>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Serie A [25.09-27.09.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-23 o 20.26.25.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
typybytypy 1,2K

typybytypy

Użytkownik
to ja biorę na dzisiaj tak
Inter - Atalanta
powyżej 9.5 strzałów celnych 1.75 StS
powyżej 2.5 bramki 1.72 Superbet
powyżej 3.5 bramki 2.75 Superbet

Inzaghi kontra Gasparini to tylko w gole można iść.12 razy grali ze sobą kiedy Inzaghi trenował Lazio padło 50 bramek średnia ponad 4 na mecz. Ja wiem że inna drużynę prowadzi teraz, ale po takim kursie to ja biorę.

Spezia - Milan
powyżej 24.5 fauli 1.70 StS

Spezia spodziewałem się spadku ich przed sezonem, ale aż tak tragicznie nie wyglądają inni grają gorzej. Tutaj liczę że Milan pomęczy bułę jak z Venezia gdzie padło 25 fauli i dzisiaj powinno być podobnie.

a na jutro
Lazio - Roma poniżej 3.5 gola 1.52
Sassuolo - Salernitana Sassuolo wygra 1.43
ako:: 2.17 superbet

Lazio nie tworzy sytuacji mają duże problemy z tym i Roma która już zaczyna murować ja się nie zdziwię jak tu 0:0 będzie albo jedna bramka na farcie padnie.
Sassuolo jak będzie skuteczne klepnie graczy z Salerno którzy po fatalnym początku podnieśli się troszkę i pokazują lepszą piłkę, ale nadal brakuje tam jakości.

Juventus - Sampdoria
powyżej 10.5 rożnych 1.89 StS

Granie Juventusu po kursach 1.30 nie ma sensu, ale rożne w tym spotkaniu wyglądają zachęcająco. Juventus atakuje sporo skrzydłami i broni się głęboko co sprzyja rożnym. Sampdoria to samo 100 wrzutek Candrevy sporo ofensywnej gry wygląda ciekawie.

Venezia - Torino
Czerwona kartka 3.65 Fortuna
powyżej 5.5 kartek ??????

I jeszcze na poniedziałek kartki w meczu Venezia - Torino. Zapaśnicy z Venezi kontra wściekłe psy Jurica to się posypią karki i to pewnie nawet czerwienią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Napoli - Cagliari
1. drużyna - liczba goli: Powyżej (2.5) @ 1.90 2-0
1. drużyna - liczba goli: Powyżej (3.5) @ 3.05
STS

Napoli w niesamowitym gazie w ostatnich tygodniach. Komplet punktów w tym sezonie Serie A, strzelają aż miło bilans 14:2, a ostatnie dwa mecze to dwie wyjazdowe demolki po 4-0 z bynajmniej nie słabymi Udinese i Sampdorią. Nawet Zieliński strzelił! Więc teraz kiedy zagrają przed własną publiką z przedostatnim w tabeli Cagliari to nie może być gorzej. Spalletti tchnął w neapolczyków nowego ducha, grają z polotem, lekkością, a że jakości nigdy im w składzie nie brakowało to skutkuje to masą sytuacji strzeleckich w każdym meczu, a pewność siebie po serii wygranych sprawia że gole sypią seryjnie. To może być bardzo przyjemny wieczór dla kibiców Napoli, byle do pierwszego gola otwierającego wynik, bo następne się posypią same, tak jak sypały się same w meczach z dużo lepszymi ekipami niż drużyna z Sardynii.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom