>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AO i nie tylko .

mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Witam ponownie, miałem już swój jeden temat lecz zaprzestałem podawać w nim typy w sumie sam nie wiem dlaczego. Zaczynamy niedługo turniej Australian Open, więc w najbliższych dniach najwięcej typów będzie właśnie z tego wydarzenia. Do tego ogólnie będe grał tenis, snookera, koszykówkę, rzadziej piłkę nożną. Gram głównie w b365, Pinnacle a także rzadziej betfair. Stawkowanie 1-10j w zależności od pewności typu i nie tylko. Czasami będzie analiza lub parę słów na temat typu. Zaczynamy
Dolgopolov - Janowicz 2 ⛔3j , ładna patola
@2,02
Pinnacle
3j


http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-sydney-and-auckland-06-11-01-2014-a-101783-2.html#post4148167


Murphy - Carter 2 ✅✅3j
@2
b365
3j

Murphy ograł jedynie Waldena i Binghama po deciderach. Z Binghamem wrócił ze stanu 0-2, Bingham bardziej przegrał ten mecz niż Murphy go wygrał. Dzisiaj rano przegrał z Davisem 0-3. Carter w gazie, przegrał jedynie z Davisem 1-3, aktualnie wygrywa z Waldenem 2-0, po takim kursie warto spróbować na pewno.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
wpłaciłem jeszcze troche do betssona bo fajne kursy maja jeszcze w miare na AO kwalifikacje.
Del Potro + Ferrer + Tomic ✅2,12j
@1,53
Betfair
4j


Evans+Brown+Fuscovics+Dancevic+Sugita+Kuznetsov+Viola ⛔2j , brown parodia, jeden mecz pewnie uwali jak zwykle.
@4,18
Betsson
2j
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Matosevic - Seppi 1 eassy, ✅2,4j
@1,8
Betsson
3j

moim zdaniem dalej warto choć kursy pospadały, h2h na korzyść Włocha , lecz Matosevic to gracz ktory glownie grywa na hardzie, do tego gra u siebie i w ostatnich meczach osiagal lepsze wyniki od Seppiego.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
lipa wyszła w nocy, nie spodziewałem się tego, rozliczę później bo pisze z tel, podaje teraz kupon zagrany trochę wcześniej, zapomniałem o nim kompletnie, wg mnie warto go zagrać, Djoko powinien wygrać AO, Nadal bez formy, kto inny może mu zagrozić? To jego nawierzchnia powinno być bez większego problemu choć wiadomo jak to czasami jest. Do tego serena, ostatnio może nie deklasowała rywalek no ale wiemy bardzo dobrze że jak podejdzie skoncentrowana i zagra 80% tego co potrafi to nie ma na nia mocnych, nie wiem jakie kursy stoją na to teraz ale ja grałem djoko 2,2 i Serena 1,8 , dubel w betsson zagrany, wszystko powyżej 3,5 wartę gry
Zwycięzcy AO
Djokovic+Villiams
@3,96
Betsson
3j
tylko bo nie chce mrozic kasy ale spokojnie warte 4-5j
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
John Isner - Roberto Bautista-Agut
@2,75
Betsson
1j

⛔1j
Lekko bo może być różnie, ale szanse są.
Alessandro Giannessi - Thiemo De Bakker
Axel Michon - Alex Kuznetsov
Sergiy Stakhovsky - Bernard Tomic
@2,19
Betsson
4j

✅ 4,76j
De Bakker i Kuznetsov - raczej nie wyobrażam sobie następnej rundy kwalifikacji bez nich. Tomic u siebie, dobry mecz wczoraj i powinien ograć Staha. Dlatego aż 4j
Dusan Lajovic - Toni Androic
Ze Zhang - Andrew Harris
Katarzyna Piter - Yurika Sema
@2,07
Betsson
2,5j

✅ 2,675j
Tu trochę lżej, Lajovic bardziej doświadczony, obaj preferują mączke, h2h 4-1 na korzysć Dusana, ostatni mecz we wrześniu gdzie Serb był górą i wygrał 2-0. Zang 350 pozycji wyżej w rankingu, 152/91 na hardzie w karierze, jego przeciwnik 30-23 w karierze i 19/12 na hardzie. Z Violą się wczoraj strasznie łamali, więc 1.4 to naprawdę za dużo. Kasia- bardziej z sympatii chociaż czysto sportowo też stawiam na nią. H2h 2-0 na korzyść polki, tyle że w ostatnim meczu Kasia wygrała 1 seta 6-1 w 2 prowadziła 1-0 i japonka skreczowała. Sema już 28 lat na karku, sporo, lepiej grać już nie będzie raczej. Stawiam na polke.
e; co wczorajsza noc zabrała dzisiajesza oddała ???? pięknie.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Stoch - Schlierenzauer
Kranjec - Hajek(dzięki Radula)
@2,4
Betsson
2,5j

⛔2,5j
e; Stoch najwięcej pktow dodatnich za wiatr, ale nawet jakby miał korzystniejsze warunki to raczej nie podjalby walki z dobrze dysponowanym dziś Schlirrim.
Kranjec jak wiemy, jesli przychodza loty to walczy zawsze o wygrana, podium to minimum, Hajek mi sie wydaje ze dzisiaj max top6, jeden skok potrafi oddac b.dobry lecz problem jest gdy trzeba oddac 2 rowne. Stoch bardzo dobrze w treningach, kwale odpuscil. Schliri odpalil tylko w 2 treningu , w kwalach jedynie 183. Stoch realna szansa na top3. 2,5j dla lepszego ogladania.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Stephane Robert - Michal Przysiezny
Neil Robertson - Mark Allen
@2,25
Betsson

3j
⛔3j

Yen-Hsun Lu - Grigor Dimitrov Liczba gemów: powyżej 39.0 kilka setowych niewykorzystanych przez LU :/
@1,84
Betsson
1j

⛔1j
Andreas Seppi - Donald Young Games Handicap ( 0 : 4.5 )
@1,87
Betsson
1j
✅0,87j

Polska - Francja Goście - Liczba bramek: poniżej 28.5
@1,75
Betsson
1j
✅ 0.75j
w 48 minucie meczu Francuzi prowadzili 25-22, w 12 minut rzucili 3 bramki. ????
Blaz Rola
- Martin Klizan
@2,38
Betsson
0,75j
⛔0,75j

Początkowo miałem grać under 24,5 na Polaków, ale jednak po krótkiej analizie stwierdziłem że lepiej zagrać under Francuzów. Kilka argumentow, Polacy wyjda zeby walczyc, dla mnie tempo tego spotkania bedzie wolne. Polacy nie grzeszyli w ofensywnie w meczu z Serbami wiec mysle ze bardziej skupia sie na obronie, do tego dojdzie Szmal i naprawde jest duza szansa ze Francuzi nie przekrocza tej linii. Kurs juz troche spadl, w ziemniakach mozna zlapac jeszcze cos kolo 1.8.
http://forum.bukmacherskie.com/f152/australian-open-14-turniej-glowny-mezczyzn-102142-4.html#post4168780
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Ostatni kupon z AO, za drobne, skonczy sie turniej to rozlicze dlugoterminowke i podam statystyki.

Bautista+Dimitrov+Young+7,5g
5,98
Betsson
0,5j
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Ostatni kupon z AO, za drobne, skonczy sie turniej to rozlicze dlugoterminowke i podam statystyki.

Bautista+Dimitrov+Young+7,5g
5,98
Betsson
0,5j
⛔0,5j
Zwycięzcy AO
Djokovic+Villiams
@3,96
Betsson
3j
⛔3j
krótkie podusomawanie:
zainwestowane j: 73,25j
wygrane j: 60,43
yield: -17,75%

pierwsze koty za płoty ???? po miesiacu od 1 kupon zrobie wieksze statystyki. Slabo to narazie wyglada ale miejmy nadzieje ze bedzie teraz tylko lepiej ! gramy dalej !
Berdych - Wawrinka
Nadal
- Federer
@2,75
Betfair
3j

Nadal+
Radwańska - Winner Australian Open 2014
@5,27
Betfair
1j

jak nie on to kto ? jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to finał Staś - Rafa. Zwycięzca może być tylko jeden, wiemy jak gra Nadal vs jednoręczny backhand. Do tego Aga .. pomyslicie pewnie ze sie napalilem po meczu z Azarenka .. moze troche, ale widze duze value w tym zakladzie, jesli polka ogra Cibulkova to nie koniecznie w finale moze trafic na chinkę, a jesli nawet to Na Li do ogrania !
Bouchard - Li over 20,5 gema
@1,95
Betfair
2j

za duza roznica w kursach, lets go Gienia !

 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
jednak podlicze wszystko i rozlicze po AO ????
Nadal - Wawrinka
@1,21
Betsson
10j

o tym meczu chyba nie trzeba nic pisac ???? , h2h 12-0 na korzysz hiszpana, moim zdaniem Staś na ten moment nie jest w stanie nawiazac wiekszej walki z Nadalem.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik

Berdych - Wawrinka
Nadal
- Federer
@2,75
Betfair
3j

Nadal+
Radwańska - Winner Australian Open 2014
@5,27
Betfair
1j

jak nie on to kto ? jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to finał Staś - Rafa. Zwycięzca może być tylko jeden, wiemy jak gra Nadal vs jednoręczny backhand. Do tego Aga .. pomyslicie pewnie ze sie napalilem po meczu z Azarenka .. moze troche, ale widze duze value w tym zakladzie, jesli polka ogra Cibulkova to nie koniecznie w finale moze trafic na chinkę, a jesli nawet to Na Li do ogrania !
Bouchard - Li over 20,5 gema
@1,95
Betfair
2j


za duza roznica w kursach, lets go Gienia !

✅2,25j
Gajdosova/Ebden
@2,2
Betfair
1j
Makarova/Vesnina
@2,25
Betfair
1j
⛔2j
Nadal - Wawrinka
@1,21
Betsson
10j

⛔10j

ehh, lipa z ta kontuzja, gdyby nie to wszystko by bylo mozliwe.

D.Junhui - D.Dale
R.Stepanek - R.Haase
@1,75
Betfair
5j
 
Do góry Bottom