>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka PKO Ekstraklasy (17.09 - 19.09.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-12 o 09.09.11.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

1631716705197.png

Wytypuj 5 dokładnych wyników meczów Ekstraklasy i zgarnij Jackpot 25.000 PLN!
Dodatkowe 25.000 PLN
do podziału także dla osób, które wytypowały 2, 3 i 4 dokładne wyniki!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Górnik 2.18
Fortuna


Górnik Zabrze jak na razie nie jest drużyną, która sprawia dobre wrażenie. Jednak trzeba przyznać, że w ostatnim spotkaniu przeciwko Cracovii w pierwszej połowie zagrali jak na razie dotychczas najlepsze zawody. Pełna kontrola, dwa gole i wydawało się, że trzy punkty pojadą do Zabrza. Tak się nie stało, bowiem w drugiej połowie wdało się rozluźnienie i ostatecznie Górnik zremisował 2:2. Tym razem przyjdzie im podejmować Warte Poznań, która również w tym sezonie swoją grą nie zachwyca. Goście podobnie jak Górnik mają 7 punktów w ligowej tabeli i nie potrafi wygrać od czterech spotkań. Warta to już nie ten sam zespół co w poprzednim sezonie, gdzie ich gra się podobała i punktowali na wyjazdach. Mimo wszystko Warta nie przejdzie obok tego meczu obojętnie, bo wiem, że razem z Górnikiem będzie się bić o utrzymanie.
Zabrzanie muszą wykorzystać atut własnego boiska - choć i tutaj ciężko im o punkty. Jimenez wydaje się być w formie bo co mecz udaje mu się strzelić gola. Dobrze wygląda Manneh w środku pola razem z Kubicą (choć nie jestem zwolennikiem jego talentu). Gorzej wygląda to obronie, Wiśniewski stale popełnia błędy, a opaska kapitana go bardziej przytłacza niż daje powody do rządzenia na boisku. Sandomierski?, wolałbym między słupkami Chudego.
Liczę na przełamanie i dobrą grę Górnika. Kibice powoli mają dość wyników i tego co się dzieje w okół klubu.
Czy Podolski zagra?. Ponoć trenuje, a jak będzie to dowiemy się w niedziele….
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Legia - Górnik Łęczna 1 (Handicap -1) @ 1,79 @ fortuna

Legia musi zacząć wygrywać w lidzę. Póki co im bliżej spadku niż obrony mistrzostwa, więc nie ma na co czekać. Wiem, że są zaległe mecze, ale te trzeba najpierw wygrać. A z kim nie wygrywać jak nie z faworytem do spadku nr 1, u siebie? Myślę, że Legia podbudowana wynikiem w Moskwie i fakt, że w najbliższą środę już nie ma europejskich pucharów, zatem 100% na ligę. Myślę, że za duże ryzyko strzelić na 1-0 i zachowawczo bronić wyniku. Legioniści będą chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć spotkanie, co powinno poskutkować pokryciem handicapu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
typ: Wisła Kraków strzeli gola
@1.54 FORTUNA

Biała Gwiazda pod sterami Guli gra odważny football do przodu, co sprawia, że w meczach Wisły dzieje się sporo oraz pada dużo bramek. Stawiam, że podobnie będzie i tym razem w Poznaniu. Z kolei klub z Poznania dobrze rozpoczynał pojedynki z Pogonią oraz z Rakowem. Jednak chwila nieuwagi wystarczyła aby przeciwnik mógł zdobyć gola. Z drugiej strony Lech nawet gdy przegrywa, nie załamuje się i walczy dalej. Wisła w ostatnim pojedynku wręcz wyszarpała punkt w starciu z Lechią po strzeleniu bramki na 2:2. W 8 z 9 ostatnich ligowych pojedynków Wisły padało co najmniej po 3 gole. Z drugiej strony Lech w 5 z 6 ostatnich meczy w Ekstraklasie strzelał przeciwnikowi przynajmniej 2 bramki. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące widowisko z dwoma ofensywnymi drużynami.
 
Ostatnia edycja:
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Zagłebie - Bruk Bet
TYp Zagłebie/remi i powyżej 1,5 gola
Kurs 1,74
Betfan

Zagłebie w 6 kolejkach z bilansem 3-0-3 i 7:11 w bramkach i w mojej opinii mają szanse podreperować ten bilans bo spokają się z Bruk-Betem, który zajmuje ostatnie miejsce z bilansem 0-3-3 i 5:9 w bramkach. Dlatego liczę minimum na remis między nimi. To że wpadna nimum dwa gole to jestem przekonany, bo przy poziomie naszej ligi w meczu słabych drużyn z reguły wpadają bramki.
Jak spojrzymu na H2H to na 8 spotkań między nimi tylko 2 razy było poniżej 1,5 gola, co prawda te mecze to juz historia i to dość odległa, ale statystyka ma to do siebie, że jakis slad zostawia i pokazuje trendy. Do tego Zagłebie w tegorocznych rozgrywkach tylko 1 mecz poniże 1,5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +559
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Typ: podwójna szansa (1poł lub mecz): X-X
Kurs 1,65
Betfan

W tym meczu pachnie mi remisem, ale i underem. Ogólnie ekstraklasa jest overowa, ale czasem ktoś musi te statystyki zaniżać.
Takim zespołem jest na pewno Warta Poznań. Uważam, że Górnik jest słaby i Warcie uda się w tym meczu zagrać po swojemu. Nie spodziewam się tutaj wielu bramek. Sądzę, że to spotkanie może skończyć się 0:0 lub maksymalnie 1:1. Oczywiście, któraś, ze stron może nas zaskoczyć, ale patrząc czysto statystycznie, ten typ ma duże szanse na powodzenie. Pobieram go i z niecierpliwością czekam na pierwszy gwizdek. Powodzenia.

jednak tylko under, zdecydowanie
 
Ostatnia edycja:
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Lech Poznan - Wisła Kraków | over 2,5 @1,68 fortuna

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Lech nadal bez porażki i trzeba przyznać że potrafią nawet w gorszym meczu zdobyć choćby 1 punkt. Ofensywa wygląda świetnie, ale defensywa wcale nie jest gorsza bo zaledwie 5 goli straconych w tym 2 z Rakowem i 1 z Pogonią. Trzeba przyznać że Lech jest w bardzo dobrej formie i na razie są faworytem z każdym rywalem. Dzisiaj przyjedzie do Poznania Wisła która wydawało się że idzie jak burza, ale pojawiły się problemy w meczu z Lechią. Dużo się działo w tym spotkaniu i Wisła rzutem na taśmę zremisowała 2-2. NIestety ale obrona szwankuje nadal i dzisiaj jeśli piłkarze Lecha będą skuteczni to mogą sobie postrzelać, ale nie zapominajmy o tym że każdemu może przytrafić się słabszy mecz a potencjał w ofensywie Wisła nadal ma i dzisiaj w takim meczu na pewno jest spora motywacja żeby coś udowodnić. Przede wszystkim są to 2 świetnie grające drużyny w ofensywie i dzisiaj 0-0 nie wchodzi w grę, chociaż wiemy jak takie hity kolejki często się kończą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +553
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: over 10,5 RR @ 1.87 fuksiarz [EE]
over 11,5 RR @ 2.25 Unibet
over 12,5 RR @ 3.05 Unibet


Analiza:
Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko. Obie drużyny po 7 kolejkach pokazały, że mają aspiracje na miejsca w czołówce ligi. Zmiana trenera drużynie z Krakowa na wielki plus. Skorża też robi swoją robotę i obie drużyny wyglądają obiecująco. Teraz popatrzmy na rzuty rożne. Lech najlepsza średnia w lidze, a Wisła zajmuje 5 miejsce. Warto odnotować, że w ostatnim meczu drużyna z Krakowa sama pokryła przedstawione przeze mnie linie. Starając się odrobić straty w meczu z Lechią sami zdobyli aż 14 rzutów rożnych! Uważam, że w obu ekipach jest spory potencjał ofensywny i zobaczymy to dzisiaj na boisku. Spodziewam się sporej liczby dośrodkowań, akcji, sytuacji podbramkowych oraz najważniejsze dla mnie - rzutów rożnych
1631881079405.png
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Lech Poznań vs. Wisła Kraków
Over 10.5 Corners @1.82 BETFAN


To już nie pierwszy raz jak piszę analizę dotyczącą kornerów Wisły i moje zdanie i pogląd sie nie zmienia. Zapewne się powtórzę ale cóż... Ten typ jest tego warty. Yeboah się rozkręca a to on jest wiodącą postacią drużyny. Jego ataki jeden na jeden bardzo często przynoszą rzuty rożne dla Wisły w każdym meczu. Jego rosnąca forma bardzo pozytywnie wpływa na cały zespół, który coraz to lepszy ofensywny futbol i co najważniejsze nie hamują gry.
Lech pokazuje się w tym sezonie z bardzo dobrej strony, mocny zespół i solidne wyniki na początku sezonu. Podoba mi się, że Lech nigdy nie odpuszcza i nie ważne jaki jest wynik meczu to oni cały czas brną do przodu jakby z meczu na mecz robili się coraz głodniejsi gry, głodniejsi ataków czy też strzałów.
Dokładne statystyki przedstawił kolega wyżej i mimo, że średnia Wisły na wyjazdach nie jest imponująca na papierze to myślę, że dzisiejszy mecz to zmieni. Nie przegapiłem jeszcze ani jednej minuty Lecha czy też Wisły w tym sezonie i myślę, że ich gra w tym meczu się nie będzie zbytnio różniła czyli podsumowując - Szybkie ofensywne akcje w jedną i drugą stronę, dużo wrzutek, strzałów a co idzie w parze w takim meczu? Rzuty Rożne. Spokojnie stawiam over 10.5 a za drobne dorzucam ponownie 13.5 po kursie 4.20 Unibet
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Lechia bez remisu @ 1,87 Betclic
Lechia nie przegra @ 1,50 BetX
(EE)

Lechia gra u siebie, pamiętamy jak rzuciła się na Radomiaka. Piast ma problemy kadrowe, zwłaszcza w obronie (Czerwiński, Holubek) i trochę w środku pola (Alves). Ponadto licznik zespołu z Gliwic od dłuższego czasu zatrzymuje się maksymalnie na liczbie jeden. Po dwóch nie wygranych meczach, w których zespół z Gdańska prowadził do przerwy 2:0 może w końcu się uda wygrać a minimum nie oddać kompletu rywalowi.


Stal Mielec - Raków Częstochowa
Raków wygra pierwszą połowę lub mecz @ 1,70 Superbet


Stal w ostatnich meczach nazbierała trochę punktów, ale miało to miejsce z Górnikiem Łęczna, który wypadł wtedy blado oraz Jagiellonią, która po raz kolejny zmarnowała kilka czystych sytuacji. Porażka w końcu musi się zdarzyć. Raków kreuje dużo sytuacji i potrafi je wykorzystywać. Zatem jest solidnym kandydatem do kompletu punktów w tym meczu. W przypadku dużych braków kadrowych, bo takie być mogą szanse na zwycięstwo w jakimś stopniu zmaleją. Choć bez Iviego i Cebuli Raków podwyższył prowadzenie z Lechem. Jeśli ktoś nie będzie mógł zagrać, to prawdopodobnie dowiemy się godzinę przed meczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +375
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Lechia-Piast
Typ: podwójna szansa (1poł lub mecz): 1/1
Kurs 2.10
Fortuna

Mecz dwuch równych drużyn które są sąsiadami w tabeli , mają po równo strzelonych bramek ,a Piast ma tylko jedną więcej straconą . Tabela by wskazywała na remis,ale Piast ma ostatnio problemy .Porażka na własnym stadionie z Zagłębiem które , wcześniej przegrało 2 mecze z rzędu,do tego plaga kontuzji i do tego mecz w Gdańsku gdzie Piast nie wygrywa .Lechia była by znacznie wyżej w tabeli gdyby nie dwa ostatnie remisy,gdzie dwa razy wygrywali po 2:0.Lechia przegrała tylko 1 mecz z Lechem
Moim zdaniem Lechia wygra bez problemu ,daje w typach podwójną szansę ponieważ siedzą w głowie te 2 remisy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Legia - Górnik Łęczna
Typ: Legia powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,52
Buk: forBET

Zastanawiałem się, jak tu podciągnąć słaby kurs na Legię i wyszedł mi typ na ilość goli - na wygraną Legii i powyżej 1,5 gola jest kurs 1,51, a i tak, żeby to się stało, Legia musi strzelić minimum dwie bramki, więc mój typ na dwie i więcej bramek Legii jest o wiele lepszy i bezpieczniejszy (nie uwzględnia rozstrzygnięcia, więc trafiamy nawet w wypadku niespodzianki i np. wyniku 2:2).

W normalnej rzeczywistości i znając pragmatyzm trenera Michniewicza nie podjąłbym takiego ryzyka, jednak ostatnie wydarzenia sprzyjają takiemu, a nie innemu rozwojowi sytuacji - w Moskwie zobaczyliśmy zespół walczący, grający rozważnie do ostatniego gwizdka sędziego i zespół, któremu się przede wszystkim chciało. Sęk w tym, że najlepsze drużyny potrafią z europejskiej bajki płynnie przejść na krajowe piekiełko i tutaj również punktować, a Legii niestety się to ostatnio nie udawało.

Trzy porażki, w tym dwie z rzędu, scalające przerwę reprezentacyjną jedną klamrą, takiemu zespołowi nie przystoją, i wie o tym zarówno trener, jak i jego piłkarze. Wie o ty również prezes Mioduski, który jednoznacznie wypowiadał się ostatnio na temat mistrzostwa i dał do zrozumienia, że puchary pucharami, ale jego inny wynik końcowy nawet nie interesuje. Jeśli założymy, że Legia znów nie zdobędzie z beniaminkiem trzech oczek, to ta wizja zacznie się niestety oddalać i dojdzie niepotrzebny, dodatkowy stres, który może również przyćmić znakomity początek w Europie i obniżyć morale zespołu.

Antoditum na powyższe wydaje się być jedno - wygrać nie tylko zdecydowanie, ale i pewnie, nastrzelać worek goli i pokazać wszystkim naokoło, że ligowy kryzys drużyna ma za sobą. I akurat z przeciwnikiem z Łęcznej, który dopiero ostatnio się przemógł i odniósł pierwsze zwycięstwo ligowe po siedmiu kolejkach, jest to zadanie jak najbardziej wykonalne.

Obie drużyny - zarówno sportowo, jak i organizacyjnie, dzieli różnica klas, i tylko od podejścia i zaangażowania Legionistów zależeć będzie wynik końcowy. I gdyby wcześniej Legia notowała serię zwycięstw, to można by było myśleć o spadku zaangażowania, zmęczeniu po pucharowej rywalizacji itd. Patrząc jednak na to, co się niedawno działo, nie ma nawet mowy o lekceważeniu meczu i rywala, a szkoleniowiec warszawian ma w tej chwili wystarczająco szeroki skład do dyspozycji, żeby wystawić dwie zbliżone poziomem jedenastki, i każda z nich powinna sobie z Górnikiem poradzić.

Mój typ jest dość zachowawczy, jednak dla odważnych polecam zagrać na Legię z handi (-1,5) za 1,80, gdyż nie sądzę, żeby Górnik zdołał strzelić gola na Łazienkowskiej - tym bardziej, że jeszcze w czwartek, mimo ponad 20 prób, ta sztuka nie udała się Spartakowi Moskwa, a więc zespołowi o kilka (naście) klas lepszemu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Wisła P. - Jagiellonia
1x &over 1.5
1.87
betfan
Próbuję tego, czego próbowałem w stronę Płocka w meczu z Zagłębiem, czyli inną drużyną z problemami na wyjazdach. Pomiędzy ostatnimi meczami bezpośrednimi Płocka i Białegostoku widać pewną analogię. Pada sporo bramek i zazwyczaj gospodarze nie przegrywają. Wisła Płock nie przegrała jeszcze spotkania u siebie i w każdym meczu strzelała minimum gola, a Jagiellonia na wyjeździe jak dotąd też coś strzelała, ale nie wygrała. Wisła Płock na pewno będzie chciała zmazać plamę z orzegranego w fatalnym stylu meczu z czerwoną latarnią ligi. Jaga na zwycięstwo czeka już dość długo, a ich obecna forma nie jest najlepsza. Dodatkowo Jaga będzie miała dzień mniej do starcia pucharowego i nie zdziwią mnie rotacje w składzie dokonane przez Mamrota.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +449
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lech - Wisła K. 5:0 (3-5 RR)
Powyżej 2 bramek, powyżej 9 rzutów rożnych, @2,50 Betfan


Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie, Lech gra wreszcie na miarę oczekiwań i aktualnie jest liderem, Wisła także po zmianie trenera gra fajną ofensywną piłkę, więc akcji nie powinno zabraknąć z obu stron. Jeżeli chodzi o rożne to Lech także najlepszy w Ekstraklasie, średnio wykonuje 7,14 RR/mecz, a w meczach domowych wykonują średnio 6 rożnych, natomiast Wisła również jest w czołówce jeśli chodzi o te statystyki ze średnią 6,29 cornera na mecz, na obcych stadionach mają też przyzwoitą średnią 4,33. Fakt, ze statystyki podkręcili sobie ostatnim meczem z Lechią, gdzie sami nabili 14 rożnych, gdzie musieli gonić wynik, dzisiaj też wielce prawdopodobne, ze to Kolejorz wyjdzie na prowadzenie i to Biała Gwiazda będzie goniła wynik,jeżeli chodzi o gole to w meczach Lecha pada średnio 2,57, a w spotkaniach Wisły jeszcze więcej 3,14. W Poznaniu zapowiadany jest dzisiaj rekord frekwencji, więc piłkarze powinni być mocno nakręceni i liczę, że zobaczymy super mecz z wieloma bramkami oraz rzutami rożnymi.
 
Ostatnia edycja:
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Wisła Płock - Jagiellonia
Over 4,5 kartek STS @2.15

W oko wpadło mi spotkanie w Płocku. Jagiellonia zaliczyła fatalną serię 4 spotkań bez zwycięstwa, męcząc bułę min. z Stalą i Górnikiem Z. Po obiecującym początku w Białymstoku atmosferka lekko się zagęściła, a ostatnie wyniki są poniżej potencjału. Myślę, że Jaga od początku meczu wyjdzie agresywnie na przeciwnika i widoczne będzie duże zaangażowanie. W obecnym sezonie Jagiellonia łapie średnio 2,14 kartonu na mecz. W zeszłym sezonie było to ok. 2,3 żk na mecz, także statystyki wyglądają w tym względzie dość przyzwoicie. Warto zwrócić uwagę na gospodarzy, którzy po odstawionym kryminale w Łęcznej będą chcieli wyjść trochę poważniej przy własnych kibicach i zrehabilitować się. Istotny fakt jest taki, że Wipi gra u siebie bardzo agresywnie nawet, jak na standardy eklasy. Popełniają dużą liczbę fauli i często przerywają akcje. W zeszłym sezonie gospodarze spotkania byli w top3 pod względem liczby fauli. Mam nadal w pamięci płockie kopaniny w (sensie dosłownym) z zeszłego sezonu, gdzie wykręcano statystyki około 35-40 fauli na mecz. W tym sezonie nie zmieniło się wiele i w meczach Wisły P mamy nadal dużo fauli (poza wyjaśnionym do przerwy meczem z Lubinem). Ewentualnie można tez grać właśnie pod over fauli. Ja wybieram over kartek ze względu na dobry kurs oraz pomimo sędziego Lasyka, który jest underowy i ma wysoko podniesioną poprzeczkę pokazania kartki. W tym meczu uważam że co najmniej 5 razy piłkarze nie pozostawią mu wyboru.
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Cracovia
Typ: Pogoń @ 1,86 Fortuna 1-1

Na ten weekend mamy ciekawy kurs na wygraną Pogoni w meczu z Cracovią w Fortunie jeszcze się trzyma w wielu innych firmach już spada poniżej 1,80 dlaczego?? Wydaję się dość oczywista wygrana Pogoni w meczu na własnym boisku. Ostatnio Cracovia przełamała się w meczach wyjazdowych i wygrała z Bruk-Betem ale to jednak chyba słabszy zespół niż Pogoń do tego na wyjazdach w tym sezonie remis z równie słabym Górnikiem Łęczna oraz wyraźne porażki z Lechem i Lechią. Licząc też mecze u siebie Cracovia zaliczyła serię 3 meczów bez porażki bo do wyjazdowej wygranej dołożyła remis z przeciętnym Górnikiem z Zabrza u siebie oraz wygraną z Jagiellonią również u siebie. Wydaję się ze ta seria dobiegnie końca bo teraz czas na zdecydowanie mocniejszego rywala i to na wyjeździe. Pogoń podrażniona dwoma remisami na wyjazdach z Lechem i Radomiakiem będzie chciała powetować sobie straty na własnym boisku i nie odpuści zwłaszcza że w Szczecinie jeszcze nie przegrali w tym sezonie wygrane ze Stalą, Piastem i Górnikami z Zabrza bilans bramek 7-1 podobnie jak w zeszłym sezonie zapowiada się na twierdzę Szczecin. W pojedynkach bezpośrednich obu tych zespołów raczej wygrywają gospodarze. Od 2018 roku kiedy to goście z Krakowa wygrali i zremisowali w Szczecinie nie są tam w stanie ugrać punktów.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.70 Betfan
Więc tak obie drużyny lubią sobie kilka korków po nabijać, liczę że dzisiejszy mecz będzie dośc ofensywny i objerzymy dośc dużo bramek oraz rzutów rożnych. W ostatnich swoich czterech meczach drużyny Wisły Płock ta linia była pokrywana trzy razy natomiast w meczach drużyny z Białegostoku wygląda to nieco gorzej ale nie tragicznie. Mimo wszystko wydaje mi się że na te 10 roznych jest dzisiaj bardzo duża szansa i zakończy się to dla mnie dobrym wynikiem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
ponad 27,5 fauli @ 1,53 (EE)
Betclic

ponad 3,5 kartek @ 1,54
ponad 4,5 kartek @ 2,28
Unibet

Beniaminek z Radomia radzi sobie całkiem dobrze i z 9pkt. na koncie zajmuje w tabeli 9 miejsce. Głównie zawdzięcza to dobrej postawie w spotkaniach domowych w których zdobył 7pkt. (2-1-0).
Śląsk po odpadnięciu z kwalifikacji pucharowych może skupić się wyłącznie na lidze i idzie im to dosyć nieźle bowiem obecnie z 13pkt. na koncie zajmują 2 miejsce. Na wyjazdach mają identyczny bilans jak Radomiak u siebie a więc 7pkt. i bilans 2-1-0. Do tego Śląsk jeszcze nie przegrał meczu ligowego, najbliżej tego był w Gliwicach jednak w doliczonym czasie udało im się strzelić ładną bramkę i doprowadzić do remisu.
Także zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w Radomiu, być może dzisiaj gospodarze odniosą 1 domową porażkę lub goście 1 wyjazdową a może nastąpi podział punktów.
Radomiak w tych 3 spotkaniach domowych miał następujące liczby:
- 18 fauli / 5żk / 1czk - Legia
- 14 / 0 - Warta
- 18 / 3żk - Pogoń

Liczby Śląska na wyjazdach:
- 17 / 4żk / 2czk - Cracovia
- 14 / 2 - Piast
- 10 / 0 - Zagłębie
Kartki dorzucam ze względu na arbitra, którym będzie Marciniak. Jak wiemy potrafi on mocno puszczać grę i pozwalać na dużo ale są w jego wykonaniu spotkania gdzie od początku pokazuje sporo kartek i na takie jego sędziowanie liczę w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +487
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław [obie drużyny strzelą gola - tak] 1.75 betfan

Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się w Radomiu, gdzie beniaminek podejmuje dziś niepokonanego Śląska. Obie ekipy w ostatnim czasie spisują się dobrze. Jedni i drudzy odprawili też z kwitkiem stołeczną Legię. Gospodarze u siebie bez porazki i liczę, że dzisiaj także się postawią. Swoją ambitną grą urwali punkty niejednemu faworytowi. Śląsk z pewnością chce podtrzymać miano niepokonanej drużyny, więc powinniśmy oglądać ciekawe, otwarte spotkanie, które powinno też przynieść gole. Liczę, że będą to gole z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom