>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

6. kolejka Premier League (23.10 - 26.10.2020)

Status
Zamknięty.
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Zaczynam wracać do gry, meczy trochę oglądałem. Poniżej moje propozycje.

Aston DNB - Aston mocno w gazie, startu którego nikt się chyba nie spodziewał, jednak to samo możemy powiedzieć o Leeds, które też pokazuję się z dobrej strony od początku sezonu. Patrząc na dyspozycje gospodarzy wydaje mi się, że nie powinni jednak przegrać tego meczu. Jednak pamiętajmy, że każda seria kiedyś się skończy. // Oliwa sprawiedliwa. :) Leeds było lepsze, mogli mecz skończyć w pierwszej połowie- tyle.

Dubel: LFC + City -
można powiedzieć, że idę po najniższej linii oporu - LFC bez głównego stopera, w $ity brak Kevina + Aguero mogą narobić problemów zwłaszcza z tym co młoty pokazały w ostatnim meczu z podopiecznymi Jose. Jednak czuje w kościach, że i LFC + City wezmą swoje mecze. //ciekawe się zaczyna wejście w sezon, City mogło wziąć ten mecz, ale LFC też daje popis..

Crystal DNB
- ani jedni, ani drudzy nie przekonują mnie do siebie swoją grą. Jednak Fulham prezentuje się poniżej jakiegokolwiek poziomu. Crystal tego nie przegra, obili United to i Fulham poskładają. // zgodnie z założeniami, Fulham spada w tym sezonie.

United DNB
- tu bardziej sercem niż rozumem, chociaż.. jedna i druga drużyna gra w obronie syf, oczy bolą. W United cień nadziei w nowym Brazylijczyku, który ma faktycznie fajny potencjał co pokazał wczorajszy mecz z PSG, przez co Shaw może wyleci wreszcie ze składu i doprowadzi się do stanu "piłkarza" - nie szaleje ze stawką, wygra drużyna która zagra mniej błędów w obronie czyli, a robią ich dużo. BTS + over 2,5 też spoko wygląda z tymi dziurami, które są. //zwrot - fajny mecz do oglądania, szkoda, że wcześniej Pogby nie było i Cavaniego, bo United zgarnąłby wszystko.

Arsenal - Leicester - over 2,5 + BTTS -
jedni i drudzy po porażce 1:0, po bardzo słabych i nudnych meczach. Wydaje mi się, że jedni i drudzy wejdą z impetem w ten mecz.

Everton DNB - Carlo, Carlo coś Ty narobił... nie rozumiem tego kursu kompletnie Everton jest mocny, w gazie. Myślę, że mogą TOP4 mieć w tym roku.

P.S. Tak wiem, moje analizy są ubogie - niestety dawno nie pisałem, dawno nie typowałem.. :) jednak żeby nie było, że tylko pisze a nie stawiam, każdy mecz zagram z tych propozycji. Skrupulatnie będę edytował ten post z załączonymi kuponami. :)

1603299579344.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
23.10.2020 g. 21.00 AV- Leeds
Typ: X2
Kurs: 1,77
Fortuna
6/10


Typowy bet na przerwanie serii, AV 4 zwycięstwa w 4 spotkaniach (co nie zdarza się często w Premier League), w tym na rozkładzie Liverpool i Leicester. Z kolei Leeds mocno postawiło się Liverpoolowi i City, także mimo że są beniaminkiem bym ich nie skreślał w spotkaniu z v-ce liderem (jeden mecz niej niż Everton). Spodziewam się emocjonującego spotkania, jednak nieco na przekór gram zakład na gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +129
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
West Ham Manchester City

Obie drużyny grają ostatnio wesołą ofensywną piłkę. Drużyna Młotów w ostatniej kolejce ligowej w meczu z Tottenhamem straciła 3 bramki w pierwszych 16 min spotkania, po czym od 82 min meczu strzeliła 3 gole notując historyczny come back w Premier League. Wynik meczu 3-3.
City w połowie tygodnia grała w LM z FC Porto, wygrali 3-1 odrabiając straty od 0-1 Warto zauważyć, że drużyna M City ma duże problemy w bloku obronnym. W dzisiejszym meczu najprawdopodobniej nie zagrają B. Mendy Fernandinho E. Laporte N. Ake. Patrząc na te możliwe osłabienia można wyciągnąć wniosek, że linia obronna City będzie zestawiona w sposób eksperymentalny. Atak gości pomimo braku G. Jesusa nadal wygląda dobrze. Aguero + Sterling i wspomagający Mahrez. W ataku West Hamu zagrają prawdopodobnie Lanzini i Antonio. Patrząc na historię spotkań M City bardzo lubi grać z Młotami, Gracze Guardioli regularnie strzelają w tych delegacjach po kilka bramek. Patrząc jednak na ubytki w defensywie podbudowany odrobieniem 3 bramkowej straty West Ham także może coś strzelić

West Ham Manchester City

Typ Over 2.5 gola w meczu

Kurs 1.42

Bukmacher Forbet

Obie Strzelą

Kurs 1.55

Bukmacher Forbet


Typy Alternatywne

Over 3.5 gola w meczu

Kurs 2.03

Bukmacher Forbet

Powyżej 2,5 gola w meczu i obie strzelą

kurs 1.65



City bez zębów a to co wyrabiał Sterlling pod koniec to jest kryminał :p
Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
25.10.2020 g. 15. 00 Southampton- Everton
over 2,5
Kurs: 1,78
Marathonbet
Stawka 6/10


Everton dość mocno osłabiony przed dzisiejszym meczem, zawieszony za brutalny faul w derbach Liverpoolu jest Richrlison, kontuzję złapał Coelman, mimo wcześniejszych zapowiedzi od pierwszych minut wystąpi James.
Nie zaryzykuję tutaj gry na gości, jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest zakład na bramki, gdyż święci mają mocno dziurawą defensywę, ostatnio 3 bramki stracone z Chelsea, wcześniej piątkę władował Tottenham. Jednak potrafią też strzelać bramki 3 z Chelsea, 2 z Tottkami, czy 2 z West Brom. Goście również mimo osłabień mają kim postraszyć, kapitalnie wszedł w sezon Calvert-Lewin, który przewodzi w klasyfikacji strzelców. Uważam że mimo osłabień gości stać na przynajmniej jednego gola jak nie dwa.

1111.jpg


Alternatywnie
Everton over 1,5 gola @ 2,06 Fortuna 4/10
 
Ostatnia edycja:
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Southampton - Everton

Patrząc na składy obydwóch drużyn idę w zakłąd że obie drużyny strzelą. Występ Rodriguez stał pod znakiem zapytania jednak sztab medyczny postawił go na nogi. Z drużyny Świętych wypada Walcott ale on nie gra z powodu wypożyczenia z Evertonu. W poprzedniej kolejce Święci wyciągnęli wynik 3:0 na 3:3. Everton z kolei zremisował 2:2 z Liverpoolem. Uważam że ten mecz będzie obfitował w spore ilości akcji pod bramkowych. Odsyłam również do statystyk h2h. 3 ostatnie mecze bts TAK.
Powodzenia !!!

BTS tak 1,62 STS // wynik końcowy 2:0
Poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,80 STS // liczba rzutów rożnych 9
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Wolverhampton - Newcastle

No cóż Everton nie spisał się. Ponawiam próbę i w meczu Wilki kontra Sroki kieruję się w stronę bts tak. Obie drużyny mają w szeregach zawodników którzy potrafią skierować piłkę to siatki. Patrząc na mecze między tymi drużynami to na 5 spotkać 4 razy padał bts. Poważniejszych osłabień w drużynie Wilków nie ma jedynie po stronie Srok widać brak 3 ważnych zawodników (Shelvy Gayle Ritchie). Nie uważam jednak aby to były istotne osłabienia. Wiadomo, że wszyscy upatrują bts w meczu Kanonierzy kontra Listy ja jednak uważam że w tym meczu również jest szansa na to aby obie drużyny strzeliły bramki.
Powodzenia !!!

Obie drużyny strzelą tak 2,15 STS // wynik końcowy 1:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Arsenal - Leicester
Maddison strzeli
Kurs: 6
Fortuna


Vardy dzisiaj znów na ławce po powrocie do kontuzji,Ihenacho też na ławce bo odpoczywa. W ataku Harvey Barnes a za nim jako jeden z ofensywnych pomocników Maddison. Po powrocie po kontuzji zdążył już strzelić piękna bramkę Man City. Strzelił w czwartek Zoryi a po kilkunastu minutach drugiej połowy gdy wynik był już korzystny to został zmieniony. To on jest wykonawcą wolnych,i karnych gdy nie ma Vardiego Gabriel i Luiz,środkowi obrońcy Arsenalu grali cały mecz przeciwko Rapidowi Wiedeń w czwartek i dziś grają od początku. Maddison będzie kreował,dryblował i strzelał z dystansu. Umie uderzyć z daleka. Liczę że to on dziś strzeli bo zaraz po Vardim jest największą gwiazdą tej drużyny i zawodnikiem na którego liczą kibice i Rodgers
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Arsenal - Leicester

Idę w tym meczu nietypowo bo w stronę bramki Aubameyanga. Dawno w BPL nie strzelił bramki w meczu LE zaliczył trafienie mimo, że wszedł z ławki w 61 min, a bramkę strzelił w 74 min. Poza tym wykonuję on też karne w drużynie Arsenalu. Mecz będzie sędziował C. Pawson ma on na swoim koncie 3 mecze w tym sezonie gdzie podyktował jedną jedenastkę. Typ bardziej na przełamanie zastrzegam.

Aubameyang strzeli 1,90 STS // wynik końcowy 0:1 80 min Vardy kiepski mecz w wykonaniu Arsenalu
 
Ostatnia edycja:
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Brighton - West Brom

W tej potyczce dla mnie jedynym faworytem jest ekipa Mew. Obie drużyny potrzebują pkt. Liczę na ofensywne spotkanie. W h2h widać że wynik powyżej 2,5 jest możliwy. Dla mnie West Brom to drużyna, która będzie miała problem z utrzymaniem się. Trudno mi znaleźć zalety tej drużyny. Mewy z kolei to drużyna która moim zdaniem na spokojnie może aspirować do pozycji w top10.

Powyżej 2,5 bramki 1,85 STS // wynik końcowy 1:1 mimo wszystko było blisko
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom