>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Analiza meczów

everto 18K

everto

Użytkownik
Witam
jak w temacie gracz ze 30 im stażem zakłada taki temat lol .Wasza analiza meczów spotkań na czym się opieraja Wasze typy . Nie ociągać się pisać może być ciekawy temat
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Witam
jak w temacie gracz ze 30 im stażem zakłada taki temat lol .Wasza analiza meczów spotkań na czym się opieraja Wasze typy . Nie ociągać się pisać może być ciekawy temat
Sam wystawiam sobie kursy na podstawie statystyk dostępnych na żywo w marathonbet skorygowanych o liczbę strzałów z 1xbet (betsapi.com ma staty od ruskiego). Pre wystawiam sobie kursy na podstawie tego co zaobserwuje na żywo na podstawie statystyk. Nie na podstawie wyniku meczu. Jeżeli mój kurs różni się od kursu bukmachera o wielkość marży pomnożonej kilkukrotnie to gram. Nie oglądam żadnego meczu, czytanie gry na podstawie liczb jest dla mnie dużo prostsze niż na podstawie obrazków. A Twoja analiza na czym się opiera? W sumie jak zakładasz temat to warto by zacząć od siebie, wtedy większa szansa na dyskusje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
T 0

Tomeko

Użytkownik
Mam propozycję potrzebuję wygrać u buka bardzo dużo pieniędzy tylko nie wiem jak obstawić by nie stracić. Osoba która mi pomoże i kupon będzie na zielono to jest gotowy podzielić się wygraną.
 
kwwk 311

kwwk

Użytkownik
Analiza meczu na podstawie czasu strzelenia pierwszego gola oraz następnych w kontekście ligi i wyników w niej oraz kursów na dane zespoły.
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
kns_esport 164,8K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
moim zdaniem wszystko zależy od dyscypliny sportu, są sporty inwidualne i zespołowe, analiza jest kluczowym elementem do powodzenia, ja osobiście w takie rzeczy jak h2h w takich dyscyplinach jak pilka nożna, koszykówa czy piłka ręczna nie wierze, natomiast gdzie jest to counter strike h2h bardzo sie przydaje, kiedyś czytałem wspaniały artykuł tutaj na forum jednego z użytkowników który napisał co to analiza i jak wyjść na plus, postaram się poszukać i to tutaj dokleić na pewno się przyda
 
Otrzymane punkty reputacji: +191
P 120

Pszczółka

Użytkownik
Ja mam jedną złotą zasadę — nie obstawiam tego, na czym się nie znam. Co prawda przez to nie zostaje mi zbyt wiele do wyboru, ale przynajmniej tworzę złudzenie eksperctwa ;)
 
K 0

Krystian94

Użytkownik
Jako początkujący mam pytanie, jakich stron czy aplikacji używacie do sprawdzania składu, kontuzji, wykluczeń lub przydatnych informacji do meczu ?
 
S 4,3K

specjalny2705

Użytkownik
nie da sie pezanalizować czegoś co nie ma sensu .Ludzie to dziwny gatunek i kazdy moze cos odwalic , a ze brakuje tamtegi czy innego czy mają forme nie ma znaczenie co kolejke widac to po wynikach
 
P 771

Pirania

Użytkownik
Jako początkujący mam pytanie, jakich stron czy aplikacji używacie do sprawdzania składu, kontuzji, wykluczeń lub przydatnych informacji do meczu ?
Aplikacja 365 scores - polecam

Wybieram ulubione ligi które śledzę i nie tykam się czegoś czego nie znam.Ta aplikacja ma fajne powiadomienia dzięki czemu codziennie śledzę styl gry każdej drużyny z moich ulubionych lig. Oprócz tego łatwo wyłapać czy to kluczowy gracz jest kontuzjowany lub nie bez znajomosci wszystkich składów.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Jako początkujący mam pytanie, jakich stron czy aplikacji używacie do sprawdzania składu, kontuzji, wykluczeń lub przydatnych informacji do meczu ?
Użytkownik edi8 odwalił kawał dobrej roboty odnośnie przydatnych stron/linków:
 
Do góry Bottom