>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

8. Grand Prix Azerbejdżanu [10 - 12 czerwca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Azerbejdżanu 2022
1654448188332.png
Piątek, 10 czerwca:

#1 Trening ▶ 13:00
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 11 czerwca:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 12 czerwca:
#Wyścig ▶ 13:00

1654448279772.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Baku City Circuit
Lokalizacja: Baku, Azerbejdżan
Pierwsze Grand Prix: 2016
Długość toru: 6.003 km
Liczba okrążeń: 51
Całkowity dystans wyścigu: 306.049 km
Rekord okrążenia: Charles Leclerc (2019) - 1:43.009

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Podczas GP Azerbejdżanu bolidy zespołu Alfa Romeo będą startować w specjalnych barwach. Ma to związek z premierą drogowego samochodu tej marki Alfa Romeo Tonale.

FU0QOZIXwAAwfAv.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +744
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Oj będzie się działo ciasno, trzeba jedzic na limicie a to różnie się kończy. Podoba mi sie póki co tempo Pereza i Alonso.. Checco w ogóle nie odstaje od Maxa i Charlesa, cała trójka jest krok przed resztą i wg mnie między sobą rozstrzygnie PP. Ja z tej trójki wybieram Pereza bo widać że tu jest szybki i nie odstaje od dwóch w/w poza tym kurs bardzo ciekawy.

Perez wygra kwale kurs 5.5 fortuna
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Azerbejdżanu - kwalifikacje, sobota 16:00
Norris
- Bottas @ 1.60
Schumacher - Stroll @ 1.50
Ricciardo - Tsunoda @ 1.30
Kurs: 3.12
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Norris bardzo dobre czasy robil w 1 i 2 sektorze, ktore maja glownie wolne zakrety a w ktorych McLaren sie specjalizuje. Widzielismy jak swietny rezultat byl wstanie wykrecic Lando w Monako wiec i w Baku w tym segmencie toru bedzie mocny. W 3 sektorze sporo tracil ale i tak te 2 pierwsze sektory to rekompensowaly. Dodatkowo strata moze tez wynikac z bardzo skreconego silnika na treningu a w kwalach zostanie odkrecona pelna moc. Bottas i Alfa Romeo generalnie bardzo przecietnie zeby nie powiedziec slabo. Gram na Norrisa bo McLaren w jego rekach wydaje sie szybszy a poza tym Norris to mega kocur w kwalach.
Zadaniem Schumachera na ten weekend jest sie nie rozbic a dodatkowa presja z ust Steinera na pewno nie pomoze w osiagnieciu dobrego rezultatu. Aston poza tym wydaje sie szybszy i nawet taki sredniak jak Stroll przy problemach Haasa powinien byc wyzej od Micka.
Na koniec typuje wyzej Tsunode od Ricciardo bo AlphaTauri ma tutaj mega mocne tempo a Daniel ogorzy od kilku wyscigow i ten gosc to dramat. Przepadnie w Q1 max Q2 a Yukiego widze nawet w Q3.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2903
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Idę w to samo co mark1973 mark1973 , trzecia sesja treningowa mnie w tym przekonała, kurs niższy, ale dalej jest value:

Sergio Perez zdobędzie pole position @4.00 Forbet ❌

Popularny Checo imponuje ostatnio formą. Przed dwoma tygodniami sięgnął po wygraną w GP Monaco, za co był przeszczęśliwy i w nagrodę dostał nowy kontrakt w Red Bullu do końca 2024 roku. W międzyczasie wyszła mała afera po świętowaniu sukcesu w księstwie, ale nie będziemy się w to zagłębiać. Widać, że forma Meksykanina idzie w górę, a w Baku czuje się świetnie. Wygrał 1. i 3. trening, a w 2. znalazł się jedynie za plecami Leclerca. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta? Oby! :cool:
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Na wyścig mało wymyśle typy, ale po tym co oglądałem na treningach oraz kwalifikacjach to atakuje tak:

Czerwona flaga podczas wyścigu @2.50⛔ BETFAN
Perez, Leclerc i Verstappen podium @2.45⛔ STS


Sporo żółtych flag pojawiło się podczas tego weekendu F1, dodatkowo wczoraj czerwona w Q1 po rozbiciu się Strolla. Kierowcy jadą na limicie, tor bardzo ciasny, gdzie łatwo o przygodę z bandą. Tor uliczny to większa szansa na czerwoną flagę, bo nie ma zbyt wielu miejsc, aby uciekać, a trzeba też posprzątać. Rok temu pojawiła się ona na sam koniec, po wypadku Maxa.

Co do podium, to chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że ta trójka jest poza zasięgiem innych kierowców w ten weekend. Jasne, jest jeszcze Sainz, ale może mieć problemy, aby przebić się przed Red Bulle już na samym starcie. Jeżeli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, jakieś awarie, stłuczki to uważam, że Perez, Leclerc i Verstappen dojadą na pierwszych trzech pozycjach.
 
Ostatnia edycja:
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja idę w stronę kierowców Alpine.
Jak wiemy nowy pakiet z dociskiem może na tym torze dać ogromny plus w trakcie wyścigu. Sektor 3 dla Alpine daje dużą przewagę na prostej co umożliwia dużą walkę i wyprzedzanie. Tempo wyścigowe nie jest najgorsze a przy DRS w 3 sektorze mogą powalczyć o spore punkty.

Alonso- Vettel 1 1.75 sts
Ocon- Magnussen 1 1.35 sts
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja osobiscie licze ze tak jak najczesciej GP Azerbejdzanu dostarczy emocji i sporego przetasowania miedzy tym co na starcie a tym na mecie. Leclerc bardzo czesto siegał tu po PP ale nigdy nie wygrał. W tempie wyscigowym licze bardziej na Redbulla , choc mam cicha nadzieje ze niespodzianke sprawi Merc. Tutaj nie oplaca sie grac niskich kursow a wiec jak zwykle troche ryzyka ale nie bez podstaw i przemyslen

Sainz miejsca 1-3 kurs 2,75
Hamilton miejsca 1-3 kurs 7,5
Przynajmniej 16 zawodnikow sklasyfikowanych : NIE kurs 4
wsjo STS
 
Parkinson 32,7K

Parkinson

Użytkownik
ode mnie na dzis:

Leclerc poza podium @3.50 - betclic.
-liczę na kolejne wpadki strategiczne, degradacja opon powinna być ogromna więc nie będzie to spokojny wyścig :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1090
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Azerbejdżanu - wyścig, niedziela 13:00
Leclerc - Perez @ 2.58
Bukmacher: Bestbet24
Analiza:

Ide w strone Pereza bo on uwielbia ten tor. Do tego Red Bull w trybie wyscigowym powinien byc szybszy a i lepsze predkosci w ostatnim sektorze dodatkowo pomoga. Do tego moze byc chaotyczny wyscig wiec stratedzy Ferrari klasycznie moga cos zawalic. Obaj startuja obok siebie wiec taki kurs musze sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1293
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Na samym początku to bym zrobił porządek z mechanikami Ferrari. To wygląda jak garstka ludzi na szkoleniu z Urzędu Pracy.
Kolejny wyścig i kolejny raz się popisują.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom