>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

ATP 21.05-27.05

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Lee H.-T. - Udomchoke D. 1.50 ✅

Jest to pojedynek dwoch zawodnikow,dla ktorych ten sezon nie jest do konca takim jak mial byc.Lepsze wrazenie robie Lee.ktory bardzo dobrze zagral w Monte Carlo.Pokonal tam groznych na clayu Youznego i Bjorkmana,pokazal ze moze wygrywac z najlepszymi,chociaz nie jest to zawodnik silowy,lecz bardziej taki techniczny biegacz.Udomchoke jest teraz kompletnie bez formy co pokazala ostatnie porazka podczas chalangera w Czechach gdzie przegral Andisem Juskom.Jego tenis bardzo pasuje Koreanczykowi,ktory pokonal go juz 3 razy i raz tylko przegral.Wg mnie dzis wygra bardziej doswiadczony zawodnik czyli Lee.

Melzer J. - Monaco J 1.80 ✅

Tutaj stawiam na Argentynczyka,ktory zrobil na mnie duze wrazenie podczas jego meczu z Fedexem.Juan od poczatku sezonu na clayu pokazywal,ze jest w wysokiej formie.Wygral nawet jeden turniej w Buenos Aires.Jego uderzenia sa bardzo pewne i silne,a do tego gra bardzo kombinacyjnego tenisa.Stara sie wykorzystac slabsze strony przeciwnika,a ze Melzer takie ma pokazal Fernando Gonzales.Austriakowi brakuje jeszcze troche takiego kortowego cwaniactwa i czesto zdarzaja mu sie glupie bledy.WG mnie dzis mozemy spodziewac sie bardzo wyrownanego meczu i zwyciestwa mlodego Monaco.
 
W 2

wislak

Forum VIP
???? Roitman Sergio - Hewitt Lleyton

Typ: 0:2 ✅ ????
Kurs: 1.68
Expekt


Australijczyk ostatnio rewelacyjnie zaprezentował sie w Hamburgu. Odpadł dopiero w półfinale z królem cegły, Rafą Nadalem. Obaj panowie nigdy się jeszcze nie spotkali na korcie. W rankingu Argentyńczyk jest dopiero na 83 pozycji. W tym sezonie bilans 5/11, przy bilansie rywala 14/7 wypada miernie. LLeyton pewnie wygra ten mecz, gromiąc w dwóch setach. Wraca do formy i ma napewno chrapkę na RG. Wkoncu wyeliminowlal mocnego Davydenke i sprawil problemy Nadalowi w Niemczech... Roitman odpada z turnieju na turniej, poza pokonaniem w Monte Carlo (juz dosc dawno temu) Melzera to nikogo z pierwszej 100 nie pokonal...

Mysle ze dorzuciłbym tez Monaco i jego podał na dubelku. Sztywny napisal analizę, tez uwazam ze Juan ostanio gra nieźle i nie powinien miec problemow z wygraną. ✅
 
S 269

sztywny

Użytkownik
(7)Hyung-Taik Lee(KOR)VS(WC)Gael Monfils(FRA) 2.42 ⛔ ⛔

Zdziwil mnie troche taki kurs na Koreanczyka.Liczylem na ok. 1.8,a tutaj jest 2.42.Za Francuzem przemawia jedynie ranking oraz H2h w ktorym prowadzi 1-0.ALe poza tym to wszystko przemawia za bedacym w dobrej dyspozycji Koreanczykiem.Lee juz w Monte Carlo pokazal,ze trzeba sie go obawiac pokonujac takich zawodnikow jak Bjorkman czy Youzny.Koreanczyk wygral tutaj bardzo szybko i pewnie z Udomchoke i wg mnie powinin dzis pokonac grajacego troche niemrawo Francuza,dla ktorego sukcesem bylo pokonanie Quereyya w 1. rundzie.


P.S Narazie tyle bo sql.... jak zdarze to cos jeszcze po poludniu dorzuce ????
 
S 269

sztywny

Użytkownik
no wiesz cicho bo RG sie zbliza wielkimi krokami :jezora:

Thomas Johansson (SWE) - Mardy Fish (USA) 1.56 ✅ (gral z innym Amerykanem,ale to chyba bez znaczenia :jezora:

Wg mnie buki daly troszke za wysoki kurs na bardzo pewna wygrana Szweda.Fish nie wygral w Duesseldorfie zadnego meczu,a dla Szweda jest to dopiero pierwszy mecz.Fish jak kazdy Amerykanin ma problemy ze znalezieniem rytmu gry na clayu.On umie grac w tenisa,tylko po prostu nie lezy mu gra na maczce.Johansson to bardzo doswiadczony zawodnik i na pewno wykorzysta slabsze strony przeciwnika.Od zawsze cechuje go regularnosc oraz pewne uderzenia,sadze ze dzis to wykorzysta i pokona swojego rywala.


Luis Horna (PER) - Albert Montanes (ESP) 2.08 mecz ciekawy ale przegrany.. ⛔

I znowu bardzo ciekawy mecz,zarowno jesli chodzi o gre jak i o kurs.Horna nie moze znalezc formy w tym sezonie,jedynym dobrym wynikiem byla wygrana tutaj z Ljubicicem,ktory po pierwsze nie gra rewelacyjnie na clayu,a po drugie byl juz na pewno myslami we Francji.Na pewno slawy Peruwianczykowi nie przyniosa porazki z Delicem,Qerreyem czy Serra.Hiszpan pokonal juz tutaj Braciallego,oraz Montecourta,czyli zawodnikow,ktorzy sa grozni dla kazdego.Montanes jest bardzo regularny od poczatku sezonu na clayu,pewnie serwuje i powinin po ciekawym meczu rozprawic sie z bedacym bez formy rywalem.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Jescze dorzuce bardzo ciekawy wg mnie typek

Davydenko N. - Monaco J. 2.90 lub +1.5 1.80 ✅

Jest to bardzo ciekawy pojedynek.Obydwaj zawodnicy prezentuja sie bardzo dobrze w ostatnich meczach.Rosjanin wraca powoli do normalnej dyspozycji ..no wlasnie tylko czy zaryzykuje te miesiace gier i terningow zeby wygrac jakis tam podrzedny turniej,a potem odpsc szybko podczas RG?? watpie zwlaszcza,ze aby pokona dzisiejszego rywala bedzie potrzeba ogromnego wysilku.Wg mnie Agrentynczyk zagra dzis bardzo agresywnie i Denko juz w pierwszym secie uswiadomi sobie,ze jego miejsce powinno byc juz we Francji.Bezpieczniej zagrac z Handi,ale na czysta wygrana rowniez duze szanse.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Juan Monaco - Luis Horna 1 1,50 ✅ ✅

Turniej na kortach ziemnych w austryjackim Portschach wkracza w decydujaca faze dzisiaj odbeda sie połfinały. Wybrałem sobie dzisiaj dosyc pewny typ warty zagrania. Argentynczyk Monaco gra ostatnio bardzo dobrze niedawno w Hamburgu postraszył Federera( przegral jednak po 3 setowej walce) w Austrii gra niezwykle skutecznie wystarczy wspomniec ostatnie jego spotkanie gdzie odprawił pewniaka jakim wydawlbyc sie Davydenko (nawiase mowiac ogladalem ten meczyk Monaco powinien był wygrac w 2 setach troche na własne zyczenie musiał meczyc sie 3 sety jednak łamal Rosjanina jak chciał i zasluzenie wygrał). Wracajac Monaco to typowy clayowiec dodajac do tego aktualna wysoka forme powinien spokojnie pokonac doswiadczonego peruwianczyka Horne, ktory prezentuje tez niezla forme, ale z argentynczykiem nie sadze zeby nawet seta ugrał. Jesli chodzi o spotkania H2H to jest 4-2 dla Monaco co ciekawe wszystkie odbyły sie na clay i ostatnie 2 to zwyciestwa Monaco dzisiaj powinien powiekszyc serie do 3 kolejnych ;-)
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Dzisiaj odpuszczam mecz Monaco-Manfils gdyz tam moze wszytsko sie wydarzyc.


Argentina-Czech Republic 1,56

Jest to final turnieju druzynowego w Dusseldorfie,mala niespodzianke sprawili Czesi,ktorzy po drodze wyeiminowali w swojej grupie Hiszpanow,Niemcow i Belgow.Argentyna miala natomiast w grupie USA,Chile i Szwecje.Dla mnie zdecydowanym faworytem sa dzis Argentynczycy,ktorzy maja wszystkich rownych zawodnikow,a Czesi poza Berdychem to nie maja jakis specjalnych zawodnikow.Analizy do bezposrednich meczow ponizej.


J.I.Chela-T.Berdych 1.98

Juan Ignacio to najpewniejszy punkt swojej druzyny.Pokonal juz tutaj nawet Fernando Gonzalesa,a przegral z Szwedem Soderlingiem.Zawodnicy spotkali sie 2 razy i za kazdym razem gora byl Chela.Obydwaj graja bardzo podobnie,mocne FH i skuteczny serwis,do tego czesta gra kombinacyjna zwlaszcza ze strony Cheli.Jest to zawodnik,ktory od pcozatku roku gra bardzo rowno.Berdych natomiast z kim musi to wygrywa,a z zawodnikami w formie jak Volandri czy Moya przegrywa.CHela jest lepszym zawodnikiem od Berdycha i jesli bedzie odp skoncentrowany to pokona dzis Czecha po ladnym meczu.

A.Calleri-J.Hajek 1.25

W tym meczu nie moze byc innego zwyciezcy.Hajek to zawodnik z 2 setki rankingu,a tutaj wygrywal mecze z zawodnikami ze swojego poziomu.Calleri to zawodnik klasowy,ktory z takimi zawodnikami wygrywa na luzie.Ostatnio zdarzylo sie mu pare porazek,ale bylo to z zawodnikami w wysokiej formie jak Hewitt czy Starace,WG mnie Calleri jest duzo lepszym zawodnikiem i pokona dzis Czecha,i przypieczetuje wygrana swojej reprezentacjii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom