>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

alterantywa dla bwin - poszukuję nowego buka

Status
Zamknięty.
blum 70

blum

Użytkownik
Witam! Właśnie się zgrałem i przy tej okazji rozważam zmianę buka.
Gram na bwinie ale ma on dwie wady:
1. Ma bardzo wolno działający interface
2. Można z niego wypłacać min 120 zł (w tym miesiącu miałem już 116 zł na koncie ale przez tę poprzeczkę ich nie uratowałem).
Poszukuję więc buka który będzie miał następujące cechy:
1. Szybki interface, nawet za cenę prostoty graficznej
2. Jak najniższy limit wypłaty (na konto, lub przez moneybookers)
3. Sprawną procedurę weryfikacji tożsamości.
Gram właściwie tylko NBA jeśli ma to jakieś znaczenie.
Dzięki za rady.
 
starkiller 0

starkiller

Użytkownik
No jeśli obstawiasz dużo NBA to zdecydowanie Bet365. Minimalna wpłata 20 zł, wypłata 25 zł przez Moneybookers. Weryfikacja też sprawna (wysyłają list i proszą o telefoniczną weryfikacje).
 
blum 70

blum

Użytkownik
Weryfikacja też sprawna (wysyłają list i proszą o telefoniczną weryfikacje).
Nie no, to jest jakiś lipton - na bwinie konto zakłada się jak maila a weryfikacja polega na załadowaniu skanu dowodu (zatwierdzają w dwa dni).
Innych mediów niż net nie chce mi się w to angażować, po co?
---
Ciągnie mnie Tobet. Wygląda na właśnie takiego prostego buka - weryfikuje przez wpłatę z mb. To najlepsza opcja.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie no, to jest jakiś lipton - na bwinie konto zakłada się jak maila a weryfikacja polega na załadowaniu skanu dowodu (zatwierdzają w dwa dni).

Innych mediów niż net nie chce mi się w to angażować, po co?

---

Ciągnie mnie Tobet. Wygląda na właśnie takiego prostego buka - weryfikuje przez wpłatę z mb. To najlepsza opcja.
w bet365 wszędzie piszą że weryfikacja telefoniczna ale jak napiszesz na czacie że chcesz żeby weryfikacja polegała na przesłaniu skanu dowodu na adres e-mail to oni to akcpetują, tak że nie ma co sie zniechęcać przez telefon

co do samej weryfikacji i jej czasu - prawie wszędzie trwa to jeden dzień
 
blum 70

blum

Użytkownik
Rzeczywiście, widzę jedną przewagę bet365 nad Tobetem - min. wypłata na MB.
Bet365 - 25 zł
Tobet - 100 zł
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
jak napiszesz na czacie że chcesz żeby weryfikacja polegała na przesłaniu skanu dowodu na adres e-mail to oni to akcpetują
Niekoniecznie tylko dokument, czasami przesyłają list do domu z kodem weryfikacyjnym i dopóki go nie podasz dopóty nie wypłacisz ani grosza ;)
Ja gadałem z nimi na czacie i z tego co mi wiadomo to oni poprzez przesłanie dokumentu weryfikują tożsamość a poprzez wpisanie kodu z listu weryfikują konto - taka ich polityka i nic nie poradzi ???? nie każdemu wysyłają list ale może akurat trafi na Ciebie i niestety kasa zamrożona dopóki nie dojdzie list...
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Rzeczywiście, widzę jedną przewagę Bet365 nad Tobetem - min. wypłata na MB.
Jak zaczniesz grać w bet365, to zobaczysz kilkadziesiąt innych przewag, moim zdaniem najlepszy buk z tych kolorowych, animowanych, zabawkowych.
 
T 4

triginti

Użytkownik
Ja serdecznie polecam bukmachera Expekt, który ma bardzo szybkie wpłaty i wypłaty, i bardzo konkurencyjne kursy z wielu dyscyplin, szczególnie z piłki nożnej. To obok bet365 jedyny buk z którym nigdy nie miałem żadnych problemów.
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Poczytaj temat &quot;najlepszy bukmacher internetowy&quot; tam zapewne znajdziesz odpowiedz, gdyz tam sa rozne opinie na tamet bukmacherow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom