>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

achieve the objectives, stick to the rules

samin1 524

samin1

Użytkownik
Ze względu na ból głowy ;) podam tylko to co mnie dziś będzie interesować, ale czy zagram ostatecznie to nie wiem.

Tennis :
Kei Nishikori (+1,5s) ✅ , Maria Sharapova ✅ , Sam Querrey (-1,5s) ????

Piłka nożna :
Sevilla X , Cean X ⛔ , Guingamp X ✅

-------
to jest ostateczna wersja.
-------

Jak do tej pory to powiem otwarcie że z F2 ustrzeliłem jedyny remis dziś ???? Cean odpuściłem osobiście ale drugich już nie. Na 365 można było ustrzelić kurs 8 ;) ale aż takim hardcorem nie byłem ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
ze względu na estetykę i to abym wiedział z czego wybierać a nie kombinować to sobie to tutaj wrzucę. Dziś dobrze nawet na tym wyszedłem co podałem wcześniej.
Nie wiem też czy jutro znajdę chwilę aby coś tutaj wrzucić także wybieram tylko z tego co tutaj jest.
Oto sobota...
BASKET by Wilqu ▶ Brunszwik i Limoges zapożyczam, Zagaroza obydwaj się zgadzamy co do ich zwycięstwa, a od siebie dodam Kubań i to pewnie nie siądzie ;)
Noga ▶ zaczynając od over 2,5 Manu poprzez obie strzelą w meczach Deportivo, Hamburga i West Hamu a kończąc na tym że strzelą zespoły Wolsfburga, Evianu, QPR
oddzielny rozdział to remisy ▶ Betis, Angers, Pro Vercelli
-----------
co wybiorę z tego ? na pewno remisy i basket. Noga związana z bramkami to pewnie jakieś AKO
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
6. Greuther Fürth BTS + Wolfsburg strzeli ▶ 2,64 ▶ 0,2j ⛔

7. Kuban + QPR strzeli + Leeds + Evian strzeli ▶ 6,25 ▶ 0,2j ⛔
mówiłem Kubań.... daję sobie ????

----------------
dziś coś pokombinuje zarówno z tymi meczami jak i stawkami. Remisy gram grubiej bo to już kolejne stopnie progresji. (Angers 5 ; Pro 4, Betis 2).
Baskety to single najprawdopodobniej po 0,5j każdy. Wszystko będzie wiadome po 16 jak Angers skończy mecz z Dijon.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
8. Kamke ▶ 2.70 ▶ 0,3j ⛔
-------
zagrałem coś poza tego co napisałem i skończyło się szybkie 2-0 dla dziadka ;)
Dla mnie dzień się zakończył wraz z remisem Angers ????
Pro będę kontynuował kolejny stopień progresji. Betis X na koniec dnia...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
a to tak po zakończonej progresji coś mnie tknęło i poszło szalone AKO :

11. Lubin (ręczna) + Zielona Gora + Arsenal + Grasshoppers lub remis + Braunschweig ▶ 13.35 ▶ 0,2j ⛔
--------------
do tego wszystko w singlach.
-------
ogólnie specyficzny dziś dzień... brak BTS w Budeslidze, brak jakiegokolwiek remisu w Seria B... no ciekawie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
powiem jedno. To co ja tutaj podaję to jakaś żenada... Fakt faktem że Ako czasem wyglądają fajnie, ale wszystko dosłownie wszystko co tutaj gram nie siada... ????

Single siadają bez problemu ale tutaj nie widzę sensu tego podawać i robić z tego wielki temat bo nie o to mi chodzi. Chyba wszyscy ze mną na czele muszą zdać sobie że to pamiętnik do tego aby wiedzieć na koniec co wybrać i grać grubiej , czy może układać w single, duble, treble itp.

Nie wiem.

BASKET by Wilqu Brunszwik i Limoges zapożyczam, Zagaroza obydwaj się zgadzamy co do ich zwycięstwa, a od siebie dodam Kubań i to pewnie nie siądzie
siadło wszystko oprócz Kubania :cool:

BASKET NA WIELKI ✅ ✅ ✅

Noga w temacie na wielki ⛔ ⛔

Granie remisów na live wyszło dziś na wielki ✅, ale to loteria mniejsza lub większa. Progresja najgorsza zakończona i teraz przychodzi kolej na PRO. Betis dziś odpuściłem już i albo będzie strata albo ominę jeden próg. (a że byłem na początku progresji to sobie na to pozwoliłem).


Żałuję tego ako z Lubinem ale nie mam pretensji bo ten typ był zapożyczony. Ja się na tym nie znam ale ufam innym. Single siadły fajnie.

Ogólnie dzień na ✅ i to najważniejsze szkoda tylko że nie korzystają inni, a wprost przeciwnie tracą patrząc na te typy.

-----------

NIEDZIELA z basketu jest moim zdaniem dniem posuchy. Widzi mi się under Rosy 164,5 jak i Crvena -5,5 (lub ich zwycięstwo -&gt; Wilq bet). Myślałem trochę nad Blusens i ich zwycięstwem ale ostatecznie odpuściłem. Kurs 3.00 jednak jest zawyżony moim zdaniem.

Noga to na tą chwilę Lazio X i to będzie tak jak dziś z Angers ;)

Reszta to coś zaraz sobie wydumam jak i zapewne poczytam FB.

Także dziękuję wszystkim z których wiedzy korzystam ✅ i cenię bardzo ten &quot;nasz&quot; open source.



ale wzięło mnie na refleksje ???? :zoltakartka:
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
12. Piacenza (-1.5s) + Cuneo (-1.5s) + Crvena Zvezda + Rosa Radom under 164.5 ▶ 5.50 ▶ 0,5j ⛔

------------

13. Lazio ▶3.40 ▶ 3,2j ⛔
-----------
no to powiem że z Lazio to będzie się robic ciekawie ???? . Na dwa progi jeszcze spokojnie mnie stać... a co dalej... ? cieżko stwierdzić... przypomina mi się Gijon z bodajże dwóch sezonów temu. Odpuściłem ze sporą stratą a oni zremisowali wtedy kiedy ja bym musiał zastawiać dom ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
pozbierałem do kupy i gramy tak oprócz oczywiście singli.

14. We wszystkich 3 niedzielnych meczach Bundesligi będzie BTS ▶ 3,49 ▶ 0,25j ⛔


15. Dolcan Zabki + Pogoń Szczecin DNB ▶ 4.21 ▶ 0,25j ✅ +0,8j


16. Club Brugge + Real Madrid drużyna over 1,5 bramki ▶ 4.46 ▶ 0,4j ⛔
Brugge z przewagą zawodnika cały mecz i traci prowadzenie i potem walenie głową w mur ...


17. Chambery ▶ 2.65 ▶ 0,25j ⛔ od stanu 15-18 staneli i to przegrali ...
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
18. Warta X + Valencia X ▶ 10,55 ▶ 0,5j ⛔

------------
no dziś remisów od rana brak ;) Anzi też nie zremisowała... hm... idę dalej w zaparte z innymi remisami które wyżej podałem.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
po syfie w polskiej lidze gdzie na 2.30 przed końcem było 150 punktów i brakowało 15 już powoli widziałem under. (było 80-70). W minutę zaj***** 10 punktów ... ręce opadają, bo zamiast grać długie akcje to walą z nieprzygotowanych...
Po tym wszystkim ... tak jak sądziłem bo super sobocie, bardzo słaba niedziela... więc na zakończenie... :

20. Real strzeli minimum 2 bramki ▶ 2.55 ▶ 0,7j ✅ +1,085
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Może podsumuję trochę weekend ;) a bardziej niedzielę ...

Koszykarsko wychodzi to dosyć okazale bo ten weekend był niesamowity i wchodziły takie dogi że głowa puchła, a Euroliga dosłownie już tuż tuż ...

Dzisiejszy kupon uważam za doskonałe rozwiązanie z oferty jaką można znaleźć. Reszta mimo nawet zachęcających kursów jest loteryjna moim zdaniem /

Piłka kopana w weekend trochę zawiodła ale ... Club Brugge gra z przewagą zawodnika i nie dowozi zwycięstwa. Frankfurt jako jedyny nie trafia i nie ma wszędzie BTS w bundeslidze... Progresje na remis są już coraz mocniejsze i chyba skupię się na ich dokończeniu. Lazio może mnie kosztować ;)

Dog z ręcznej to już tylko na uśmiech traktuję ... bo od stanu 15-18 przestali grac i stracili pod rząd 4 bramki ...

-------

Chce odejść od nogi ale jakoś nie potrafię.. chyba uzależniony jestem... ;)
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
22. Chalon + Cantu + Fenerbahce + Barcelona + Real ▶ 3.18 ▶ 3,0j ⛔
-------
jak widać w temacie Euroligi wtedy gdy pisany był post kursy miał tylko Unibet. teraz to samo jest w granicach 2.66
--------
Turów ....... ???? zabrakło 1 sekundy...


--------------------------
http://oi47.tinypic.com/k1qlo7.jpg
takie cuda niedzielne u ziemniaka :cool: To tak na marginesie ... bo galeria handlowa, rodzinne zakupy, tata nie miał ochoty łazić po sklepach więc z dzieckiem siadł w milenium i wydumał ???? Dziecko chuchnęło na szczęście .......
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
23. Zagrzeb + Uniks + Donetsk + Real Madryt B under 2,5 + Panata -16,5 ▶ ▶ 0,4j ⛔

---------
Uniks zawiódł na całej linii i to ten zespół dostaje ode mnie ???? co skutkuje brakiem typowania na nich w meczach. Real B to już w 6min było pozamiatane... szkoda też że nie było remisu bo progresja dalej trwa ... ;/
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
26. Donieck ▶ 8.00 ▶ 1.0j

-----------
e tam znowu to samo... Ten mecz to oczywiście największy dog poniedziałku ale grzech po takim kursie nie skorzystać... do tego Pinnek ma Donieck po kursie 10 ???? . Argumenty czysty sportowe oczywiscie za Khimikami, jednakże po rozmowie ze znajomym z Ukrainy jak i spojrzeniu że 26.10 Khimiki graja najwazniejszy mecz dla układu tabeli w Cantu w EL to jestem w stanie zaryzykować że w tej śmiesznej lidze dojdzie do &quot;mega sensacji&quot;. Oczywiście trzeba dodać że HC +15,5 powinno spokojnie się złapać na Donieck.
Khimki: The reigning Eurocup champs haven’t shown any sign of weakness yet, rolling over their first two opponents. As in its previous meetings, Khimki looks stronger than the opposition. Does that mean, however, that they won’t have trouble at home with Donetsk?
Donetsk: The team from Donetsk, despite not playing in the VTB United League last season, does have experience with teams at Khimki’s level. What’s more, the Ukrainians already defeated Khimki once this season, 85-67, in an exhibition match held in Donetsk in February.
to ze strony VTB.
---------
Jakkolwiek to się zakończy to pieprze stawianie na Donieck. TAM NIE MA TRENERA tylko jakaś kukła !! Właśnie napisałem do znajomego z Ukrainy aby zapomniał o naszej znajomości ;) Oni tam niezłe bajki oglądają ???? 14-2 start 2Q ŻENADA! PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZA TEN TYP .......
 
Do góry Bottom