>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Barcelona, Spain 20.04-26.04

Status
Zamknięty.
diego71 0

diego71

Użytkownik

Barcelona Open Banco Sabadell 2009

Miejsce:Barcelona, Spain
Pula:€1,995,000
Nawierzchnia:Clay

2008 Singles Final:
[1] R Nadal (ESP) d [2] D Ferrer (ESP) 61 46 61
2008 Doubles Final:
[1] Bryan/Bryan d [7] Fyrstenberg/Matkowski 63 62
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Na pierwszą rundę wybrałem takie moim zdaniem ciekawe typy:
Hernandez O. - Schwank E. 1 @ 1,88✅
Montanes A. - Tipsarevic J 1 @ 1,70⛔
Andreev I. - Seppi A. 2 @ 2,15⛔
Devilder N. - Rochus C. 1 @ 1,60⛔

Myślę ze najbardziej się oplaca zagrać na Montanesa i Hernandeza, radizli zobie w Monte Carlo całkiem nieźle, natomiast ich przeciwnicy wręcz przeciwnie, Tipsa to nie wiem jakim cude awansował do drugiej rundy, a Schwank to dostaje ostatnio w dupe od większość choć wcale nie byli to wirtuozi tenisa. Andreev przegrał natomiast wygrany mecz z Arguelo, Włoch radził sobie całkiem dobrze, w meczu z Rogerem grał dość wyrównane spotkanie, przesądziło po jednym przełamaniu ze strony Szwajcara. A co do typu na Devildera, to o Francuzie za dużo nie wiem ,ale to co ostanio wyprawia Rochus to już przechodzi ludzkie pojęcie.

//Jak widać tenis to nie moja mocna strona
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Pierwszy mecz który zauważyłem w ofercie to Montanes - Tipsarevic ⛔
Rozkład kursów na ten mecz troche mnie zaszokował. Wiadomo, ze zwyciestwo Serba w Monte Carlo nad Monfilsem mogło dać do myślenia ale juz w 2 rundzie nie pokazał nic ciekawego.
Hiszpan rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału, a w ostatnim meczu przegrał z dziejszym finalistą Novakiem Djokoviciem 1-2.
1.67 w Unibecie zagram na pewno już teraz, bo do rana moze byc już ok 1.5
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
aaa ja myśle że Tipsa się przełamie wkońcu.
Montanes gra u siebie. Mimo wszytko może juz być zmęczony bo gra teraz co tydzień i dochodzi daleko. Jeśli Tipsa zagra na swoim poziomie ten mecz wygra
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
A ja z kolei myślę, że jutro można zaryzykować Andreeva✅, oglądałem jego mecz z Ferrero i radził sobie bardzo dobrze, detale przesądziły o przegranej...później wpadka z Vassallo-Arguello...w Barcelonie Andreev startował już w latach 2005-2007 i za każdym razem odpadał w pierwszej rundzie...ja tu jutro widzę przełamanie i zwycięstwo Rosjanina, tym bardziej ze h2h jest na jego korzyść(4-1)...następnym typem wartym ryzyka jest &quot;dwójeczka&quot; na Gastona Gaudio✅. Moim zdaniem rankingiem nie wolno sie tutaj sugerować, 2 lata temu na clayu Gaudio pokonał swojego jutrzejszego przeciwnika 2-0 a z tego co zdażyłem wywnioskować z &quot;playing activity&quot; ostatnio Gaudio gra lepiej z meczu na mecz ???? do tego dołożyłbym Acasuso✅ z Sela (1) i mecz nie tyle na Martina✅ co przeciwko Gicquelowi...
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Na pierwszą rundę :
Devilder N. - Rochus C. - 1 - 1,6⛔
Starace P. - Gulbis E. - 2 - 1,8⛔
Chela J.I. - Bellucci T. - 2 - 2,0⛔
Pierwszy typ - to raczej przeciw Rochusowi ;] . To jaką on gra padakę ostatnio - to szok. Starace ostro w tył z Cipollą który wybitnym nie jest... Gulbis nie lepiej ???? ale ... zapowiedział, że chce awansować conajmniej do 3 rundy (co było dla mnie szokiem ^^ patrząc na jego drabinkę)... ale Starace musi przejść ;]
Chela -... co on robił z Kunicynem w eliminacjach to wołało o pomstę do nieba, ile zepsutych piłek, 12 podwójnych błędów... to tylko niektóre rzeczy o których warto wspomnieć ???? ... a Bela - wybitny to on nie jest... czasami jakaś niespodzianka sprawi, że zajdzie do 3 rundy i tyle... ale Miejmy nadzieję, że zagra tak jak z Lappentim... To na Juana Ignacio w zupełności wystarczy ;]
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Albert Montanes - Janko Tipsarevic 2 @ 2.62 ✅ ( 4:6, 6:7(1) )
Nooo, opłacało się wyczekać z graniem tego typu, bo od wczoraj kurs urósł baaardzo. Dziwi mnie powszechny atak na Montanesa. Po takim kursie ( 1.44 ) nie warto byłoby grac Montiego nawet z kimś pokroju Santiago Ventury itp, a co dopiero z kimś takim nieprzewidywalnym jak Janko Tipsarevic. Wszyscy sugerują się poprzednim turniejem, że Janko przegrał z Bolellim i wygrał z kontuzjowanym Monfilisem. A ja się pytam co z tego? Bolelli to tenisista moim zdaniem lepszy od Montanesa o klasę. A co zrobił wielkiego tam Monatnes? Wygrał z fatalnym ostatnio Almagro i z Lisnardem, który nadaje się tylko na średnio obsadzone challengery. Niby ugrał seta z Djokiem, ale w pozostałych dwóch ugrał całwgo gema, co pokazuje, że jakby tylko Serb chciał i się skupił, to mógł tak Montiego powieźć w dwóch setach. Patrząc na wyniki nie widzę jakiejkolwiek przewagi Montanesa, patrząc na klasę sportową widzę za to przewagę Janko. Jak dla mnie kurs na Serba nie powinien przekreoczyć 1.7, dlatego 2.62 to MEGA VALUE i trzeba zagrać to grubo.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
Jak było do przewidzenia kurs na Hiszpana spadł z 1.67 do 1.52
Nie oznacza to rzecz jasna ze to jakis super pewniak ;) nie raz się przecież zdarzało, ze w ciągu nocy kurs spadał o 0.4 i ostatecznie padał a ludzie płakali.
Ja wczoraj zagrałem jeszcze jeden zakład do pary z Monatanesem.
Berdych, T - Vassallo Arguello, M 2.28 (wczoraj złapałem po 2.45 ;) )
Ostatnio w grze Czecha nie widze juz tego błysku. Może sie przełamie w Barcelonie ale patrząc na grę Arguello można pokusić się o postawienie przeciwko faworytowi. Obu zadownikom odpowiadaja korty ziemne. Argentyńczyk w Monte Carlo - zwycięstwo nad Andreevem i porażka 1-2 z Wawrinką (który doszedł do półfinału pokonując po drodze Federera 2-0 ) - jak dla mnie to wystarczający powód aby postawić na Arguello.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gicquel-Martin
typ: 1
2,1
Pinnacle
Analiza:
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP w Barcelonie Marc Gicqel spotka sie z Alberto Martinem . W moim odczuciu reprezentant gospodarzy ma juz za soba swoj najlepszy okres gry . Natomiast Gicquel spisuje sie calkiem niezle na ceglanej maczce . W Monte Carlo udalo mu sie wygrac z groznym mlodym Argentynczykiem Eduardo Schwankiem lecz ulegl w II rundzie Davidowi Ferrerowi . Martin natomiast 2:6 3:6 przegral z Rumunem Victorem Hanescu ktory forma ostatnio nie zachywca . Dziwia mnie tak wysokie kursy na Francuza , ale ja ten typ biore w ciemno . Choc uwazam ze to moze nie byc latwy mecz dla Marca to uwazam ze wygra .
 
F 0

filweb

Forum VIP
Typ na jutro

P.H. Mathieu - Nicolas Lapentti 2 2,30 5/10

Ja bym nie stawiał w tym spotkaniu Francuza w roli faworyta, widocznie Pinnacle Sports ma jakieś nadwyżki budżetowe i pragnie nimi uraczyć swoich klientów. Lapentti grał w Monte Carlo bardzo poprawnie, przypomniał sobie czasy, w których zajmował miejsce w top 10 rankingu atp i co najważniejsze udowodnił nam, że na clayu jest wciąż groźnym zawodnikiem, przynajmniej na tyle, aby mieć te 50% w pojedynku z będącym od dawna kompletnie bez formy Francuzem.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
20-04-09 14:30 - ATP Barcelona
Almagro N. - Hanescu V.
Typ: 2-1 w setach dla Almagro
Kurs: 3,40
Buk: BAH
Dzisiaj ruszył kolejny turniej z cyklu ATP. Tym razem grają w Barcelonie, także na cegle. W pierwszej rundzie dojdzie do mocnego akcentu gdzie zagra 20 w rankingu Nicolas Almagro a jego przeciwnnikiem będzie 35 zawodnik świata Viktor Hanescu. Ten mecz odbędzie się dzisiaj o godzinie 14.30. Mój typ na te widowisko to 2-1 w setach dla Almagro. Najpierw zacznę od Hanescu. Viktor w tym sezonie gra róźnie. Myślę że najpierw zacznę od betonu. Jego najlepszym wynikiem jest ćwierćfinał w Doha. Po za tym 1 rundy w Auckland, Dubaiu, Indian Wells i Miami. 2 rundy w Australian Open, Zagrzebiu. Na cegle radz sobie dobrze. W Casablance był aż w ćwierćfinale, po drodze pokonując Darcisa, Navvaro 2-0 i przegrywając z Ferrero takze 0-2. Ostatnio w Monte Carlo wygrał z Martinem 2-0 i przegrał Murrayem 0-2. Jak widać odpadł dwa razy z mocnymi rywalami. Almagro grał większość turnieji na cegle. W Costa był w ćwierćfinale, w Acapulco wygrał turniej, i w Buenos Aires i Monte Carlo odpadał w 1 meczu. Ostatnio w Monte Carlo odpadł po porażce z Montanesem 1-2. Uważam że Almagro jest faworytem i wygra jednak Hanescu pokazywał się z dobrej strony i wydaje mi się że seta ugra mocnemu Nicolasowi.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
po dzisiejszych wynikach wiem , że nie ma co szaleć ze stawkami w tym turnieju - przynajmniej na początku ;)
z oferty na jutro jak narazie 1 zakład wpadł mi w oko:
Monaco, J
- Safin, M - 1.46 UNIBET ✅
Marat został dopisany do listy turniejowej w ostatniej chwili. W monte carlo ograł Hewitta ale poległ w drugiej rundzie z Lapenttim. Monaco doszedł o jedną rundę dalej ogrywając Chardy&#39;ego i i Robredo ;)
Nie ukrywam że lubie gre Argentyńczyka a dzięki jego ostatnim wynikom wpadło mi troche $. Safina nie lubię za jego ataki szału na korcie, łamanie rakiet itp. Jeśli chodzi o umiejętnosci to moim zdaniem dużo mocniejszy jest w tej chwili Monaco i stawiam na jego awans.
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
narazie w typach 0 - 3 ????
Mathieu - Lapentti - 2 - 1,9 ✅
Canas - Clement - 1 - 1,45 ⛔
Stepanek - Garcia Lopez - 1 - 1,35 ✅
Lapentti po tym co pokazał w Monte Carlo spokojnie powinien ograć Mathieu (który w ostatnim czasie poza wygraną z Bagietą ... od wszystkich w plecy ???? . ). Canas nie najgorzej jeszcze w USA ... Clement praktycznie w domu, ale widać po poprzednim turnieju, że forma bardzo niska - baty od Ramireza Hidalgo ... to już troszke przesada ???? . Typ bardziej przeciw Clementowi ???? Stepanek... Coprawda Radek jest nierównym zawodnikiem. Potrafi zawalić wygrany mecz (ile to już było razy ???? ) ale myślę, że na Garcia Lopeza który wygrywał tylko z czelowcami G.Lapenttim czy Chardym (który w ATP gra bardzo słabo) to wystarczy.
Trafione/nietrafione
2/4
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gabashvili-Soderling
typ: 1
3.10
Pinnacle
Analiza:
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP w Barcelonie spotkaja sie Rosjanin Teimuraz Gabashvili i Szwed Robin Soderling . Wysoki Soderling to przede wszystkim zawodnik szybkich kortow, ktory na ceglanej maczce zwyczajnie sobie nie radzi . Soderling poza wygranym turniejem w Sunrise spisuje sie w tym sezonie slabo . Na kortach ceglanych jak dotad jego bilans wynosi 0-1 w tym sezonie . Przegral w Monte Carlo juz w I rundzie z Simonem Bollelim . Gabashvili w Monte Carlo odpadl w kwalifikacjach dosyc gladko przegrywajac z Cuevasem . Teimuraz jednak gral rowniez w Casablance gdzie dotarl do cwiercfinalu pokonujac wczesniej Ramireza Hidalgo i Fogniniem rewelacje turnieju Monte Carlo przegrywajac z Serra (zwyciezca turnieju ) . Jego tegoroczny bilans na cegle to 3-2 a wiec lepszy niz Szweda . Uwazam ze przynajmniej na tych kortach to Rosjanin jest lepszym zawodnikiem i to na niego stawiam .
 
B 2

borek734

Użytkownik
Witam

a co myślicie o meczyku

Jarko Nieminem - Feliciano Lopez ✅
Typ: 2
Kurs: 1,85
Buk: STS

jak dla mnie kurs na Hiszpana zbyt wysoki. Chociaż Lopez swa przygode na clayu w tym zaczął od przegranej, ale z kim... samym Ferrerem. Bardzo dobry serwis Hiszpana, do tego gra u siebie wiec dlaczego nie sprobowac. W tym roku panowie rozegrali jeden pojedynek miedzy soba, Sydney, nawierzchnia Twarda wynik 2:0 dla Nieminema. Ogolnie H2H na korzysc Jarko 6:0 lecz wczesniejsze 5 meczy odbylo sie w latach 2001 - 2007, gdzie Nieminem jak pamietam naprawde dobrze gral. Teraz jakos to wszystko mu ucieklo. Za to Lopez moim zdaniem znacznie zrobil postapy i gra teraz dosyc dobry tenis. Kto wygra??? Zobaczymy juz jutro ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Radek Stepanek - Guillermo Garcia-Lopez 1 @ 1.44 ✅ ( 6:4, 2:6, 6:4 )
Bardzo fajny kurs na Sexi Flexi Radka. W przeciwieństwie do tego co przeczytałem parę postów wyżej, uważam Stepanka za bardzo solidnego i pewnego zawodnika. Rzadko podwija mu się noga kiedy jest faworytem, stało się to tydzień temu z Lapenttim ( chociaż trzeba przyznać, że Nocolas gra najlepiej od dawna ), dlatego w tym turnieju nie ma to się prawa powtórzyć. Stepanek to bardzo uniwersalny zawodnik. Osiąga dobre wyniki na każdej nawierzchni, od najszybszych hardów, aż po clay. Czemu? Bo jest to tenisista z wielkim bagażem doświadczenia, obdarzony potężnym serwem, wspomaganym często i gęsto przez natychmiastowy atak przy siatce, a także potrafi inteligentnie i cierpliwie grać z linii końcowej kortu. Niby GGL to też uniwersalny gracz, starający się osiągać dobre wyniki na każdej nawierzchnii...ale no właśnie. On się stara, a nie osiąga te sukcesy. Hiszpan ma całkiem dobry serw, niezły fh, marny bh...no i nie za bardzo ma kończące uderzenie. Jest cierpliwy w wymianach, to fakt, ale cierpliwość może wystarczyć na młodych napaleńców pokroju np. Darcisa, a nie na doświadczonych wyjadaczy takich jak np właśnie Stepanek. On nie będzie starał się kończyć wymian natychmiast, popełniając masę UE. Radek przytrzyma piłkę w korcie jakiś czas, aż w odpowiednim momencie przyciśnie Guillermo. Dlatego nie widzę żadnych szans w tym spotkaniu dla reprezentanta gospodarzy. Stepanek to nie te progi.

Feliciano Lopez - Jarkko Nieminen 1 @ 1.85
✅ ( 6:2, 6:1 )
Felek to potwornie chimeryczny zawodnik. Dobry turniej przeplata 3-4 beznadziejnymi. Już kilka złych występów ma za sobą, czas na jakieś zwycięstwa. Są trzy powody główne, dlaczego przełom powinien nastąpić jutro. Po 1 Feliciano gra w swoim kraju. W takim przypadku to jest spory handicap, bo gdzie zmobilizować się podwójnie, jak nie u siebie. Po drugie, Jerkko Nieminen zawsze wygrywał do tej pory z Feliciano Lopezem, H2H 6-0 na korzyść Fina. Czas na rewanż. Po 3. kiedy jak nie teraz? W końcu Nieminenm jest bez formy kompletnie. Taki stan rzeczy trwa już dłuższy czas. Po odbyciu obowiązkowej służby w fińskiej armii, Jarkko nie może powrócić do optymalnej dyspozycji. Obaj zawodnicy leworęczni, obaj jednak grający inny tenis. Jarkko to ściana, który biega(ł) i przebija(ł) wszystko. Czemu te &quot;ł&quot; w nawiasach? Bo tak było2-4 lata temu, kiedy Fin był postrachem wszystkich. Teraz już niestety zatracił sporo ze swoich zalet. Serwis? Tutaj przewaga Feliciano, który jeśli jest w dobrej kondycji psychicznej i gra spokojnie, bez stresu, po prostu zabija serwem. Kończące uderzenia także zdecydowanie po stronie Hiszpana, który znacznie lepiej potrafi zakończyć akcję. Jednak cierpliwość i psychika to już przewaga Fina. Mimo wszystko uważam, że z pojedynku dwóch przeciętnych ostatnio tenisistów, zwycięsko wyjdzie Hiszpan, ku uciesze miejscowej publiki i mojej.

Warto zagrać również
Fabio Fognini - Daniel Gimeno-Traver 1 @ 1.44 ⛔
( 1:6, 3:6 ) - Włoch w wyśmienitej formie, powinien łatwo pokonać Hiszpana.
Pozdrawiam wszystkich normalnych. Chyba ostatnio mam całkiem dobrą skuteczność, analizuje tu typy z wysokimi kursami, to pierwsze spotkanie od 2 tygodni, które mi nie weszło z tych tu podanych. Jak ktoś oczekuje, że wejdzie każde spotkanie, które podam, to niech nie zwraca uwagi na to, co tutaj piszę.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jak widzę gromadę buractwa, które ma pretensje do kogoś, kto podał typ, a oni go zagrali to naprawdę nie wiem co powiedzieć i jak to wszystko ująć w taki sposób, żeby nie łamać zasad tego forum.
Po pierwsze Fognini to był dzisiejszy bet of the day, Włoch bardzo dobrze zaprezentował się w Monte Carlo i w eliminacjach tutaj, miliony ludzi na całym świecie stawiało makaroniarza, o czym świadczą kursy - najpierw wynosiły około 1,47, potem w nocy wzrosły do 1,62 ( jakiś kretyn rozpuścił plotkę, że jest blisko sztabu i że Fabio ma kontuzję) by rano pod wpływem masowych zakładów na wygraną Fogniniego spaść na niektórych serwisach do 1,35. Druga sprawa to H2H 3-0 dla Fabio wszystkie mecze na clayu, chyba nie muszę nic więcej już pisać? Typ powtórzę bardzo dobry, postawiłem na niego sporo na BF i zaspałem, ale na szczęście zdążyło się sprzedać pre-play;]
I na koniec - jeśli ktoś oczekuje, że wszystkie podawane typy będą wchodziły a w innym wypadku - pretensje, to proszę omijać moje typy szerokim łukiem.
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
???? Lapentti Nicolas - Mathieu Paul Henri 2:1 ✅
Kurs:1,95
Expekt
A więc dziś kolejne zmagania tenisistów na kortach w Barcelonie.Na przeciw siebie staną dobrze ostatnio spisujący się Ekwadorczyk Lapentti oraz Francuz Mathieu Paul Henri,który według mnie jest wielką niewiadomą.W ostatnich meczach mało pokazał,niewiele punktów zdobytych z gry,większość po błędzie przeciwnika.Dowodem tego może być jego ostatnia przegrana z Nalbandianem w 3 setach.Gdyby nie jego fatalne błędy oraz zepsute serwy to myślę,iż mecz ten mógłby zakończyć się po jego myśli.Wiele dobrego natomiast można powiedzieć o Ekwadorczyku.Oprócz ostatniego meczu z Nadalem,przegranym w dwóch setach (Czego można sie było wcześniej spodziewać ),spisuje się on bardzo dobrze.Cztery kolejne zwycięstwa z takimi sławami jak Youzhny,Stepanek czy Safin na pewno dają do myślenia.Poza tym widzę,że z meczu na mecz chłopak ten coraz bardziej się rozkręca.Myślę,że i dziś grając tak jak grał w ostatnich pojedynkach odniesie on kolejne zwycięstwo,dając sobie urwać ewentualnie jednego seta.Kurs na Nicolasa równiez spada,co na pewno jest dobrą oznaką.Mecz rozpoczyna się o 15:30. ;)
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Fernando Gonzalez - Jose Acasuso - wynik : 2-0 - 1,45 ✅
Gonzo nie tak dawno spuścił lanie Jose 6-1; 6-3 ... Jose w pierwszej rundzie męki z Dudim Selą ... (w pierwszym secie już 0-4 dostawał ;/). Dodatkowo h2h 5-2 dla Gonzo, z czego na ziemi 1-0 (gładko). Nie powinien mieć najmniejszych problemów z ograniem Acasuso ;)
Almagro - Chela - 1 - 1,39 ✅
Tutaj również skupię się na pierwszym meczu w tym turnieju obu zawodników. Chela - męki z Beluccim, masę niewymuszonych błędów i gra schematyczna ;/ z bieganiem do siatki. Almagro - nie układał mu się serwis w pierwszym secie. W drugim natomiast stracił tylko 5 piłek przy swoim podaniu ;) Jeżeli serwis będzie wchodził Almagro - ogra ogórka Chelę, zanim ten zacznie sobie uświadamiać, że już gra ^^
PozdrO
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
22-04-09 13:30 - ATP Barcelona
Gonzalez F. - Acasuso J.
Typ: 2-1 w setach dla Gonzalez
Kurs: 3,70
Buk: BAH
Dzisiaj o godzinie 14.00 w ramach 2 rundy turnieju ATP Barcelona na kort wyjdzie Chilijczyk Fernando Gonzalez - 14 rakieta świata a na przeciwko niemu stanie 45 zawodnik świata Jose Acasuso z Argentyny. Gonzo jest zdecydowanym faworytem tego meczu a ja stawiam że wygra ale 2-1. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć grają zawodnicy o innych umiejetnościach na cegle, Jose moim zdaniem jest troszkę mocniejszy za cegle jednak Fernando co czołowa czołówka i żadko oddaje mecze słabszym rywalom. W tyms ezon Gonzo wygrał 1 turniej w Vina del Mar, tam wygrał w finale właśnie z Jose 2-0. Reszta turniei bez histori i to na betonie czyli na nawierzchni Fernanda. W Miami 3 runda, w Indian Wells 1/8 finału, w AO 1/8 finału. To wszystkie turnieje tego zawodnika. Trzeba przyznać że Gonzo jak wygrywa to często 2-0 jednak miał kilka wpadek na 2-1 m.in. z Hewwitem. Tutaj zaczyna dzisiaj turniej więc może nie być jeszcze wkręcony a Acasuso... Jose gra większość życia na cegle. W tym sezonie także. Zaczął w Vina del mar gdzie przegrał w finale z Gonzo, w Costa de Sauipe był w półfinale i porażka z Robredo, w Buenos Aires był także w półfinale i porażka także z Robredo.W Acapulco szedł jak burza i nie zatrzymał go anwet Robredo w ćwierćfinale jednak znowu musiał pogodzić się tylko z półfinałem ponieważ przegrał z Monfilsem. Później jego słaba strona czyli beton i 1 rundy w Miami, Indian Wells i Sunrise. Jednak nie kierował bym się tym ponieważ Acasuso zdecydowanie lepiej gra na nawierzchni miękkiej. Wrócił na cegłe do Monte Carlo jednak przegrał z zawodnikiem gospodarzy Granollesem 0-2 i dwa razy w tiebreku. Tutaj w Barcelonie bez większych problemów wygrał z Selą. Myślę że Jose wie że dzisiaj może wygrać ponieważ Gonzo jest zawodnikiem betonu. Jednak Fernando to marka i umiejętność swietnej gry przy siatce i skrótów a na cegle to bardzo pomaga. Myślę że Jose wygra seta ale przegra mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom