>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka Premier League (30.10 - 2.11.2020)

Status
Zamknięty.
lukas88 229K

lukas88

Forum VIP
Burnley- Chelsea
Typ: 2 (-1) AH
Kurs: 2,06
Marathonbet
Stawka 6/10


Chelsea w po dwóch słabych meczach zremisowanych w lidze wróciła na zwycięską ścieżkę w LM. Dziś grają z przeciętnym Burnley, uważam że wobec pełnego składu jakim dysponuje Lampard nie powinni mieć problemów z gospodarzami dzisiejszego spotkania. Potencjał ofensywny ogromny, w defensywie do gry wraca Silva także defensywa również wzmocniona.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +198
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Fulham - West Brom

19 drużyna w tabeli Fulham podejmuję 17 drużynę West Brom na swoim stadionie. Żadna z drużyn nie ma na swoim koncie zwycięstwa. Fulham ma bilans 0Z/1R/5P z kolei West Brom 0Z/3R/3P. Dla mnie większym szczęściarzem grającym w BPL jest West Brom niż Fulham. Swoje typy opieram na h2h oraz na meczach jakie miałem okazję oglądać obydwu drużyn. Może i typ słabo opisany, ale nie uważam aby Fulham zasługiwało na 19 miejsce w tabeli.

Fulham 1x 1,42 STS // wynik końcowy 2:0
Fulham DNB 1,75 STS // wynik końcowy 2:0 brawo Fulham !!!!

Leeds - Leicester


Ciężko mi w tym meczu wskazać zwycięzce tego pojedynku. Obie drużyny mają w swoich szeregach zawodników. którzy posiadają nie tuzinkowe umiejętności techniczne. Brak Vardego dla Lisów był bardzo wyraźny w meczu z Aston Villą. W momencie jak wrócił do składu Lisy wygrały dwa mecze z Arsenalem 0:1 (mecz ten zaczął na ławce na boisko wszedł w 60 min i potrzebował 20 min na strzelenie bramki) z kolei z AEK w 1:2 (LE) strzelił bramkę z rzutu karnego. Leeds są również w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce przełamali oni serię zwycięstw Aston Villi. Hat trick zaliczył napastnik Bramford. Leeds statystyki mają u siebie 1Z/1R/1P z kolei Lisy na wyjazdach posiadają statystyki 3Z/0R/0P.

Trzy moje typy na ten mecz znajdują się poniżej.

BTS tak 1,52 STS // wynik końcowy 1:4
Vardy strzeli 2.00
STS // wynik końcowy 1:4 76 min
Leicester DNB 2,00
STS // wynik końcowy 1:4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom