>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

AKO na 2-3 zdarzenia live na faworyta prowadzącego

M 8

mgawo

Użytkownik
Hej, testowaliscie może system gry live na np piłkę nożną, gdzie jest faworyt który prowadzi w meczu (kurs około 1,3) i dobór około 3 takich zdarzeń płaską stawką? Kurs ako jak testowałem to wczoraj to mniej więcej 2-3, wyniki obiecujące ale to na razie żadna skala, stąd to pytanie.
Pozdrawiam!
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Nawet tego systemu nie zaczynaj bo wtopisz kase, nie jeden już tego próbował. Żeby wyjść na plus po kursie 1.3 musisz trafić 3 mecze na jednym kuponie lub 4 mecze stawiając je pojedyńczo grając stałą stawką.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
A co teraz jest warte uwagi? Jak kiedyś grałem to najlepszy wydawał mi się system na gola do xX minuty, ale teraz niestety nie ma już bet365 w Polsce a na niczym innym nie da się tego grać
Post automatycznie złączony:

Kiedyś jeszcze testowałem progresję na przełamanie faworyta w tenisie, to takie 2 najlepsze które pamiętam
 
Ostatnia edycja:
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
A co teraz jest warte uwagi? Jak kiedyś grałem to najlepszy wydawał mi się system na gola do xX minuty, ale teraz niestety nie ma już bet365 w Polsce a na niczym innym nie da się tego grać
Post automatycznie złączony:

Kiedyś jeszcze testowałem progresję na przełamanie faworyta w tenisie, to takie 2 najlepsze które pamiętam
Nie wiem jaka oferta jest w PL bo mieszkam w UK i tutaj dodatkowo nie ma złodziejskego podatku 12% od zakładu. Sprawdź czy buki mają w ofercie zakład "która drużyna zdobędzie kolejny rzut rożny" gram to już jakiś czas i jestem na sporym plusie. Ten zakład nie jest w każdym buku oraz dotyczy tylko najlepszych lig Europejskich oraz pucharów. Musisz oglądać mecz na żywo i kiedy któraś z drużyn przeważa wtedy jest większa szansa na zdobycie przez nią rzutu rożnego a jeśli dodatkowo wygrywa to kurs jest o wiele wyższy i czasami sięga 3.5 tak jak to było w meczu Fiorentina Lech kiedy Lech wygrywał 0:2 i dalej atakował, zrobił się wtedy ładny value bet.
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Na początku zaczynam progresją do 3 progu tak jak piszesz a później różnie. Mam jeszcze jeden system gry ale o nim to musiałbym się dość długo rozpisać.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
W pl chyba nie ma buków oferujących zakład o którym piszesz jak sprawdziłem (ew na ostatni rzut ale to nie to samo), trudno, ale dzięki za informacje
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Myślę że nie do końca, bo np są 2 rzuty zdobyte i zakład jest na 4 rzut rożny a nie na następny, chyba że widziałeś konkretnie na następny a ja to przegapiłem?
Post automatycznie złączony:

A jest faktycznie, dzięki :)
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Myślę że nie do końca, bo np są 2 rzuty zdobyte i zakład jest na 4 rzut rożny a nie na następny, chyba że widziałeś konkretnie na następny a ja to przegapiłem?
Post automatycznie złączony:

A jest faktycznie, dzięki :)
Tylko w fortunie ten zakład jest trochę inny bo jeśli postawisz na rożny i nie będzie żadnego to przegrywasz a u mnie jest zwrot kasy, ale z drugiej strony u ciebie przez to są wyższe kursy typowo pod koniec spotkania.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Coś mi się trochę nie kleją te kursy. Jak sobie wczoraj kilka meczy patrzyłem, to faworyt/prowadzący w meczu miał kurs 1.57 - 1.84

Grasz takie kursy? Z tego by wychodziło że musisz bardzo dużo zakładów wygrać żeby odrobić 1 stratę
Post automatycznie złączony:

1 stratę progresji*
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Coś mi się trochę nie kleją te kursy. Jak sobie wczoraj kilka meczy patrzyłem, to faworyt/prowadzący w meczu miał kurs 1.57 - 1.84

Grasz takie kursy? Z tego by wychodziło że musisz bardzo dużo zakładów wygrać żeby odrobić 1 stratę
Post automatycznie złączony:

1 stratę progresji*
Nie chodzi o faworyta tylko o drużynę która przeważa w meczu i najlepiej jak wygrywa. Wczoraj stawiałem na Western United w lidze Australijskiej po kursie 2.2, trafiłem 2 zakłady chodź trafiłbym co najmniej 4 ale byłem w pracy. Później AC Milan wszedł po kursie 1.9. Ważne jest żebyś oglądał mecz na żywo żeby wyczaić moment kiedy któraś z drużyn zaczyna przeważać. Takich meczy jest bardzo dużo wystarczy że przejrzysz statystyki na rożne z ostatniego tygodnia i zobaczysz że jest wiele meczy gdzie słabsza drużyna ma więcej zdobytych rożnych, wczoraj Wolvsi zdobyli 3 rożne więcej niż Brighton a przegrali 6:0.
Post automatycznie złączony:

Powinno być "Nie chodzi o faworyta tylko o drużynę która jest uważana przez bukmachera jako słabsza"
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Na dzisiaj polecam ci mecz Sevilla Girona. Na Girone jest kurs 4 więc będzie wysoki kurs na nich na rożne tylko pamiętaj żeby oglądać.
Post automatycznie złączony:

Do tego w międzyczasie Leicester Everton obie drużyny walczą o utrzymanie a kurs na Everton wynosi 3.8.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Dzięki wielkie za polecenie, dzisiaj niestety nie mogę zagrać ale chętnie będę kontynuował tutaj ten wątek, wszystkiego dobrego!
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dzięki wielkie za polecenie, dzisiaj niestety nie mogę zagrać ale chętnie będę kontynuował tutaj ten wątek, wszystkiego dobrego!
Szkoda, Everton jak narazie w 25 minucie ma 5 rzutów różnych do 0 Leicester a ja z £70 mam już £150. Girona zdobyła pierwszy rzut rożny po kursie 2.8 teraz na następny Girony jest 3.3.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Strasznie mało tych opcji do grania jest. Jak już coś jest na fortunie, to kursy w granicach 2 :/ wczoraj wieczorem np nic nie było do zagrania, u Ciebie też tak to wyglądało, czy coś pobrałeś?
Post automatycznie złączony:

Albo np niektórych męczy się nie dało, bo zakład nie był na następny rożny tylko na następny po następnym
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Strasznie mało tych opcji do grania jest. Jak już coś jest na fortunie, to kursy w granicach 2 :/ wczoraj wieczorem np nic nie było do zagrania, u Ciebie też tak to wyglądało, czy coś pobrałeś?
Post automatycznie złączony:

Albo np niektórych męczy się nie dało, bo zakład nie był na następny rożny tylko na następny po następnym
No właśnie widzę że w Fortunie nie ma tego zakładu na mecz Lionu z Marsylią a u mnie jest. U mnie wszystko jest tak jak pisałem tylko że zauważyłem że mi limit wprowadzili max £63 na rożny. Kurde szkoda bo byś fajnie mógł na tym zarobić.
Post automatycznie złączony:

Bet365 ma najbardziej dopasowaną ofertę i tam właśnie jest ten zakład "która drużyna zdobędzie drugi z kolei rzut rożny" ja tego nie stawiam bo tego już tak łatwo nie można przewidzieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom