>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

7. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (8.10 - 09.10.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-1 o 08.22.40.png
Zrzut ekranu 2021-10-1 o 08.22.50.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Mecz: Gruzja - Grecja
Typ: 2
Kurs: 2,25
Buk: Fortuna

Grecy przed ostatnim meczem wydawało się że byli w bardzo ciężkiej sytuacji. Pokonanie Szwedów sprawiło że nadzieje odżyły. Zarówno wśród piłkarzy jak i kibiców. W październiku zawodników z Hellady czekają dwa wyjazdy z Gruzją i kilka dni później ze Szwecją. Żeby ten drugi mecz miał jakieś znaczenie to trzeba pokonać Gruzinów. Rywale to najsłabszy zespół w grupie z zaledwie jednym punktem. Notabene wywalczonym na wyjeździe w Grecji. Tak więc dobry moment by się zrewanżować a że uważam Grecję za dużo lepszą drużynę i fakt ze muszą wygrać jak chcą się liczyć w walce o baraże to typuje ich zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
J 13,5K

janok

Użytkownik
Finlandia - Ukraina

Typ: 1 (3.40 STS)

Jeden z tych decydujących meczów kto zagra w barażach. Obie drużyny mają tyle samo punktów jednak jak spojrzymy na wyniki to goście na 5 meczów wszystkie zremisowali. Dość dziwna historia, a uważam (sorry za być może mało fachową opinię) że 6 meczu z rzędu nie zremisują, bo na tym etapie eliminacji za wiele jest do stracenia (dotyczy obu drużyn). Nie dość, że dwie reprezentacje mają po 5 pkt, to jeszcze za plecami czai się Bośnia, która jeśli wygra z Kazachstanem a w omawianym meczu będzie remis to trzy drużyny będą miały 6 punktów.

Jeśli chodzi o naszych sąsiadów, to punkty zdobyte z Francuzami trzeba docenić, z drugiej strony jakoś nie ufam drużynie która dwa razy zremisowała z Kazachstanem.

Oficjalne wyniki Finów u siebie z ostatnich lat.

Liga Narodów (C) 18/19

Finlandia 2:0 Grecja
Finlandia 1:0 Estonia
Finlandia 1:0 Węgry

Liga Narodów (B) 20/21

Finlandia 2:0 Bułgaria
Finlandia 1:0 Irlandia
Finlandia 0:1 Walia

el. EURO 2020

Finlandia 2:0 Bośnia
Finlandia 1:0 Grecja
Finlandia 1:2 Włochy
Finlandia 3:0 Armenia
Finlandia 3:0 Liechtenstein

el. MŚ 2024

Finlandia 1:1 Bośnia
Finlandia 1:0 Kazachstan

Jak widać, bilans to 10-1-2. Nie są to wielkie zwycięstwa, wieloma bramkami, ale Finowie ewidentnie bardzo dobrze czują się u siebie. Porażki jak były, to jedną bramką. Myślę, że można puścić jedynkę po tak przyzwoitym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Turcja - Norwegia Over 4.5 kartki @2.70 Unibet

Pobieram, póki kursy nie pospadają. Dla Mnie zdecydowanie zawyżona linia. Mecz, który może zadecydować o awansie do baraży na MŚ, lub przy wpadkach Holandii nawet bezpośredniego awansu do Kataru. Turcja przeważnie nie zawodzi, jeśli chodzi o ostrą grę, z mocniejszymi drużynami, i przy wyrównanych spotkaniach łapią bardzo dużo kartek, co pokazał ostatnie mecz z Holandią, czy z Czarnogórą. Norwegia może i nieco gorzej w tych statystykach, ale te 2 czy 3 kartki przeważnie dorzucają, więc przy takiej wadze spotkania grzech nie skorzystać. Sędzia, Dr Brych, typowy średniak, często kontrowersyjny arbiter, ze średnią ok 4 kartek na mecz. W pierwszym spotkaniu Turcja gładko pokonała Norwegię na wyjeździe 0:3, wtedy zobaczyliśmy 5 kartek ( czerwona liczy się podwójnie), myślę, że w rewanżu gra będzie bardziej wyrównana i ponownie zobaczymy minimum 5 napomnień. Jeśli chodzi o wyższe linie, to polecam singlowo na Betclic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Estonia - Białoruś
Powyzej 2.5 bramek 2.45 @betclik⛔⛔⛔


Czemu tego tutaj nikt nie podaje? Przeciez w Białorusi ze względów covidowych i dyscyplinarnych nie zagra 9 graczy, w tym to są głównie obrońcy i bramkarz. Nie chce mi sie kopiowac tych graczy, ale podaje przykładowy mecz, w ktorych Białoruś grała o coś w tym eliminacjach i miała nasilniejszy skład. Zaznaczeni gracze nie są w kadrze, tylko Ebong jest, ale on za kartki nie zagra:

4E0FEB2C-432F-4A10-8548-AF8E3180FE57.jpeg

To jest cała defensywa + bramkarz, ktora nie moze zagra.. Na ten mecz Białoruś na 5 dostępnych rezerwowych obrońców:
35 letni z 53 występami, 8 występów, 1 występ, 0 występów, 0 występów. Pierwszy raz beda grali w takim ustawieniu, do tego bramkarz z 5 występami w kadrze.
Estonia strzeliła 2 bramki Czechom, 2 bramki Belgom, 2 bramki Białorusi, i srednio w tych eliminacjach w ich meczach pada ponad 5 bramki na mecz. Graja fajna ofensywna pilke, tym bardziej u siebie. Biore bezpiecznie over bo Białoruś z przodu moga tez coś ogarnac, z taka obrona gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1020
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Estonia - Białoruś
Typ: Estonia strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,20
Bukmacher: etoto
Analiza:

Estonia od jakiegoś czasu jest dość ciekawą reprezentacją. Uwagę zwracają mecze z Belgią i Czechami. Z Czechami przegrali wysoko, ale mimo to udało im się strzelić gola w obydwu połowach. To już było spore zaskoczenie, ale jakiś czas później dokonali czegoś jeszcze większego, bo strzelili w obu połowach z Belgią. Teraz przyjdzie im się mierzyć z Białorusią. Na boisku Białorusi było 4:2 dla gospodarzy, ale Estonia strzeliła po jednej bramce w obydwu połowach. Teraz u siebie też mają duże szanse, by tego dokonać, gdyż u Białorusi są poważne problemy ze składem, więc goście w obronie mogą mieć problemy ze zgraniem.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Turcja - Norwegia
Typ: over 4,5 żk @ 1.98 fuksiarz 5
(udało się pograć po 2.43 na Unibet, ale wczoraj rano. Dziś juz kursy pospadały)


Analiza:
Mecz o tzw. 6 pkt! Walka o drugie miejsce w grupie G zapowiada się emocjonująco, a może nawet o pierwsze. Sytuacja w grupie bardzo napięta. Holandia 13 pkt, Norwegia 13 pkt, Turcja 11 pkt. Dziś zobaczymy bezpośrednie starcie pomiędzy drugim, a trzecim zespołem. Kto wygra bardzo zbliży się do możliwości wystąpienia na Mistrzostwach w Katarze. Turcja średnia 3 żk/mecz, Norwegia 1,5 żk/mecz. Turcja dużo łapie kartek, a w szczególnie w meczach o stawkę. W ostatnim meczu z Holandią złapali 4 żk i 1 ck. Tutaj nie będzie odstawiania nogi, będzie agresywnie, może i nawet brutalnie. Reprezentacje wiedzą o co walczą i stawka jest wysoka więc i kartek powinno być wiele. Sędzią spotkania jest Felix Brych, Niemiec który w tym sezonie ma średnią 4,28 żk/mecz. W marcu prowadził spotkanie Polski z Węgrami gdzie pokazał 6 żk i 1 ck. Więc w zaciętych meczach nie boi się pokazać karteczek.

Szkocja - Izrael
Typ: over 4,5 żk @ 2.60 Unibet 7


Analiza:
Bezpośredni mecz pomiędzy drużynami walczącymi o drugie miejsce w grupie F. Dania już poza zasięgiem. A Szkocja drugie miejsce 11 pkt, trzecie miejsce Izrael 10 pkt. A za plecami jeszcze Austria, która będzie do końca walczyła o zajęcie drugiego miejsca. Bardzo wysoka stawka spotkania. Kto wygra znacznie przybliży się do zajęcia drugiego miejsca w grupie. Pózniej zostaną jeszcze 3 mecze do rozegrania i zależy od terminarzu kto z kim zagra, ale najważniejszy mecz jest w sobotę i to na nim trzeba się skupić. Należy wygrać za wszelką cene. Faworytem są gospodarze, ale goście pokazali, że potrafią wygrywać z Austrią więc zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. Izrael od dawna nie zagrał w Mistrzostwach (nie wiem czy w ogóle kiedyś uczestniczyli) więc z pewnościa chcieliby sprawić niespodziankę i pokusić się o baraże do MŚ w Katarze. Szkocja 1,33 żk/mecz, Izrael 2 żk/mecz w eliminacjach do MŚ. Statystyki nie wyglądają dobrze pod typ, ale ranga spotkania wysoka. Mamy też Polski akcent w tym meczu, sędzią spotkania jest Marciniak, który w tym sezonie ma średnią 4,09 żk/mecz. W eliminacjach do MŚ pokazał 7 żk w meczu Gruzji z Grecją, a 5 żk w meczu Norwegii z Holandią.

Dodatkowo typy na kartki w meczach pomiędzy drużynami, które bezpośrednio walczą o wyjście z grupy. Liczę, że w poniżej podanych meczach będzie iskrzyło, a zawodnicy złapią wiele kartek
Czechy - Walia over 4,5 żk @ 1.86 Unibet 5
Islandia - Armenia over 4,5 żk @ 2.08 Unibet 4
Finlandia - Ukraina over 3,5 żk @ 1.82 Unibet 1
Węgry - Albania over 5,5 żk @ 2.05 Unibet 6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +484
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Gibraltar vs Czarnogóra
Typ: BTTS
Kurs: 2.36
Bukmacher: STS
Analiza:


Powiedzenie, że w Europie nie ma już słabych drużyn znamy doskonale, tak jest też w przypadku Gibraltaru, który stale się rozwija. Pamiętamy przecież, jak dzielnie walczył klubowy mistrz tamtego kraju Lincoln w kwalifikacjach do europejskich pucharów. Ostatecznie to się udało i nagrodą jest możliwość występowania u buku takich zespołów jak Kopenhaga, PAOK, czy Slovan Bratysława w Lidze Konferencji. Jestem zdania, że szczególnie u siebie nie są bez szans. Czarnogóra nie jest żadną potęgą, na wyjazdach traci gole i mam nadzieję, że gospodarze będą cieszyć się z trafienia. Zapewne będzie to otwarty mecz, a ostatnie bezpośrednie spotkanie rozgrywane w marcu tego roku w Podgoricy zakończyło się BTTSem. Gibraltar to nie San Marino i nie ma co ich za bardzo lekceważyć. Stać ich na przynajmniej jedną bramkę.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
To tak jakby powiedzieć że wyniki Szeryfa Tiraspol przełożą się na grę reprezentacji. W Lincolnie realny udział w sukcesie krajowych piłkarzy jest niewiele wyższy. Co do typu to się zgadzam, bo Czarnogórcy robią wyniki bez żadnej logiki. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby zaliczyli sobie tu remis
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - San Marino
Powyżej 6.5 gola
@2.50 Fortuna


To będzie mecz z gatunku arcyprzyjemnych dla oka. Lepsza taka sytuacja prędko się nie nadarzy. Nasza reprezentacja w optymalnym składzie, u siebie, na Stadionie Narodowym, przy pełnym stadionie (po raz pierwszy od dwóch lat), przeciwko prawie najsłabszej reprezentacji świata, z akcentem w postaci pożegnania Łukasza Fabiańskiego. To musi się udać. To musi pozytywnie nastrajać i jestem przekonany , że biało-czerwoni mają motywację, żeby przynieść radość kibicom i sobie na tym szczęśliwym dla naszej reprezentacji stadionie. Osobiście liczę na to podwójnie, ponieważ sam kupiłem bilet żeby obejrzeć ten spektakl na żywo, i żeby owacją na stojąco pożegnać naszego - umówmy się - wybitnego golkipera. Wróćmy jednak do samego typu. Jak napisałem na wstępie, kilka sprzyjających czynników powinno sprawić, że obejrzymy spektakl obfitujący w bramki. W to chyba nikt nie wątpi. I to abstrahując zupełnie od faktu, że chwilę po meczu wsiadają w samolot do Tirany by odbyć ważne spotkanie, którego wygrana ogromnie przybliży nas do zakończenia rywalizacji w grupie na drugim miejscu. Nie szykuje się już w tym roku bardziej jednostronne widowisko jak właśnie rywalizacja Polaków u siebie z Sanmaryńczykami. Nawet wygrana Anglii nad Andorą nie rokuje u temu, że będzie aż tak widowiskowa. Myślę, że Polacy co najmniej powtórzą wynik z wyjazdowego spotkania, i strzelą siedem bramek. Warto przypomnieć, że wtedy grali totalnie przy pustych trybunach. Teraz zaś mamy do czynienia z powrotem do stadionowej atmosfery i w takich warunkach aż chce się grać, zdobywać gole, prowadzić ładną i składną grę. Pod wodzą Paulo Sousy będzie to już dwunaste spotkanie. Bilans jak dotąd nie jest specjalnie korzystny - trzy wygrane mecze, trzy remisy i cztery porażki. Jednak trzeba oddać, że w każdym z tych meczów Polska zdobywała co najmniej jedną bramkę! A w sumie zdobyła ich 26, co daje średnio 2,36 gola na mecz dla naszej reprezentacji. Oczywiście, że aż 7 z nich było zdobytych w meczu przeciwko San Marino, ale to nie ma znaczenia. Liczy się choćby dobry remis z Anglią 1:1. Myślę, że dziś biało-czerwony strzelą minimum siedem goli, zwiększając bilans pod wodzą Paulo Sousy do co najmniej 33 goli. A wówczas ta średnia podniesie się do 2,75 bramki na mecz. Prędko taka sytuacja się nie powtórzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +57
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - San Marino
Fabiański strzeli gola @ 25
Betfan


Chciałem zaproponować ten typ ze względu, że jutro Fabiański rozegra ostatni mecz w biało-czerwonych barwach. Lecz z tego co mi wpadło w oko, Łukasz wydzielił wywiadu, że do karnego nie podejdzie jeśli taki się nadarzy.

– Nie, z szacunku dla rywala. To byłoby za grubo – stwierdził bramkarz West Ham United.

Szacunek, szacunkiem, ale nie jest to żadne upokorzenie rywala gdy bramkarz rozgrywa ostatnie spotkanie w reprezentacji i podchodzi do karnego. Piłkarze San Marino na pewno wiedzą o tym fakcie i nikt z pewnością nie miałby pretensji.
Mimo wszystko za drobne spróbuję pograć żeby potem nie żałować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +235
taidio 882

taidio

Użytkownik
20:45 Polska - San Marino
Fabiański strzeli gola @ 25
Betfan


Chciałem zaproponować ten typ ze względu, że jutro Fabiański rozegra ostatni mecz w biało-czerwonych barwach. Lecz z tego co mi wpadło w oko, Łukasz wydzielił wywiadu, że do karnego nie podejdzie jeśli taki się nadarzy.

– Nie, z szacunku dla rywala. To byłoby za grubo – stwierdził bramkarz West Ham United.

Szacunek, szacunkiem, ale nie jest to żadne upokorzenie rywala gdy bramkarz rozgrywa ostatnie spotkanie w reprezentacji i podchodzi do karnego. Piłkarze San Marino na pewno wiedzą o tym fakcie i nikt z pewnością nie miałby pretensji.
Mimo wszystko za drobne spróbuję pograć żeby potem nie żałować...
Czyli Fabiański który wydaje się honorowym człowiekiem z zasadami powiedział że nie podejdzie do karnego z szacunku do rywala, więc postanowiłeś stwierdzić że nie jest on słownym człowiekiem i w ostatnim meczu w karierze postąpi wbrew sobie i swoim zasadom?

No przekonałeś mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Do tego według mnie Fabiański nie będzie bronił 90 minut. Zejdzie przed przerwą albo zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy by dostać owacje. Kolejna sprawa gdyby podszedł do karnego i nie strzelił to by tylko się skompromitował w ostatnim reprezentacyjnym meczu.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
To tak jakby powiedzieć że wyniki Szeryfa Tiraspol przełożą się na grę reprezentacji. W Lincolnie realny udział w sukcesie krajowych piłkarzy jest niewiele wyższy. Co do typu to się zgadzam, bo Czarnogórcy robią wyniki bez żadnej logiki. Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby zaliczyli sobie tu remis
8 zawodników Lincoln jest w podstawowej 11 na dzisiejszy mecz z Czarnogórą, a więc jakieś przełożenie jest na reprezentację :)
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Mogłem grać tylko over Estonii, absencje sie sprawdziły, ale zabrakło gola.
Takie trio gram:

Szwajcaria wygra
Serbia wygra
Finlandia - Ukraina pow 3.5 kartek
Ako: 3.34 @totalbet


Pierwszy mecz dominacja Szwajcarów, tutaj powinni wygrać. Wraca do składu Embolo, do tego Shaqiri w koncu regularni gra. Obronca bardzo solidna z graczami głównie bundesligii. Do tego Irlandia Polnocna bez 6 waznych graczy w tym najwiekszej gwiazdy Evansa.

Luksemburg zrobil postęp, ale tutaj nie zagra dwoch najwazniejszych graczy za kartki- Rodrigues i Perreira. Jezeli zagra Serbia swoje to nie ma innej opcja dla mnie. Kostic, Tadic, Vlahovic, Djiricic kapitalna forma w klubach, do tego niezawodny Mitrovic.

Mecz o awans i taka linia ? Ja biore, do tego sedzia ze srednia ponad 5 kartek na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ-Europa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szkocja - Izrael
Typ: Eran Zahavi strzeli gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bardzo ważne dla starcie dla obu ekip, które może mieć wielkie znaczenie w kontekście awansu z grupy. Spróbuję po raz kolejny pograć gola Zahaviego, który to mimo swojego wieku jest liderem w zdobywaniu goli w ekipie Izraela czy też dla PSV. W ostatnich spotkaniach kwalifikacyjnych Zahavi strzelił dwa gole przeciwko Austrii, trzy przeciwko Wyspom Owczym i jedną w meczu z Czarnogórą. Na dodatek w przeciągu ostatnich trzech tygodni zdobył jednego gola w lidze oraz lidze europy. Gość pokazuje, że jest cały czas w formie i gazie. Rywal do łatwych nie należy, ale obok takich graczy jak Dabbour, który ostatni leczył lekki uraz, Salomona czy Weissmana, to Zahavi jest właśnie liderem żeby strzelić choć jednego gola i poprowadzić swój kraj do ważnego zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Polska - San Marino 5:0 (15-0 RR)
powyżej 5,5 gola i powyżej 10,5 RR, @3,05 Unibet
powyżej 6,5 gola, @2,65 Unibet


Pożegnanie Fabiana, więc liczę, że koledzy będą chcieli to godnie zrobić i trochę bramek dzisiaj zobaczymy, Lewy ma wystąpić od początku, zrobić wynik i zejść, zmiennicy też powinni się pokazać, we wrześniowych spotkaniach Buksa pięknie wszedł do kadry strzelając 4 gole, Świderski również trafił, teraz wraca Piątek i musi ponownie pokazać, że miejsce w kadrze mu się należy, dodatkowo gramy na Narodowym przy pełnych trybunach, kibice jak zawsze "zrobią robotę", a zawodnicy będą musieli się dostosować poziomem.
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Znając życie to Polska wygra 4:0 i też nic się nie stanie i każdy powie że Fabian miał fajne pożegnanie. Uważał bym na te bramki Polski bo robi się masówka, gdzie nie wejdę to o tym piszą.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Eran Zahavi strzeli gola z rzutu karnego @9.00 BETFAN

Nic więcej na temat Izraelczyka nie trzeba dodawać, koledzy wyżej świetnie to opisali, ja w BETFAN poprosiłem o ciekawy zakład, że Eran strzeli gola z rzutu karnego. Chciałem pograć rzut karny, ale marne 2.80 mnie nie zadowoliły, a jest na to dobra okazja, bo mecz w Glasgow sędziuje nie kto inny, jak Szymon Marciniak. Nie znam innego arbitra na świecie, który tak chętnie dyktuje 11. Warto spróbować, szczególnie, że jest to ważne spotkanie w kontekście grupy F.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom