>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Cincinnati Open - 22.08.2020-28.08.2020

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Miejsce: New York, NY, USA
Data rozgrywania: 22.08.2020-28.08.2020
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP 1000
Pula nagród: $7,151,135
Oficjalna strona turnieju: https://www.wsopen.com/
Lista Startowa: https://www.wsopen.com/Players/?intloc=headernavsub
Drabinka: https://www.atptour.com/en/scores/current/new-york/422/draws
Plan gier: https://www.atptour.com/en/scores/current/new-york/422/daily-schedule
Zwycięzca singla 2019:
Daniił Miedwiediew
Zwycięzcy debla 2019: Ivan Dodig / Filip Polášek


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Sandgren-Sonego 1 @1.6

Sandgren mysle ze sa szanse na dobra gre. Amerykanin zagral dwukrotnie znakomciie na AO w swojej karierze (chcoiaz pewnei do dzis zastanawia sie jak przegral wygrany mecz na tegorocznym AO z Federerm), raz na Wimbloedonie, a jako ze zawodnicy mieli dluga przerwe to mysle, ze mial czas by sie przygotowac. Sandgren z dzika karta tutaj, wiec mysle, ze poziom motywacji bedzie odpowiedni,

Querrey-Raonic 2 @1.8

Raonic mimo wszytsko zawsze dobrze gral. Jak przychodzilo Cincinnati (mimo ze graja w NY) i USO to naprawde potrafil tu wykrecic wynik. Querrey gral w tych pokazowkach amerykanskich. Licze jednak, ze Raonic bedzie przygotowany i Kandyjczyk blysnie tak jak wrocil na AO, wtedy mysle ze Raonic bedzie gora

Fucsovics-Gombos 1 @1.45

Po prostu mnei ten Gombos nie przekonuje. Fucsovics poki co lekko galdko i przyjemnie i wydaje mi sie ze zagra dalej.

Prosze brac poprawki, ze to naprawde jest powrot i dyspozycja wielu graczy jest niezidentyfikowana. Kwalifikacje wypadly strasznie i nie jest to powod do dumy, ale tenis gralem gram i grac bede, Mam nadzieje, ze efekt bedzie lepszy i kliknie w koncu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Shapovalov-Struff 1 @1.65

Zaryzukuje na tenisiste z Kanady. Ogolnie niepoki mnie jedna rzecz. Miedzy turniejem w Cincinnati (a wlasciwie w N.Y.) a samym US Open sa tylko bodajze 3 dni przerwy i mam wrazenie, ze nie wszyscy jednak daja tutaj maksa, bo jednak start na szlemie bedzie najwazniejszy. W normlanym kalendarzu byl jeszcze tydzien przewry, gdzie grano turniej w Winston Salem.

Tutaj dwojka tenisistow stawiajacyh zdecydowaniee na silowe rozwiaznie i swietny serwis. Graczem z wiekszym potencjalem jest jedank Shapovalov. Struff z pewnoscia sie postawi, chociaz cos zbyt latwo Niemic chyba wygral z DeMinaurem. Licze, ze Shapovalov jeszcze pogra, bo naprawde ladnie ogral Cilica. Kurs mnie zacheca, bo prawdodpobnie na szlemie tak duzego w strone Shapolavova by nie bylo. Spodziewam sie trudnego meczu, ale mam nadzieje, ze jednak w kluczowych momentach Shapovalov pokaze cos ekstra i jeszcze pogra.
 
Ostatnia edycja:
luken7 121

luken7

Użytkownik
Hejka. Sory za spam tutaj ale nie mogę wysłać prywatnej wiadomości. Widzę że śledzisz tenisa. Dziwny sezon jest w tym roku i ciężko coś wytypować.
A co myślisz zyby dziś postawić na Miedwiediewa, Isnera, Berrettiniego i Fritza?
Będzie wdzięczny za jakąś opinie na priv
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tego Ci nikt nie powe czy sie uda czy nie grajc na 5 meczow. Bez czynnika szczescia to mozesz na paierze wybrac wszystko co teoretycznie ma sens, a i tak mozesz zostac zaskoczony.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Cincinnati
Godzina: 23:00
Spotkanie: Murray - Raonic
Typ: Murray wygra
Kurs: 2.40
Bukmacher: ETOTO
Murray jest wiecznie niedoceniany przez Bukmacherow, owszem dziś rywal bardzo wymagający ale nie dalej jak wczoraj odprawił z kwitkiem Alexandra Zvereva, znajdującego się w gronie faworytow całego turnieju. Murray, to klasa sama w sobie, gdy wracał po długiej przerwie spowodowanej kontuzjom wielu mówiło że już nigdy nie powróci do swojej najwyższej formy. Ja twierdzę że jeszcze nie jeden turniej zostanie przez niego wygrany. Wciąż widać w jego grze błysk, niesamowita kontrolę tego co się dzieje na korcie oraz zaangażowanie w każdą piłkę, nawet w tą teoretycznie przegrana. Bez wątpienia największym atutem Raonica jest serwis, potężny i w większości prób bardzo celny. Kanadyjczyk jeszcze nie stracił seta w 2 meczach jakie rozegrał na turnieju w Cincinnati. Dziś zagram ryzykownie i postawie na zwyciestwo anglika którego zawziętość wraz z dobra kondycja może dziś sprawić wiele problemu Raonicowi. Moim zdaniem kurs na Murraya spadnie i warto pograć go wczesniej.
 
Ostatnia edycja:
P 4

pro8lem

Użytkownik
Pozostał mi na kuponie (za 75j do wyjęcia 405j )tylko Medviediev po kursie 1,33. Myślicie że warto wypłacić 299j, Bedene w gazie, ale to nie ta klasa co Rosjanin..
Up, też poszedłem w sety Opelki i Murraya(wczoraj gładko weszło) a bilans wygranych z raoniciem miażdżący na korzyść Andyego.
Goffin dziś też się mierzy z trudnym zawodnikiem, ale bilans 100%, też warto uderzyć w to imo.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dwa pytania.

1. Może któryś z modów załoźyć temat US Open ATP & WTA,
2. Czy gra ktoś w Fortunie, i orientuje się czy będzie oferta na handicapy gemowe, czy to co umieściła fortuna to juz jest kompletna oferta, bo z wczesniejszych latach zazwyczaj byla szersza, ale to dopiero piątek więc może do poniedziałku pojawi sie większa oferta.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Dwa pytania.

1. Może któryś z modów załoźyć temat US Open ATP & WTA,
2. Czy gra ktoś w Fortunie, i orientuje się czy będzie oferta na handicapy gemowe, czy to co umieściła fortuna to juz jest kompletna oferta, bo z wczesniejszych latach zazwyczaj byla szersza, ale to dopiero piątek więc może do poniedziałku pojawi sie większa oferta.
Na pewno oferta na handicapy gemowe się pojawi. Nawet w mniejszych turniejach jest, więc na szlema tymbardziej takowa będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom