można dużo zrobić.
Karlovic 1.63 Pinnacle
 
berdshit 3,4K

berdshit

Użytkownik
Ginerpi- Goffin 1 3,00 bet365
Ginerpi to doswiadczony wyjadacz tenisowy, ktory pomimo tego, ze lata swojej swietnosci ma juz za soba tanio skory nie sprzedaje. Co do Goffina, to jakos nie moge sie do niego przekonac, jest on slaby fizycznie, nieregularny, potrafi wygrac mecz jako hotdog, by nastepnie przegrac z byle gownem. Osobiscie juz kilka razy sie na nim przejechalem i dzisiaj w zwiazku z tym stawiam przeciwko Belgowi. Ginerpi preferuje gre na twardych i szybkich nawierzchniach, ma dobry serwis i gra agresywnie.
Mannario- Karlovic 2 1,57 bet365
Atuty chorwata kazdy zna, jest go nieziemsko trudno przelamac dla przecietnych graczy, a sam Karlovic, przy swojej grze jest w stanie pokusic sie o przelamanie francuza. Uwazam, ze jedno przelamanie serwisu Francuza, oraz wygrany tb zapewnia chorwatowi zwyciestwo.
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP - SINGIEL: Cincinnati (USA), twarda
Spotkanie: Tim Smyczek - Pablo Andujar
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet
Finałowa runda kwalifikacji do turnieju ATP Masters 1000 w Cincinnati (USA). Wybieram pod lupę mecz gospodarza, Tima Smyczka z Hiszpanem Pablo Andujarem. Przede wszystkim, Andujar to gracz tylko i wyłącznie na nawierzchnie ceglaną, dla odmiany Smyczek lepiej prezentuje się na nawierzchniach twardych. Andujar wczoraj cudem wygrał z juniorem Quigley&#39;em, obronił 2 piłki meczowe w tym meczu i zwyciężył w 3 setach. Quigley to poziom czysto ITFowski, ten mecz mi dużo powiedział na temat dyspozycji Pablo. Andujar uwielbia psuć na potęgę, Smyczek za to stara się trzymać piłki w korcie i z głębi kortu powinien wygrywać znaczną większość wymian. Godna uwagi jest wygrana Smyczka w 1 rundzie kwalifikacji z Albertem Ramosem. W Montrealu odpadł z Sockiem w kwalach po 3 setach, zaś szybciej nieźle sobie radził w Waszyngtonie, przechodząc kwale i dochodząc do 2 rundy, przegrał dopiero z Haasem w 3 setach. Andujar w Montrealu w 1 rundzie pokonał słabego nawet na Challengery Weintrauba, a w drugiej rundzie nie podobał bez błysku grającemu Davydence. Rozegrał zaledwie 3 mecze na hardzie od pół roku czasu. Smyczek zaś cały czas gra na hardzie, czy to w 250tkach, czy w Challengerach. NA ostatnie 10 spotkań wygrał 7, więc forma jest. Nie widzę szans dla Andujara w tym meczu, wszystkie argumenty są po stronie Smyczka, czysto tenisowe, fakt bycia gospodarzem w tym spotkaniu. Na pewno Smyczek zagra na 200% w tym meczu.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Cincinnati
???? Robredo T. - Bellucci T.
Bellucci T. ::: 2,60 ::: Pinnacle ::: 3/10
Kurs świetny, Robredo nie grał nic od turnieju w Umag. Dla niego to będzie pierwsze spotkanie na hardzie. Jak wszyscy dobrze wiemy Hiszpan nie czuje się najlepiej na tej nawierzchni, sam bilans z tego sezonu 1:4 mówi wszystko. Tommy już nie z takimi graczami przegrywał, kurs wysoki i warto moim zdaniem w to wejść. Brazylijczyk notuje 5 meczy przegranych, ale w meczu z Klizanem w Montrealu o mały włos by wygrał. Przegrał w trzecim secie w tie-breaku, oglądałem mecz i Bellucci dość dobrze grał, jedynie gdy podpalał się to wyrzucał w aut. Tak jak pisałem wcześniej, być może Hiszpan przyleciał tutaj po wpisowe, a Thomaz będzie chciał w końcu przełamać tą niechlubną passę.
Wynik: (6)6:7 7:6(7) 6:2 ⛔ 1 MatchBalls dla Thomaza
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
jestem świeżo po podróży, ale co nieco trzeba ogarnąć
Pospisil Simon
Pospisil w bardzo dobrej dyspozycji. Dobry Występ w Montrealu był potwierdzeniem formy jaką złapał w trakcie turnieju w Bogocie, gdzie zaszedł do półfinału oraz na CH w Vancouver, który wygrał. Simon po zmianie kortów i kontynentu nie może się odnaleźć. Zarówno W Waszyngtonie jak i Montrealu odpadł w 1 rundzie. Gramy na będącego w dużo lepszej dyspozycji Pospisila
Pospisil 2.15 STS
i typ spod ciemnej gwiazdy
Raonic Sock
Raonic świeżo po finale w Montrealu, który przegrał z Nadalem. Można spekulować czy teraz nie nastąpi szachowanie siłami przed USO. Z Sockiem już grał w tym roku w Memphis. Raonic był wtedy po finale w San Jose, a przed Indian Wells. Sock to spotkanie wygrał. Może teraz Raonic także zapragnie nieco wypocząć. Po takich kursach można przyatkować
Sock 3.28 Fortuna
Isner Mayer
Uważałbym także na Isnera. Szybko spakował się w Montrealu, teraz niby kolejny Masters, ale oczkiem w głowie Johna może okazać się kolejny turniej Winston Salem, który wygrywał dwukrotnie z rzędu. W Cincinnati nie wychodził po za drugą rundę, więc można spróbować 2stopniową progresję przeciwko Isnerowi ;)
Mayer 3.40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom