>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Argentyna 2023 [Primera División & Copa]

jozzy22 553,2K

jozzy22

Użytkownik
Superpuchar

Boca Juniors - Racing Club

Typ: X Kurs: 3.00.

STS

Myślę , że to może być dosyć ciekawy meczyk jak to w Argentynie. Chłopaki powoli wchodzą na tryby. Póki co mecze towarzyskie czy też w ramach Torneos de Verano tak więc mecze na spokojnie.
Czas na pierwsze trofeum i mamy mecz o Superpuchar , a więc wiadomo bez napinki tak żeby nie stracić bo z odrobieniem mogą być problemy tak więc idąc tym tropem stawiam na remis. Dodatkowo historia spotkań również bogata w remisowe wyniki więc kto wie ... może historia znów się powtórzy?!

Wynik: 1:2
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 00:00
Spotkanie: CA Velez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima La Plata
Typ: 1
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Początek sezonu w Argentynie i spotkanie pierwszej kolejki. W tamtym sezonie wyżej w ligowej tabeli była Gimnasia, która zajęła 9 miejsce w tabeli (na 28 drużyn), natomiast Velez był zaledwie na 26 miejscu. Jednak trochę się pozmieniało i dla Gimnasi może to być trudny sezon. Zespół ma problemy finansowe i dług w postaci 2,865 milionów pesos. Z zespołu odszedł trener Gorosito, który z powodzeniem trenował drużynę w tamtym sezonie. Został rownież zerwany kontrakt z dyrektorem technicznym i drastycznie zmniejszono budżet na ten sezon. W tym momencie w klubie celem numer jeden nie są rozgrywki a uporządkowanie sytuacji finansowej. Oczywiście z drużyny odeszło też wielu pilkarzy, którzy stanowili o sile zespołu w poprzednich rozgrywkach. Odszedł najlepszy strzelec zespołu Aleman do drużyny Banfield, odszedł środkowy pomocnik Cardozo do Tigre, środkowy obrońca Fratta do urugwajcskiego Fenix czy pierwszy bramkarz Rey do Independiente a także kilku innych zawodników. Velez to nie jest jakaś potęga, tamten sezon mieli słaby, też kilku zawodników odeszło ale mają szansę dobrze wystartować i zdobyć 3 punkty w inauguracyjnej kolejce. Gimnasia dziś zagra z kilkoma graczami, którzy zsdebiutują w zespole i w tej lidze. W większości zespół będzie oparty na młodych graczach wchodzących do składu. No i co najważniejsze tam teraz raczej wszyscy myślą o finansach i szukaniu rozwiązania tych problemów z długiem niż o rozgrywkach. Velez w przed sezonowychbsparingach nieźle sobie radził, oczywiście sparingi a mecz o punkty to całkiem co innego ale postawię dzisiaj na gospodarzy. Wydaje mi się, że będą zespołem lepiej zgranym, z większym doświadczeniem wśród zawodników no i lepiej poukładanym. W drużynie z La Platy w ostatnim czasie bardzo wiele zmian i niepewna przyszłość więc stawiam na Velez. Więcej o problemach w Gimnasia możecie poczytać pod tymi linkami:
https://www.lanacion.com.ar/deporte...-contrato-hace-dos-meses-pero-no-nid04012023/
https://www.tycsports.com/liga-prof...so-y-que-quiere-ganarle-a-velez-id489827.html
3-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 22:00
Spotkanie: Gimnasia y Esgrima La Plata - Defensa y Justicia
Typ: X2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki. W pierwszym meczu inauguracyjnym ligę argentyńską Gimnasia przegrała na wyjeździe z Velez Sarsfield 1-3 natomiast drużyna Defensy uległa u siebie Huracanowi 2-4. Właśnie przy okazji pierwszej kolejki zespołu z La Platy w meczu z Velez pisałem o problemach finansowych Gimnasi i o tym, że zapowiada się dla nich ciężki sezon. Z zespołu odeszło kilku ważnych graczy jak między innymi najlepszy strzelec drużyny napastnik Aleman. W tym momencie zespół trn gra głównie młodymi piłkarzami bez takiego doświadczenia jeszcze na tym szczeblu rozgrywek. Gimnasia ma 2,865 mln peses długu i w tym momencie to jest dla tego zespołu główny cel aby to zadłużenie zmniejszyć. Rozgrywki schodzą póki co na dalszy plan i myślę, że w tym meczu Gimnasia w najlepszym wypadku zremisuje. W pierwszym momencie chciałem postawić gołe zwycięstwo zespołu Defensa alenoni też słabo wystartowali i obawiam się trochę, że może tutaj paść remis więc podpieram typ remisem. Goście mają na ten moment mocniejszy zespół ale w pierwszej kolejce też nie zaprezentowali się z dobrej strony a do tego w tamtym tygodniu w środę grali mecz z zespołem z niższej ligi w pucharze Argentyny z ekipą Ituzaingo i wygrali w męczarniach 3-2, gdzie jednak tego rywala powinni przejść dużo spokojniej. To pokazuje, że goście tego meczu też jeszcze nie są w najwyższej formie i jeszcze pewnie potrzebują meczu może dwóch żeby wejść na wyższe obroty. Myślę, że Gimnasia tego meczu nie wygra ale może paść nieoczekiwany dla mnie remis więc podpieram typ 🙂 więcej o problemach Gimnasii możecie poczytać jeszcze raz pod tymi linkami:
https://www.lanacion.com.ar/deporte...-contrato-hace-dos-meses-pero-no-nid04012023/
https://www.tycsports.com/liga-prof...so-y-que-quiere-ganarle-a-velez-id489827.html
0-2
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 23:15
Spotkanie: CA Sarmiento Junin - CA San Lorenzo de Almagro
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230220_152114.jpg
Sarmiento na końcie ma remis, porażkę i wygraną natomiast San Lorenzo 2 zwycięstwa i porażkę. Powiem szczerze, że w tych 3 pierwszych meczach gospodarz tego spotkania nic wielkiego nie pokazał. Z Institute u siebie remis 0-0 ale to rywal stwarzał groźniejsze sytuacje, potem porażka z beniaminkiem Barracas Central u siebie 3-5 i tam również rywal stwarzał więcej okazji i dominował i wygrana na wyjeździe z Colon 2-0 ale bardzo szczęśliwie, bo tutaj również rywal dominował zwłaszcza w drugiej połowie. Teraz grają z San Lorenzo, które zagra tutaj w swoim najmocniejszym składzie. Goście tego meczu nie specjalnie się zmienili od tamtego sezonu. Większość graczy z podstawowego składu została i na papierze zespół ten fajnie wygląda. Napewno jest to drużyna zgrana ze sobą i myślę, że lepiej poukładana od Sarmiento. Gospodarze dzisiaj bez obrońcy Quinterosa (2 mecze rozegrane w tym sezonie) i pomocników Arismendi i Mauri (2 występy w tym sezonie). Są to ważne postacie w zespole i podstawowi gracze. Arismendi w tamtym sezonie zagrał dla drużyny 27 spotkań a dwa sezony temu 22 spotkania więc ważna postać. Quinteros przyszedł do zespołu w tamtym sezonie i rozegrał 14 spotkań a Mauri został ściągnięty przed tym sezonem i ma być ważnym graczem w linii pomocy, bo cv ma ciekawe grał we Włoszech w takich zespolach jak Parma, Empoli czy Milan, potem był argentyński Tallers Cordoba a nastepnie Sporting Kansas City a teraz jest tutaj. Zaraz na początku sezonu wypada 3 ważnych graczy, którzy są ważnymi postaciami w zespole. Myślę, że San Lorenzo to dużo grożniejszy i mocniejszy zespól od rywala, do tego zagra dziś najmocniejszym zestawieniem, kiedy w Sarmiento problem z tymi trzema absencjami. Nawet pomimo atutu własnego boiska myślę, że goście dziś ten mecz biorą.
0-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 23:15
Spotkanie: Club Estudiantes de La Plata - CA Sarmiento Junin
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Sarmiento grał w poniedziałek u siebie z San Lorenzo i przegrał 0-1. Właśnie ten mecz typowałem na San Lorenzo i dziś w meczu Sarmiento znowu typuję ich porażkę. Do tego spotkania nic się nie zmienia dalej kontuzjowanych trzech piłkarzy zespołu gości obrońca Quinteros (2 mecze rozegrane w tym sezonie) i pomocnicy Arismendi i Mauri (2 występy w tym sezonie). Są to bardzo ważni gracze w zespole i bez całej trójki będzie ciężko tutaj o dobry wynik. Estudiantes na papierze nawet gdyby ta trójka graczy dla Sarmiento grała jest dla mnie zespołem mocniejszym z lepszymi graczami i myślę, że 3 punkty zostaną dziś wywalczone przez gospodarzy. Estudiantes dla mnie jest zespołem z lepszą defensywą i dużo groźniejszymi napastnikami. W tym zespole widzę dużo większy potencjał niż u ich rywala.
1-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 21:00
Spotkanie: Gimnasia y Esgrima La Plata - CA Colon Santa Fe
Typ: 2
Kurs: 3,40
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230304_152854.jpg
Zespół Colon nie wygrał jeszcze meczu ale dzisiaj nadarza się do tego dobra okazja i po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować. Pisałem już przy innych meczach Gimnasii więc tylko przypomnę, że zespół ten ma problemy finansowe o czym możecie poczytać tutaj:https://www.lanacion.com.ar/deporte...-contrato-hace-dos-meses-pero-no-nid04012023/
https://www.tycsports.com/liga-prof...so-y-que-quiere-ganarle-a-velez-id489827.html
Tamten sezon mieli udany ale też z powodu tych problemów finansowych przed tym sezonem kilku ważnych graczy odeszło. Colon nie wygrał jeszcze meczu ale nie gra tak źle jakby wskazywało na to miejsce w tabeli, po prostu w poprzednich meczach zabrakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Kadrowo na papierze goście są dla mnie zespołem mocniejszym i dziś idę w ich przełamanie i wreszcie pierwszą wygraną w tym sezonie.
0-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 21:00
Spotkanie: San Lorenzo de Almagro -Gimnasia y Esgrima La Plata
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet
Analiza:
San Lorenzo plasuje się na 2 miejscu w tabeli i u siebie wygrali komplet trzech meczy wszystkie po 1-0 z Arsenal Sarandi, Godoy Cruz i Union Santa Fe. Dzisiaj spodziewam się czwartej wygranej na własnym boisku. Przyjeżdża borykająca się z problemami finansowymi Gimnasia La Plata o czym już kilka razy pisalem i wklejałem linki z ta informacją. Goście tego meczu zajmują 16 miejsce w tabeli i na wyjeździe raz zremisowali i 2 razy przegrali. Dla mnie osobiście San Lorenzo jest tutaj murowanym faworytem i po takich kursach nic tylko brać. Sam bym wystawił kursy w granicach 1,40-1-50. Gospodarze dysponują dużo mocniejszym kadrowo zespołem i tutaj na papierze nie widzę nic czym Gimnasia by się miała postawić rywalowi. Po stronie gospodarzy atut własnego boiska, lepsza forma i dużo mocniejsza kadra. Gimnasia przed sezonem z powodu problemów finansowych się mocno osłabiła i już od pierwszej kolejki zapowiadałem dla nich trudny sezon.
4-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 21:00
Spotkanie: Racing Club de Avellaneda - CA Sarmiento Junin
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Oba zespoły mają po 8 punktów ale ja probuję tutaj na gospodarzy. Dla mnie jest to zespół lepszy kadrowo i przed własną publicznością na swoim stadionie myślę, że zdobędzie 3 punkty.
Absencje w Racing:
obrońca Sigali (6 występów w tym sezonie) i pomocnicy Vecchio i Miranda (obej bez występu w tym sezonie)
Absencje w Sarmiento:
obrońca Rosso (3 występy w tym sezonie) i Arismendi, Mauri (obaj po 2 występy w tym sezonie), Paradela i Mainero (obej bez występu w tym sezonie)
Dla mnie w ofensywie zespół Racing ma według mnie o wiele wiekszy wachlarz możliwości i większą siłe rażenia. Myślę, że 3 punkty zostaną w domu.
1-0
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 01:00
Spotkanie: CA Velez Sarsfield - CA Platense
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230313_123308.jpg
Velez u siebie zanotował zwycięstwo, remis i porażkę, natomiast Platense na wyjazdach odniosł zwycięstwo i porażkę. Tutaj gram na gospodarzy, bo według mnie mają bardziej zgrany zespół i u siebie z tym rywalem powinni sięgnąć po 3 punkty. Gospodarze tego meczu kadrowo wiele się nie zmieniają od kilku sezonów i to zgranie w meczu z Platense to moim zdaniem ich największa przewaga tutaj. Zespół przyjezdny został na ten sezon dość solidnie przemeblowany i trzeba jeszcze trochę czasu żeby zawodnicy rozumieli się na boisku tak jak mają. Kadrowo niekoniecznie goście zostali jakoś specjalnie wzmocnieni, po prostu w miejsce tych conodeszli pojawili się nowi gracze ale czy lepsi od poprzedników to z tym bym dyskutował. Dla mnie to Velez jest na papierze zespołem mocniejszym kadrowo i do tego leoiej ze sobą zgranym.
Absencje w Velez:
pomocnik Caseres (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Platense:
bramkarz Alcorcel (bez wystepu w tym sezonie), obrońca Morgantini (4 występy w tym sezonie, 1 gol na końcie) i napastnik Schor (bez występu w tym sezonie)
1-1
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Liga Profesional
Godzina: 00:30
Spotkanie: River Plate Buenos Aires - Gimnasia y Esgrima La Plata
Typ: handicap 1 (-2.5)
Kurs: 2,49
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230413_151035.jpg
Screenshot_20230413_151048.jpg
River Plate u siebie ma na końcie 3 zwycięstwa i 1 porażkę, natomiast Gimnasia na wyjazdach ma bilans 1 remisu i 4 porażek i jest to najgorszy wyjazdowy wynik ze wszystkich zespołów w lidze. Dzisiaj po gościach nie spodziewam się poprawy tuch statystyk i gram na River Plate i to z handicapem -2.5. Skąd aż tak odważnie ? Mianowicie oba zespoły dzieli bardzo wiele pod względem jakości, indywidualności i siły rażenia. O problemach zespołu z La Platy pisałem już podczas 1 kolejki tego sezonu więc kto mnie śledzi wie o co chodzi a resztę odsyłam do poszukania o tym tutaj w temacie nieco wyżej. Gospdoarze dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie, natomiast goście w mocno alternatywnym zestawieniu. Gimnasia ma napięty grafik i dzisiaj grają z liderem ligi a za 48 godzin z zespołem Belgrano, stąd dziś nieco odpuazczają te spotkanie wystawiając rezerwowy zespół. U gości raczej nikt nie wierzy w wygraną z zespołem z Buenos Aires i chyba stąd taki ruch aby powalczyć o zwycięstwo z Belgrano. Może to i dobra taktyka, bo nawet w najmocniejszym zestawieniu no Gimnasia z takim składem to nie ma za wielkiego podjazdu do lidera. Niespodzianki się zdarzają ale widać w zespole gości dziś raczej w to nie wierzą. River Plate to lider wszystko tam funkcjonuje lepiej niż u rywala i myślę, że trochę dziś postrzelają i minimum 3 golami różnicy wygrają.
Więcej o tym meczu i alternatywnym składzie Gimnasii możecie poczytać pod tym linkiem:
https://www.ole.com.ar/gimnasia-y-esgrima/gimnasia-equipo-alternativo-river_0_M5SL7rmafa.html
3-0
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1347
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
CA Lanus - Velez Sarsfield
Typ : BTTS
@2.45 Superbet

Postanowiłem skorzystać z wysokiego kursu na BTTS w tym spotkaniu, ponieważ uważam, że jest on przesadzony. Obydwa zespoły notują w tym sezonie delikatną przewagę meczów underowych w stosunku do overowych, ale nie jest to jakaś mocna różnica (42% meczów z udziałem tych drużyn zakończyło się minimum trzema bramkami). Co zaś warte podkreślenia - to często w bezpośrednich spotkań między dzisiejszymi rywalami obie drużyny strzelają bramki. Od kwietnia 2021 r. doszło do konfrontacji czterokrotnie - i za każdym razem obie drużyny strzelały bramki, a w sumie padło ich 17, co daje solidną średnią ponad czterech bramek na mecz. W pięciu na sześć ostatnich spotkań z udziałem Lanus padł BTTS. W takiej sytuacji kurs na powtórzenie takiego scenariusza uznaję za atrakcyjny i wybieram go na mój typ dnia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +688
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Newell's Old Boys - Gimnasia
Typ: 1. gol - GImnasia
Kurs: 2.95
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Rywalizacja w 1. lidze argentyńskiej. Sama liga nie jest specjalnie emocjonująca i raczej pomeczowe rezultaty są underowe - nie licząc oczywiście takich tuzów jak np. River Plate. Patrząc na statystyki obu drużyn - są one bezlitosne dla ekipy Gimnasii, która w 6 ostatnich meczach... zdobyła tylko jednego gola, przy czym aż trzykrotnie w jej meczach padał bezbramkowy remis i dwukrotnie przegrywali kolejno 0 - 2 i 0 - 1. Jak zatem widać pierwszy gol w meczu często oznacza zwyciestwo, gdy cofniemy się dalej w statystykach, to widzimy np. skromne zwycięstwa Gimnasii po 1 - 0, a ostatni mecz, gdzie obie ekipy strzelały to... 29 kwiecień i remis 1 - 1 z Tigre. W przypadku Newell's można mówić o większych emocjach w meczach, bo jest tutaj więcej BTS'ów i pojawiają się nawet overowe rezultaty jak np. 3 - 2 z Blooming czy 2 - 1 z Santosem. Statystycznie jednak obie drużyny są do siebie zbliżony i strzelają praktycznie identyczną liczbę bramek (18 Newells / 17 Gimnasia) - dopiero stracone gole wykazują, że to jednak Gimnasia ma większe problemy (27), czyli o 10 wiecej od gospodarzy. A sytuacja w tabeli? 29 punktów Newells i 26 punktów Gimnasii, tak więc przepaści wielkiej nie ma i jeden mecz może zmienic wszystko. W bezpośrednich pojedynkach w ostatnich latach lepiej wypada Gimnasia, co też świadczy o tym, że mimo problemów lezy im gra z tym rywalem.

Próbujemy atakować duży kurs 2.95, na to że Gimnasia strzeli pierwszego gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1608
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Belgrano de Cordoba - Barracas Central
Typ: Belgrano de Cordoba
@2.05 Superbet

Gospodarze dzisiejszej konfrontacji notują bardzo dobrą passę, jeśli chodzi o mecze rozgrywane na własnym stadionie. Po raz ostatni przegrali tam w połowie lutego, i uznać należy to za niebywały sukces. Wszystkie dziewięć spotkań rozegranych później zakończyło się ich wygraną bądź remisem, i uważam, że dzisiaj pokuszą się o dziesiąty mecz u siebie bez porażki, a wręcz go wygrają. Obecnie na ósmym miejscu w tabeli, ale na własnym boisku stracili raptem pięć goli, co daje im miejsce w pierwszej trójce w lidze pod tym względem. Po drugiej stronie barykady mamy Barracas, którzy z kolei nie mogą przełamać spotkań bez zwycięstwa na obcym terenie. Po raz ostatni ta sztuka udała im się na początku lutego. Bukmacherzy nie wskazują jednoznacznego faworyta, ale osobiście wystawiłbym @1.90 na gospodarzy. Wygrali w dzisiejszym rywalem w grudniu 2020 roku, powinni wygrać i dziś.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Central Cordoba - Newell's Old Boys
Typ: Newell's Old Boys
@3.00 Superbet

Delikatnym faworytem tego spotkania są gospodarze, co w głównej mierze zawdzięczają sześciu ostatnim meczom bez porażki. Natomiast wcale nie mają dobrych notowań jeśli chodzi o spotkania rozgrywane u siebie - bilans to cztery wygrane, dwa remisy i pięć porażek. Są obecnie na 18. miejscu w tabeli. Newell's jest wyżej, ale główna w tym zasługa spotkań rozgrywanych u siebie, nie zaś wyjazdowych. Zatem kursy rozłożone równomiernie są sprawiedliwe. Co zatem powoduje, że zdecydowałem się na typ na wygraną gości? Otóż z jakiegoś powodu mają swojego dzisiejszego rywala dobrze rozpracowanego. Pół roku temu w październiku wygrali z nimi na wyjeździe aż 3:0. Rok wcześniej - u siebie 1:0. Kolejny rok wcześniej - u siebie 3:1. W początkach pandemii wygrali na wyjeździe 2:1, a rok wcześniej - 2:0 u siebie. Każda seria kiedyś się musi skończyć, ale czy ta skończy się na szóstym bezpośrednim meczu? Obstawiam, że nie, i moim typem jest wyjazdowe zwycięstwo gości, zainkasowanie trzech punktów i w rezultacie awans w tabeli ligowej o 1-2 pozycje.
 
Ostatnia edycja:
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Godoy Cruz - Platense
Typ: 1
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna
Dziś wieczorem w ramach 23 kolejki argentyńskiej Ligi Profesional dojdzie do pojedynku pomiędzy drużynami Godoy Cruz i Platense. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 9 miejsce z dorobkiem 33 punktów po tym jak zanotowali 9 zwycięstw, 6 remisów i 7 porażek strzelając przy tym 28 goli i tracąc 24. Drużyna Godoy Cruz na swoim boisku ma serię 9 kolejnych meczy bez porażki z czego 6 razy wygrali. Dziś w drużynie gospodarzy nie zagrają tacy jak Gianluca Ferrari i Silvio Ulariaga , którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Platense w tabeli ligowej zajmują 14 miejsce z dorobkiem 29 punktów mając na koncie 8 zwycięstwa, 5 remisów i 9 porażek a ich bilans bramkowy to 23-25. Przyjezdni w delegacjach nie radzą sobie za dobrze, chociaż ostatnio zanotowali pierwsze zwycięstwo (pokonując Arsenal Sarandi 0-2) od 5 kolejnych meczów wyjazdowych. W dzisiejszym meczu w drużynie gości zabraknie jedynie kontuzjowanego Gonzalo Valdivii. Liczę na 3 punkty gospodarzy, którzy, jeżeli chcą zakwalifikować się do rundy grupowej rozgrywek Copa Sudamericana, takie mecze muszą wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +917
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Estudiantes - Racing Club
Bukmacher: Betclic
Typ: X2 i obie strzelą
Kurs: 3.35


Interesująco zapowiadający się mecz 24. kolejki w 1. lidze argentyńskiej. Faworyzowane przez bukmacherów Estudiantes podejmie u siebie ekipę Racingu Club. Goście są ostatnio w niezłej formie, co potwierdza 6 meczów bez porażki - w tym m. in. efektowna wygrana 4 - 0 z Colon Santa Fe, 4 - 0 w Copa Libertadores z Nublense czy remis w wymagającym meczu z San Lorenzo po grze w osłabieniu w 1. połowie. Estudiantes w podobnym okresie czasowym odnotowało więcej potknięć, bo m. in. tylko remis z niżej notowanym Central Cordoba, porażka z w/w Colon Santa Fe czy głupio tracone bramki w samych meczach. W bezpośrednich pojedynkach Estudiantes z Racingiem zazwyczaj bywa bardzo równo i często przewijają się tutaj remisy, natomiast jeśli chodzi o zwycięstwa, to obie ekipy także dzielą się tym po równo w ostatnich latach. W tej rywalizacji dostrzegam większe szanse na korzystny wynik po stronie Racingu Club. Warto wyróżnić tutaj skutecznego ostatnio napastnika gości - Gabriela Hauche, ktory strzelał w 4 z 5 ostatnich meczów, w tym w 3 ostatnich meczach. Spodziewam się dość wyrównanej rywalizacji w której każda z ekip strzeli przynajmniej jednego gola. Sam wynik najpewniej będzie się kręcił wokół remisu, co też uwzględniam w proponowanym typie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Banfield - Arsenal Sarandi
Bukmacher: Superbet
Typ: Banfield wygra
Kurs: 1.75


Banfield radzi sobie w tym sezonie bardzo przeciętnie, jednak dwa ostatnie mecze być może są początkiem jakiejś lepszej formy i lepszego okresu w wykonaniu tej drużyny. Aktualna pozycja w lidze to dopiero 26. miejsce z dorobkiem 24 punktów, czyli o 7 więcej od ostatniego w tabeli Arsenalu Sarandi. Jeśli krytykować Banfield za ich formę, to Sarandi to już w ogóle katastrofa, szczególnie w meczach wyjazdowych. Goście nie wygrali ostatnich 9 meczów wyjazdowych, a w 8 ostatnich przegrywali, co ciekawe w każdym z tych 8 ostatnich meczów wchodził także typ wygrana gospodarzy oraz under 3.5 goli, co teraz jest wycenione na kurs 2.10, dlatego nie będę się specjalnie łasił o te potencjalne 0,35 do kursu. Banfield w ostatnich meczach domowych jest bezkompromisowe i albo wygrywa, albo przegrywa - remisy tutaj są rzadkością od końcówki lutego tego roku, gdy była nawet seria trzech kolejnych meczów domowym z podziałem punktów. Tutaj bez większych kombinacji nastawiam się na zwycięstwo faworyzowanych gospodarzy. Arsenal Sarandi nie ma zbyt wielu argumentów, chociaż także od czasu do czasu potrafi napsuć krwi swoim rywalom. Dzieje się to prawda niezwykle rzadko, ale np. nie tak dawno wypunktowali przed własną publicznością faworyzowane Boca Juniors - mecze domowe to jednak jedno, a wyjazdówki w wykonaniu gości są po prostu totalnie bezpłciowe.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: River Plate - Estudiantes
Bukmacher: Betclic
Typ: River Plate strzeli w obu połowach
Kurs: 2.34


River Plate to uznana marka w lidze argentyńskiej, która zasłużenie ma na ten moment pierwsze miejsce - z przewagą aż 9 punktów nad drugim Talleres. Można wręcz powiedzieć, że nie ma w tej lidze zbytniej konkurencji w tym sezonie, tym bardziej że potencjalne największe zagrożenie notuje raz po raz potknięcia. Jeśli bierzemy pod lupę River Plate, to warto zwrócić uwagę na mecze domowe, gdzie miejscowi wygrali aż 10 razy i tylko raz przegrali. W wielu meczach River Plate dominowało nad swoimi rywalami i zdobywało szybkie gole. Estudiantes radzi sobie całkiem nieźle, bo znajduje się na 6. miejscu i cały czas ma realne szanse nawet na ewentualne wicemistrzostwo do 2 miejsca brakuje 6 punktów. Wątpliwe jest jednak to, by byli realnym zagrożeniem dla faworyzowanego River Plate w najbliższej konfrontacji. Goście mają w nogach mecz w Copa Libertadores, tak więc mieli o 3 dni mniej odpoczynku od swoich rywali. Dodatkowo River Plate dobrze się odnajduje w rywalizacjach z tym rywalem przed własną publicznością. Ostatni taki mecz to było gładkie 5 - 0 i proponowany typ wszedł w nich bez większego kłopotu. Trudno przewidzieć czy czeka nas podobny scenariusz, jednak można nastawiać się na dominacje ze strony River Plate, bo taka własnie jest specyfika tej ekipy - ciągła ofensywa i spora ilość sytuacji w meczach
 
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gimnasia LP -Boca Juniors
Typ:Boca Juniors DNB
Kurs: 1.59
Bukmacher: Fortuna

Witam, dziś jest niedziela 16 lipca, w tym dniu zostanie rozegrany mecz pomiędzy Gimnasia LP a Boca Juniors. Mecz ten rozpocznie się o 21:30. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Boca Juniors, a w przypadku remisu mamy zwrot stawki. Gospodarz tego spotkania znajduje się na 20 miejscu, w rozegranych dotychczas 24 kolejkach wygrał 7 spotkań, 7 meczy także zremisował oraz doznał 10 porażek. Bilans bramkowy niekorzystny, 20 goli strzelonych do 32 straconych. Gimnasia LP nie jest w najwyższej dyspozycji ich ostatnie 5 spotkań to 3 remisy oraz 2 porażki. Gimnasia LP strzela mało goli i mają problemy w ofensywie. Boca Juniors radzi sobie nieco lepiej niż drużyna przeciwna. Goście tego spotkania zajmują 9 miejsce w tabeli. Boca Juniors wygrało 10 spotkań, 5 meczy zakończyło się remisem oraz 9 razy doznali goryczy porażki. Bilans bramkowy mają korzystny. Piłkarze Boca Juniors zdobyli 26 goli a stracili 22. Boca Juniors jest to uznana ekipa zarówno w Argentynie jak i w całej Ameryce Południowej. Boca Juniors ma serię 4 meczów bez porażki natomiast Gimnasia LP nie potrafi wygrać meczu od 5 spotkań. Boca Juniors ponad to w ostanich 4 spotkaniach zachowywało czyste konto. Myślę, ze goście powiini wygrać to spotkanie ale w przypadku remisu będziemy mieć zwrot stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +924
maarcin14 649,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tigre - Barracas
Typ: X2
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna


Witam, dziś mamy poniedziałek, jest to 17 dzień lipca, zaczynamy nowy tydzień. Mój kolejny typ pochodzi z Ligi Profesional w Argentynie, tam dziś zostały jeszcze do rozegrania dwa spotkania, o godzinie 23 czasu polskiego zagrają Sarandi z Instituto AC Cordoba oraz CA Tigre z Carracas Central, analiza dotyczy drugiego spotkania a moim typem jest remis lub wygrana gości po kursie 1.56 w Fortunie. Barracas jest w dobrej formie, aktualnie notuje serię 5 spotkań bez porażki, a od 11 kwietnia rozegrał 15 spotkań o stawkę , w których doznał porażki tylko dwukrotnie. Pozostałe z tych spotkań 6 razy kończyły się zwycięstwami oraz 7 razy remisami. Barracas miało słabszy moment na początku 2023 roku, ten zespół miał wtedy problemy z wygrywaniem ale teraz regularnie punktuje i liczę że tak będzie i dziś . Barracas zajmuje 15 miejsce w Lidze Profesional, przypomnę w 28 zespołowej stawce. Barracas w 24 meczach zdobył 31 punktów, a na ten dorobek składa się 7 wygranych, aż 10 remisów oraz 7 porażek. Bilans bramkowy 24:28. Tigre radzi sobie nieco gorzej, 7 wygranych, 7 remisów i 10 porażek, to daje im 28 punktów i 19 miejsce w tabeli. Tigre na ostatnie 5 spotkań licząc wszystkie rozgrywki wygrało tylko raz i doznało 4 porażek., typuję X2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +926
Do góry Bottom