>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Ameryka Południowa i Środkowa [2020]

successful 25,6K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
2043
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Nikaragua
Godzina: 01:00
Spotkanie: Diriangen - Juventus Managua
Typ: Diriangen liczba goli: 1-2
Kurs: 1.59
Bukmacher: BetClic
Analiza:

1 września 2019 roku. Dość odległa data. Niektórzy z nas z ledwością przypomną sobie, co robili 2-3 miesiące temu, a co dopiero mówić o okresie przeszło siedmiu miesięcy. Nieprzypadkowo jednak poruszam tę kwestię, bowiem tego dnia po raz przedostatni piłkarze Diriangen... zakończyli mecz na własnym boisku bez zdobytej bramki. Czerwona kartka zdobyta wówczas w 66. minucie z całą pewnością tego im nie ułatwiła. Po tym spotkaniu rozegrali szesnaście spotkań i w trakcie ich przebiegu tylko raz, w zakończonym bezbramkowo remisowym spotkaniu z Art Municipal Jalapa, opuścili swój stadion bez zdobyczy bramkowej. W znakomitej większości pozostałych przypadków strzelali rywalom po dwa gole.

Goście w dzisiejszej rywalizacji na Estadio Cacique Diriangen, której wygranie oznacza bezpośredni awans do półfinału, nie są faworytem. Zakończyli rywalizację Clausura na szóstym miejscu, choć można było to uznać za cud, bowiem nie wygrali żadnego spośród dziesięciu wyjazdowych spotkań. Awans do play off'ów zapewnili sobie w ostatniej kolejce dzięki cennemu wyjazdowemu remisowi z Sabanas. Stracili w sumie na wyjazdach 16 bramek, co daje średnią 1,78 na mecz.

Diriangen u siebie w ramach rywalizacji Clausura wygrał siedem na dziewięć spotkań kończąc ją na drugim miejscu. W tym czasie strzelili 16 bramek, tracąc cztery. Średnia strzelonych bramek 1,78 na mecz nie jest wysoka, ale jednocześnie pokazuje, że jest to liga nad wyraz underowa i nawet takie współczynniki gwarantują sukces.

Nie spodziewam się, aby dzisiaj miało dojść do pogromu gości. Z całą pewnością gospodarze zadowolą się jednym bądź dwoma golami w regulaminowym czasie gry, oczywiście pod warunkiem że nie stracą żadnej bramki bądź tylko jedną. Nic nie wskazuje na to, aby nagle miało dojść do jakiegoś przebudzenia po stronie Juventusu Managua, choć z całą pewnością rywalizacji nie odpuszczą. Przed dwoma miesiącami doszło do spotkania pomiędzy dzisiejszymi przeciwnikami na Estadio Cacique Diriangen, i wówczas gospodarze wygrali 1:0. Cztery miesiące wcześniej analogiczna rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:1.
 
Ostatnia edycja:
successful 25,6K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
2043
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Nikaragua U20
Godzina: 01:00 (24 kwietnia)
Spotkanie: Juventus Managua U20 - Art Jalapa U20
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Szalona jest ta nikaraguańska liga młodzików. Bramki padają aż miło popatrzeć, w znacznym przeciwieństwie do klasycznego odpowiednika tej ligi. W dwunastu ostatnio rozegranych meczach padły co najmniej trzy bramki! W kwietniu zaś rozegrano 29 meczów, i tylko w czterech (13,8%) nie doprowadzono do trzech celnych trafień (trzy razy dwa gole, raz jeden gol). Jeśli zatem wziąć pod uwagę ogólną kwietniową statystykę ligi, a więc prawdopodobieństwo że spotkanie zakończy się overem wyznaczyć na poziomie 100%-13,8%=86,2%, możemy dojść do słusznego wniosku, że każdy kurs powyżej 1,16 na taki scenariusz jest korzystny.

Fortuna na over 2.5 gola w konfrontacji pomiędzy młodzikami Juventusu Managua a Art Jalapa ustaliła kurs na poziomie 1.43. Dość wysoko, ale z pewnością byłby niższy gdyby nie fakt, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze pomiędzy tymi rywalami kończyły się strzeleniem zaledwie jednej bramki. Wystarczy jednak spojrzeć na tabelę aby stwierdzić, że w tym sezonie na przestrzeni 18 meczów z udziałem Juventusu Managua padło w sumie 51 bramek (2,83 na mecz), zaś z udziałem Art Jalapa - 52 (2,89 na mecz). Ponadto w meczach które Juventus Managua rozgrywał u siebie padały przeciętnie 3,00 bramki na spotkanie, zaś wyjazdowe spotkania Art Jalapa dawały średnią 3,11 bramki na mecz).

Powyższa statystyka teoretycznie niebezpiecznie oscyluje w pobliżu trzech bramek, co niekoniecznie musi mieć odzwierciedlenie dzisiaj. A już na pewno pojawia się pytanie, czy rzeczywiście kurs jest atrakcyjny? Moim zdaniem można tutaj doszukiwać się value, gdyż gdybyśmy chcieli ocenić średnią ilość bramek ogółem w tej lidze, to padało w niej 4,24 bramki na mecz w samym tylko miesiącu kwietniu. Zatem nie będzie niczym nadzwyczajnym jeśli w omawianej tutaj konfrontacji padnie 3-4 bramki.
 
Ostatnia edycja:
successful 25,6K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
2043
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Nikaragua
Godzina: 3:00 (3 maja)
Spotkanie: Esteli - Managua FC
Typ: Managua FC over 1.5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nie jestem przekonany co do niskich kursów jakie wystawione są na wygraną Esteli w dzisiejszym starciu. Zastanów się zatem, dlaczego faworyzuje się Esteli. Na pewno znajduje to swoje uzasadnienie w braku straconej bramki w półfinałowym dwumeczu z Dirangen. Z całą pewnością istotnym jest także fakt, że gospodarze po raz ostatni mecz u siebie przegrali w lutym. Ale dzisiaj mamy finał playoff, a więc rywalizacja pomiędzy zespołami, które nieprzypadkowo znalazły się tak wysoko w drabince. Managua nie przegrała żadnego spośród swoich ostatnich czternastu spotkań w Primera Division. Wydaje się więc, że co najmniej remis jest całkiem realnym scenariuszem. Jednak myślę, że nie będzie to bezbarwne i bezbramkowe spotkanie. A skoro tak, to nie widzę powodu dla którego bukmacherzy tak nisko oceniają szanse na strzelenie co najmniej dwóch goli po stronie Managui. Ja osobiście szanse te oceniam na 25-30 procent, ze wskazaniem nawet na tą wyższą granicę, a motywem takich wyliczeń niech będzie fakt, że na wyjazdach strzelają niewiele bramek, ale właśnie z Esteli, w lutowym meczu ligowym, strzelili dwie bramki wygrywając na wyjeździe 2:0. Liczę na to, że w tak ważnym spotkaniu jak dziś także pokuszą się o minimum dwa celne trafienia.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 19K

5xharoldx5

Typer
Dołączył
02/2012
Posty
3737
Dyscyplina: Piłka nożna - Nikaragua
Godzina: 3:00
Spotkanie: Esteli - Managua
Typ: obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie meczu
Kurs: 4,90
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Już wiele typów zostało podanych na to spotkanie i zgadzam się, że tu może sypnąć golami. Patrząc na to spotkanie czysto statystycznie, to wychodzi under, może nawet 0:0, bo przecież Esteli u siebie robi bardzo niskie wyniki, a ich ostatnie trzy domowe mecze to remisy 0:0. Managua na wyjazdach również jest bardzo underowa i od jakiegoś czasu robią na obcych boiskach wyniki 1:0 lub 0:0. Ja jednak podobnie jak poprzednicy idę trochę pod prąd i spodziewam się zaskakującego przebiegu meczu i wielu goli, zwłaszcza w drugiej połowie spotkania. W tej lidze jest sporo czerwonych kartek, a że stawka meczu wysoka, to jest spora szansa, że tutaj też czerwona kartka zostanie pokazana, a co za tym idzie przebieg meczu w drugiej połowie może być ciekawy. W tej lidze dobrych okazji do zdobycia gola nie brakuje, jednak ze skutecznością jest gorzej. Tu też okazji powinno trochę być i oby w drugiej połowie skuteczność u obu drużyn dopisała. Według mnie jest to możliwe, że w drugiej połowie spotkania obie drużyny strzelą gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
chamberlain 12,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1008
Miasto
Biala Podlaska
Jalapa - Masaya
Jalapa over 2.0 bramki @ 2.35 Lvbet

Póki zabrałem się do napisania tej analizy kurs spadł już z 2.60 na 2.35, mimo tego myślę, że dalej warto. Z tego co widzę Liga Primera w Nikaragui dzieli się na dwa etapy Apertura i Clasura, stąd zespół, który zajął ostatnio 5 miejsce w lidze (Jalapa) musi grać w barażu o utrzymanie, bo 5 miejsce było w Clasurze, jednak w Aperturze zajęli ostatnie 10 miejsce. Masaya to oczywiście ekipa z drugiej ligi, do której statystyk niestety nie potrafię dotrzeć. W każdym razie postanowiłem wziąć pod lupę pierwsze spotkanie obu drużyn, które rozegrali 30 kwietnia.

Zaczynając od wyniku, jak każdy może zobaczyć mecz wygrała Masaya 2:1, choć patrząc na przebieg meczu, prowadzenie Jalapy już od 6 minuty i czerwona kartka dla Masayi w 62 minucie, to można lekko się zdziwić. Postanowiłem przetłumaczyć trochę statystyk z meczu, które znalazłem po hiszpańsku w powtórce meczu:

Masaya 2 - 1 Jalapa

10
- Wszystkie strzały na bramkę - 5
6
- Strzały celne - 2
18
- Faule - 12
5
- Rzuty rożne - 5
1
- Żółte kartki - 3
1
- Czerwone kartki - 0
Jak widać po statystykach górowała Masaya, dwa razy więcej strzałów na bramkę, trzy razy więcej celnych strzałów, choć oglądając skrót meczu te strzały gospodarzy nie były zbyt groźne. Jalapa otworzyła wynik meczu strzelając bramkę z rzutu rożnego, w tym meczu też spodziewam się, że stałe fragmenty gry mogą być ich poważną bronią, ponieważ pierwsze co rzuca się w oczy oglądając obie drużyny, to przewaga warunków fizycznych po stronie Jalapy. Sami zaś stracili dwie dość kuriozalne bramki przez błędy obrońców, choć przy pierwszej zawinił też bramkarz, który wyszedł za bardzo do przodu, później obrońca wybił niemrawo piłkę, która wpadła prosto pod nogi zawodnika Masayi, a ten od razu oddał strzał na bramkę i bramkarz nie miał szans na interwencję, przy drugiej bramce Gutierrez minął obrońców jak tyczki i łatwo wpakował piłkę do bramki.

Mimo wszystko uważam, że Jalapa ma szansę wygrać w rewanżu, a potrzebne im do co najmniej 2 bramki, wiadomo, że liczy się tylko wygrana, a 1:0 dalej premiować awansem będzie gości. W Liga Primera Clasura Jalapa przed własną publicznością wyciągnęła bilans 5-2-2, a więc bardzo dobry patrząc, że to najwyższa klasa rozgrywkowa, choć bramek już tak dużo nie było.

Oprócz tego myślałem nad zagraniem overu 2.5 bramki, w końcu Jalapa nie ma nic do stracenia, ale patrząc, że w tych 9 wymienionych wyżej spotkaniach stracili tylko 5 bramek, w tym aż 5 razy zachowując czyste konto, to jednak nie zdziwiłbym się meczu do jednej bramki, widać, że murawa na stadionie Jalapy nie wygląda na najlepszą i inne ekipy mają z tym problem. Trzeba też pamiętać, że Masaya przystąpi do tego spotkania w osłabieniu, przez czerwoną kartkę Herrery, który występuje na prawej obronie.

Na koniec wrzucę jeszcze screeny składów i ustawień obu drużyn w ostatnim meczu, bo widzę, że też tego za bardzo nigdzie nie ma, a może komuś się przyda.

Masaya.jpg

Jalapa.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
5xharoldx5 19K

5xharoldx5

Typer
Dołączył
02/2012
Posty
3737
Dyscyplina: Piłka nożna - Nikaragua
Godzina: 1:00
Spotkanie: Jalapa - Masaya
Typ: Masaya strzeli gola
Kurs: 1,95
Bukmacher: STS

Inne typy:
Masaya powyżej 1,5 gola w meczu @5,00 Fortuna
Masaya strzeli gola w obu połowach @8,50 Fortuna

Analiza:

Chamberlain zaproponował typ na over 2 goli gospodarzy. Całkiem możliwe, że wejdzie, bo Jalapa u siebie a Jalapa na wyjazdach to jest zupełnie co innego. Ja jednak spodziewam się też gola(a może nawet więcej niż jednego) ze strony gości. W tej lidze bardzo ważne jest, żeby zagrać typ w odpowiednim momencie, bo kursy mocno się zmieniają. Jak wczoraj patrzałem, to na gole gości kursy były wyraźnie niższe. Sądzę, że już więcej możemy nie dostać i że jest to odpowiedni moment do gry.
Jak już wcześniej wspomniałem Jalapa u siebie grać potrafi, tam ich wyniki są dobre, ale nie wiem czy w obecnej sytuacji przewaga boiska jest tu aż tak istotna, żeby robić z nich tak dużych faworytów. Oglądałem pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami i wniosek jest taki, że Jalapa ma ogromne problemy z obroną. Pierwsze spotkanie miało bardzo ciekawy przebieg. Jalapa bardzo szybko strzeliła szczęśliwie bramkę(rzut rożny, dość przypadkowy strzał, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki). Najciekawiej było w drugiej połowie meczu. Tam w okolicy 65 minuty Masaya dostała czerwoną kartkę. Miałem postawione, że Jalapa strzeli gola w obu połowach i wtedy wierzyłem, że grając w przewadze Jalapa strzeli w drugiej połowie. Niestety nic takiego nie miało miejsca. To, że nie strzelili to jedno, ale to jak przebiegała gra od momentu przyznania czerwonej kartki, to już było bardzo dziwne i zaskakujące, nawet jak na tak egzotyczną ligę.
Masaya grając w dziesiątkę była po prostu dużo lepsza od Jalapy grającej z przewagą zawodnika. Jalapa zamiast powiększyć przewagę, to nie tylko dali sobie wydrzeć zwycięstwo, ale oni nawet przegrali tamto spotkanie 1:2. W piłce nożnej nie brakuje takich spotkań, że drużyna grająca w osłabieniu przegrywa, ale zwykle jest to przypadkowe, a tutaj Jalapa zwyczajnie zasłużyła na porażkę. Jak Masaya strzeliła gola na 1:1, to mieli jeszcze kilka okazji i wtedy wydawało się, że jak ktoś strzeli zwycięskiego gola, to raczej będzie to Masaya i tak też się stało.
Waga tego meczu jest bardzo wysoka. Masaya ma naprawdę realną szansę na awans. To co się wydarzyło w pierwszym spotkaniu może mieć duży wpływ na ten drugi mecz i nie chodzi tu tylko o sam wynik. Taka porażka może jeszcze siedzieć w głowach graczy Jalapy. W zupełnie innych nastrojach przystąpi do tego meczu Masaya. Dla nich ten comeback w pierwszym spotkaniu to było coś pięknego i to im musi dodać wiary w ich możliwości.
Jalapa ma duże problemy z obroną, więc gości stać tu na gola. Gdyby tak Masaya objęła prowadzenie i Jalapa musiała odważniej zaatakować, to szanse na kolejne bramki będą.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 36,4K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
5437
Dyscyplina: Piłka nożna - Nikaragua
Godzina: 1:00
Spotkanie: Jalapa - Masaya
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,10
Bukmacher: STS
Analiza: Koledzy wyżej opisali już dość dokładnie to spotkanie, więc nie będę za bardzo powtarzał, mój typ można powiedzieć, że jest poniekąd połączeniem ich typów. Jest to spotkanie rewanżowe, w pierwszym dość niespodziewanie wygrała Masaya pomimo grania w osłabieniu przez co otworzyła się przed nimi szansa na awans. Faworytem są gospodarze, którzy muszą odrabiać straty, więc powinni od początku zaatakować przyjezdnych co powinno przełożyć się na kontrataki gości. Wiadomo jak to jest jak ktoś musi wygrać, nie zawsze wszystko układa się po jego myśli, Masaya broni wyniku ugranego kilka dni wcześniej, ale samą obroną raczej awansu nie wywalczą, Jalapa myślę, że u siebie powinna coś strzelić, więc jeżeli goście myślą poważnie o awansie, a liczę, że tak jest to również powinni zaatakować, optymalnie by było, gdyby to goście wyszli pierwsi na prowadzenie, wtedy gospodarze byliby postawieni pod murem i musieli wszystko postawić na jedną kartę, wtedy otwiera się przy okazji szansa na over w tym meczu.
 
W 10,8K

wielki_gracz

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
07/2016
Posty
4283
Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka, Primera División (Clausura)
Godzina: 03:00
Spotkanie: Liga Deportiva Alajuelense - A.D. San Carlos
Typ: 1
Kurs: 1,47
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela wygląda tak:
kup.jpg
Gospodarze u siebie mają jeden z najlepszych bilansów w całej lidze notując 6 zwycięstw i 2 remisy, natomiast San Carlos na wyjazdach ma na koncie 3 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Jest to drugie spotkanie obu zespołów po wznowieniu rozgrywek spowodowanych przerwaniem z powodu Covid-19. W dużo lepszej sytuacji jest zespół Alajuaense, który wcześniej zaczął treningi przez co lepiej powinien być przygotowany. Drużyna gości jest w tyle z przygotowaniami i może to mieć kolosalne znaczenie. Już w tamtej kolejce goście tego meczu przegrali u siebie z Jicaral 0-1 słabo się spisując. Alajuelense z kolei odniósł zwycięstwo na wyjeździe z Cartagines 2-0 dominując przez całe spotkanie. Kadrowo gospodarze zdecydowanie silniejsi są od swego rywala i w związku z problemami gości z przygotowaniami myślę, że gospodarze wygrają tutaj bez większych problemów. Do tego napewno po stronie gości nie zagra dziś zawieszony podstawowy obrońca Arboine (11 występów w tym sezonie). San Carlos rozgrywa swoje domowe mecze na boisku ze sztuczką murawą, natomiast gospodarze mają murawę normalną trawiastą i to też może mieć znaczenie, bo goście nie dość, że opóźnieni z przygotowaniami to jeszcze przygotowywali się na sztucznej nawierzchni.
3-0
 
Ostatnia edycja:
W 10,8K

wielki_gracz

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
07/2016
Posty
4283
Dyscyplina: Piłka nożna - Kostaryka, Primera División (Clausura)
Godzina: 23:00
Spotkanie: Guadalupe FC - Municipal Pérez Zeledón
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela wygląda tak:
kup.jpg
Gospodarze u siebie grają bardzo pewnie i mają na koncie 5 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Municipal Pérez Zeledón na wyjazdach ma bilans 2 zwycięstw, 1 remisu i 5 porażek. Tutaj idę w stronę zespołu Guadalupe, bo oni po prostu lepiej wystartowali po tym wznowieniu ligowych rozgrywek. Pokonali u siebie Limon 1-0 i zremisowali na wyjeździe z Herediano 0-0. Ich rywal z kolei przegrał na wyjeździe z Grecia 0-1 i u siebie z Cartagines również 0-1. Trener dzisiejszych gości narzekał, że zespół wszedł później w przygotowania niż inne zespoły i nie jest w tym momencie na takim etapie jak inni. Ma to jak widać znaczenie i dzisiaj również czeka ich trudny mecz na wyjeździe z zespołem, który walczy o pierwszą czwórkę. Dla Guadalupe z pewnością to dużo ważniejszy mecz jak dla ich rywala, bo ewentualna wygrana pozwala zrównać się punktami z czwartą i ostatnią premiowaną awansem do półfinałowej fazy playoff drużyną Cartagines. Kadrowo jakiejś wielkiej różnicy między zespołami nie widzę ale właśnie liczę tutaj na te późniejsze wejście z przygotowaniami do wznowienia sezonu przez zespół Municipal Pérez Zeledón i mam nadzieję, że to tutaj nie pozostanie bez znaczenia i o przynajmniej tego jednego gola gospodarze będą zespołem lepszym.
3-1
 
Ostatnia edycja:
successful 25,6K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
2043
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Kostaryka
Godzina: 02:00
Spotkanie: San Carlos - Herediano
Typ: Herediano strzeli w obu połowach
Kurs: 2.70
Bukmacher: STS
Analiza:

Spośród obydwu dzisiejszych rywali, przerwa koronawirusowa bardziej przysłużyła gościom. Trzy ostatnie mecze wygrali strzelając dziewięć bramek. Zachowują drugie miejsce w tabeli ligowej, i jednocześnie na wyjazdach przegrali najmniej meczów - tylko jeden. Na wyjazdach też tracą najmniej bramek spośród wszystkich ekip.

Gospodarze na przestrzeni ostatnich trzech tygodni rozegrali pięć spotkań i dwa wygrali, a w sumie stracili osiem goli. Jednak te wygrane były z ekipami z dołu tabeli. Dziś na ich stadion zawita mocna bramkostrzelna ekipa, która według mnie może pokusić się o co najmniej jedno trafienie w każdej z obydwu połów spotkania. Ich wygrana 4:1 na wyjeździe z Cartagines pozwala na duże oczekiwania względem bramek także dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
successful 25,6K

successful

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
2043
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1. Kostaryka
Godzina: 02:30
Spotkanie: Universidad - Deportivo Saprissa
Typ: Deportivo Saprissa
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Historia bezpośredniej rywalizacji pomiędzy obydwiema ekipami jest dalece jednostronna. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat Universidad wygrał z dzisiejszym przeciwnikiem tylko raz, a grali w tym czasie dziewiętnastokrotnie. Trzy remisy i aż piętnaście zwycięstw Deportivo Saprissa - to pokazuje jaka różnica klas dzieli obydwie drużyny.

Aktualna sytuacja w tabeli ligowej również nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z dużym prawdopodobieństwem bycia świadkami jednostronnego widowiska. Goście są liderem z dorobkiem 45 punktów po 21 meczach. Gospodarze zaś - zamykają tabelę z dorobkiem 13 punktów, które przekładają się na trzy zwycięstwa, cztery remisy i czternaście porażek.

Gospodarze wszystkie trzy wygrane odnieśli u siebie. Były to zwycięstwa z ekipami, które bardzo przeciętnie radzą sobie na wyjazdach i mają bardzo niekorzystny bilans bramek w meczach rozgrywanych na wyjeździe. Tego nie możemy powiedzieć o Deportivo Saprissa.

Goście po raz ostatni przegrali osiem kolejek temu. Gospodarze - wygrali ostatnio dziesięć kolejek temu. Musiałaby stać się ogromna niespodzianka żeby gospodarze dzisiaj wygrali. Remis przy odrobinie szczęścia z ich strony jest możliwy, ale kurs na wygraną gości zachęca i taki właśnie typ dnia obieram na dzisiaj.
 
Ostatnia edycja: