>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

supermario 76,1K

supermario

Użytkownik
Bez zbędnych kombinacji gram na drużyny, które w zeszłej kolejce zaprezentowały się rewelacyjnie w przeciwieństwie do ich niedzielnych rywali. Jeśli zawodnicy Wellington oraz CCM utrzymali formę z przed ostatniej kolejki to o pozytywny wynik jestem spokojny. Kursy niesety już trochę poleciały bo na wyjściu były @2,54 na tych pierwszych oraz @1,91 na CCM, ale i tak myślę że warto.
* No nic, nie udało się tym razem, chociaż mam nieodparte wrażenie, że z przebiegu gry Wellington byli lepsi, z kolei w drugim meczu czerwo ustawiło niejako wynik spotkania, no ale cóż całe piękno AL...
Żałuję tylko, że w obu tych meczach nie zagrałem mojego ulubionego kombo zakładu na gole, kartki i rogi :(

Otrzymane punkty reputacji: +1051
snajp 78,4K

snajp

Użytkownik
Miasto
POLSKA
Tak tu cicho przez te " listopadowo - grudniowe MŚ " to pobieram HC +1,5 🦘 @ 2.3

Otrzymane punkty reputacji: +622
qowalsky6 465K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Tak tu cicho przez te " listopadowo - grudniowe MŚ " to pobieram HC +1,5 🦘 @ 2.3
To nie tak, czytałem milion wypowiedzi expertów, ale jedno było pewne. W przeciwienstwie do Orłów, Kangury nawet jak przegrają 5-0, to nie mają kompleksów....
Teraz jest 1-0 dla Aussie, ale i tak śmiem twierdzić, że nie będzie lekko...

Otrzymane punkty reputacji: +2424
qowalsky6 465K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Tak skromnie :eek:🥳🥳🥳 oby nasi też tego dokonali !
Tak jak wspominałem, Kangury nie pękały i odwaga została nagrodzona.
Chciałbym abyśmy zagrali tak jak Aussie. Odważnie i nie pękając, nawet jak się coś nie układa. Fortuna sprzyja odważnym.... Tylko trzeba mieć jaja :)
Edit
...... Tutaj niech sobie każdy wpisze to co chce po wczorajszym meczu (?).............

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
M 7,4K

mario72k

Użytkownik
Miasto
Lubin
W każdym meczu strzelili gola. Grajcie z teoretycznie silniejszym rywalem. Zasluzyli na agrodę

Otrzymane punkty reputacji: +622
larkspur 90,7K

larkspur

Użytkownik
Miasto
Kraków
Jeśli Australia wyjdzie na Argentyne tak jak dotychczas to mogą napsuc im krwi.
My graliśmy ultra defensywnie , bez zagrożenia pod bramką. Australia zagra odważnie więc wszystko jest możliwe.
Z resztą dwa zwycięstwa w grupie i tylko porażka z aktualnymi mistrzami świata bardzo dobry wynik

Otrzymane punkty reputacji: +224
jozzy22 192,2K

jozzy22

Użytkownik
Miasto
Skawina
Wracamy do poważnej piłki heh
Nie znamy jeszcze składów ale ja na jutro wchodzę w gola Ibusuki
Póki co nie widzę kursów ale liczę na Japończyka. Całkiem fajny sezon dodatkowo w starciu z Brisbane lubi strzelać
Wypoczął w czasie mundialu więc na świerzości myśle , że może coś ustrzelić.
Fortuna ma w ofercie ale w zakładach łączonych , a niestety nie podejmuje się typować wyniku.
Cóż czekam na kursy

e: betfan wystawił kursy więc gramy

Ibusuki strzeli gola @ 3.25

betfan

e: nie tym razem

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
qowalsky6 465K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Cała 7 kolejka dla mnie raczej do ogladania. Po takiej przerwie, to jakby cała liga startowała od początku.
Myślałem trochę o Wedrowcach, a i Glory grało piach, ale przez taką przerwę może coś się w klubie z Perth odmieniło? No i pamietam, że WSW to fixiarze, kto wie co im Pan Li podpowie? :) Słowem pre - pass...
Może Wy koledzy macie fajne pomysły?
Edit
Do obserwacji WSW i WU w jutrzejszych spotkaniach...
Uwaga! Nixx znowu w Wollongong, czyli kontynent!

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1256
majekx 264,1K

majekx

Znawca
Miasto
Lódz
Dzień dobry,

i ja sobie tę kolejkę pooglądam... część zawodników grała na MŚ, część miała wakacje.... forma to jeszcze większa niewiadoma niż przed rozpoczęciem sezonu. Zdecydowanie qowalsky6 qowalsky6 ma racje.

i składy na dziś

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746