>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. Grand Prix Francji [18 - 20 czerwca 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Francji 2021
1623670731474.png

Piątek, 18 czerwca:

#1 Trening ▶ 11:30
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 19 czerwca:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 20 czerwca:
#Wyścig ▶ 15:00

1623670844896.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit Paul Ricard
Lokalizacja: Le Castellet, Francja
Pierwsze Grand Prix: 1971
Długość toru: 5.842 km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 309.690 km
Rekord okrążenia: Sebastian Vettel (2019) - 1:32.740

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Francji - wyścig, niedziela 15:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - over 16.5
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Marny kurs ale ja tu innego rozwiazania na wyscig nie widze. Tor we Francji charakteryzuje sie tym, ze ma bardzo szerokie pobocza i praktycznie nie ma mozliwosci rozbicia samochodu. Bardzo bezpieczny obiekt idealny do testow ale nie do scigania bo nitka toru i generalnie te wyscigi we Francji sa strasznie nudne i przewidywalne. Do tego niezawodnosc bolidow stoi na bardzo wysokim poziomie w tym sezonie wiec mysle, ze chlopaki sobie spokojnie dojada do mety i pokryja nam nasz typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W ten weekend gościmy na lotnisku we Francji. Tor który wybacza błedy ale przede wszystki tor lezacy Mercowi. I widac to juz w treningach mimo ze to tylko wstep do tego co ma sie dziać. W Mercu Lewis z Vallterim zamienili sie podłogą i chyba cos jest na rzeczy bo wyniki pokazuja ze Fin radzi sobie duzo lepiej i bardzo chwali balans całego auta. Nie wiem jak to sie ułozy w wyscigu ale tutaj Merc ma szanse odrobic troche punktów do Redbulla. Póki co w kwalifikacjach z dwojki srebrnych strzał stawiam na Fina

Kwalifikacje GP Francji
Bottas win kurs 3 STS

Dokładam tez taki dubel

Vettel - Stroll 1
Leclerc - Sainz 1
kurs ako 2,31 STS

Vettel juz dogadał sie z autem, nabrał pewnosci siebie ale co wazniejsze znów cieszy sie jazdą i mysle ze jest podbudowany ostatnim podium. Z dwójki czerwonych lepiej wyglada Charles ale to on jest czesto lepszy i nawet został nazwany przez Sainza mistrzem jednego kółka
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Podpisuje się pod tym co napisał powyżej kolega mark1973. Mercedes musi spiąć tyłki bo ucieknie im tytuł Lewisa i także konstruktorów.
Chyba zdali sobie sprawę, że potrzebują konkurencyjnego Bottasa jako przeciwwagi w walce Lewisa z Verstappenem.
Uważam, że to będą kwale Merca więc typ:
Kwalifikacje zwycięski bolid - Mercedes @ 1,55 Fortuna Kawał wariata z tego Maksia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Lando Norris - Pierre Gasly 1 1,5
Antonio Giovinazzi - George Russell 1 1,45
Valtteri Bottas - Sergio Perez 1 1,25
Charles Leclerc - Esteban Ocon 1 1,60
Yuki Tsunoda - Lance Stroll 1 1,8
forbet

McLaren na ostatnich kwalifikacjach we Francji w 2019 wysoko 5 i 6 miejsce, myślę że tu będzie podobnie i Lando wygra Z Pierre'em. Co do Russella uważam, że to tor nie dla Williamsa dużo przestrzeni i czynnik wiatru wpłynie na ich wyniki, dzisiaj ma wiać w okolicy 20 km/h jutro w porywach do 30km/h także jak dzisiaj się sprawdzi to jutro będzie jeszcze lepiej.
Perez jak dla mnie będzie z tyłu trójki która będzie biła się o zwycięstwo, jak dla mnie mercedes będzie tu mocniejszy, może Max coś powalczy ale nie widzę w tym Pereza.
Alpine jak na razie super wyniki, jednak uważam że to będzie za mało jak to kolega wyżej napisał mistrza jednego kółka. Rzadko mamy taką parę a kurs 1.6 przyjemny.
Ostania rywalizacja, wydaje mi się, że jak na ulicznych torach Vettel jeszcze podciągał wyniki i wyglądało to w miarę ok, to na tym torze Aston będzie miał problemy. W 2019 Stroll odpadł już w Q1 na 18 miejscu. Stawiam tu na Japończyka. Dla ciekawości podam że na parę Yuki vs Vettel możemy znaleźć kursy 2,2 - 2,2 (fortuna i sts)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Kwalifikacje nie poszły po mojej myśli. Redbull szybki na jednym kółku, jednak na pośredniej mieszance to Merc ma lepsze tempo na francuskim lotnisku. Osobiście spodziewam się zwycięstwa bolidu Merca. Kurs na Lewisa słaby trochę ale już na Bottas, który radzi sobie tutaj świetnie już fajny i zagram to

Bottas win kurs 7,2 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom