>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Australian Open - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Zaczynamy kwalifikacje do AO. Forma zawodników to lekka niewiadoma, ale postaralem się znaleźć kilka betów.
Nie będę się rozpisywać, bo nie mam wiele czasu.

Kuzmanov 1,60 Superbet
Rano złapałem kurs 1,85, teraz już mamy 1,60.
Bułgar wydaje się być w dobrej formie na początku sezonu. Dwa gładko wygrane spotkania w united cup. Reprezentując Bułgarię w dwóch spotkaniach przegrał tylko 4gemy.
Zeszły sezon też całkiem niezły w jego wykonaniu.
Na przeciwnym biegunie zdaje się być Dzuhmur, który kiedyś miał łatkę zawodnika mocno walecznego, ale poprzedni sezon bardzo słaby.
W styczniu wygrał 2 spotkania, ale z bardzo nisko notowanymi rywalami, a później przegrał w dwóch setach z Penistonem.
Widziałem w zeszłym roku kilka spotkań w wykonaniu Bułgara i wydaje mi się, że jego regularność wystarczy dzisiaj na Bosniaka.

Purcell 1,60 Superbet
Kangur gra u siebie, lepsze osiągnięcia ma w deblu, niż w singlu, ale na twardej nawierzchni jest groźny. Po drugiej stronie siatki typowy ziemniak Cechinatto, który kiedyś miał opinie handlarza, ale nie wiem ile w tym prawdy.
Purcell dysponuje dobrym serwisem, a Włoch raczej regularny w wymianach nie jest żeby iść na długie wymiany z Australijczykiem. Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Marco wygrał to spotkanie.

Virtanen 2,65 Superbet
Kolejne spotkanie w którym mamy zawodnika preferującego nawierzchnie ziemna, czyli Jarry, przeciwko młodemu Finowi Virtanenowi. Fin woli korty twarde i końcówka poprzedniego sezonu dobra w jego wykonaniu. Wygrany challenger w Bergamo i półfinał we Francji. Ciężko powiedzieć w jakiej jest dyspozycji, ale wydaje mi się, że z Chilijczykiem, który na kortach twardych nie prezentuje się zbyt dobrze, może sobie poradzić. Obaj dobrze serwują, Jarry trochę lepiej, ale w wymianach już powinien dominowac Fin.
Bardzo dziwią mnie te kursy dlatego idę w czyste zwycięstwo Virtanena.
Można próbować też seta, ale ja myślę, że wygra to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +170
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Alejandro Tabilo Nikola Milojevic 1 @1.42

AO Qual, 3:00. Nareszcie coś konkretnego, Wielki Szlem. Kurs może nie powala ale myślę, że jest wart gry. Chilijczyk zamyka pierwszą setkę rankingu, natomiast Serb jest 231. Ranking nie gra ale jednak tu różnica jest spora. Obaj gentelmeni regularnie od 2020 roku atakują australijski turniej. Wynikiem ich walki jest (w przypadku Tabilo) dwukrotne przejście kwalifikacji i gra w 2. rundzie, natomiast Serb kwalifikacje przebrnął raz i na 1. rundzie zakończył swoją przygodę z australijskim szlemem. Niby bez wyraźnej przewagi, jednak obraz zmienia statystyka na kortach twardych. Tam Tabilo wygląda zdecydowanie lepiej. Po pierwsze Serb na twardych kortach od 2019 roku występuje dość okazjonalnie(30 meczów w 4 lata), bez dobrych wyników(poza półfinałem CH Seul w 2019) natomiast Chilijczyk gra tam częściej, choć prym w jego przypadku wiedzie mączka. Na nawierzchniach twardych w zeszłym roku zaliczył listopadowy finał w meksykańskim Peurto Valerta czy lipcowo - sierpniowy w amerykańskim Lexington. Przypomniałem sobie video z jego meczu z Alcarazem (AO 2022) i to jest człowiek który nie powinien mieć problemu z Milojevicem, który gra defensywnie i głównie czeka na błędy rywali. Tabilo powinien poganiać tego drewniaka po korcie. Poza tym jak ma dzień i siedzi mu serwis to 10 asów powinno pęknąć. W tym roku Serb próbował swoich sił w indyjskim Pune ale zmagania zakończył na 2. rundzie i statystykami nie powalał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
louisarmstrong 1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP AO kwalifikacje
godzina 23.55
spotkanie :H.Gaston - E.Gerasimov
Typ Gerasimov
kurs 3,2 forbet
analiza :
Francuz tutaj faworytem i mozna się z tym zgodzić.Lubię Hugo czasem dawał zarobic jako underdog ale często zawodzi będąc faworytem .Miał raczej słabą drugą część ostatniego sezonu . wypadł z pierwszej setki i to że musi grać tutaj kwalifikacje jest samo w sobie rozczarowaniem.
Gerasimov wraca po dłuższej przerwie i fakt cięzko powoedzieć w jakiej jest formie , nie grał od lipca ubiegłego roku , ale zakładając że jest przygotowany i zagra swój tenis na dobrym poziomie to moim zdaniem jest tu wstanie powalczyć o zwycięstwo .Białorusina widziałem niespełna rok temu w równożednym boju z Hurkaczem na Australian Open , przegrał 3:1 po dwóch tajbrekach .
Po kursie 3.2 jestem dać mu w stanie kredyt zaufania .
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Fernando Verdasco Nino Serdarusic 1 @1.75

AO qual, 4:30. Nazwisko "Verdasco" nawet ludziom niezwiązanymi z tenisem nie jest obce. Hiszpan od wielu lat cieszy nas swą grą, a sam ma 39 wiosen. Jego rywal jest aż o 15 lat młodszy. Wracając jednak do Hiszpana to tenis jest dla niego niczym powietrze. Nie może bez niego żyć, kręci go konkurowanie, nie potrafi odmówić sobie przyjemności rywalizacji. Jednak wiek robi swoje i lata 2020/2021 miał poprzeplatane kontuzjami, stąd mało meczów, na domiar złego przegranych. Ubiegły sezon pokazał jednak, że wciąż ma to "coś" i jest w stanie grać na przyzwoitym poziomie - 66 meczów, 34 wygrane i nawet wygrana w CH Monterrey (marzec 2022). Ewidentnie wraca na dobre tory, poza tym do dość wysoki (187cm) potężny chłop (81kg), a AO traktuje poważnie. O ile rok i dwa temu nie uczestniczył w tym turnieju to wcześniej notował występy w 2., 3. rundach turnieju głównego. Co do Chorwata to również nie grzeszy on warunkami fizycznymi (185/87) ale to nie ten poziom co Hiszpan. Obaj głównie grają forehendem ale Hiszpan zdecydowanie agresywniej. Chorwat gra bardziej "balonikowato". Serwis też po stronie Vardasco, co nie oznacza iż Serdarusić nic nie umie. Umie, ostatnie lata z negatywnym bilansem tego nie potwierdzają, ale z paletką do ping-ponga nie wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +516
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Australian Open, kwalifikacje
Godzina: 00:00
Spotkanie: Marc Polmans - Lukas Klein
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Pojedynek zawodnika gospodarzy Polmansa z graczem ze Słowacji. Polmans tamten rok miał zawalony z powodu kontuzji kostki. To był dla niego bardzo ciężki i wyboisty sezon i przez kontuzję poleciał bardzo mocno w rankingu. Wielka szkoda bo to bardzo ciekawy i utalentowany tenisista a przez uraz nie mógł pokazać się z jak najlepszej strony. Do tego również nieoczekiwane opuszczenie go przez trenera. Trochę zawirowań było. W tym kwalifikacyjnym spotkaniu gram jednak na niego, bo kursy na jego wygraną są bardzo zachęcające a w końcu on te korty zna doskonale, no bo pochodzi z Australii i wie jak tu grać i wygrywać. Przed tym wielkim szlemem budował formę na ten turniej występując w challengerze w stolicy Australii Canberze. W pierwszym meczu pokonał Amerykanina Kruegera 2-0 a następnie swego rodaka Sweeneya 2-0 by w ćwierćfinale przegrać z faworyzowanym Węgrem Fucsovicsem 1-2 jednak po niezłej grze. Jego dzisiejszy rywal Klein z kolei też wystąpił na tym turnieju ale przegrał zaraz swój pierwszy mecz z Włochem Nardim 0-2. Gdyby nie kontuzja kostki i taki drastyczny spadek w rankingu to z pewnością zdecydowanym faworytem byłby tutaj Marc. Jednak rzeczywistość jest inna i z pewnością nie jest w swojej najwyższej dyspozycji i formie ale jednak myślę, że upora się ze Słowakiem. Zna wkońcu te korty bardzo dobrze i tutaj to powinno zrobić swoje. On z pewnością tutaj da z siebie wszystko. Może brakować precyzji czy dokładności ale będzie nadrabiac walecznością. Więcej o starcie Polmansa i jego problemach możecie przeczytać pod tym linkiem:
https://www.theage.com.au/sport/ten...melbourne-s-marc-polmans-20230108-p5cb2a.html
2-0 (6-3, 6-4)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
Pablito91 402,3K

Pablito91

Użytkownik
Fernando Verdasco Nino Serdarusic 1 @1.75

AO qual, 4:30. Nazwisko "Verdasco" nawet ludziom niezwiązanymi z tenisem nie jest obce. Hiszpan od wielu lat cieszy nas swą grą, a sam ma 37 wiosen. Jego rywal jest aż o 13 lat młodszy.
Verdasco w tym roku skończy już 40 lat... dlatego nie wiem czy jest sens granie na chłopa z takim wiekiem. Owszem może wygrać. Osiągnięcia ma spore itp. ale to już nie to zdrowie. Jemu w każdej chwili może coś się przytrafić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +121
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Brouwer
Zanim się panowie rozegrają na kortach w Melbourne Park, może minąć trochę czasu i przypuszczalnie mecz wydłuży się o decidera. Brouwer to już dość znane nazwisko w świecie męskiego tenisa. Trochę ten chłopak pograł, parę wyników zrobił. Ten fakt każe mi stwierdzić, że to on pociśnie w tym spotkaniu i odprawi swego nieco mniej rozpoznawalnego przeciwnika Diaza Acostę. 198. vs 162. pozycja w rankingu ATP to nie taka wcale wielka różnica. Jednak osiągnięcia mówią jedno. Faworytem jak najbardziej Holender. Chłopak z challengerów dość sobie tam poczynia, dlatego 2:1, a nie 2:0 dla Brouwera. Powodzenia i pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Wczoraj słabo niestety. Kuzmanov zagrał tragicznie, Virtanen mocno wyrównany mecz i zdecydowało jedno przełamanie, a Purcell grał dobrze, tylko Włoch niestety kreczowal w połowie drugiego seta.
Łatwiej będzie typować druga rundę, bo będzie coś wiadomo o zawodnikach.

Na najbliższą noc sensowne wydaje się pogranie Penistona 1,60 superbet. Dobrze wszedl w sezon, a gra ze słabszym od siebie Kanadyjczykiem.
Dobrze wygląda jeszcze Struff 1,36 superbet i
Brancaccio 1,45

GGram to w luźnym ako.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Verdasco w tym roku skończy już 40 lat... dlatego nie wiem czy jest sens granie na chłopa z takim wiekiem. Owszem może wygrać. Osiągnięcia ma spore itp. ale to już nie to zdrowie. Jemu w każdej chwili może coś się przytrafić.
Propsy, że zauważyłeś mój błąd. Źle obliczyłem wiek. Jest jeszcze jedna kwestia. Verdasco ma agresywny forehand leworęczny, a Serdarusić mizerny backhand, którym będzie musiał grać jako praworęczny. Nie będzie mógł grać forhandem bo Hiszpan gra zbyt agresywnie i nie będzie na to czasu. Przez siatkę przebije ale "Verda" go zetnie. Sprawy kontuzji i kreczu pomijam choć zeszły sezon Hiszpan zakończył kreczem, ale to było 2 miesiące temu, na początku listopada. Zdrowie nie to ale umiejętności lepsze. Na tym opieram typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Kukushkin-Duckworth 2 @1.6

Za caloksztakl to lepszym graczem jest Kukushkin, ale Kazach rosyjskiego pochodzenia ma 35 lat i w ciagu sezonu to odnajduje sie w tourze raz-dwa razy w roku z dobra forma i nie sadze, zeby miala to byc Australia. Australia po prostu jest bardzo wymagajacym turniejem ze wzgledu na klimat i wielu tenisistow przyjezdza tam nieprzygotowanych. 11 lat temu Kukushkin dotarl az do 4 rundy podczas AO i od tamtej pory kazda kolejna edycje zegnal w 1 rundzie i obecny zaawansowany wiek tez raczej mu w tym nie bedzie pomagac i mysle, ze Kukushkin celuje w inne czesci sezonu (chociaz rok temu udaalo mu sie przebrac przez kwalifikacje i start zakonczyl oczywiscie w 1 rundzie turnieju glownego).

Z Duckworthem sprawa jest troche inna, bo on tenis zycia zagral dwa sezony temu w sezonie 2021, gdzie odpalil w Miami, pozniej byly wyniki w bardzo prestizowych turniejach (3 runda Wimbledonu, 3 runda Canadian Open i cwiercfinal Paris-Bercy), po czym przyszla 9 operacja w jego karierze. Tamten sezon byl juz zdecyowanie slabszy i nastapil regres. Mimo wszystko w drugiej czesci roku Duckworth dosc duzo gral latem i wczesna jesienia w tourze z bardzo przecietnymi wynikami, ale tez jakies mecze wygrywal. Od pazdziernika zaczal grac w challangerach ze srednim efektem. Na razie trudno tu wyrokowac jaki to bedzie rok. W Adelajdzie na etapie kwalifikacji ogral Sheltona i przegral z Hijikata. Mysle jednak, ze bedzie tu lepsza wersja Duckwortha. Na pewno bedac w dobrej formie to jest w stanie pokonac te kwalifikacje.

Mimo wszystko Duckworth jest w tej grupie narodowej, ktora reprezentowala Australie i ktora w miare dobrze zyje z Hewittem, wiec wsparcie bedzie miec. Determinacja wydaje mi sie, ze bedzie po stronie 5 lat mlodszego Australijczyka, wiec tak bym zagral z nadzieja na znowu lepsza gre.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ziemny - Australian Open, kwalifikacje
Godzina: 04:30
Spotkanie: Nicolas Jarry - Timofiej Skatow
Typ: 1
Kurs: 1,53
Bukmacher: STS
Analiza:
Drugie spotkanie kwalifikacyjne obu panów. W pierwszej rundzie Chilijczyk Jarry pokonał Fina Virtanena 2-1 (5-7, 6-4, 7-6), natomiast Kazach Skatow ograł Amerykanina Moreno de Alborana 2-0 (6-3, 6-4). W tym spotkaniu próbuję na Nicolasa, który ma większe doświadczenie na hardzie i rozegrał już tych meczy na tej nawierzchni zdecydowanie więcej od rywala. Obaj panowie preferują nawierzchnię ceglaną ale na nawierzchni twardej bardziej cenię umiejętności i grę Chilijczyka. On tutaj w Australii miał przed tym wielkim szlemem przetarcie w chellengerze w Canberze. Wprawdzie odpadł zaraz w swoim pierwszym meczu przegrywając z Szwajcarem Riedi 0-2 (6-7, 6-7) ale wdrożył się przynajmniej przed tymi kwalifikacjami . Skatow z marszu startuje w kwalifikacjach. Dla mnie Jarry jest mocniejszy, serwis mocniejszy i lepszy i myślę, że przejdzie do finałowej rundy o udział w turnieju głównym
2-1 (4-6, 7-5, 6-1)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Diaz Acosta-Hanfmann 1 2,2➖
Kudla-Taberner 2 2,75➖

Wg mnie dwa przeszacowane kursy.Rywale wogole mnie nie przekonują.Kudla prędzej sam sprawi mini niespodziankę aniżeli wygra jako faworyt a Taberner potencjał ma.Jak głowa wytrzyma,to powinien to wziąć.

Diaz Acosta dobrze tu zagrał w Q1,serwis hula a Hanfmann chimeryczny.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Francesco Passaro Mattia Bellucci 2 @1.67

AO qual., 1:30. Mam głęboką nadzieję, że "krzywe akcje", kupczenie czy odpuszczenie meczów idzie ze starymi włoskimi graczami na emeryturę a nowe pokolenie będzie grało poważnie. Dziś mecz dwóch Włochów, młodziutkich bo 21-letnich. Czemu Bellucci? Właściwie wszystko poza rankingiem za nim przemawia. Cofnijmy się do ubiegłego sezonu. Najpierw Passaro - na nawierzchniach twardych sukcesy odnosił tylko na początku zeszłego roku (styczeń, luty) w ITF Monastir (finały), na wyższych poziomach "bida" w postaci nie przebrniętych kwalifikacji CH lub początkowe rundy. Na nawierzchniach ziemnych o wiele lepszy, choć głównie na ziemi włoskiej (finały lub półfinały CH). W ogóle poza Europą bardzo mizerny, nie licząc cyklów Futures. Bellucci nie wybiera jak Passaro turniejów na "clay", nie trzyma się Włoch, widziany w innych miejscach i co ciekawe z sukcesami na poziomie CH na nawierzchni twardej. Mianowicie wygrał CH Saint Tropez w październiku 2022. Jest uniwersalny, właściwie tu i tu gra podobnie, nawet "hard" stanowi blisko połowę jego meczów. Obaj mają za sobą pierwszą rundę, gdzie Passaro męczył się z marnym Rosolem a Bellucci ograł na dobrych statach Chińczyka Tung-Lin Wu. I nie czytajcie żadnych tennisexplorerów itp. Tam jest informacja, że Mattia gra prawą ręką a to nie prawda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +585
'Corek 194,8K

'Corek

Znawca - e-sport
Holt vs Trungelliti
Trungelliti @ 1,80 / pinnacle

Na prawdę bardzo fajny kurs na Argentyńczyka, który moim zdaniem jest znacznie większym faworytem i liczyłem na coś w okolicy 1,6

Jeśli chodzi o Holta, to nie jest jakiś młodziutki talent z potencjałem na ścisłą czołówkę, 24 lata i póki co jakoś nie może ruszyć do przodu. Oczywiście zdarzają się pojedyncze mecze i to bardzo rzadko jak choć by z Frtizem na USO, ale po za tym to bardzo przeciętnie, choć to delikatnie powiedziane. W ostatnim spotkaniu ubiegłego sezonu, właściwie to cztery wstecz, przegrał z naszym Maksem Kasnikowskim, czy muszę mówić coś o nim? Większość pewnie zastanawia się kto to taki...Ograł tutaj Albota, który w tenisa na poziomie nie gra od dawna i Eliasa, który jest jeszcze gorszy od Albota. Teraz na pewno zdecydowanie trudniejsze zadanie przed Amerykaninem i uważam, że nie podoła.

Jeśli chodzi o Marco to nie da się go nie lubić. Przełomowym spotkaniem, które zaważyło, iż dziś go gram było właśnie to z Polmansem, który ten sezon zaczął na prawdę bardzo dobrze. W trzecim spotkaniu w Challengerze przegrał po zaciętym spotkaniu z Fucosvicsem, który jest zdecydowanie półkę wyżej jak nie i dwie, co prawda wraca po kontuzji, ale już zdążył sporo tych spotkań rozegrać.

Amerykanin wcale nie zdominował Albota czy Portugalczyka a obaj obecnie są zdecydowanie w gorszej dyspozycji od Marco, który powinien zapieczętować awans do głównej drabinki. Osobiście po takim kursie zdecydowanie warto.

Bez analizy z Auckland / Goffin @ 1,68 pinnac
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Leandro Riedi(-3.5g) Dalibor Svrcina 1 @1.55

AO qual., 1:30. Zacznę analizę od przedstawienia sylwetki obu chłopaków (to dwudziestoletnie chłopaki). Riedi ciekawy zawodnik. Całkiem wysoki, dysponujący silnym serwisem ale i silnym uderzeniem kończącym. Dwa lata temu triumfował w juniorskim AO w grze podwójnej. Svrcina, rówieśnik Szwajcara, jednak o zupełnie innej charakterystyce. Dobry technicznie, wybiegany. Jako junior 8. w rankingu ITF, w 2019 finalista gry podwójnej na AO Junior. Wydaje się, że do pewnego momentu ich kariery rozwijały się porównywalnie, jednak w chwili obecnej wyżej ceniony jest Riedi. Ostatnio nawet zaliczył finał w Canberrze, gdzie uległ Fucsoviczowi. Tu natomiast ładnie w 1. rundzie wyjaśniał Rijthovena dopóki ten nie skreczował. W drugiej napotkał opór lecz poradził sobie. Svrcina ma ogrom szczęścia w tym turnieju. W 1. rundzie wygrał z Jubbem po trzysetówce, gdzie w decydującej partii przegrywał 2:4 a wyciągnął na 6:4. W 2. rundzie Kicker mu skreczował i tak znalazł się w 3. rundzie. W aktualnym momencie Riedi jest w lepszej formie i powinien to udowodnić i dość gładko wygrać ten mecz. Handicap dość bezpieczny na ew. 6:4, 6:4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom