>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ATP Tour - Barcelona & Bukareszt, 22-28.04.2013

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Barcelona Open Banc Sabadell
Miejsce: Barcelona (Hiszpania)
Data: 22.04.2013-28.04.2013
Rozmiar drabinki: S-48 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €1,708,875
Oficjalna strona: http://www.barcelonaopenbancsabadell.com/

BRD Nastase Tiriac Trophy
Miejsce: Bukareszt (Rumunia)
Data: 22.04.2013-28.04.2013
Rozmiar drabinki: S-28 D-16
Nawierzchnia: Clay
Pula nagród: €410,200
Oficjalna strona: http://brd-nastase-tiriac-trophy.ro/2013/en/


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Korolev-Serra 2 @1.75
Serra juz niewatpliwie nie ten sam tenisista co kilka lat wstecze i zastanawiam sie czy Francuz nie bedzie konczyc swojej przygody z tenisem po tym, ewentualnie nastepnym sezonie, bo wiek goni, dyspozycja slabnie, a warunkow fizycznych to on nigdy nie mial. Mimo wszystko mam duzy szacunek dla Francuza za to jak gral. Oczywiscie delikatnie przy dyspozycji Serry, a Francuza stawiam tylko ze wzgledu, ze kiedys wygrywal turniej w Bukareszcie kilka ladnych lat juz wstecz i na pewno podejdzie z zdetereminowany do tego meczu. Korolev to tez ciekawy przypadek, bo po zlamaiu reki jakies 4czy moze 5 lat temu ten tenisista juz nigdy sie nie odnalazl i nie osiagnal poziomu jaki prezentowal kiedys, chociaz wciaz jest w dobrym wieku. Biorac powyzsze, to sprobuje ustrzelic Serre.
 
dx2 250,9K

dx2

Użytkownik
Andujar-Zemlja 1 @1.53
Za wczesnie troche, zeby przegrac juz w 1 rundzie. Dwa ostatnie lata Andujar krecil tutaj 2 rundy. Dwa lata temu przegral w 2 rundzie z Almagro niewiele 0:2 (5-7 6-7). To spotakanie akurat widzialem i mecz byl niezly. Rok temu natomiast Andujar przegral w 3 setach w dramatycznych okolicznosciach z kwalifikantem Robertem Farahem i wtedy na pewno mial prawo byc na siebie Hiszoan zly. Niemniej jednak daje mu conajmniej 2 runde i w tym roku, a biorac pod uwage ze w nastepnej rundzie czeka Benoita Paire, ktory na pewno jest do ogrania to warto sie starac i moze w koncu Pablo dotrze do 3 rundy w Katalonii. Mecz na koncu, zamyskajacy ostatnia sesje.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Gulba v Stepan 2-0 @1,6-@1,7 (ewentualnie jakieś handi gemowe) ✅
Typ przeciwko Sexi Radkowi, wraca po operacji, tydzień temu gładko 3/6 3/6 z Ramosem. Gulbis dziwne mecze z Isnerem 2/1 i Monaco 1/2. Tutaj kwale gładko przeszedł więc może mu się chce. Od dłuższego czasu jego dyspozycja wydaje się być ustabilizowana. Stepanek nigdy wirtuozem na mączce nie był, h2h 2/0 Ernest(hard i indoors). Nie ma tutaj zbytnio argumentów na Radzia, potrzeba czasu aby doszedł do optimum formy - a i wtedy faworytem byłby Łotysz.

Berankis v Montanes 2 @1,66
✅
Berankis talencik, w &#39;08 najlepszy junior na świecie. Ojciec taksówkarz, matka pracuje na poczcie. Normalna rodzina. Ricardas na cegle za dużo nie pogrywa, w zasadzie od 2010r. bilans 4/3 w tym 2/1 na szybkiej mączce w Houston. Woli szybsze korty. Montanes przeciwnie, ziemnior z krwi i kości. Ostatnio gładko w kwalach pokonał Darcisa i Kavcicia, potem niezły meczyk z Monfilsem i wtopa gładka od Stacha. Solidny, regularny. Własna publika, ostatnie 2 lata w Barcy round of 16. Da radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
midq 677

midq

Użytkownik
Fognini vs. Monfils
Włoch dobry turniej w monte carlo, dobrze gra na mączce. Ostatnio niezła forma w przeciwieństwie do Monfilsa który przez problemy ze zdrowiem dalej nie gra swojego optimum. Na ostatnie 6 meczów przegrał 5 w tym z Montanesem w MC. Liczę tu na wygraną Fogniniego.
Fognini @ 2,01 pinnacle
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
KUPON #2013_KWIECIEŃ_142 ⛔
????
R. Haase vs P. Carreno-Busta dla Mecz. WYNIK 16 62 67 co za gamoń!!
KURS:
1.917
Stawka: 60 | Zysk: 55.05 PLN

PinnacleSports

No i jedziemy z kolejnym turniejem po bardzo udanym Monte Carlo ???? Kto śledził moje typy ten wie o czym piszę ????
Moim zdaniem bardzo mocno przesadzone kursy tutaj. Owszem, może i młodzian z Hiszpanii ma w sobie potencjał ale do takich zawodników jak Haase mu jeszcze sporo brakuje. Pablo to jeszcze poziom ITF/Chellenger, tutaj dostał DZIKĄ KARTĘ od organizatorów więc gra, ale jakby miał się przebijać przez kwale to miałby spory problem z awansem już na tym etapie turnieju ????
Gram już dziś bo do jutra kursy spadną i to sporo wg mnie...
 
talib 1

talib

Użytkownik
Pablo to jeszcze poziom ITF/Chellenger, tutaj dostał DZIKĄ KARTĘ od organizatorów więc gra, ale jakby miał się przebijać przez kwale to miałby spory problem z awansem już na tym etapie turnieju
Z całym szacunkiem owszem typy miałeś świetne, ale w przypadku tego typu akurat się nie zgodzę;)
Popatrz tylko na formę Carreno-Busta. Zobacz na livesports, rozwiń pasek ostatnich meczy i zobacz jak zieloniutko;) Haase jakby na razie szuka tej formy, ale to jest oczywiście moje zdanie. No i Hiszpan gra u siebie to dodatkowy plus.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Z całym szacunkiem owszem typy miałeś świetne, ale w przypadku tego typu akurat się nie zgodzę;)
Popatrz tylko na formę Carreno-Busta. Zobacz na livesports, rozwiń pasek ostatnich meczy i zobacz jak zieloniutko;) Haase jakby na razie szuka tej formy, ale to jest oczywiście moje zdanie. No i Hiszpan gra u siebie to dodatkowy plus.
TYLKO zwróć uwagę, że większość tych zielonych meczy to poziom ITF, więc to większego znaczenia nie ma raczej w porównaniu do ATP ???? Anderson czy Haider-Maurer ostatnio pokazali mu gdzie jego miejsce w szeregu... Myślę, że aspekt grania u siebie to za mało - aspekty czysto tenisowe przemawiają za Haase, no ale oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania ????
 
robel 153

robel

Użytkownik
Ungur - Goffin 2 1.67 Sportingbet 0:2✅✅✅ zgodnie z planem, Rumuna gra to totalna porażka


Ungur w tym sezonie gra katastrofę. W zasadzie nie można o nim powiedzieć nic pozytywnego, wygrał w tym sezonie 4 mecze na 8, w tym 3 z anonimowymi półamatorami. Jedyne przyzwoite zwycięstwo ze Stebe(176ATP)

Goffina chyba przedstawiać nie trzeba, młoda nadzieja Belgów, sensacja poprzedniego RG&#39;s. W tym sezonie formą nie błyszczy ale miewa dobre mecze jak np. z Almagro w Monte Carlo

Kurs na Belga z kosmosu


Pablo Andujar - Grega Zemlja 2 2.55 Pinnacle Sports⛔


Hiszpan jedynie na clayu gra jak tako, choć ten sezon zresztą jak poprzedni mam fatalny, w najbliższym czasie z pewnością wypadnie z pierwszej 100 ATP. Słoweniec ostatnie dwa turnieje udane, 3 runda w Miami, niezła Casablanca, nie którzy powiedzą, że miał łatwą drabinkę ale z Andersonem powalczył, tak samo jak z Simonem w Miami.

Moim zdaniem szanse wyrównane, może minimalnie według mnie faworytem jest Słoweniec dlatego korzystam z kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
talib 1

talib

Użytkownik
Ja uważam że kursy są odpowiednio dobrane do tego spotkania czyli 50 na 50 (w bet365, tam gdzie gram). ja tego nie ruszam
Zamiast tego proponuje Kuznietsova (1,57 BET365) z innym Holendrem, Sijslingiem.
Andrey dobrze gra na ziemi, prędko odpadł w Rzymie, pokonał go poźniejszy triumfator Reister w 3 setach ale pozostawil po sobie dobre wrażenie.
Sijsling w moim odczuciu lepiej czuje się na hardzie. Stąd taki typ.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Barcelona, 22.04 11:00
Kuznetsov - Sijsling
typ: 2-0 6:1 6:3 ✅
2,75
Williamhill
Analiza
Jutro rozpoczyna sie turniej glowny ATP w Barcelonie, w jednym ze spotkan, Holender Igor Sijsling spotka sie z Rosjaninem, Andreyem Kuznetsovem. Typuje to spotkanie juz dzisiaj, bo mysle, ze do jutra kursy nie beda tak wyrownane. Przejdzmy jednak do sedna sprawy, dlaczego Rosjanin jest faworytem? A na dlatego, ze na cegle czuje sie jak ryba w wodzie, tutaj osiaga swoje najlepsze rezultaty i choc sa to przewaznie turnieje challengerowe, to na korcie ziemnym w turniejach tej rangi rowniez konkurencja jest olbrzymia. Reprezentant Rosji probuje rowniez juz co raz czesciej swoich sil w turniejach rangi ATP, udaje mu sie przechodzic rundy, tak jak to bylo to w tym roku w Acapulco i Buenos Aires, gdzie pokonywal Volandriego i Bellucciego. Natomiast co z Holendrem? Wolna maczka wybitnie mu nie lezy, bo juz na szybszej radzi sobie lepiej, tak jak to bylo w ubieglym roku podczas wielkoszlemowego turnieju w Paryzu. Choc ta w Barcelonie wydaje sie byc odrobine szybsza od tej w Monte Carlo, to jednak w szybkosci nie dorasta do piet tej w Paryzu. To wciaz bardzo wolna nawierzchnia, a wiec katorga dla Holendra, ktory najprawdopodobniej z powodu nawierzchni opuscil turniej w Monte Carlo. Tutaj rowniez nie powinien wiele zwojowac, bo trafil na bardzo wymagajacego rywala na korcie ziemnym. Powiem wiecej, wydaje mi sie, ze moze to byc bardzo szybkie, jednostronne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Sijsling I. - Kuznetsov A.
Typ: Sijsling ⛔⛔⛔e: Holenderska padaka 1:6,3:6
Kurs: 2,53
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 3/10
Analiza:

Sijsling jest 3 miejsca wyzej w rankingu ATP, ale Rosjanin jest faworytem, bo na mączce prezentuje się najlepiej. Kurs jednak lekko przesadzony. Andrey grał ostatnio w Rzymie i po pokonaniu Koroleva odpadł z Reisterem. Holendra nie widzieliśmy w tourze od Miami, ale w tym roku ma na koncie wygrane mecze z takimi nazwiskami jak Melzer, Baghdatis czy Tsonga, a na początku kwietnia ograł w PD Ungura i Hanescu. Potencjał moim zdaniem ma spory- bardzo dobre podanie, mocny FH, przyzwoity volley. Szkoda tylko, że często trapią go kontuzje... Biorąc pod uwagę, że Andrey niedawno nie zwojował Rzymu i bardziej ceniąc Igora, dla mnie ten typ to value, mimo iż zdaję sobie sprawę, że docelowe miejsce Holendra to hala i hard.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Olaso - Gerard Granollers -Puyol
Typ: Olaso 1,67 7/10 Marathonbet ✅ ✅ ✅
Olaso 2-0 2,62 5/10 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔

Olaso zagrał tutaj bardzo dobre mecze w kwalifikacjach . Chłopak jest w wysokiej formie . ( Czytałem raport z kwali od osoby , która widziała mecze Olaso na żywo ) Gerard to zawodnik , który gra bardzo rzadko na poziomie ATP a jak gra to zazwyczaj przegrywa . Jest to zawodnik na poziomie Futuresów , w tego typu turniejach gra jedynie jak dostaję dziką kartę . Olaso jest lepszym zawodnikiem i powinien spokojnie wygrać to spotkanie .
Gulbis -4 AH - Stepanek 1,72 Pinnacle 6/10 ✅ ✅ ✅
Stepanek jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji . Bardzo słaby mecz przeciwko Ramosowi w MonteCarlo . Tutaj ma za przeciwnika bardzo solidnego Łotysza , duży talent , który bardzo dobrze czuje się na tej nawierzchni w przeciwieństwie do Czecha .Gulbis już 2 razy pokonał Stepanka . W Monte Carlo pokonał Isnera i przegrał po równym meczu z Monaco .
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Bedene A. - Dodig I.
Typ: Dodig ✅✅✅ e:7:6,3:6,2:6
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Rozumiem,że Dodig nie jest asem na ziemi, ale jednak ten kurs jest zaskakujący biorąc pod uwagę, że Chorwat jest 25 miejsc wyżej w rankingu ATP (55. pozycja). Bedene grał niedawno w Cassablance (wygrał z Giquelem, a odpadł z Paire po 3. setach) też nie jest jakimś tytanem na tej nwierzchni. Ivan zagrał 1. mecz w Monte Carlo też z Paire&#39;m i mimo porażki 4:6,4:6 pokazał, że jest w stanie coś pokazać na mączce. Jak dla mnie 50/50 , biorę więc lepszy kurs i gracza wyżej notowanego w ATP.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Bedene A. v Dodig I. ✅ 7:6 3:6 2:6
Typ: Dodig I.
Kurs: 2.38
Bukmacher: Marathon Bet
Stawka: 4/10
Analiza:

Spotkanie I rundy turnieju w Barcelonie - Bedene v Dodig. Typuję tutaj zwycięstwo będącego wyżej w rankingu i osiągającego w tym sezonie lepsze wyniki - Ivana Dodiga. Chorwat prezentuje się całkiem nieźle, wygrane w tym sezonie z Dolgopołovem czy Benneteau. Ostatni mecz rozgrywał w Monte Carlo z Paire, gdzie przegrał jednak pokazał się z całkiem dobrej strony. Bedene gra w tym sezonie bardzo w kratkę. Potrafi wygrać z Wawrinką na początku sezonu aby potem przegrywać z Reisterem lub Beckerem. Mecz zostanie rozegrany na ulubionej nawierzchni Aljaza, jednak Dodig też potrafi grać na clay&#39;u. Na dodatek Chorwat dobrze się czuję w Barcelonie co pokazał w 2011r. kiedy osiągnął tutaj półfinał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rickross 71

rickross

Użytkownik
ATP Barcelona . Andujar - Zemlja 1 1.60 bukmacher: expekt Plus . 6:7 7:6 6:2 . Brawo Andujar !
To na pierwszym ogień idzie mecz zamykający pierwszy dzien turnieju dla mnie jest to już na korzyść Hiszpana gdyż będzie mógł liczyć na pewno na wieksze zainteresowanie i swoich kibiców a wtedy gra sie lepiej . Andujar to typowy &#39;clayowiec&#39; ostatnimi czasy był troche pod formą ale spowodowane to było między innymi częscią sezonu w której gra sie na hardzie. Oglądalem go tydzień temu w Monte Carlo i musze powiedzieć że zrobił na mnie wrażenie jest regularny backhand i dosc sodlny forehand . Na własne życzenie nie skończył meczu z Kohlschreiberem,miał już serve for the match.Czyli śmiem twierdzic ze wysrubowal forme na to co sie zaczyna teraz i co lubi najbardziej czyli sezon clay . Teraz cos o jego rywali Gregu Zemlja, sloweniec 52 w atp. Błysnal na turnieju w Wiedniu lecz bylo to pol roku temu i na innej nawierzchni. Od tego czasu bez wiekszych wynikow,porazki z Federerem czy Cilicem wstydu mu nie przynosza lecz z Kubotem czy Janowiczem do zera juz tak . Sloweniec malo gra na clayu w jedynym turnieju w ktorym gral na tej nawierzchni w tym roku byla Casablanca gdzie przedarl sie dosc na farcie bo w otwierajacym meczu z Bachingerem wszystko było na styku i zdecydowaly pojedyncze piłki. Przegral z Andersonem gdzie nie mial argumentow na nawiazanie walki . Podsumowując gram na Hiszpana za którym jest wiecej argumentow i przy swojej publice powinien ograc himerycznego słoweńca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Turniej: ATP Barcelona
Spotkanie: Sijsling I. - Kuznetsov A.
Typ: Sijsling
Kurs: 2,53
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 3/10
Analiza:
Sijsling jest 3 miejsca wyzej w rankingu ATP, ale Rosjanin jest faworytem, bo na mączce prezentuje się najlepiej. Kurs jednak lekko przesadzony. Andrey grał ostatnio w Rzymie i po pokonaniu Koroleva odpadł z Reisterem. Holendra nie widzieliśmy w tourze od Miami, ale w tym roku ma na koncie wygrane mecze z takimi nazwiskami jak Melzer, Baghdatis czy Tsonga, a na początku kwietnia ograł w PD Ungura i Hanescu. Potencjał moim zdaniem ma spory- bardzo dobre podanie, mocny FH, przyzwoity volley. Szkoda tylko, że często trapią go kontuzje... Biorąc pod uwagę, że Andrey niedawno nie zwojował Rzymu i bardziej ceniąc Igora, dla mnie ten typ to value, mimo iż zdaję sobie sprawę, że docelowe miejsce Holendra to hala i hard.
Zgadzam się z typem i również gram na IGORA w tym meczu. Wprawdzie kurs spadł do 2.400 w PinncleSports ale w dalszym ciągu jest to VALUE. Owszem, w zeszłym roku Kuznetsov grał super na CLAY ale w większości przypadków w Chellengerach i uznawanie etgo zawodnika za rasowego CLAYowca jest chyba jeszcze za wczesne ???? Igor znacznie bardziej doświadczony, wg mnie bardziej klasowy gracz a ostatnio nie gra źle, co więcej, wg mnie gra całkiem ciekawie - w DavisCUP dwie wygrane, walka z Haasem w Miami czy Nieminenem w IW i urwanie obydwu grajkom setów (wcześniej walka Cilicem).
A Kuznetsov? Na ostatnich 10 meczy wygrał zaledwie 3 więc formy za ciekawej to on na pewno nie ma. Jak dla mnie mecz 50/50 nawet z wskazaniem na Igora, zatem kurs powyżej 2.00 traktuję jako VALUE i w to wchodzę.
KUPON #2013_KWIECIEŃ_145 ⛔
????
I. Sijsling vs A. Kuznetsov dla Mecz. WYNIK 16 36 ulala
KURS:
2.400
Stawka: 50 | Zysk: 70 PLN

PinnacleSports
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Montanes - Berankis 1 1.57 3/10✅
Typowy gracz od cegly, doswiadczony, grajacy u siebie powininen sobie poradzic z bardzo chaotyczna gra Litwina, ktory preferuje korty twarde. Ostatnie tygodnie nie sa dobre dla Berankisa, caly ten sezon wyglada zle. Na cegle raczej nie ma czego szukac. Albert mimo wieku nadal dobrze sie prousza po korcie, prawie do wszystkiego dobiega, odgrywa i monotonna gra doprowadzi Beraninsa do duzej liczby bledow wlasnych. Cegla w Hiszpanii zazwyczaj nalezy do tych wolniejszych.
Matosevic - Troicki 2 1.72 1/10✅
Marinko pokazal sie z dobrej storny na poczatku sezonu. Czym dalej tym gorzej a na cegle Australijczyk gra poprostu bardzo slabo. Ostatnie mecze Matosevica wskazuja duzy zjad bo jesli przegrywa sie np. z beznadziejnym Sela na kortach, ktore MM lubi to juz jest bardzo zle. Na cegle ostatnio trzy mecze, tylko jedna wygrana z Verdasco, ktory jest bez formy. Troicki tragicznie zaprezentowal sie w Monte Carlo dlatego stawka mala.
 
midq 677

midq

Użytkownik
N. Davydenko vs. R. Carballes Baena
Zupełnie inna półka zawodników. Carballes to zawodnik grający na dużo nizszym szczeblu, ostatnie porażki to -8 z Volandrim i -7 z Carreno-Bustą. Nikolay w tym sezonie gra całkiem dobrze, jak dla mnie jest zawodnikiem lepszym i od Volandriego i Carreno-Busty i myślę, że spokojnie rozprawi się z będącym na 296 miejscu w rankingu ATP hiszpanem.
Davydenko -6 @ 1,82 pinnacle✅
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bucharest
Mecz: Troicki V. - Matosevic M
Data: 22.04.2013 17:00
Typ: 2:0
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Spotkanie 46 w światowym rankingu Viktora Troickiego z 50 Australijczykiem Marinko Matoseviciem urodzonym w Bośni i Hercegowinie. Rozegrają oni dzisiaj spotkanie pomiędzy sobą, a minimalnym faworytem bukmacherów jest Serb. Ja jednak oglądając ostatnie poczynania Troickiego, stawiam zdecydowanie na jego zwycięstwo. Zaskoczył mnie pozytywnie swoją formą podczas spotkań Pucharu Davisa, gdzie mimo, że przegrał, to jednak w 5 setowym boju z Samem Querreyem na hardzie w USA. Grał naprawdę dobrze i cierpliwie, a to chyba najważniejsze w grze Serba ???? Nie mówię, że z jego głową jest wszystko w porządku, ale po ostatniej porażce na ziemi z Jarkko Nieminenem na pewno będzie chciał szybko powrócić na prawidłowe tory. Serb przegrał gładko 1:6, 2:6. Serwisy na poziomie 57% i 38%, a mecz potrwał 63 minuty. Nie oglądałem tego meczu, ale wierzę, że po prostu to nie był jego dzień. Wcześniej Troicki podczas turnieju w Miami pokonał w 1 rundzie Andujara 6:2, 6:3 i przegrał z Tsongą 6:7, 3:6, ale też i tutaj Francuz musiał sporo się nabiegać, by wygrać. Matosević swoją przygodę w Monte Carlo rozpoczął od pokonania Fernando Verdasco 7:5, 6:3, a oglądając ostatnio Hiszpana można jasno powiedzieć, że jest zupełnie bez formy. Później Marinko przegrał z Nadalem 1:6, 2:6. Wcześniej Australijczyk na hardzie jak wygrywał to z typowymi graczami od ziemii: Monaco czy Robredo. Zaliczył też dobry występ w Memphis. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo lubię oglądać grę Troickiego i kurs jaki zobaczył przeciwko Matoseviciowi nie przeszedł koło mnie, myślę, że typ powinnien wejść. Na pewno będzie walka ze strony obydwu zawodników, ale górą wyjdze Viktor.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom