>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

Fortuna bonus
H 3K

hagi84

Użytkownik
tak, sledze wahania kursowe, gielde, azje kupe lat - w Boliwii ostatnimi czasy spokoj i cisza, jedynie tak jak wspomnialem czasem lekki ruch jest, ale to pod info o skladach itp
Tych meczy blizniaczych wiecej bylo, nie tylko w Boliwii i Kolumbii, byly mecze gdzie dogrywali w 7tke i dalo sie ladnie pograc
Co do Ameryki to najwieksze waly ostatnimi czasy byly w Wenezueli do HT, zadko bo zadko, ale jak juz zrobia to gruby cyrk
Inne kraje dosc spokojne jesli chodzi o tego typu mecze.

G 17,3K

Gradaj

Użytkownik
Juventude - Atletico Goianiense

W jedenastej kolejce brazylijskiej Serie A trzynaste w tabeli Juventude będące beniaminkiem i gospodarzem dzisiejszego meczu podejmie zajmujące dziewiąte miejsce Atletico Goianiense. Wartością wydaje się zaproponowany przez oddsmakerów kurs na przynajmniej dwa gole w meczu. W pięciu meczach domowych Juventude padło dziesięć goli tyleż samo trafień było w czterech spotkaniach wyjazdowych Atletico. Zespoły te mierzyły się dotychczas czterokrotnie w Serie B. W konfrontacjach tych padło czternaście bramek. Znaczna większość z tych trafień, bo aż osiem miała miejsce na boisku dzisiejszego gospodarza. Uważam, że są to wystarczające argumenty przemawiające za trafnością tego zdarzenia.

powyżej 1,5 kurs: 1,72 Superbet
powyżej 2,5 kurs: 3,20 Superbet

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +41
jozzy22 50,9K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Brazylia Serie A

Dobra lecimy. Spróbować trzeba bo może sie udać

Chapecoense - Juventude

Typ: 2 Kurs: 2.38

STS

Co tu dużo pisać. Goście cały czas w grze o utrzymanie w przeciwieństwie do rywali. Dodatkowo gospodarze z wieloma ubytkami z tego co widze na flashu.
Skoro goospodarze sa już w Serie B to zadanie powinno byc łatwiejsze aby Juventude mogło tu wygrać.
Po takim kursie trzeba próbować

Wynik: 0:2

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
jozzy22 50,9K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Santos - Chapecoense

Typ: 1 (-1.5) Kurs : 2.22

STS

Spróbujmy pociągnąć dalej temat Chapecoense. Jak pisałem wyżej drużyna juz jest zfegradowana wiec wiadomo jak wówczas drużyny grają. Santos na granicy awansu do Sudamericany wiec w tego typu meczach gdzie teoretycznie łatwo o pkt powinni się mocno starać. Jeśli ostatnio Chapecoense dostało u siebie z Juventude do z Santos rowięź powinno być ciekawie

Wynik: 2:0

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
S 71,6K

sztabson_93

Użytkownik
Miasto
Toronto
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 23:00
Spotkanie: Atletico GO - Juventude
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Liga Brazylijska nie należy do za bardzo overowych ale tutaj myślę że można pójść w ich stronę. Oba zespoły znajdują się tuż na strefa spadkową więc spodziewam się otwartego meczu bo w obu przypadkach potrzeba punktów żeby na chwilę uspokoić sytuację. Zarówno gospodarze jak i goście swoje ostatnie 3 ligowe spotkania rozegrali na under 2.5 gola więc w mojej opini przyszedł czas na bardziej bramkostrzelne widowisko. Gospodarze maja ponad połowę spotkań w lidze rozegranych na over a gospodarze na mecz z beniaminkiem powinni się zmobilizować. Kurs jak na taką linie wysmienty, mam nadzieję że nie zabraknie skuteczności żeby ją pokryć.

jozzy22 50,9K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Brazylia Serie B

Cruzeiro - Nautico

Typ : DW 0:0 Kurs : 14.25

STS

Takie coś sobie dziś wymyśliłem. Wiem , że jeśli to wejdzie to będzie cud ale wiadomo kto nie ryzykuje ten ....
Dobra o ile dobrze licze to jest to chyba ostatni mecz wiec trzeba zagrac i skończyć sezon. Żadnej ekipie nic nie grozi wiec można na lajcie przetrwać 90 min nie szkodząc ani sobie ani rywalowi. Zastanawiają mnie trochę kursy gdyż zdecydowanym faworytem są gospodarze ale co tam ja probuje. Można ewentualnie pograc poprostu remis. Mecz o północy wiec w razie problemów ze snem można popatrzeć i w okolicach 2 w nocy skasować fajny pieniądz

Wynik: 0:0

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410