>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. kolejka La Liga [30.10 - 2.11.2020r.]

Status
Zamknięty.
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Mecz Alaves - Barcelona dopiero w sobotę sądzę jednak, że warto pochylić się nad tym spotkaniem już teraz. Barcelona nie zaczęła sezonu najlepiej: 2 zwycięstwa, remis z Sevillą a potem porażka z Getafe i bardzo bolesna przegrana w prestiżowym meczu z Realem Madryt. co daje 12 miejsce w tabeli i 7 pkt. Oczywiście większość drużyn w La Liga ma rozegrane więcej meczy niż Barcelona ale myślę że czas najwyższy brać się do roboty. Szczerze mówiąc oglądałem mecz Barcelona Real i nie wyglądało to tak koszmarnie jak sam wynik. Do tego Alaves to zespół który wybitnie leży Katalończykom, Blaugrana wygrała ostatnich 8 potyczek z Alaves Bilans bramek 27 -3 Także jest to idealny przeciwnik aby odbudować swoje morale i pozycje w lidze. W środę przed Hiszpanami prestiżowy mecz z Juve wydaje się jednak, że Barcelona która ma już 3 pkt w LM zagra w Turynie z założeniem że remis nie będzie najgorszym wynikiem. Ok Barcelona nie jest w najwyższej formie ale Messi razem z Ansu Fatim powinni spokojnie sami ograć Alaves :D

Alaves Barcelona

Typ Barcelona

Kurs 1.50

Bukmacher Forbet

Alaves pierwsza połowa Czyste Konto

Typ Nie

Kurs 1.56

Bukmacher Forbet




Widać że sezon covidowy nie pozwala na to aby zagrać 2 mecze na równym poziomie niezły mecz z Juve a to co Barcelona robiła w meczu z Alaves to po prostu oczy krwawiły Messi dramat. No nic wyglądało to tak tragicznie że wypada chyba tylko przeprosić za podanie takiego typu :mad:
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Eibar - Cadiz
powyżej 4.5 kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) @ 1.50
powyżej 5.5 kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2) @ 2.10
STS


Ósmą kolejkę gier w La liga zaczniemy od pojedynku Eibar-Cadiz. Goście jak na beniaminka radzą sobie naprawdę dobrze, a szczególnie na wyjazdach gdzie na trzy spotkania wszystkie wygrali. Na dodatek nie przegrali od czterech spotkań pokonując na wyjeździe min. Athletic i Real Madryt. Aż prosi się aby zagrać kolejne ich wyjazdowe zwycięstwo. Eibar podobnie jak ich rywal lepiej spisują się na wyjeździe niż w własnym domu, lecz podobnie jak Cadiz nie przegrali od trzech spotkań. To naprawdę może być niezły mecz patrząc na formę obu drużyn dlatego ja spróbuje pograć kartki. Gospodarze od początku sezonu obejrzeli łącznie 16 żółtych kartek oraz dwie czerwone. Cadiz podobnie jak rywal również zobaczyli 16 żółtych kartek oraz dwie czerwone. Statystyki na kolana nie powalają, ale sędzią dzisiejszego pojedynku będzie Mateu Lahoz. Bardzo znany wszystkim hiszpański sędzia, który nie boi się wyciągnąć i pokazać kartki nawet za najdrobniejsze przewinienie. W tym sezonie w trzech spotkaniach pokazał ich 16 oraz jedną czerwoną. Obie drużyny zapewne będą chciały podtrzymać swoją dobrą serię bez porażki dlatego też liczę, że mecz będzie się toczył z dużą ilością przewinień w środku pola, a to pozwoli działać Panu Lahozowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 0

gubernator_nh

Gość
Eibar - Cadiz
typ: 1
kurs: 2.60

Eibar w formie, wygrali ostatnio z Sevilla na wyjeździe ,czas na przełamanie i wygranie u siebie w końcu. Nie wygrali od 4 spotkań na własnym stadionie (2 remisy i 2 porażki u siebie). Natomiast Cadiz już się na wyjazdach nawygrywał. Starczy im 3 wygrane. Cadiz także niezłe wyniki notuje, grają typowo z kontry - ogladałem ich wygraną z Realem oraz ostatnio z Villareal z którym zremisowali.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Eibar jest taki cienki ze oczy krwawia jak to sie oglada.Oni chyba mysla ze jak utrzymuja sie przy pilce to wygrywaja mecz.Malo gry skrzydlami malo szybkich podan az dziwne ze to La Liga
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real @ 1.38 + Barcelona @ 1.46
AKO: 2.01
Fortuna


Bardzo przyzwoity kurs ogólny na zwycięstwa faworytów.
Real Madryt podejmować będzie u siebie Huesca, a natomiast Barcelona zagra z Alaves. Królewscy którzy po pokonaniu Barcelony 3:1 wydawało by się, że również odniosą zwycięstwo w LM, lecz tu rzutem na taśmę ledwo udało się uratować remis. Zidane dziś mocno zrotuje skład bo w tygodniu czeka kolejny pojedynek w lidze mistrzów i to nie z byle kim - Interem Mediolan. Od pierwszych minut powinien wybiec Hazard, który powoli wraca do gry po urazie. Być może szansę gry od pierwszych minut otrzyma Isco, który również ma coś do udowodnienia. Huesca w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa i nie zapowiada się na to aby miało się to zmienić.
Barcelona natomiast szybko zamazała plamę po porażce z Realem i wygrali na bardzo trudnym terenie w Turynie 0:2. Dziś na stratę punktów nie mogą sobie pozwolić. Pomimo, ze jest to początek sezonu to strata do lidera była by już bardzo duża.
Na plus w ostatnim spotkaniu LM na pewno Pedri, Griezmann oraz Dembele. Mam nadzieje, że w zespole Blaugrany coś ruszyło i dziś trzeba to potwierdzić na boisku...

PRZEWIDYWANE SKŁADY
Alavés: Pacheco; Navarro, Laguardia, Lejuene, Duarte; Peléteiro, Pina, Battaglia, Rioja; Joselu, Deyverson.

Barcelona: Neto; Dest, Piqué, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong; Griezmann, Pedri, Fati; Messi.


Real Madryt: Łunin; Lucas, Militão, Ramos, Marcelo; Casemiro, Modrić, Isco; Asensio, Benzema I Hazard
Pozostali: Courtois i Altube; Santos, Mendy, Varane, Kroos, Valverde, Rodrygo, Vinícius, Jović oraz Mariano

SD Huesca: Andrés Fernández; Maffeo, Pulido, Siowas, Galán; Mosquera, Seoane; Ferreiro, Ontiveros, Borja García; Rafa Mir
Pozostali: Álvaro Fernández; Insua, Luisinho, Gastón Silva, Doumbia, Eugeni, Sergio Gómez, Juan Carlos, Nwakali, Sandro oraz Escriche.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Alaves - Barcelona
Barcelona, @1,44 ETOTO


Ostatnie dzisiejsze spotkanie w La Liga, Alaves podejmuje Barcelonę, faworytem według bukmacherów są goście i uważam podobnie, patrząc na tabelę to oba zespoły zdobyły po 7 pkt. z tą różnicą , ze Barcelona rozegrała o dwa spotkania mniej, ostatnie jej wyniki w lidze sugerują na nie najwyższą formę, nie wygrała spotkania w hiszpańskiej ekstraklasie od 3 spotkań, najpierw zremisowała z Sevillą, następnie przyszły dwie porażki, najpierw z Getafe, następnie prestiżowe Gran Derbi z Realem, trochę zmazała plamę wygrywając drugie spotkanie w Lidze Mistrzów, na wyjeździe z Juventusem, mobilizacji nie powinno im zabraknąć. Dzisiaj Real pewnie wygrał swoje spotkanie z Huescą i ma już 9 pkt przewagi, ale rozegrali dwa spotkania więcej, więc dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Patrząc na ich bezpośrednie spotkania to widać, że Alaves "leży" Dumie Katalonii, która wygrała z nimi 8 kolejnych spotkań, ostatni raz piłkarze dzisiejszych gospodarzy cieszyli się ze zwycięstwa z Barceloną ponad 4 lata temu, jeszcze lepiej wygląda sytuacja, gdy spojrzymy na spotkania, gdzie tak jak dziś Alaves jest gospodarzem, 6 kolejnych wygranych gości i wszystkie do zera, patrząc na to wszystko liczę, że Barcelona podtrzyma trend w meczach z Alaves, wstępnie myślałem czy by nie zagrać z hendi lub do zera, ale ostatecznie postanowiłem zminimalizować ryzyko i zagrać czysty win drużyna Ronalda Koemana. Nie bez znaczenia powinna być też wiadomość, że obecny prezes Barcelony Bartomeu wraz z zarządem podali się do dymisji, a wiadomo w jakim konflikcie był z liderem Katalończyków Leo Messim.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Masówka na Barcelonę okazała się brzemienna w skutkach, jak zwykle. To, co zrobił Neto przy golu dla Alaves, wyglądało po prostu na sabotaż...Buki zarobione, karuzela kręci się dalej. Sam miałem ponad 1300 pln do wyjęcia, kończyła kupon katalońska kurtyzana.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Przestańcie już analizować i stawiać na barce. Przecież to niepewna drużyna ale wciąż faworyzowana. Kurs 1.4 warty grania?? Lepiej po nieco wyższym poszukać czegoś w stronę przeciwnika.
Następny mecz barcy i ktoś napisze klasyczny argument: „po remisie w poprzedniej kolejce, barca będzie chciała pokazać, ze..., dlatego stawiam na ich wygrana”.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 6,5K

elan96

Użytkownik
Orientuje się ktoś czemu takie niskie kursy na Betis z Elche? Patrząc na ostatnie mecze to Elche na +, h2h tez niezłe ...
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Alaves - Barcelona
Barcelona, @1,44 ETOTO


Ostatnie dzisiejsze spotkanie w La Liga, Alaves podejmuje Barcelonę, faworytem według bukmacherów są goście i uważam podobnie, patrząc na tabelę to oba zespoły zdobyły po 7 pkt. z tą różnicą , ze Barcelona rozegrała o dwa spotkania mniej, ostatnie jej wyniki w lidze sugerują na nie najwyższą formę, nie wygrała spotkania w hiszpańskiej ekstraklasie od 3 spotkań, najpierw zremisowała z Sevillą, następnie przyszły dwie porażki, najpierw z Getafe, następnie prestiżowe Gran Derbi z Realem, trochę zmazała plamę wygrywając drugie spotkanie w Lidze Mistrzów, na wyjeździe z Juventusem, mobilizacji nie powinno im zabraknąć. Dzisiaj Real pewnie wygrał swoje spotkanie z Huescą i ma już 9 pkt przewagi, ale rozegrali dwa spotkania więcej, więc dzisiaj nie mogą sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Patrząc na ich bezpośrednie spotkania to widać, że Alaves "leży" Dumie Katalonii, która wygrała z nimi 8 kolejnych spotkań, ostatni raz piłkarze dzisiejszych gospodarzy cieszyli się ze zwycięstwa z Barceloną ponad 4 lata temu, jeszcze lepiej wygląda sytuacja, gdy spojrzymy na spotkania, gdzie tak jak dziś Alaves jest gospodarzem, 6 kolejnych wygranych gości i wszystkie do zera, patrząc na to wszystko liczę, że Barcelona podtrzyma trend w meczach z Alaves, wstępnie myślałem czy by nie zagrać z hendi lub do zera, ale ostatecznie postanowiłem zminimalizować ryzyko i zagrać czysty win drużyna Ronalda Koemana. Nie bez znaczenia powinna być też wiadomość, że obecny prezes Barcelony Bartomeu wraz z zarządem podali się do dymisji, a wiadomo w jakim konflikcie był z liderem Katalończyków Leo Messim.
Czytałem gdzieś, ze maja być obcięte pensje, bo barca nie ma kasy. Milionerzy nie chcą się jednak zgodzić. Nie wiem ile prawdy w tym co tłumacza polskie media z hiszpańskich notek.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Betis - Elche, w mojej ocenie Kursy dziwnie wystawione . Elche stać na wygraną, więc x2 albo stg2 (elche strzeli gola) z kursem 1.8 - warte gry. Jedyny minus w tym typie to fakt że Elcie gra bardzo underowo - tylko 5 goli w 5 mmeczach.
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Betis - Elche, w mojej ocenie Kursy dziwnie wystawione . Elche stać na wygraną, więc x2 albo stg2 (elche strzeli gola) z kursem 1.8 - warte gry. Jedyny minus w tym typie to fakt że Elcie gra bardzo underowo - tylko 5 goli w 5 mmeczach.
To prawda, Betis nie wygląda dobrze, on nie wygląda nawet przyzwoicie. Pellegrini jakby nie miał pomysłu w jaki sposób poukładać te swoje gwiazdki typu Fekir, Canales, Sanabria, Tello. Wiekowy Joaquin gra już ogony, więc on też oblicza zespołu w perspektywie całego sezonu nie zmieni. Nie można jednak wykluczyć że Betis dziś zapunktuje, może nawet wygra. Nie liczyłbym jednak na przekonywujące zwycięstwo, chociaż takie czasem przychodzą po okresie posuchy...Elche wygrało u siebie z Valencia 2-1, pokonało na wyjeździe 2-0 Alaves także trochę się ogarnęli po słabym początku.

Proponuję handicap na przyjezdnych:

Betis - Elche (+1)
typ X2
kurs: 1.61

fortuna

Co oznacza dokładnie tyle, że Elche nie przegra na Estadio Benito Villamarín więcej niż jedną bramką ;)
 
Ostatnia edycja:
O 139

Oszuchista

Użytkownik
Villareal - Valladolid
X, @3,75 , Fortuna


W 8. kolejce długo szukałem ciekawego typu na fajne MAXIKOMBI. Zdecydowałem się na obstawienie spotkania Villarealu, które pomimo wysokiej lokaty w tabeli ligowej, kompletnie nie przekonuje mnie swoją grą. Całkiem niezły terminarz umożliwił im pięcie się w klasyfikacji natomiast należy pamiętać o paru znaczących osłabieniach po stronie gospodarzy - w zestawieniu z brakami w drużynie gości wypadają na pewno gorzej. Widzę to tak, słaby mecz z Cadizem, mecz na styku ze słabiutką Valencią czy dość szczęśliwy remis z Atleti to ostatnie wyczyny Villarealu. Nie chcę wyjść na krytyka, ale Villareal według mnie jest nieco przeceniany przez wgląd na formę w europejskich pucharach. O Valladolid w zasadzie dużo napisać się nie da. Ostatnia drużyna w tabeli z 3 punktami w 7 spotkaniach nie wygląda obiecująco. Niestety Valladolid ma duży problem w obronie, dodatkowo pauzujący Nacho, brak stałej pary stoperów zwiastuje brak zachowania czystego konta. Typ nieoczywisty, ale jestem skuszony całkiem wysokim kursem i z pewnością zagram za niską stawkę na MAXIKOMBI.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom