>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ankieta

Status
Zamknięty.
sajmon20 0

sajmon20

Użytkownik
ankieta troche bez sensu,w turnieju powinny brac udzial osoby króre zapisały sie w odpowiednim temacie a hasło podawane na 2-3 minut przed.
troche nie rozumiem jaki cel ma ta ankieta
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Chodzi oto, czy wszyscy którzy przyjdą na forum i się zapiszą, Ci z jednym postem i Ci z tysiącem będą mogli grać
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kod był podobny jak kilka turków temu mozna było sie polapac skoro juz 2,5 h przed turem było zapisanych 20 osób
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
fakt faktem ze haslo bylo takie same jak pare tygodni temu ale ten kto organizuje taki turniej czy lige powinien zadbac oto zeby kazdy zapisany uczestnik takie haslo otrzymal
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Po pierwsze!
Dzisiejszym turniejem nie miałem zajmować się ja, gdyż mnie nie było.
Po drugie!
urnieje z pulą 100$ mają takie samo hasło!
Turnieje 1,3 - 5,7 - 9,11 mają swoje
Po trzecie!
Czytajcie wszystko, bo pisałem, że mnie nie będzie!
Po czwarte!
Nie robcie wszedzie OT!
Poza tym
Nie nasza wina, ze gosc gra na kilku kontach.
I nie my ustalamy hasla tylko obsluga Betsson.
Nagradzam odpowiednio wszystkie teksty które mnie obrażają.
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Skoro ciebie nie bylo w takim razie podaj nick osoby ktora byla odpowiedzialna za podanie hasla? ciekaw jestem czy ta osoba zagrala w tym turnieju, jesli tak to chyba pachnie tu oszustwem
 
L 147

lukkub

Użytkownik
BananeQ - raczej do Ciebie nikt pretensji nie ma bo wiem, ze jestes uczciwy, ale to bez sensu orgzanizowac takie ligi , po ostatnim tygodniu bylo to samo 30 osob zapisanych juz duzo wczesniej , wiec jesli taka sytuacja byla to moim zdaniem powinno sie dac haslo ludziom z tego forum troche wczesniej zeby sie kazdy zapisal i zeby nie dac gosciowy z 5 kontami duzych szans na punktowane pozycje

co do ankiety, jestem tutaj od nie dawna i pewnie za duzej aktywnosci nie mam ale nie spamuje i nie podbijam postow, nie wiem czy sama liczba postow jest wlasciwym rozwiazaniem , moze lepiej jakis staz albo cos , conajmniej miesiac na forum i jakas tam minimalna liczba postow , dyskutowalismy tez o takim podejsciu w przypadku promocji pokerowych , zeby kasyna,lobby pokerowe nie blokowali nam kont itp, zachecam wszystkich do dyskusji

PS Prosze o podanie informacji kto mial dzis przekazac info o hasle a tego nie zrobil , wiadomo mod moda nie wyda ale Panowie troche uczciwosci
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Podobna sytuacja miała miejsce , gdy Ciebie nie było w wakacje i ktoś inny &quot;zajmował się&quot; ligą pokerium, również na jeden turniej nie było podane hasło, były problemy z punktacją , więc uważam , że trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski i coś zmienić w temacie pokera na tym forum .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie przestańcie obrażać Bananqa dobrze może zawiódł ale należy mu się kolejna szansa teraz udowodni wszystkim że jest dobry moderatorem i załatwia dobre turnieje pokera. Więc po co ta napinka , Następne turnieje już mogą być tylko lepsze.
Pozdrawiam.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jestem za usprawnieniem dostępu do działu tym którym sie należy jednak udostępnianie hasła wszystkim na dodatek kilka godzin przed mija się z celem, wtedy z kolei zaczną się żale że gra 5x więcej osób niż powinno(+zagraniczni goście), a kod wejsciowy to turniejów FB będzie widoczny prawie na każdym konkurencyjnym forum
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tommy dobrze mówisz to że jest chwile przed to tylko dla lepszej gry i aby grali tylko nasi userzy a nie że ktoś robi komukolwiek na złość , po prostu lepiej chyba grać w swoim gronie niż mają się pojawić jak wspomniał kolega wyżej zagraniczni goście czy osoby z innych forum.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
doberman90, TommyTSW o czym wy wogole gadacie, po pierwsze nikt pretensji nie ma do Bananqa, pisal ze go nie bedzie i ktos inny poda haslo . A ten ktos nie podal bo sobie zacfaniakowal, jesli chodzi o lige pokerium to jest prowadzona obecnie wzorowo, ale z betssonem to sa jaja bo 30 osob z poza naszego forum+ kilka osob (moderatorow,vipow ) z naszego forum maja haslo a normalny uzytkownik wczoraj sie nie doczekal

Komu zalezy zeby dawac hasla do turniejow w ktorym bedzie gral sam i nie bedzie az tam duzo ludzi na zagraniczne fora badz jakies inne nasze konkurencyjne , zeby wiecej ludzi bylo ? kto normalny je bedzie rozdawal a no wlasnie tak robi jakis moderator dla jakis tam swoich przyjaciol i sie teraz glupio tlumaczycie za przeproszeniem. Tez nie jestem za tym zeby haslo bylo podawane duzo wczesniej bo jest tu u nas na forum sporo ludzi , ktorzy na innych konkurencyjnych forach sa strasznie aktywni a info wynosza od nas

Hasla sa do siebie podobne jak pisal Bananqu ale ktos jednak je musial wydac osobom z zewnatrz tak ze teraz albo potrafia odgadnac kolejne haslo albo maja cynk, nie zamiatajcie wszystkiego pod dywan Panowie , czasami pewne sprawy warto wyjasnic
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie rozumiesz że hasła do buy-inn jest zawsze takie samo !!!!!
Wczoraj miał być turniej buy-inn na wiadome hasło jednak przez pomyłke ustawiono freerolle i to dwa takie same, to chyba logiczne że skoro doszło do pomyłki ze strony betsson przez pomyłke hasła równiez nie zmienili, kilku rozgarniętych się połapało i turniej wystartował.Ale pewno najlepiej powiedziec ze zastępca banana sprzedał hasło zrobił sobie privat turniej bo chciał zrezygnować z moderacji na forum tylko się krępował poinformować administracje.


PS:Co ty myślisz że hasła nie będą latały po wszystkich stronach jak bedzie dostępne kilka godzin przed??No to obadaj sytuacje prywatnych turków min ParadisePoker dla for które własnie tak robią a nie pisz głupot
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Po pierwsze masz racje nie jestem rozgarniety bo sie nie polapalem jakie haslo bo w tej lidze gralem tylko 2 razy ostatnio i za bardzo sie nie interesowalem jak tam hasla sie maja do sprawy,

Po drugie moze sprzedaz to dobre okreslenie nie jest ale haslo nie zostalo podane na forum a dla mnie to jest jednoznaczne ze ktos chcial latwo kase zgarnac i pograc w 2 dwoch turkach z mala liczba ludzi

Po trzecie, czytaj uwaznie co napisalem ok ??
&quot;Tez nie jestem za tym zeby haslo bylo podawane duzo wczesniej bo jest tu u nas na forum sporo ludzi , ktorzy na innych konkurencyjnych forach sa strasznie aktywni a info wynosza od nas&quot;

Nazywasz ludzi nierozgarnietymi bo nie potrafili hasla zgadnac, jak graja w lidze betsson od niedawna a sam nie potrafisz doczytac postu do konca i nie krzycz prosze do mnie pogrubionym tekstem bo nie chodzi mi o buy-iny zadne tylko o wczorajsze dwa freerolle ( co z tego ze przez pomylke bylo ale byly )

Zachecalem ludzi do dyskusji a Panowie Z Wysoka Ranga probujecie mnie zakrzyczyc , nie wiem czy na forum jest do konca demokracja, mam mowic tylko dobrze o Was ? Szanuje Was i prace jaka wykonujecie ale traktujcie nas drobnych uzytkownik nie jak poddanych a równorzędnych kompanów dyskusji
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No do konca Demokracji nie ma już wydałes przeciez sąd ze hasło zostało sprzedane nie biorąc pod uwage mozliwość którą przedstawiłem, na dodatek nie majasz zadnych dowodów a oskarzasz, takze piszesz coś i jednoczesnie sobie zaprzeczasz, na dodatek wmawiasz mi ze nazywam kogos nierozgarniętym, no chyba ze znów jest coś dla ciebie jednoznaczne ????
Dla mnie jednoznaczny jest twój wiek ponizej 15 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom