>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka LaLiga (30.09 - 3.10.2022)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Espanyol vs Valencia
Typ gospodarze over 4.5 rzuty rożne

Celta vs Betis
Typ x2

Ako 2.98

Miejscowi jeszcze nie zdobyli nawet punktu w tym sezonie na własnym boisku. Dzisiaj kolejna okazja, ale Nietoperze grają nadspodziewanie dobrze pod wodzą Gattuso. Mieszanka młodości z doświadczeniem zaczyna przynosić coraz lepsze rezultaty. Myślę, że nawet nadspodziewanie dobre. Espanyol również jest w przebudowie, o czym wielokrotnie pisałem. Powoli ich gra zaczyna nabierać tempa. Szczególnie ofensywa może się podobać. Darder, Joselu czy Braithwaite to goście, który na rynku hiszpańskim potrafią odnaleźć się znakomicie. Dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli wygrać. Linia na rogi uważam, że jest niska. Tym bardziej, że Espanyol swój ogólny wynik zaniża wyjazdami, ponieważ tam ma defensywną taktykę. U siebie potrafią nieźle oskrzydlać i uważam, że linię pokryją.

W drugim meczu idę w kierunku zdecydowanie lepszej ekipy, bardziej poustawianej, z większą ilością gwiazd. Trochę mnie zdziwił tak wysoki kurs na Betis, ale trzeba brać. Wraca Fekir, co jest dodatkowym argumentem. Z kolei Celta bez Cerviego co przy okrojonym składzie miejscowych, jest problemem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom