>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. Grand Prix Hiszpanii [02 - 04 czerwca 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Hiszpanii 2023
1685360857013.png

Piątek, 02 czerwca:

#1 Trening ▶ 13:30
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 03 czerwca:
#3 Trening ▶ 12:30
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 04 czerwca:
#Wyścig ▶ 15:00


1685784387384.png
Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit de Barcelona-Catalunya
Lokalizacja: Montmeló, Hiszpania
Pierwsze Grand Prix: 1991
Długość toru: 4.657 km
Liczba okrążeń: 66
Całkowity dystans wyścigu: 307.236 km

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
J 316

jarekrk

Użytkownik
Jak tam ranczo przed kolejnym weekendem? Jakieś przemyślenia? Merc może podbić do Astona (który też ma poprawki nowe) i walczyć o 3 miejsce, czy za duże oczekiwania i po prostu przeskoczą czerwonych?
Alpine na tym torze chyba powinno dobrze wyjść oraz Albon w kwalach co nie?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko jak zwykle
Każdy zespół szuka tempa, Merc szuka, Czerwoni zmieniają koncepcję bolidu, choć chyba nie wszystkie komponenty już mają tak jak chcą. Ja dziś idę w dubel Max-Alo, myślę że Aktualnie Red Bull i Alo są ciut półkę wyżej od reszty. Alo z pewnością będzie chciał u siebie sporo ugrać bo zawsze ten wyścig i kwale były dla niego wyjątkowe. Stawiam że Max tu wygra kwale a Hiszpan będzie w top - 3. Może jeszcze ktoś wyciągnie króliczka z cylindra i zaskoczy ale liczę na te dwójkę

Verstappen win
Alonso miejsca 1-3
Kurs ako 2,19 fortuna
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pierre Gasly został ukarany cofnięciem o sześć pozycji na starcie wyścigu w Hiszpanii za spowolnienie rywali podczas kwalifikacji.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis w kierunku Merca. Tempo mysle bedzie lepsze niz kwalifikacyjne, Lewis bedzie celował w podium , bedzie blisko Sainza a wg Merc bedzie miał lepsze tempo wyscigowe, RUS nie mógł złozyc dobrego okrazenia ale mysle ze w punktach przyjedzie bez problemu jesli nie bedzie innych klopotów

Hamilton miejsca 1-3
Russell miejsca 1-10
kurs ako 2,38 fortuna✅💚

i tak for fun Lewis win kurs 9 fortuna⛔

Max ma idealny weekend, jedzie w swojej lidze i jest praktycznie murowanym kandydatem do wygranej, ale czasem bywa tak ze własnie wyscig nie wychodzi bo cos sie stanie i moze po cichu licze ze bedzie ciekawie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
Pablito91 452,2K

Pablito91

Użytkownik
Sainz - Stroll 1 @1.40
P2 sainz z P5 Strollem. Nie no nie wydaje mi się żeby Stroll mógł tutaj w jakikolwiek sposób wyprzedzić Sainza. Owszem Ferrari nigdy nie jest pewne, ale Stroll również. lance nie jeździ najlepiej a do tego ma sporo pecha. Myślę, że ciężko mu będzie utrzymać to miejsce na koniec wyścigu. Carlos myślę, że marzy by stanąć u siebie na podium.
Alonso - Norris 1 @1.40
P8 Alonso z P3 Norrisem. Ósme miejsce Fernando to spore zaskoczenie. Ale jak po Q powiedział miał uszkodzone auto, które wpłynęło na jego tempo na pojedynczych kółkach. I ma to sens, bo Fernando jest szybszy od Lance'a, więc gdyby nie to to spokojnie P2 byłoby jego. Lando zrobił wynik ponad stan. Mclaren nie ma tempa by utrzymać podium na koniec wyścigu. Tutaj przewiduje awans Fernando o kilka pozycji a w przypadku Lando spadek.
Ocon - Leclerc 1 @1.40
Ocon P6 z Leclerckiem P19. Estaban to solidny rzemieślnik punktowy. Estaban zazwyczaj notuje bardzo dobre niedzielę. Przepaść pozycji jest ogromna. Nie wydaje mi się by Charles odrobił aż tyle pozycji w stosunku do Estabana.
Perez - Hamilton 2 @1.45
Perez P11 z Hamiltonem P4. Kolejna słaba sobota Checo. Już nawet sternik Red Bulla helmut Marko każe się ogarnąć Perezowi. Lewis na pewno będzie celował w podium. Perez kilka trudnych przeszkód do pokonania by doścignąć Lewisa. Chociażby Alonso, Ocon, Gasly, Stroll. Nie będzie mu łatwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2217
Parkinson 30,8K

Parkinson

Użytkownik
1685877785742.png

Słaby na tym torze Alonso vs lekki pechowiec Perez. Mysle, że bolid RB zje tu całą reszte jesli chodzi o tempo wyscigowe.
Russel - Hulkenberg... Chyba nie ma co sie zbytnio rozwodzic nad tym typem. Kurs jak na taka pare bardzo solidny o ile nie przytrafia sie kolizje.
Post automatycznie złączony:

1685878087530.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +369
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Hiszpanii - wyścig, niedziela 15:00
Sainz - Hamilton
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Sainz ruszy do wyscigu z P2 a Hamilton z P4. To bardzo mala roznica i praktycznie zadna przewaga. Kluczem bedzie zarzadzenie oponami a to do perfekcji opanowane ma Lewis. Do tego w Hiszpanii jest bardzo wysoka degradacja opon wiec juz w ogole Ferrari moze miec z tym problem. Mercedes zwykle ma lepsze tempo wyscigowe niz kwalifikacyjne a gdyby nie popsuty ostatni sektor przez Brytyjczyka to juz w kwalifikacjach powinien byc na P2. Stawiam na Hamiltona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1358
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje propozycje h2h kursy z Forbet

Tsunoda - De Vries
Tsunoda lepszy @1.68

Konsekwentnie gram w stronę Japończyka po raz kolejny, De Vries startuje jedną pozycję wyżej od Yukiego, ostatni wyścig w Monako Yuki jechał bardzo dobrze dopóki nie pojawiły się problemy techniczne w rezultacie których źle dohamował w zakręcie i stracił szanse na kolejne punkty w tym sezonie. De Vries wciąż obok Logana jedyny zawodnik bez punktów, myślę że po tym wyścigu jego sytuacja się nie zmieni.

Zhou - Magnussen
Zhou lepszy @1.55

Chińczyk startuje z 13 bardzo dobrej pozycji kontra Magnussen z 17, Duńczyk lubi złapać uszkodzenia już na startuje zwłaszcza startując z odległej końcówki. Zhou ma przed sobą Russela i Pereza, jeśli będzie w stanie na początku trochę złapać ich tempo to powinien odjechać Magnussenowi na bezpieczny dystans.

Ocon - Russel
Ocon lepszy @1.70

Bardzo ciekawa para, Ocon po kolejnych świetnych kwalifikacjach wystartuje z 6 pozycji, Russel po słabych kwalifikacjach w których dodatkowo zderzył się z kolegą zespołowym czyli Hamiltonem wystartuje dopiero 12. Mercedes może mieć przyzwoite tempo wyścigowe jednak jest to dużo pozycji różnicy a zważywszy na bardzo przyzwoitą formę jaką prezentują od Monako bolidy Alpine nie sądzę, żeby Brytyjczyk był w stanie ukończyć wyścig wyżej niż Esteban, kurs zachęcający.

Stroll - Perez
Stroll lepszy @2.75

Na koniec coś co uważam, że warto spróbować za drobne. Perez znów zawalił kwalifikacje podobnie jak w Monako, najpierw cudem dostał się na Q2 na 15 pozycji a w Q2 miał kolejne przygody które poskutkowały 11 pozycją startową, z drugiej strony Stroll, który wreszcie pojechał na miarę maszyny którą dysponuje. Szans na powodzenie zakładu upatruję przede wszystkim w dość odległej pozycji Pereza który będzie się musiał przebijać, w Monako mu to nie wyszło jednak tam specyfika toru to utrudniała, dzisiaj będzie zdecydowanie łatwiej jednak start w środku stawki może poskutkować przypadkowymi uszkodzeniami lub uwięzieniem w pociągu DRS, myślę że po takim kursie warto pograć w stronę Kanadyjczyka, który musi zacząć mniej odstawać od zespołowego kolegi Fernando.

Dodatkowo:
Liczba sklasyfikowanych kierowców - poniżej 17,5 @1.72
Zmienne warunki przez cały weekend, możliwe opady, już w kwalifikacjach kilku kierowców zaliczyło żwir w wyniku mokrego toru, stawiam że w wyścigu może być podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1006
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom